MGTOW Israel

כשיש שידוכים, כולם מזווגים. כשיש "היכרויות", 99% נשארים עם הבולבול ביד ו1% מזיינים.

בחברה הישרעלית הבומרים העילגים מחנכים ל"היכרויות", וכתוצאה מכך אין זוגות צעירים אלא רק כמה זיינים שמזיינים את כל הפרגיות בעודן יפות וצעירות.

כאשר משדכים את הילדות בעודן בתולות, נגד רצונן ובלי בכלל לשאול את דעת השרלילה ומה היא חושבת – אז החברה מתחילה לשגשג וכולם מרוצים. ככה למעשה התנהלו העניינים בכל מהלך ההיסטוריה ובכל ציוילזציה ששגשגה לאורך זמן. זה עניין כל כך בסיסי, שאפילו לא נרשמו הרבה ספרים בנושא. כל תרבות של "היכרויות" "חברים" ו"יזיזים" קרסה אחרי כמה שנים בודדות ונעלמה מספרי ההיסטוריה כי כאשר שואלים את השרמוטות האלה את דעתן הן מתחילות לבוא בדרישות, להזדיין בשושו לפני החתונה ומהר מאוד גברים נרתעים מחתונה והחברה כולה מתפרקת או שפשוט אותן המשפחות הספציפיות של שרמיטים טפשים נמחקות מזכר האנושות.

הורים אמורים לשדך את הילדה שלהם מתי שהיא מינימום בת 16 ולארס אותה, כי הכוס שלה מתחיל לפעום ומתחיל לצאת משם כמויות אדירות של קוטג'. השרמוטות היהודיות האלה לא מסוגלות לשמור את המלוואח ושאר החריצים לחתונה, ובמקום לצפות ש"הכל יסתדר לבד" צריך להיות הורה אחראי ולשדך אותה ושתסתום את הפה. זה התפקיד הכי בסיסי של כל אבא ובתור חלק מהקהילה לדאוג שהכוס של הילדה שלו ישאר מרוסן, שהיא תתלבש צנוע, ושהיא תתחתן מוקדם ותגדל להיות אשת איש מכובדת במקום לבזבז את הזמן באוניברסיטה, מלצרות, ולהיות פרזיטית ונטל על כל החברה כולה.

בנוסף לכך שרוב האבות היום אהבלים נואפים וחסרי אחריות, יש עוד בעיה שמפריעה לשידוכים: מרוב שהחברה מפורקת ואף אחד לא יכול לסמוך על הילד של השכנים שלא יחתוך באמצע, הם מפחדים לשדך את הילדה מוקדם ולעשות אותה תלויה בבעלה. הם מפחדים שיעשו צחוק מהם, מהבת שלהם, ושהיא תחזור הביתה בתור גרושה בת 30+ עם ילד חסר אבא כי האבא ברח לזיין. אבל העניין הוא שהאבות פה לא מבינים שלהפך זה מה שקורה מתי שלא משדכים את הילדה מוקדם, אלא מחכים שאיזה פתיין חסר בושה מהשכונה יגש אליה. צריך להפך לגשת לילדים הביישנים של השכנים, ולשדך להם את הילדה, כי דווקא אלו שביישנים הם אלו שלא בנויים לתרבות פיתויים אלא לחיי ציויליזציה מתורבתים. ותתפלאו, אבות ישראלים מטומטמים, הרוב הם כאלה. זה שאתם רואים רק זיינים שנוטשים את הבנות שלכם כדי להחליפם בפנים צעירות יותר זה בגלל שהיחידים שנוטלים יוזמה בפמיניסטאן הם קומץ הזיינים שכבר יש להם נסיון עם נשים ויודעים איך "להכיר בנות" כלומר לפתות נשים.

השרמוטות היהודיות המסריחות לא אוהבות שמתחילים איתן בתולים נחמדים ועניים כמוהן, אז הן טוענות שלא מתחילים איתן כי גברים ממוצעים = בלתי נראים בעיניהן, ימח שמן וזכרן. זה מה שעשיתם, אבות ישראלים נואפים ומטומטמים, תתביישו לכם פירקתם את כל החברה עם החופש שננתם לשרמוטות הטמאות האלה. -מקור: טיקטוק

במקום לשדך בכפייה את הילדה לפני שהיא תהיה שרמוטה, ההורים היום שולחים אותן להיות זונות בצבא ובלימודים, וכל יהודיה שרמוטה בעודה צעירה הולכת ומזנה עם גויים, כוסונים, עשירים, ובמקביל כביכול "לומדת". הפרזיטיות האלה מתגייסות לצבא במקום להתחתן מוקדם ולתת הבתולין לבעל, לשטוף ולכבס לו, בגלל שהפרזיטיות האלה רוצות להספיק לעשות אורגיות במג"ב ולמצוץ למפקדים. וההורים הדבילים ששולחים את הילדות שלהם למקומות המטונפים האלה מצדיקים כביכול "היא כבר תכיר מישהו" או "אמרתי לה שתביא מישהו נורמלי הביתה". מדובר בדפקטים מטומטמים שלא רוצים לקחת אחריות בסיסית בתור הורה על העתיד של הילדים שלהם, וכתוצאה מכך השרמוטות האלה עושות מה שהן רוצות.

99% הבנים היהודים במדינה מאוננים בכפייתיות, מתביישים מבנות, וזה בגלל שהאבות היהודים פה בפרט החילונים מפקירים את הבנים שלהם לערירות ושולחים את הילדות להיות זונות ציבוריות. במקום לשדך נורמלי בין משפחות ולסתום לשרלילה את הפה הם נותנים להן להתלבש ערומות עם מכנסוני "דפוקותי" ועם השוקיים בחוץ, ככה שהשרלילות האלה יזדיינו עם הבבונים האלימים בזמן שהילדים הנחמדים נשארים לבד. כלומר אין פה שום שיתוף פעולה חברתי, אלא מתנהגים כמו בג'ונגל שכל גורילה שתפס יותר שלל ודופק יותר חזק בחזה מקבל יותר נקבות לזיין חופשי בהרמון ההייפרגמי שלו. כמובן שהדפוס החברתי הזה הוא מה שמביא לפירוק החברה כולה ולהפסדים, כי הבנים המתורבתים הממוצעים שנשארים עם הבולבול ביד מפסיקים לשלם מיסים ולשרת בצבא.

וכמובן אין טעם לשאול בעניין את דעת הנשים השרמוטות בנות ה25+ שהתפגרו והתכערו. עניין השידוכין רלוונטי לפני שהגברים הצעירים הנחמדים מספיקים לאכול חרא, כלומר בגיל 16 בערך. כאשר ילד וילדה גדלים יחד ומוסרים בתולים זה לזה הסיכוי שהזוגיות הזו תשרוד הרבה יותר גבוה. כשהילדה צעירה זה הזמן היחידי בו רלוונטי לשדך, אבל בזמן הזה האבות הקוקסינלים הישראלים והאמהות החד הוריות הזבל נותנים לבנות שלהן ללכת חופשי למועדונים ושיהיה להן "חבר" במקום שהן יתארסו כבר בגיל הזה. וכמובן שגם לשדך לגבר מבוגר יותר זה בסדר גמור בהנחה והוא לא איזה שרמיט מטונף, ובהנחה שזה באמת אירוסין ולא "חבר". ללכת להפקיר את הילדה "הכל יסתדר לבד" זה פשוט להרים ידיים מראש ולשלוח אותה להיות זונה ציבורית שתתעורר בגיל 30 לעובדה שהיא זונה מסריחה שתשאר לבד או שתהיה אם חד הורית שמעשנת 30 סיגריות ביום וכולם מסביב מתפללים כבר שהיא תמות. אפילו החמורים שיחזרו אחריה יפחדו מאוד מחתונה כי היא שרמוטה זקנה, ויברחו מתי שהיא רוצה לחרבן ילדים. לכאלה חיים דנים האבות את ילדותיהם אם לא משדכים אותן בגיל מוקדם.

עוד שרמוטה מחורבנת שהתפגרה, עשתה סטוצים, מסרה השנים הטובות שלה ל"זיינים", יצאה מזוגיות מתי שטיפה קשה, ועכשיו היא שרמוטה מסריחה שלבושה כאילו בדיוק יצאה מהשירותים ואנשים מפחדים לקבל ממנה איידס. תראו מה עשיתם הורים מטומטמים שלא משדכים את הילדות שלהם ובאים בדרישות לכל חתן פוטנציאלי, תראו מה עשיתם.. -מקור: טיקטוק

אז לא, הורים ישראלים דבילים, לארגן "חגיגות" ו"מפגשים" של בנים ובנות זה לא נקרא לשדך. גם שם הנשים השרמוטות היהודיות האלה בוררות לפי גובה/סטטוס/עושר/אלימות, ואתם למעשה פוגעים בבנים שלכם שישארו רובם עם הבולבול ביד מאשר להתחתן עם זונה זקנה עד שהן מורידות את הדרישות. לשדך זה אומר לקחת את הילדה, להוריד לה את כל האגו, לשים לה מגב ביד, סמרטוט על הראש, כפכפים קרוקס של ניקיון, ולשלוח אותה לשטוף את הרצפה אצל הבעל שמצאתם לה. עידן זכויות הנשים תם, ומי שעדין לא הבין שאנחנו חיים בממשלה עויינת שמטרתה להעביר את כל בנות ישראל לגויים ולעשות אותן זונות אז פשוט יכחד הוא ושם כל המשפחה שלו שתעלם מעם ישראל.

היום, בגלל תרבות ה"דייטינג" וה"היכרויות" יש כבר כל כך הרבה חמורים יהודים עם הבולבול ביד ושרלילות זקנות שחיות על חשבון הרווחה, שמיותר אפילו לדבר על המשך קיום המדינה. 99% מהגברים שניסו להכיר לפי התנאים שהכתיבו הבומרים בצבא ובלימודים ובעבודה פשוט נשארו עם הבולבול ביד עריריים ורוב הנשים היהודיות היום הן זונות שרמוטות שרק לפי הצורה שהן מתלבשות אפשר להבין עד כמה. אם לעומת זאת ההורים פה היו משדכים אותן ולא מקשיבים לממשלת הותיקן של הבונים החופשיים (זאת אף פעם לא היתה מדינה יהודית, תמיד זה היה דיפ סטייט) , אז היו עדיין זוגות יהודים ולא היו נכחדים פה שמות משפחה שלמים ללא צאצאים והמשכיות. אבל זה כבר קרה, בזכות ה"דייטים" של ההורים הישראלים והחוסר אחריות שלהם לגבי הכוס המסריח של הבת שלהם.

הנשים היהודיות הן השרמוטות הכי הייפרגמיות בכל העולם, ואפילו בגיל 50 הן דורשות מינימום 1.90מ'+ עשיר ומבוסס. כלומר חובה לשדך בכפייה במצב הזה ודחוף: בין היתר זה נגרם מהשנאה של העמים כלפינו, שיעשו הכל כדי להכחיד אותנו. יש פה גם כספים מהותקין שמוזרמים אל הארץ לגויים נוצרים שבאים לפה במטרה לזיין יהודיות ולעשות אותן סחורה פגומה שלא ראויה לנישואין, וגם היו לא מעט מקרים של ערבים שהתחזו ליהודים, התחתנו עם יהודיה, זיינו אותה וברחו: על כל זה משלמים להם. וזה הרבה יותר זול לאיראנים וקל מאשר לזרוק פה פצצת אטום. הרי למה להם לבזבז כסף על פצצת אטום יוקרתית? אפשר פשוט להכחיד יהודים באמצעות הבולבול הערל שלהם, וזה באמת מה שהם עושים ומצליחים כי האבות הישראלים המטומטמים לא משדכים את הילדות שלהם אלא אומרים "הכל יסתדר לבד בעזרת השם, בוא נשלח את הילדה לשירות לאומי", דבילים ימח שמם.

שרלילה זקנה בת 31, נתנה את כל האהבה שלה והשנים הטובות לזיינים של השכונה ועכשיו כשהיא עם חצי רגל בקבר עוד באה בדרישות "תביאו לי תעשו לי,אני רוצה ילדים,תאהבו אותי כמו שאני". זה התוצאה שאבא שלה החמור לא שידך אותה בכפייה ונתן לה ללכת ללמוד תואר, ימח שמו. -מקור: פיסבוק

כאשר השרמוטות היהודיות עושות כל מה שבכוס שלהן, זה פותח את ההזדמנות לאויבים לבוא ולכבוש אותנו ולהכחיד מבפנים. וזה כבר קרה. כמות הרווקים והגרושים פה היא תוצאה מכך שכל הורה מטומטם מאמין לשקרים של השרמוטה הקטנה שלו ותומך בה במסע הבולבולים החל מהדגדוג הראשון שהיא מקבלת במלוואח ומחליטה שבא לה לנסות להכניס לשם דברים. החארות האלה לא רוצים להפנים שאישה היא יצור מיני, ובפרט היום שיש כל כך הרבה טומאה בחוץ עדיף שהאנרגיה המינית הזו תלך ספציפית למי שעתיד להיות האבא של ילדיה ולא איזה גוי או ערס מטונף מהמועדון.

וחשוב דווקא לשדך מתי שהילדה עוד בתולה, כי מבחינה סטטיסטית הסיכוי לגירושין עם בתולה הרבה יותר נמוכים. אנחנו כבר לא חיים בתקופה של המאה ה20 שהיו זכויות מדיניות לגברים והיה אפשר לתפוס שרלילה כוסית ולקוות שהחוק ישמור עליך מפניה מתי שהיא תרצה להתגרש: היום מרגע שגבר מתחתן אין שום דבר שיגן עליו ולכן מראש חובה להתחתן דרך המשפחה בשידוכין עם בתולה אחרת הוא ישלם מזונות ויתאבד. האבות והאמהות השרמוטות כאן צריכים להתעורר ולשדך את הילדות מהר לפני שסודנים יזיינו אותן ולפני שהן ימצצו לכל השכונה כי הנשים היהודיות ממש הפכו לשרמוטות הייפרגמיות מגעילות שמחפשות לגעת בבולבול אפילו של חיות מהיער אם לחיה הזו יש 1.90מ'+ ואיבר 30 ס"מ+. הן מטונפות מגעילות שכל החיים עושות זיונים עם קומץ הזיינים של השכונה ואז בסוף משקרות "לא ידעתי" למרות שבסתר לא מתחרטות בכלל ואפילו עושות שפריצה כשנזכרות ב"חוויות" עם האקסים. הן דוחות את הגברים שמשלמים מיסים כי הן זונות מחורבנות וכי אתם לא מרסנים אותן ולא משדכים מוקדם אלא מותירים הכל לגחמי "שוק הדייטינג" כמו איזה חמורי השדה.

בשביל שהחברה תמשיך להתקיים חובה לדאוג שלכל גבר תהיה אישה, ובאמת שרוב הגברים במדינה הם אנשים טובים ואמינים. אלא שברגע ומותירים ליהודיות הזבל האלה "להכיר" לבד אז הן בוחרות את אלה שיודעים הכי לבלוט כי יש להם נסיון בפיתויים, ובסוף הם דווקא אלה שנוטשים את הבנות הישראליות ומשאירים אותן לעת זקנה (גיל 25 זה כבר סבתא) זונות מחורבנות חסרות בתולין זקנות וגועל נפש ואסלת שפיך של סודנים.

תודה רבה.

תגובה אחת על “כשיש שידוכים, כולם מזווגים. כשיש "היכרויות", 99% נשארים עם הבולבול ביד ו1% מזיינים.”

טוב, אנסה שוב :

אני פונה בזאת לכל יהודי העולם, ודורש מהם בכל תוקף, לוותר על חייהם למען טובת העולם.
היהודים הם לא סתם האשמים אלא ה-אשמים בכל בעיות העולם !
הם כולם חוץ ממני ומעוד מה יחידי סגולה, חייבים למות !
אז תמותו כבר ! למה אתם מחכים !?
בצעו את שתטיפו ! אתם אלה שמטיפים לאחרים לוותר על טובותיהם האישיות, למען טובת הכלל !
אז קדימה ! בצעו את שתטיפו ! תנו דוגמא ! אתם הבעיה הכי גדולה בעולם !
ברגע שימותו כל היהודים חוץ ממני ומעוד כמה יחידי סגולה, אז יחד איתם ימותו הממשלה, הכנסת, המשטרה, מערכת המשפט,
מס הכנסה, ביטוח לאומי, פמיניזם, שקרים, זנות, סרסרות זונות, סרסרות בטון, סרסרות נדל״ן, סרסרות עבדים, עבדות, מערכת חינוך,
בנקים, כסף, זיהום אוויר, זיהום רעש…כל אלה ימותו יחד איתכם ! אז קדימה ! פשוט תנו לכל מי שרוצה לרצוח אתכם, לרצוח אתכם, וזהו !
לא משנה איך תמותו, העיקר תמותו כבר ! שהעולם לא יצטרך לסבול אתכם יותר !
אתם לא סתם הסרטן אלא ה-סרטן של העולם !!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *