MGTOW Israel

אין דבר כזה פדופיליה

כאשר הנשים לא נאמנות לגברים מהעם שלהן, מונחים כמו "פדופיליה" מאבדים את הרלוונטיות שלהם. וככל שההיפרגמיה גוברת, ככה גם הפדופיליה תחזור.

לאורך כל ההיסטוריה, במשך אלפי שנים של האנושות, היה ידוע שגברים אוהבים רק נשים צעירות ומתאהבים רק בבתולות קטינות. והטבע הזה לא השתנה. בדיוק כמו שנשים מעדיפות רק גבוהים עשירים ומקובלים לפי הטבע הבהמי שלהן, ככה גם גברים מעדיפים רק צעירות ובתולות בנות 16 ומטה מבחינה בהמית. זו האמת, ולנסות להכחיש אותה זה כמו לנסות להכחיש שטבע הגבר הוא לרצוח ולאנוס וטבע האישה הוא לשקר לגנוב לסכסך ולבגוד. אפילו כל הגברים אלה שהדחיקו את הטבע הבסיסי שלהם ולא מרגישים כבר משיכה כלפי קטינות – הם משלמים על זה מחיר פסיכולוגי שמשפיע לרעה על התפוקה שלהם בקריירה והמוטיבציה בחיים (בדיוק כמו שכל סוג של הדחקה משפיעה לרעה על הנפש). השאלה פה היא לא האם כל הגברים פדופילים או לא, אלא האם יש בחברה הנידונה ריסון מוסרי עצמי שיצדיק את הפשרה הספציפית הזו בתאווה מצד הגברים.

המונח "פדופיליה" החל להיות רלוונטי רק לאחרונה במאות השנים האחרונות של העולם הנוצרי: החל להיות מקובל שמבוגרים לא יתחתנו עם קטינות, וזה בעיקר בגלל שהנשים היו נאמנות מספיק לבעליהן, מתחתנות מוקדם בלי דרישות וגם לא מתגרשות כלומר חתונה "till death do us part". במילים אחרות, כי היה תא משפחתי יציב וחזק. הצעירים במערב לא היו צריכים להשאר לבד עד גיל 30 ולקנא שלוקחים להם את הצעירות והיה להם יותר תמריץ לתקן את החברה ולהשתתף בה. כלומר יש פה בעניין הגילאים הסכם חדש שהומצא רק לאחרונה, הסכם דו צדדי שאומר: "אנחנו הגברים לא נזיין קטינות, ואתן הנשים בתמורה תהיו נאמנות לבני העם שלכן, תתחתנו מוקדם ותדאגו כל אחת לצרכי הגבר שלה מבלי להתגרש ולבגוד". כך הגברים הצעירים מקבלים סקס עם קטינה מתי שהם בעצמם קטינים וזוכרים את החוויה המשותפת תוך הסתפקות בזכרונות, ואילו הנשים לא נשארות לבד ברובן לעת זקנה כי יש בעל וילדים גם אחרי שהן נהיות מכוערות ובלתי רצויות בגיל 30+.

לעומת זאת במזרח בעיקר בארצות המוסלמיות הנשים המזרחיות נשארו שרמוטות הייפרגמיות בדיוק כמו שהיו בימי המערות, ולכן עד היום מקובל במדינות ערב להתחתן עם קטינות: בתור תגובה ישירה לנטייה האולטרא-הייפרגמית שלהן ובכדי לרסן אותן. אם תלכו לסעודיה או לתימן תגלו שאין שם בכלל מילה כזאת "פדופיליה" ואנשים יצחקו עליכם אם תגידו שטות כזו. שם ברור לכל זלמה שאישה בלי בתולין זה סחורה פג תוקף, וגבר שרוצה לקנות לעצמו אישה (בדיוק כמו שקונים חמור בשוק, ככה הן עומדות לראווה שם הקטינות על הדוכנים) מבקש בשר צעיר, בעדיפות לאחת שעוד לא קיבלה אפילו מחזור. כלומר מבחינה אבולוציונית-חברתית הם עדין לא הגיעו לרמה שיכולים להרשות לעצמם לסמוך אחד על השני מספיק כדי להזדווג בצורה שווה כולם איש עם שכנו ומבלי שכל אחד יפחד מהשכן שיזיין לו את הילדות מתחת לאף מבלי לבקש שידוכין.

טבע הגברים הוא להמשך רק לצעירות, והשאלה היא איך לחלק את הצעירות באופן שווה ביניהם כך שכולם יהיו מסופקים יחסית בלי מקרים כמו דלעיל של ניאוף הייפרגמי. מקור: אתר חדשות כלשהוא
עדיף כבר חתונה ככה, מאשר הניאוף של הזמר מזרחית ישראלי המטונף שמותיר אחריו שביל של נשים בעולות וחצופות שיתמרדו בבעליהן ויתגרשו. -מקור: דיווחים בזמן אמת.

הרמה הזו שהגיעה אליה אירופה בתקופת השיא של הרנסאנס, שלכל גבר יש אישה ומזדקנים ביחד מבלי חשש שהשכן "יחרוש לך את השדה", תוך שיתוף פעולה ושבטיות, הגיעה בזכות הנצרות וזה מה שסחף את הרצל ושות' להקים לנו כאן מדינה יהודו-נוצרית. אך ככל שעבר הזמן זה התפרק וגם הנשים המערביות נהיו שרמוטות הייפרגמיות, וגם במערב ובישראל כבר אין שום טעם לדבר יותר על "פדופיליה" כי ההסכם החברתי הזה הופר לחלוטין מצד הנשים. בעוד שהגברים מפחדים להתחיל עם קטינות, היהודיות הפח הולכות עם כל אחד שהנתונים שלו יותר גדולים וגם עד שמתמסדות עם מישהו יהודי בצורה נורמלית דרך המשפחה אז בסוף מתמרדות ולא מוכנות לשרת את בעלן בבית בצורה הכי בסיסית.

הן ביטלו כל החוקים שמגנים על הגברים, והחלו לזנות בסתר לפני החתונה ובסוף גם להתגרש כי הן הפכו נרקיסיסטיות פרזיטיות שמסרבות ליטול את התפקיד שלהן בחברה האנושית. בנסיבות האלה הגברים החלו להבין את זה שאין פה יותר ציויליזציה ושאפשר להתחיל להתנהג כמו בהמות בטבע ולחפש קטינות- בדיוק כמו שהיהודיות מתבהמות עם גבוהים ועשירים. זו בסך הכל תופעה טבעית, ותגובה לבהמיות של הנשים הישראליות הפרזיטיות שלא מקיימות את התפקיד שלהן בעם ולא ממתנות את ההייפרגמיה, אלא להפך עוד שוברות פסיכולוגית את הגברים מהעם שלהן עם פריצות, מניפולציות, דרישות, וחוצפה. כמות הרווקים וגרושים שהן מותירות מאחור חוזרים לשוק השידוכים ועוד יותר מספימים את הקטינות, מה שמקשה על צעירים למצוא זיווג ומעתד אותם להיות "פדופילים" כשיגדלו (אף אחד שלא היה בזוגיות בגיל צעיר לא יסכים כבר להתחתן עם זונה זקנה כשיגדל). כבר אין שום סיבה מוסרית לגברים להמשיך לרסן את עצמם אם הנשים פה לא מרסנות את עצמן ואפילו להפך מתנהגות כמו בהמות בצורה שאפילו גורילה בטבע תתבייש להתנהג ככה.

בגלל שהשרלילות הישראליות הזקנות והחוק שלהן מכריח גברים ישראלים להתחתן לשרמוטות זקנות, הרבה מהם בבגרותם פונים לקטינות בסתר. -מקור: מאקו

הרי ידוע שזה נוגד לחלוטין את הטבע של הגבר לרצות לפרנס שרמוטה זקנה: לא מבחינה מינית ולא מבחינה רגשית. הן ממש מכוערות כשמזדקנות. ולא די בכך, אלא למה בכלל לגברים להדחיק את עצמם עם כל ההשלכות הכלכליות הנלוות (ירידה במוטיבציה ויכולת השתכרות מופחתת כתוצאה מהמאבק הפסיכולוגי של מלחמה ביצרים), אם בכל מקרה החברה יורקת עליהם? אתה בתור גבר ישראלי לא מקבל זיווג בגיל צעיר כי הצעירות עסוקות בלזנות עם מבוגרים ועם כושים מאפריקה וערסים מסריחים במועדון, אז מן הסתם ברור שאף אחד שמתבגר לבד כבר לא ירצה לקחת את הרשעות האלה שדחו אותם כשהיו צעירים. ככה אנשים פה הופכים בהמוניהם ל"פדופילים" כלומר בסך הכל הולכים אחרי מה שהם אוהבים מבחינה מינית בדיוק כמו שהנשים השרמוטות היהודיות עושות מה שבכ*ס שלהן. וככה גם החברה כולה מתפרקת ואנחנו הולכים ונכחדים כולל הצעירים שכבר בכלל לא מתרבים.

לקרוא ל"פדופיליה" פשע זה כבר לא רלוונטי בימינו, כי החברה הישראלית עברה מזמן את השלב של תרבות גבוהה ופרוגרסיבית. אנחנו כרגע מדינה מזרחית נכשלת, בזכות הניאוף של הערסים הדבילים ימח שמם עם המוזיקה הזבל שלהם והחקיקה המסריחה של הקומוניסטים הציונים שניסו להמציא את העולם מחדש. מי שנותן לבת שלו להסתובב לבד ברחוב עם חצאית קצרה ושם אותה בבית ספר משולב בנים-בנות, שיהיה בטוח שהיא תהיה מנוצלת מינית בידי חתיאר סוטים, ממזרים צעירים סוטים, ושהיא גם תהפוך למזבלת שפיך לערבים וסודנים שיזרקו בתוכה את הסמוכטות שלהם וילכו: כל זה עוד לפני שימלאו לה 15 שנים (ככה בדרך כלל קורה היום עם הדתיות לאומיות והחילוניות). בשלב הנוכחי זה לא רלוונטי גם להתעצבן על "אנסים" כי צריך להבין שאנחנו חיים במדינה שהנשים הרסו לחלוטין עם ההייפרגמיה שלהן, שיש פה דורי דורות של גברים חרמנים שהיו לבד כל החיים ולא קיבלו מה שמגיע להם, ושאף אחד כולל התקשורת והמשטרה והשופטות לא יעזרו לכם במצב הזה כי גם שם יושבות שרמוטות ישראליות שמטיפות קוטג' מהג'חנון השעיר שלהן כל פעם שמגיע לפניהן להשפט אנס ערבי שפיצץ לבת שלך את הפרצוף ועיבר אותה באונס לאורח יום.

אתם צריכים להבין שהיום לאחר כ50 שנים של הייפרגמיה כבר 90% מהגברים בישראל "פדופילים" כלומר מחפשים קטינה צעירה, ואם לא יתאפשר להם בחתונה אז הם ימשיכו לטנף אותן בסטוצים ולנצל אותן מינית. והרי אי אפשר לאסור 90% מאוכלוסיית הגברים, זה פשוט לא ריאלי (זה כולל גם את הסמרטוטים שמריירים על גרושות זקנות פרק ב', כי גם הם חולמים בסתר על פרגית צעירה בת 16). הגיע הזמן להפנים שהגלגל לא יחזור אחורה, הפשעים של הנשים שהתגרשו ובגדו ולא התחתנו מוקדם כרגע פה איתנו ואנחנו נצטרך לשלם את המחיר. זה יכול להיות במחיר של מיסוד הפדופיליה והקמת מדינה דתית, כלומר להפוך רשמית למדינה נוסח ערבושים. או לחלופין להמשיך לחיות בסרט שאנחנו יכולים לתקן הכל ולחזור להיות מדינה אירופאית נאורה בזמן שאנחנו הולכים ונכחדים מרוב הייפרגמיה ובזמן שהנשים ממשיכות ללכת לגויים ולהשאיר את כולנו עם הבולבול ביד.

הבן אדם משקר ש"לא אכפת לי אם היא צעירה או לא", בגלל שאם בימינו גבר ידבר על הדרישות המיניות שלו לשידוכים מייד ישתיקו אותו וידאגו שהוא ישאר לבד. כך הרבה יהודים מנודים וגויים כמו הנוצרי מטונף דלעיל מזדווג עם צעירות יהודיות באמצעות חלקות הלשון שלו-מקור: ואינט

מה שבטוח, זה שכל עוד לא קיים שיח גלוי בנושא, הגברים שנשארו לבד ימשיכו לשקר שהם לא פדופילים מתוך בושה להודות בכך. והם ימשיכו להצביע מפלגות שמקדמות מתירנות מינית כמו ה"ליכוד" עם הצדקת שקר שהם כביכול "בעד בטחון". וככל שעוברים עוד ועוד דורות בהם אבות לא יכולים לשדך את הילדות בנות 14 שלהם, הן ימשיכו לגדול להיות זונות והילדים בני גילן יגדלו לבד ויהיו גם כן "פדופילים" כלומר בסך הכל גברים בודדים שעדיין לא קיבלו את הצורך הכי בסיסי שלהם ורוצים אותו עכשיו.

למעשה לא אמורה להיות שום בושה בגבר להודות שהוא "פדופיל" כי זה ברור שגברים אוהבים רק צעירות. העניין פה הוא אחר, והוא הניאוף עם צעירות. כלומר אם אתה חי במדינה מזרחית כושלת, ואתה מזיין צעירה כאילו שאתה חי באיזה קיבוץ סוציאליסטי שכולם עושים אורגיה, אז אתה נהנה משתי עולמות מבלי לשלם את המחיר של אף אחד מהם (החברה משלמת). וזה לא יכול להימשך כך. בסעודיה לדוגמא מי שנואף עם צעירה בת 12 מתחת לאף של אבא שלה אז יכולים לשים אותו בכלא או אפילו לערוף לו הראש: לא בגלל שהיא בת 12 אלא בגלל שפיתה וזיין אותה מבלי להתחייב כלכלית בחתונה. לעומת זאת אם הוא ניגש לאבא שלה, מבקש את היד שלה, ואז בהסכמת האבא מתחתן גבר בן 90 עם ילדה בת 12 אז אין בזה שום בעיה מבחינת החוק הסעודי. כנראה שגם בישראל הגיע הזמן לחוקק את זה, בהתאם למצב של האוכלוסיה.

זה גם מגיע לאונס קטינות מפני שאין מיסוד של העניין. השרמוטות הקטנות עושות מה שבא להן כשהן צעירות ולחלק מהזכרים היהודים (אלה מהם שעדיין לא ויתרו על בנות ישראל המסריחות ולא עברו לגויות הקדושות ישתבח שמן) אין שום אופציה חוץ מאשר לאנוס כדי לבעול. -מקור:ואינט

בקיצור בואו נפסיק לשקר לעצמנו שאנחנו חיים במדינה מתורבתת שיכולה להרשות לעצמה להשתמש במונח "פדופיליה", כי הנשים שלנו בהמות והאבות פה מגדלים לנו שרמוטות היפרגמיות. זה כבר לא רלוונטי, אף אחד כבר לא מקשיב לזה, והגיע הזמן לפחות שהגברים ה"פדופילים" האלה יתחתנו עם הקטינות שהם מטנפים במקום להשתמש בהן בתור אסלה לשפיך תמורת הטבות כספיות זניחות וכמה מילים טובות.

3 תגובות על “אין דבר כזה פדופיליה”

עוד דבר חשוב שיש לציין, הוא שאני מבין פדופילים.
הווה אומר, שאני מבין למה הם מעדיפים דווקא את הילדות האלה.
נגיד אחד כזה יושב בפארק עם בת 9, ורק מתקשר איתה, אז רק מזה הוא יהנה הרבה יותר מכל דבר שהוא יעשה עם נגיד בת 20.
אותה בת 9, לא תשפוט אותו, לא תבקש מסעדות יוקרה, תסתפק במרשמלו ושוקו, לא תגיד ״תביא לי…תעשה לי…״, היא נראית נפלא בלי איפור, החיוך שלה ימיס אותו, מספיק שהוא יהיה נחמד אליה וככה הוא קנה את עולמה, והקול שלה נעים.

ותפסיק כבר לטשטש פרצופים של נקבות ישראליות !!!!
אוכל בתחת שכמותך !!!!
מקסימום הפמינאציות יצאו עליך והאתר ייסגר והן יתבעו אותך…אין להם שוםסיכוי לנצח אותך במשפט על שטות כזאת !!!!!
הרי מצד אחד, כל התמונות והסרטונים שאתה מציג כאן, נמצאים בשימוש חופשי !!!!!
מצד שני, זה אתר שלך, יעני אתר פר-טי ! שבו אתה יכול לפרסם מה שבא לך !!!!
ראבק, מתי כבר כל הישראלים ימותו…סתם עם של קוקסינלים חסרי כל תועלת, שרק מזהמים את העולם עם כל נשימה שהם לוקחים…

מה גורם לך לחשוב שילדה בת 14 רוצה זקן בן 50 או מישהו בגיל 30?. איכס. איש מערות דוחה. אל תתרבה. מקווה שיסגרו לך את הדף המזוהם הזה שכל היום מטנף על נשים ישראליות כי אתה בסה"כ אנטישמי קטן שמחפש תירוצים לשנאה שלך. רוב הסיכויים שאתה לא יהודי. תבדוק את השורשים שלך. יחסוך לך הרבה עוגמת נפש כאשר תגלה שאתה בעצם גוי ואז תחזור למקורות שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *