MGTOW Israel

לתת לנשים היהודיות לנהוג זה זלזול בגברים היהודים

אבות ישראלים אתם גידלתם לנו פה דור של שרמוטות, תתביישו לכם!

בחברה תקינה ונורמלית, התנאי הכי בסיסי הוא תא משפחתי של גבר ואישה. הגברים השכלתנים יותר מתחזקים את התרבות, הגברים הטיפשים יותר עוסקים במלאכה, ואילו הנשים כולן בבית מבשלות מכבסות ודואגות כל אחת לפינוק בעליהן. כל זה בלי קשר לטווח של הפידבק החברתי והזמן שלוקח לכל גבר להתמקצע במלאכתו, גם אם בימינו לוקח 15 שנה עד שגבר מוצא עצמו בחיים מרוב שהטכנולוגיה ביטלה את כל העבודות הנורמליות, התפקיד של האישה חייב לעמוד על כנו אחרת החברה כולה תתפרק . ברגע שנוטלים מהגברים את הצורך הבסיסי שלהם ביותר לגדול עם אישה ביחד מגיל צעיר, והופכים את הנשים לסוג של "פרס" או אפילו נותנים להן להתחרות בגברים במקביל, המשחק הופך למכור והחברה מתדרדרת לאלימות שבאיזה שהוא שלב גם המשטר מתקשה לרסן. בסופו של דבר כיבוש של אוייבים מבחוץ הוא הדבר שמגיע כעבור כמה עשורים של התגלגלות חברה שמזלזלת בגברים שלה ולא נותנת מענה לצרכים הרגשיים שלהם. היום ניגע בנקודה של איך העובדה שנותנים לשרמוטות היהודיות לנהוג גורם לקירוב השואה שיעשו לנו פה האוייבים הערבים בקרוב.

הניתוק של האבות היהודים מהמציאות של הצעירים היום הוא כל כך גדול, עד שהם מרשים אפילו לבנות שלהם ללמוד נהיגה. וזו פשוט חוצפה, כי הנשים הישראליות היום מטיילות להן ברכב כל אחת ונוסעות הלוך וחזור לאן שבא להן, בין אם זה לעבודה או לכל מקום אחר כדי לפרנס לעצמן עוד טיסות לחו"ל ועוד יציאות עם "זיינים". באיזו זכות בכלל ולמה שרמוטה ישראלית צריכה רשיון? הרי אין שום סיבה בעולם שהן יסעו למקום כלשהוא שהוא לא רצון בעליהן, ובפרט אין שום סיבה לרווקה פרזיטית ללכת לנהוג ולטייל אם היא עוד לא קיימה את התפקיד החברתי שלה והתחתנה. עצם העובדה שהאבות הישראלים לא משדכים את הילדה שלהם אלא נותנים להן לטייל איפה שבא להן פשוט גורר את הגברים מהצד השני שנשארים לבד להתנתק מהמערכת ולברוח לסמים ומשחקי מחשב.

כל אבא ישראלי שנותן לבת שלו דברים שיחזקו אותה ויתנו לה עצמאות למעשה גורע מהעצמאות והחופש של הגברים הישראלים השכנים שלו שכביכול אמורים להגן עליו בזמן מלחמה, לתקן את השחיתות במדינה ולשלם מיסים. הרי בזמן האמת ברור שהנשים לא עושות כלום: ההגנה שלהן לא שווה כלום בשדה הקרב, הן לא מסוגלות ביולוגית להתארגן כמו שקבוצת גברים מסוגלת, ותמיד רק הגברים נשלחים להיות בשר תותחים, לתקן את השחיתות ולעמול בעבודות הקשות כמו שיפוצים. זה פשוט חוצפה של האבות הישראלים שהם מרשים לבת שלהם לעשות דברים כאלה במקום לשדך אותה מגיל מוקדם שתעשה את התפקיד החברתי שלה. עצם העובדה שאתם רואים את הקציצות היהודיות המחורבנות עם המשקפי שמש ברכב כל בוקר על הכביש מנסות לעקוף אתכן וחושבות שהכביש זה המטבח שלהן, זה פשוט רקיקה לפנים שיורקים עליכם האבות היהודים שמגדלים כאלה שרמוטות על חשבון הגבריות שלכם וחשבון הזכות שלכם לתמיכה רגשית בסיסית אהבה ובית חם.

הצעירים שגדלים במדינה הזו מרגישים בתת מודע את העלבון על העוול שנעשה להם אבל אין להם את אוצר המילים הנדרש כדי לתאר את מה שעובר עליהם. הם רואים איך השרמוטות הישראליות עושות מה שהן רוצות ואיך האבות שלהם מרשים להן, ואיך אין פה שום שיתוף פעולה בין האנשים כדי שלפחות ישתמר תא משפחתי. וזה לא משנה שיש עוני ובעיות דיור, כי לתת לשרמוטות האלה להסתובב חופשי במקום להשתדך לעני כמוהן זה עוד יותר מפרק את החברה, ולהפך גם משמיד את המעט שנשאר מהעם הרקוב שלנו. במקום שלפחות יהיה זוגיות לצעירים, האבות הדבילים פה שולחים אותן לעשות רשיון ונותנים להן רכב, עבודה, חופש לעשות סטוצים ושיהיה להן "חבר", והן הולכות עם הפריויזלגיות האלה לזהם את כל הסביבה. הרי 50% מהאוכלוסיה זה נשים, ובמקום ש50% האוכלוסיה הזו תשב בבתים ותבשל אוכל מזין שיעשה את הגברים בריאים יותר- הן מטיילות להן כל בוקר על הכבישים ומזהמות את הסביבה עם הדלק המסריח. במקום שבשבתות הן יפגשו עם בעליהן ויענגו אותם, השרמוטות היהודיות האלה נוסעות למועדונים ועושות שם אורגיות בשנים שהן יפות ואז כשמתפגרות בגיל 30 עוד מתחילות לבוא בדרישות שיהיה מישהו מפרנס עם רכב מפואר כדי שהשרמוטה תוכל להמשיך לנסוע לאן שהיא רוצה וחלילה לא תזיז את התחת השמן והמחוצ'קן שלה ברגל עד למכולת אפילו.

זה פשוט זלזול בנו, הגברים הצעירים היהודים, ועוול שכבר שום דבר לא יתקן חוץ מאשר הפסד גדול וצורב במלחמה או הכחדות טוטאלית. האבות היהודים משמידים פה את הצעירים, מוסרים את הצעירות לזנות ציבורית, ואף אחד מהם לא מוכן לשמוע בכלל שהוא גורם לפירוק התא המשפחתי וההמשכיות בכך שמביא לבת שלו השרמוטה זכויות ומפרנס לה תואר ורשיון ורכב. זה ממש מקשה על הגברים הישראלים עד רמה של בלתי אפשרי להתחרות על הנשים של היהודיות המסריחות שרוצות תמיד גבר שמרויח יותר מהן, שמעיזות בכלל ללכת לעבוד במקום להשתעבד ולתת שירות לבעל, ובנוסף לכך גם מרשות לעצמן להוסיף לתחרות את הגויים שאנחנו נאלצים להתחרות איתם על הנשים שהיו אמורות להיות שלנו.

השרמוטות היהודיות כל בוקר עוקפות עם הג'יפים שלהן ויושבות שם משקפי שמש כמו איזה פח זבל חצופות. וככל שהעוני גובר כתוצאה מפירוק החברה והחוצפה שלהן והאבות האשפה שלהם ככה גם בכל דור נמצאים פחות ופחות חמורים שמסוגלים לפרנס ג'יפ ומשקפי שמש לשרמוטה יהודיה, אז רובן פשוט או הולכות עם גוי שיביא להן את זה או נשארות רווקות שעושות סטוצים ומחליפות "חברים". השרמוטות היהודיות לא מוותרות על הנהיגה שלהן, ממשיכות לדרוס עוברי אורח, גורמות לתאונות, וגורמות לעצבים כי אתה רואה כל בוקר את הזבל הפרזיטית הזאת ה"עצמאית וחזקה" נוסעת שם בזמן שמסביב רוב הגברים היהודים הצעירים עריריים ובוכים לך שאין להם אישה. הזלזול הזה הוא גם הסיבה שהרבה מאוד יהודים מחפשים לעבור לדת אחרת, בין נצרות או הינדואיזם, העיקר לא להיות "אח" של השרמוטה היהודיה החצופה שיורקת לך בפנים כל החיים.

אתם כל יום רואים את הזבל הישראליות האלה מתחצפות בכביש, עושות מה שבא להן, ונהנות על חשבונכם. זה מתחיל בילדות ועד הבגרות, והגיהנום הזה לא מסתיים אף פעם. אותה הזבל המסריח שמתחצף אליך בכביש ודוחה אותך באפליקציות במשך שנים בצורה צינית ובוטה, אותה הפח אשפה שמפרסמת תמונות עירום בפייסבוק במקום להקים משפחה ולשמור שבשכונה יתרוצצו ילדים זכים (ולא כושים סודנים אלימים שהביאה לפה הממשלה מרוב שאין ילודה של יהודים). זה פשוט בושה שאנחנו שייכים לדור של הורים כאלה רעים שנותנים לבת שלהם חמור ברזל להתנייד בו ממקום למקום, במקום לתקוע אותה בבית עם אחד מהגברים בקהילה שלה כמו שתמיד היה מקובל מאז שאנשים הצליחו לצאת מהמערות.

דמיינו לעצמכם במאה ה17 לקחת אישה לתת לה חמור ושהיא תרכב עליו ממקום למקום במדבר, פעם לעבודה עם גויים פעם עם חברות למסיבת עבודה זרה שכולם ערומים שם. וכל זה בזמן שהגברים נשארים בעורף ועובדים כמו חמורים, בשיפוצים במפעלים וכו', וחוזרים לאוהל ריק. והבנות הקטנות חוזרות על החמורים מתי שבא להן עם כסף שהרויחו תמורת הזנות וגם מדי פעם בהריון מאיזה אדם אלמוני או "חבר" שלא ברור מאיפה מצאה אותו בכלל ואם בכלל יהודי. האם נראה לכם שהחברה הזו תמשיך להתקיים? האם אתם באמת חושבים שהעם הזה של גברים קאקס שהבנות שלהם הולכות להרות מזרים ולהתעלם מהם ימשיכו לשבת בבית לכבס ולבשל ועוד ללכת להיות בשר תותחים כאשר שבט זר מגיע לנסות לרצוח את כולם? כי זה מה שבעצם עושים לנו האבות היום השרמיטים הנואפים ימח שמם.

אתם למעשה הגברים שנשארים באוהלים למשיך להשתעבד ולהגן נגד שבטים נודדים שמחפשים לרצוח ולבזוז, אתם עושים את כל העבודה של תיקונים, תחזוקה, ואפילו משלמים לגברים משבטים אחרים את הפרוטות המעטות שנשארו לכם לעבודות שכבר בעצמכם לא מסוגלים לעשות מרוב ערירות וחולשה. ואילו היהודיות נוסעות על חמורים לקבל בולבול בכל מיני מקומות אלמוניים ולנענע את הישבן מול סועדים גויים שאחרכך גם מזיינים אותן תמורת הטבות כספיות וחברתיות ("חבר" הן קוראות לזה, או "עבודה במלצרות"). במקום שאתם תהיו אלה שנוסעים ממקום למקום והולכים לנהל את החזית, ומקום שתחזרו לאוהל שבו דואגים לכם ואוהבים אתכם כשאתם חוזרים, אתם כמו אהבלים נותנים להן ללכת עם עמים זרים ובעצמכם נשארים באוהל או הולכים להיות בשר תותחים ואז חוזרים לאוהל ריק כי הגברת עסוקה בלענג את האוייבים שמפניהם הגנת על ההורים שלה.

גם חצופות, גם נהנות מזכויות שבני משפחה נרצחו במלחמה בשביל שיהיה להן, וגם לא ממלאות את התפקיד החברתי שלהן אלא ההפך ממנו עושות (במקום לתמוך פסיכולוגית הן שוברות אותנו פסיכולוגית). -מקור: ואצאפ

כל רגע ששרמוטה ישראלית הולכת ל"נסיעות" במקום להשאר בבית זה עוד רגע שגנבו מהיהודי בקהילה שלה שהיה אמור לקבל את זה. זה עוד נקיונות שנגזלו ממנו, סקס, אהבה, גידול ילדים, כביסה, וכל שאר הצרכים שהגויים מקבלים מנשותיהם אבל אנחנו בתור יהודים – לא. העובדה שנשים ישראליות מסוגלות בכלל לנסוע זה פשע נגד האנושות, וצריך לבטל להן כל הרשיונות והזכות לצאת מהבית, אחרת זה חוצפה וזלזול בנו. אסור לשתף פעולה עם החברה הישראליות כל עוד הנשים הישראליות נוהגות, וצריך לירוק על האבות מגדלי הפרינצסות האלה בחזרה בפנים לדוגמא בהשתמטות מהצבא והצבעת מפלגות שדופקות את המדינה בגלוי.

2 תגובות על “לתת לנשים היהודיות לנהוג זה זלזול בגברים היהודים”

צריך להרוג את כל הנשים הישראליות בלי יוצא מן הכלל.
כל הישראליות בלי יוצא מן הכלל, הן : בעלות אייקיו של נעל, קולניות, בהמיות, לא היגייניות, לא מודעות לעצמן בשיט,
לא מחונכות, לא עדינות, חסרות כבוד ולא תופסות את המציאות כמו שצריך לתפוס אותה, כ-ע-י-ק-רון !
למשל, הן לא רואות מה לא בסדר בזה שנשים הולכות לצבא.
מה לא בסדר בזה !? שצבא זו מסגרת גברית ! מאצ׳ואיסטית מטבעה !והן צריכות להיות עדינות ולא מחוספסות !
הן לא מבינות שנשים וגברים נוצרו כדי להשלים זה את זה, ולא כדי להתחרות זה בזה ! בטח שלא כדי שהאישה תהיה מעל !
ובטח ובטח שלא בשביל להשתוות זה לזה !
הבורא ברא את הגברים כך שיהיו מעל לנשים, בהיררכיה הטבעית !
מי אתן שתתווכחו עם זה !?
כולכן לתאי הגזים ומיד !

ניקולאי היקר אנחנו מגזין לגברים, לא ארגון טרור.
אני מבקש לא לרשום יותר קריאות לרצח. פעם הבאה אני אאלץ למחוק את התגובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *