MGTOW Israel

ישראל היא המדינה הכי טובה להיות בה אינסל יהודי, והנה למה:

אינסלים, תשמחו ותרקדו, תעשו חגיגה! הערבים עושים בשבילכם את כל העבודה וזה הכל רצון השם. תשארו שומרי חוק נאמנים!

אינסלים יהודים היקרים, אני לא יודע אם שמתם לב אבל בתקופה האחרונה יש מלא פיגועים, מחבלים שבאים לרצוח את היהודיות, המשפחות שלהן ולשבור להן את הרגליים. הם גונבים רכוש, זורקים אבנים על תינוקות, וגם יורים זיקוקים על בתים ושורפים אותם. אין מי שיגן פה על אף אחד וצה"ל הוא בסך הכל בדיחה של הותיקן שמטרתון היתה להקים תשתיות גז מהמערב למזרח התיכון, בגלל זה גם הוא מסרס בכוונה את החיילים כשהם רוצים להגיב למחבלים. היהודיות פשוט החליטו להתגייס בגיל החתונה כדי שיוכלו לזנות יותר במקום להתחתן בגיל מוקדם עם יהודי עני וצעיר ברמה שלהן.

וזה בדיוק למה ארץ ישראל היא גן עדן בשביל אינסלים: התחום הגיאוגרפי המצומצם, בשילוב עם העובדה שאנחנו מוקפים אויבים רעבים ששונאים את היהדות ושרשום להם במפורש בקוראן שיהודים זה גנבים זבל שצריך להשמיד- זה אוטומטית נוטל מהגברים היהודים את העול של הענשת השרמוטות היהודיות הבוגדות. האינסלים הנוצרים במערב שנאלצים ללכת להתפוצץ בקניון כמו "אליוט רוג'ר", רק כדי שישמעו על קיומם הבוגדים מסביב שמגדלים שרמוטות ומוסרים אותן לכושים ולזיינים של השכונה. ואם לא אנשים אליוט רוג'ר אז כנראה ששאר 90% מאוכלוסיית הגברים הצעירים בארה"ב שהם עריריים ודחויים בדיוק כמונו היו נשארים בלתי נראים שמאוננים בסתר, כי אין להם איום מיידי של פלישה מבחוץ כמו שאצלנו כאן בארץ ואין צורך בכך שהגברים ישארו חזקים ומאוחדים בכל רגע.

אלא שכאן בישראל אנחנו מייד מרגישים בכל רגע נתון את ההחלשה של הצעירים שעושות הצעירות עם ההיפרגמיה שלהן. הדור הנוכחי של יהודים צעירים בישראל הוא כל כך מוחלש ומסורס פסיכולוגית, וכל שנה זה מחמיר ככל שעוד יהודיות נשלחות לצה"ל במקום לחתונה עם יהודי ישראלי ולשרת אותו. זה מותיר עוד ועוד גברים שלא יתפתחו פסיכולוגית כי לא היתה להם זוגיות בגילאי הבגרות המינית, גברים שלא ירצו לתרום לחברה בשום אופן ויהפכו בסופו של דבר לשמאלנים ומתבוללים כפי שהיה קורה עד כה. למעשה אותו התהליך שקורה בארה"ב כי ישראל היא סך הכל copy-paste למדינה שהקימו בארה"ב, חוץ מהעובדה שפה אנחנו מוקפים באויבים ישמעאלים שמחכים לרצוח אותנו מייד כשיזדמן ולעשות לנו אחלה SHOW מאיך הם חותכים את היהודיות בסרטונים שהם מצלמים גם עם עריכה ב2 שקל.

אפילו בתור אסלה הן כבר לא רוצות אותנו. תפנימו את זה! -מקור:פיסבוק

וזה מה שיפה, כי פה בישראל כל פעם שאיזה שרמוטה יהודיה בוגדת בחבר שלה שתכנן להתחתן איתה- זה מורגש בצורה הבוטה שבה הוא אחרכך יגרש מתנחלים ויתנכל לאזרחים בקנסות כשיגדל להיות שוטר מניאק. כל פעם שאנחנו מפגינים עוד חולשה ועוד יהודיה מתחתנת עם ערבי, זה נותן לערבים עוד מוטיבציה להשתלט על אדמות בתוך שטחי ישראל בזמן שהיהודים שהיא דחתה אותם ימשיכו לגור אצל ההורים, וכו'. כל פעם שאנחנו נחלשים עוד ערבים יוצאים לרחוב לדקור יהודים ומקבלים על זה עונש קל ותואר חינם על חשבון משלם המיסים. כלומר פה המדינה תימחק כל כך מהר בתגובה להייפרגמיה הסופר -קיצונית שעשו פה הישראליות בשנים האחרונות, עד שבאמת שאפשר לאמר כבר סופית גם שהמדינה נמחקה פשוט אתם לא מודעים לכך וחיים באשליות.

בזמן האחרון יש לפחות 10-15 פיגועים ביום שאפילו לא מדווחים כבר מרוב שזה דבר שבשגרה, ואני כמעט בטוח שהרבה מכם שמחים וצהלים כל פעם שמחבל רוצח איזה שרמוטה יהודיה שדחתה אתכם בצורה בוטה וצינית. זה בסך הכל דיני שמיים, וזה בגלל שהן חייבות מיתה. כמובן גם את ה"תלמידי חעחעמים" שלהן רוצחים, וזה בגלל שהם ערימה של זבלים שטוענים שהם אחים שלנו, ובמקביל לא משתדכים עם יהודים פשוטים אלא רק מתפרנסים מהגירושין שלהם. הערבים רוצחים את כל הזבל הפמינאצי פה כולל אתכם, אבל זה לא משנה כי בכל מקרה החיים פה גיהנום ואחוז ההתאבדות של גברים יהודים גבוה מאוד.

אני די בטוח וגם רואה בתגובות שלכם שאתם נהנים מהמחזה הנפלא, פותחים שמפניה ועושים חגיגה על כך פיגוע. היום היה עוד פיגוע, וגם אתמול, ושלשום, ויהיו עוד הרבה. והאינסלים הישראלים? לא צריכים להסתבך עם החוק או לעשות שום דבר בנידון. העם הזה בגד בבניו ושולח אותם להיות בשר תותחים מבלי אפילו לדאוג להם לזיווג לפניכן, כלומר אין שום סיבה להמשיך להתקיים פה. בבתי הספר משלבים כושים וממזרים ובנים בנות ביחד ככה שהבנות כולן מזדיינות ורק קומץ מהבנים "מזדיינים", במקום לדאוג להמשכיות והכבוד של הצעירים – ובמקביל עוד מהללים ומחנכים לתרבות יוון של התחרות על נשים בצורה הכי בוטה ומטונפת שמגיעה מאמריקה. זה בסך הכל מתכון בטוח לייצור חברה של אינסלים ומסירת כל הנשים לגויים העשירים בפייסבוק או כל מקום אחר שיש להם גישה אל הישראליות המטונפות. אני לא מבין בכלל מה הטעם לקוות לשיפור במצב הבטחוני לאור מצב של השמדה איטית שמבצעים בנו פה יום יום בזמן שכביכול יש "בטחון"?

אני בטוח שאתם מברכים את הערבים המחבלים הצדיקים ואת דאעש ומקווים שהם יבואו בקרוב לגאול אתכם ולרצוח את כולנו ולירות לנו בראש המתת חסד, כולל את האבות הזבל הישראלים שמגדלים לנו כאן שרמוטות ועושים את הבנים שלהם אינסלים מאוננים סדרתיים מעשני 15+ סיגריות ביום. האבות הישראלים מתעללים פה בבנים שלהם התעללות מינית בעקיפין באמצעות התולעות היהודיות שלהם בין במודע בין לא, ויש פה גם מסורת שיורקים על הצעירים ואומרים להם "לכבד נשים" כדי לסרס אותם- המטרה בגדול היא כמובן שיהיה להם יותר זיונים עם ישראליות צעירות תמורת כסף.

במקביל גם הותיקן עם הזרוע שלו האו"ם מיישמים את התכנית לגרש את כל היהודים לים ולהחזיר את האדמות לפלסטינאים כי בסך הכל המטרה של המדינה מלכתחילה היתה לבנות תשתית גז במזרח התיכון בשביל האימפריה האמריקאית, וצה"ל היה רק כלי בכדי ליישם את התכנית הזו במהלך מלחמות ישראל. עכשיו שהתשתית בנויה כבר משתלם יותר לאמריקאים לגרש אותנו וזהו, ומי שלא בעניינים, ההצבעה של האו"ם ההיסטורית שלימדו אותנו בבתי הספר כבר בוטלה וגם ארה"ב לא בעד אפילו וזה קרה ממש לפני שנה. זה בסך הכל עוד אור ירוק לערבים לבוא ולכבוש הכל ועוד באישור ארה"ב. ומה היהודיות עושות בזמן הזה? פותחות מערכות יחסים עם גויים נוצרים אמריקאים – עוד תופעה נפוצה. אבל לשמחתכם, גם אם השרמוטות האלה מעיזות לבגוד וללכת לאזרחי מדינות אחרות ולהשאיר את האינסלים הישראלים לבד ובעוני, זה לא יעזור להן כי את כל המשפחה והאמא והאבא והדודים והדודות שלהם ימחקו פה צבאות ערב כשיפלשו בקרוב ויתחילו לרצוח את כולם ולהעיף אותנו לים.

השרמוטה היהודיה כשהיא צעירה אפילו בתור אסלה לא צריכה אותך, ואחרכך כשהיא תתפגר היא תצטרך אותך אולי רק בתור כספומט. הגיע הזמן לשמוח ולחלק סוכריות למחבלים. -מקור: פיסבוק

אני רואה אתכם פה כל מיני רווקים בני 35 חצי בתולים מסתובבים ומתבכיינים שאין לכם אישה, אתם בכל מקום, נפוצים יותר מנמלת השדה. תפסיקו כבר להיות בכיינים פתטים! תשמחו שאתם אינסלים דווקא בישראל, כי הנה עכשיו הערבים רוצחים את השרמוטות האלה שדחו אתכם, וכן הן דחו אתכם כי זה בכלל תפקיד האישה לחזר וגבר לא בנוי לכך. אם אין לכם בת זוג (כמו שאין פה לרוב האוכלוסיה היהודית בישראל) מגיל צעיר אז אתם נבגדתם ואתם מנודים, ותפנימו את זה שאתם לבד והעם שלכם בגד בכם. וזה לא בגלל שאתם לא בסדר, אלא בגלל שאוכלוסית היהודים בישראל החליטה לסגוד לנשים, בפרט הבומרים הנואפים "מכבדי הנשים" שעד עכשיו מרחמים עליהן ולא עליכם שאתם בלתי נראים עריריים וגוססים מבדידות והעוני שנגרר כתוצאה מבדידות.

אני מציע שתפסיקו לפרסם הודעות הכרות באתרים ואפליקציות, כי היהודיות לא רוצות אתכם והגיע הזמן שתפנימו שאתם אינסלים. אני רואה איך הן מחרבנות לכם על הראש כל יום בתגובה לזה שאתם בסך הכל מחפשים אישה ולמרות שהורדתם כל סטדנרט אפשרי ואפילו הכי מינימלי כמו בתולין ושלפחות לא תהיה שמנה עם קעקועים. אתם סמרטוטים – תודו בכך, ולהפך תתחילו לשמוח ולצהול כי הנה יש פיגועים וזה העונש משמיים והצדק שמגיע לחברה היהודיות בישראל כעונש על זה שבגדה בגברים שלה ועשתה מהם אינסלים. הדכאון שלכם, יהודים יקרים, הוא בסך הכל כעס על החברה שמופנה פנימה כי אתם ממשיכים להקשיב ליהודיות המרושעות ימח שמן וזכרן שמשקרות שהכל באשמתכם ובגלל זה אתם לבד. אבל המציאות היא שהכעס הזה הוא מוצדק, ואין טעם יותר להפנות אותו לתוככם כי הפידבק החברתי פה בישראל הוא מאוד מאוד מהיר נוכח העובדה שאנחנו מוקפים באוייבים כל כך חזקים ומאוחדים.

כל פיגוע הוא בשורה טובה ומשמחת ובעזרת השם שיהיו עוד הרבה וגם פצצה גרעינית ותזכרו שעדיף למות מהר ומוקדם מאשר לחיות חיים ארוכים של השפלה ובזיון וסמרטוטיאדה לצד יהודיות שרמוטות מסריחות בוגדות ורקובות שמזלזלות בכם. אינסלים יהודים יקרים בישראל, הגיע הזמן להפסיק לשבת בחרדות אלא להפך כל בשורה רעה שאתם רואים בטלגרם על פיגועים מצונזרים זה חדשות חיוביות, מה טוב ומה נפלא. ואגב תפסיקו להתגייס לצהל ערימה של סמרטוטים, אין לכם מה לעשות שם בכלל. לכו תאספו בקבוקים ברחוב עדיף זה גם בלי מס על שרמוטות יהודיות בוגדות ומסריחות.

4 תגובות על “ישראל היא המדינה הכי טובה להיות בה אינסל יהודי, והנה למה:”

אח יקר, כאבך ברור ומובן מאד אבל הדרך בה הינך מבטאו, מעידה עד כמה רחוק אתה מאבינו שבשמיים. יהא רצון שתזכה לשוב אליו בקרוב מאד. שיהיה בהצלחה, מתפלל עבורך!

כן יש כאן בעיה עם הבנות, אבל אתה מטיף לשנאה קיצונית ולאלימות. לדעתי אתה ערבי בכלל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *