MGTOW Israel

מי שעושה לייקים ליהודיות הוא פושע ישראל

איפה הכבוד העצמי שלכם, חתיכת בהמות חסרות עמוד שדרה? תפסיקו להיות קאקס!

לבת ישראל אין בכלל זכות לחשבון פיסבוק ואינסטגרם, זה מקום מטונף של גויים שחוסם את היהודים ועושה הכל באלגוריתמים שלו כדי שיווצר מצב שהנשים שם זונות הייפרגמיות. זה בדיוק מה שהן רוצות גם, השרמוטות היהודיות הגועל נפש האלה והבוגדות המסריחות: הן אלו שמלכתחילה עם כל התביעות שלהן על פיסבוק ואינסטגרם גרמו למצב הבועה הזו. ומה שקורה שם זה שהן מכירות כל מיני "בנים" דהיינו גויים מכל העולם או את קומץ הזיינים של המדינה, הכל בקליק, תוך סינון עשרות אלפי חמורים בלתי נראים כמוכם רק בגלל שאין לכם פרופיל מקובל וקבלות שאתם עשירים וזיינים שיודעים להזרים.

אני אפילו לא אכנס בהרחבה כרגע לשאלה העיקרית, שהיא איפה בכלל נמצאים האבות והאחים של אותן השרמוטות היהודיות ולמה בכלל הם נותנים לילדות שלהם גישה לאינטרנט? ועוד לפרסם שם תמונות שלהן? הרי גם מבחינת הגיון בסיסי: כמו שאתה לא מכניס הביתה אלפי גברים כושים שיסתכלו על הבת שלך ויאוננו בלי שהיא תסתכל ואז עוד ישימו לה ביד פתקים עם מסרים שונים – ככה גם לא נותנים לה גישה לאינטרנט שם בקליק אחד יש למאות מליוני גברים חרמנים מכל העולם גישה אליה, לתמונות שלה, וגם מדברים אליה שם בסרטונים. האם גבר נורמלי היה מכניס הביתה אנשים זרים וסוטים לדבר לילדים שלו?? כי זה מה שהיהודים עושים היום, אבל דרך הטלפונים והטלויזיות.

אבל עוד יותר גרוע מזה פי 1000, זה העובדה שאתם עוד עושים להן לייקים שם. אתם דומים לערימה של חמורים חסרי יכולת אפילו לדבר אחד לשני בתקשורת בסיסית ולשדך את הילדות ביניהם, שכבר הבינו שהחזירים מזיינים להם את החמורות, ואתם עומדים בצד ועושים להן לייקים בתקווה שיום אחד הן ירצו לחזור מהבולבול של החזיר ולהיות ידידה שלכם. יש דבר יותר משפיל מזה?? ועוד החמורות שלכם שעושות שם סטריפטיז לכל הגויים בכל העולם ולכל הזיינים של המדינה ובמקביל דוחות אתכם – להן אתם עושים לייק??

1944 חמורים עושים לייק, מתוכם מאות יהודים קאקס דבילים ושרמוטות יהודיות מטונפות שעושות סקסצ'אט עם גויים באינטרנט. -מקור: פיסבוק

אז ניחא, נגיד שהשלמתם כבר עם המצב שאתם עם של עבדים אינסלים מאוננים סדרתיים ונשים זונות של כל הגויים בכל העולם – בערך כמו המצב של העבדים התאינלדים שהנשים שלהם משרתות מינית את כל העשירים בעולם שבאים לתאילנד לחופשת זיון זונות. אבל למה אתם עוד עושים להן לייקים? איפה העמוד שדרה שלכם תגידו? הן גם ככה עשו מכם ערימה של קוקסינלים חסרי כבוד, ואתם עוד עושים להן לייקים על זה?

כמובן יש לקחת בחשבון שבערך 70% מהלייקים שם זה גויים דוברי עברית, ערב רב שבאו לארץ לאורך השנים ובעיקר שביבי ה"מלך" שלכם ייבא לכאן. זה כולל גויים מרוסיה, מארצות ערב, מאפריקה, ועוד, ועכשיו בגלל הסבסוד של בתי ספר ושילוב "כור היתוך" הם כבר כביכול ישראלים לכל דבר. עליהם אני לא מדבר בכלל, כי תאמינו לי, הם משתדכים בינם לבין עצמם. לעצמם הם דואגים, ומתי שהאבא הגוי משדך את הבת שלו לגבר גוי אחר הם גם מתקשרים ביניהם ומרסנים את השרמוטה מבלי לפחד להכנס לכלא כי מדובר בכבוד וכישור חיים הכי בסיסי שקיים. הם לא קאקס, כי הם עושים לייקים מסיבה אחרת, שפשוט כיף להם גם שהיהודיות עושות להם סטריפטיז בזמן שאשתם הגויה (או כמה נשים, גם זה קיים) מפנקת אותם מינית כל יום.

אבל אתם, קוקסינלים יהודים, שעושים להן לייקים, ויש כמות נכבדת מאוד של חמורים כמוכם.. אתם פשוט המיץ של הזבל, האשפה של הביוב והשתן של הצואה. ועוד להגיב להן ולתת מחמאות, איזה בזיון. לפעמים כשאני רואה איך אתם מתנהגים ואיך אתם עוד מגוננים על השרמוטות האלה בזמן שהן מזדיינות עם גויים בפומבי ועושות להם סטריפטיז שם, אני באמת מתחיל להבין למה השם רוצה להשמיד אתכם ושולח עליכם ערבים רוצחים, רבנים תאבי-מזונות ושופטים מושחתים מהותיקן שעושים משפט סדום. אתם כל כך שפלים, שאתם מרשים לבנות שלכם לשבת באפליקציות ולתת לילדים של השכן להתחרות על הילדה שלך ביחד עם עוד מליוני גויים באינטרנט ובחוץ כולל כל הסודנים והרוסים הגויים הנוצרים, במקום פשוט להיות בן אדם ולשדך את השרמוטה הקטנה בכפייה? איזה בהמות אתם נהייתם זה מדהים, גם שום הגיון בסיסי אין בכם כבר.

מאות לייקים ותגובות לשרמוטה מטונפת חסרת בתולין שאין לה שום דבר להציע חוץ מדרישות. אתם עבדים סריסים והנשים שלכם שפחות מין לגויים תפנימו את זה כבר ותפסיקו לעשות לייקים. -מקור: פיסבוק

ומה הטעם בכלל לעשות לייק? אפילו אם אתה סוטה דביל שלא אכפת לו מהכבוד שלו בכלל וממזר, הרי אף אחת לא תראה את הלייק הזה. מה אתה תקבל על הלייק הזה? כלום. אפילו שמנה ישראלית דובה בת 30 מכוערת עם חצ'קונים יש לה מינימום 400 עוקבים ועוד איזה 10 מחזרים שגם מוכנים להתחתן עליה עכשיו ומייד עם כתובה 500,000 שקל. איפה המוח שלכם בכלל? בשביל מה להעלות את האגו לשרמוטה מסריחה ועוד מבלי לקבל שום דבר בתמורה?

אתם אינסלים אז בסדר, תשלימו עם זה ולכו לזונות במסאז' אירוטי. או שתנסו לפתות גויות כי גם ככה היהודיות כבר לא שייכות לנו והן שפחות מין של גויים ששונאות אותנו ורוצות רק גויים "קשה לאישה להפרד מן הערל". אבל לפחות תפסיקו לעשות לייקים לשרמוטות הישראליות המחורבנות האלה, זה אפילו לא נקרא לגמול חסדים כי זה רק מפרק את החברה כולה (המעט שנשאר ממנה).

ויש פה עוד דבילים בפמיניסטאן שחושבים שלעשות לייקים לשרמוטות היהודיות בפיסבוק ולתת להן מחמאות זה נקרא "לעשות מעשים טובים". יש גם כל מיני דתיים דבילים קאקס ימח שמם וזכרם שמדברים לנשים הפרוצות מחמאות ומדברים איתן וחושבים שזה נקרא "לקרב יהודים". אבל להפך. העם היהודי זה הגברים, והנשים הן רק נספח. וכל גבר שלא יקבל שידוך עם בתולה הוא למעשה מנודה שלא בצדק, וזה נגרם בגלל הניאוף שלכם שאתם קוראים לו "גמילות חסדים". ערימה של דבילים, אני מקווה שעכשיו הפיגועים והרצח והטבח שעושים הערבים בכם ובמשפחות שלכם יגרמו לכם להבין שהניאוף שלכם בלייקים והתגובות "מחמאה" לנשים היהודיות פשוט גרמו לכמות עצומה של רווקים יהודים שלא מוכנים ולא מסוגלים כבר להגן על הכוס של האמא שלכם.

זקנה שנראית כאילו היא בדיוק יצאה מהשירותים: 800 לייקים ו300 תגובות. אתם חמורים עבדים סריסים וקוקסינלים אינסלים ודאעש כבר בדרך לגבול מרוב שאתם מנפנפים בתחת שיזיינו אתכם וישליכו לים את האיברים שלכם. -מקור: פיסבוק

ובמקום שתתנו ותיעצו לשרמוטות שבסביבה שלכם להתחבר לפיסבוק ולאינסטגרם, עדיף שתגידו להן להתחתן מוקדם כל עוד יש בתולין כי בקצב הזה תוך 4 שנים הערבים עושים מכולכם פה בשר טחון. והאמת שאני מקווה מאוד שזה יקרה, כי הסגידה שלכם לואגינה היהודיה מאוד מצדיקה עונש כזה משמיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *