MGTOW Israel

לגברים אין אינסטינקט אבהי

אין דבר כזה "דחף לחרבן ילדים" אצל גברים. תתאפסו, ותפסיקו לחשוב מהבולבול - זה עולה ביוקר!

מקור תמונה: generated by https://www.craiyon.com/

חברים אני רואה פה לאחרונה הרבה מאוד חמורים שמתנדבים לפרנס שרלילה שסיימה לענג בבוני אלפא (כן בבונים, ולא גברים כי הם בסך הכל זבל ביולוגי שמזיק לחברה). אתם עומדים בתורי תורות על כל שרמוטה יהודיה שדחתה אתכם כשהייתם צעירים, עושים להן לייקים, מתפללים לקדושבורוכו שלכם שהן יענו חזרה, ואפילו מוציאים את כל המשכורת על יציאות למועדון שלא יוצא מהן שום דבר. אתם כל כך צמאים לחתיכת בשר יהודיה שאתם מוכנים גם למכור את אמא שלכם, וחלקכם מרוב שמכרתם את הנשמה לס.מ. הישרעלית ממשיכים לעשות לייקים באינסטגרם לזונות היהודיות שבכלל לא מודעות לקיומכם מעבר ללייק ותגובה פעם בחצי שנה.

עכשיו תראו, מצד אחד אני אמור לשמוח שיש לי פה כל כך הרבה חמורים לשלם עליי מיסים ולהיות בשר תותחים בצבא. אבל מצד שני, אתם כל כך פתטים וגם השרמוטות שלכם אחרכך לא רוצות למות. אתם מפרנסים זונה זקנה מחורבנת בחתונה כשהיא בת 25+, היא ממשיכה ללכת חצי ערומה גם אחרי חרבון הממזרים, ואז אתם מתים מוקדם מסרטן מרוב הזנחה עצמית ו"הקרבה" למען הממזרים שהיא חירבנה. הממזרות שלכם הן זונות לכל הגויים בכל העולם שגם מפנקות מינית דרוזים בצה"ל מרוב שאתם חמורים וסמרטוטים בבית, והילדים שלכם גם כן אחלה בשר תותחים שממשיכים את המעגל. באמת סיבה למסיבה, שיש פה כל כך הרבה חמורים להמשיך לתחזק את המדינה.

אבל מה שקורה אחרכך זה שהשרלילה שפירנסתם לא רוצה למות. הן ממש בנות אלמוות, ויש להן תוחלת חיים כל כך ארוכה שזה מדהים. השרלילה היהודיה שלא יודעת אפילו טיפה סטרס מימיה נהנית כל החיים מכסף חינם שחמורים יהודים כמוכם שופכים עליה, ובסופו של דבר גם הבנים הממזרים שהזונה שלכם מחרבנת הופכים להיות עבדים שבורים פסיכולוגית שמשרתים אותה בבית ונותנים לה את כל הכסף "כיבוד הורים". ולכן החלטתי לעזור לכם , כי נמאס לי לראות את הבנות אלף הזקנות היהודיות האלה שלא מוכנות למות כבר ואפילו לא נשאר כבר ספסלים לשבת עליהם בהפסקות של העבודה מחוץ לבניין – הכל מפוצץ בשרמוטות יהודיות זקנות שמסרבות למות. הן פולטות פחמן דו חמצני, הן מקבלות ביטוח לאומי, והן מזהמות את הסביבה וגם מביאות לפה עוד סודנים שיפנקו אותן מינית גם לעת זקנה תמורת הדיור שהן קיבלו חינם מחמורים כמוכם. ואני כולי תקווה שאם תהיו טיפה פחות חמורים אז יהיה יותר ירוק וחמצן על כדור הארץ.

בתול יהודי מצוי, בזמן שהיהודיות כבר עם קילומטראז' של מאות אלפים עד גיל 20. -מקור: פיסבוק

לכן תבינו: אין לכם אינסטינקט אבהי בכלל מבחינה ביולוגית. הממסד הדתי המושחת והרקוב רוצה שתעשו "פרו ורבו" כדי שיהיה להם עוד עבדים לבנות להם את המדינה חינם לשלם עליהם מיסים ולהיות בשר תותחים. אבל בתכלס תלמדו חברים יקרים, שהדת המזויפת שהמדינה דוחפת לכם לא קשורה בכלל ליהדות האמיתית, וזה שאתם מביאים לזונה יהודיה זקנה כתובה וילדים ועוד מפרנסים זה טובה עצומה שאתם עושים לכלבה ולמדינה לכולם חוץ מאשר לעצמכם.

לאישה כן יש אינסטינקט אימהי, כי השרמוטה מבחינה ביולוגית רוצה לגדל עבדים קטנים שיביאו לה כוס מים ומשכורת מתי שהיא תתפגר. ככה הביולוגיה של השרמוטה היהודיה מתקתקת שבגיל 25+ פתאום אחרי סיום החגיגות והתואר והעבודה והנסיעות לחו"ל, אחרי שהיא מארגנת את כל הלוגיסטיקה כדי שיהיה אפשר לעזוב את הבעל בקלות לאחר חירבון הילדים, היא פתאום "רוצה להיות אמא". כן , אותה השרמוטה היהודיה שדחתה אתכם בתיכון או שעזבה כי "לא יכולה יותר" ועשתה לכם חור גדול בלב. אז אולי אתם חמורים חסרי כבוד עצמי, אבל תפסיקו להצדיק שאתם גם רוצים ילדים כי אתם לא.

אתם בסך הכל צמצאים לכוס, וזה בסדר. כולנו צמאים לכוס והחברה הישראלית בגדה בנו. אבל בואו נכיר רגע באמת, שגברים מתחתנים ומביאים ילדים לעולם בשביל לקבע לעצמם חתיכת כוס שמכירה אותם ושעושה את כל הפנטזיות המיניות שלהם. וזה כולל גם את החרדים, שפשוט לא צריכים יותר מדי מבחינה מינית כי להתחתן עם בתולה בגיל צעיר זה הכי כשר ואז גם אין סטיות ובקשות יותר מדי כי אתה מסופק ומכובד וקיבלת כוס צעיר מתי שהיית צריך אותו. אבל אתם חמורים מנסים להצדיק ש"אני אהיה אבא טוב" ו"תמיד רציתי ילדים" סתם כדי להתחנף לשרמוטה הישראלית, ותפסיקו לבלבל את המוח ולהגיד אחרת. אתם סך הכל רוצים כוס, ואתם כולכם היהודים בישראל אינסלים מילדות שגם מוכנים להתפשר על זונה זקנה מחורבנות בת 30 ואפילו לתת לה את כל המשכורת מרוב שאתם חתיאר סוטים ומצולקים.

עוד חמור שנלכד בפח. להביא ילדים עם שרמוטה יהודיה זה נוגד את הביולוגיה. -מקור: פיסבוק

בפועל, אם תסתכלו היטב על הטבע שהקב"ה נתן לכם, אתם תראו שבכלל אין דבר כזה רצון להתרבות אצל גבר. זו מצווה, ממש "עול תורה ומצוות" שרלוונטית רק למי שקיבל שידוך עם בתולה בגיל צעיר ולא נאלץ לסבול בבדידות והערירות שסובלים ממנה רוב העבדים היהודים בפמיניסטאן בעודם בצבא ובלימודים. אצל המוסלמים אין דבר כזה "רצון האישה" ו"להזרים אותה". שם אם הבעל/הארוס מבקש סקס מייד היא חייבת לפתוח רגליים אחרת היא תקבל כאפה לפרצוף, כמו שמגיע לה. ואילו פה אצלנו היהודים הן מזדיינות עם ערבים ועם בבוני-אלפא בזמן שאתם בקושי מוצאים ידידה או איזה "חברה" שזורמת פעם בחודשיים, ואם כן אז בסוף אחרי חצי שנה עוזבת כי מצאה מישהו גבוה יותר שמביא יותר כסף. ובגלל שאתם כל כך נואשים לכוס יהודי אתם מנסים להתאים את עצמכם לדרישות של השרמוטות האלה.

והסיבה היחידה שאתם דווקא נואשים לכוס יהודי, היא בגלל שגברים מבחינה ביולוגית מעדיפים מישהי שדומה להם מבחינת תרבות, שפה וגנים. אתם בנויים לרצות להביא ילדים אך ורק כדי להמשיך את השושלת שלכם או העסק המשפחתי, אם בכלל יש. כלומר אם גבר רוצה להביא ילדים, זה לא בגלל הילדים עצמם אלא בגלל שאכפת לו מהעסק או התרבות שאותם הילדים אמורים להמשיך בשמו. אבל אתם כולכם שייכים לתרבות של סמרטוטים בפמיניסטאן, שמנסים להתחקות אחרי האמריקקיים מרוב שמרגישים נחותים וחלקכם אפילו מנסים להידמות לכושים בהמות ששרים בלי חרוזים על ביט תפל שעשו ב2 שקל בcubase. איזה שושלת אתם ממשיכים בדיוק?? שושלת הסמרטוטים???

לעומת זאת נשים בהמות רוצות לחרבן ילדים בשביל עצמן, כדי שהם יהיו עבדים שלהן ויביאו להן כוס מים לעת זקנה. ולא די בכך, אלא הבהמות האלה מעדיפות עם הגבר שנתפס כ"חזק" ובפרט אם הוא מהעם העויין שרוצח אתכם ובמידה והן רואות שאפשר יהיה לברוח מכם (הצד המפסיד) ולעבור אל העם השני שרוצח אתכם וכך להציל את עצמן. וזה מה שהן עושות, היהודיות השרמוטות שמחרבנות לכם על הראש. הן כבר לא הנשים שלכן, ואם תסתכלו היטב אתם תראו שהיום היהודיות מפלרטטות ועושות סקסצ'אט ונפגשות עם גויים מהאפליקציות בזמן שהן צעירות ובזמן שהן דוחות ומסננות את היהודים החמורים. הן לרוב מדברות עם הגויים האלה באנגלית, כל מיני 1.90מ' מארה"ב ושוודיה, ובזמן שאתם חמורים מגנים עליהן ומשלמים מיסים.

השרמוטה היהודיה מייד מתקשרת למשטרה כשמחליטה שלא צריכה יותר החמור ורוצה רק את הכסף שלו מרחוק. תפסיקו להיות חמורים ותנו לעם הבוגד הזה שבגד בגבריו להכחד. -מקור:פיסבוק

אז בואו תפסיקו לבלבל את המוח שאכפת לכם ושאתם רוצים להיות "אבא". להיות בטא זה נחמד, וזה כיף, וזה מה שהחברה צריכה, והלוואי שהיינו יכולים להרשות לעצמנו להיות כאלה. אבל בינתים החברה הישראלית והעם היהודי יורקים לנו בפרצוף ומוחקים מהיהדות כל מה שאמור להגן על הגבר. הנשים היהודיות הולכות עם גויים ואף אחד מהרבנים לא מעיז להתרעם עליהן אפילו אלא להפך זועקים "לרחם עליהן היא נפלה מסכנה" ומדרבנים אתכם להתחתן אחרכך עם אותן השרמוטות שבכלל צריך לסקול בגין כך ששכבה בגלוי עם אויב/גויי. אין לכם את האופציה יותר להיות נשיים ולרצות לפרנס, ואתם צריכים למחוק את הוירוס הזה מהמוח ולהתקין את הwindows מחדש, כי בהגדרות ברירת המחדל אין לכם שום רצון להביא ילדים אלא צורך בכוס שאפשר להשיג אצל זונות בחו"ל בהרבה יותר זול. והיהודיות? הן בכל מקרה דחו אתכם והלכו לזנות עם גויים, אתם כבר לא חייבים להן ולמדינה כלום. נקווה רק שבקרוב יפול פה פצצת אטום שתהרוג את כל השרמוטות האלה.

במקום להמשיך לשקר לעצמכם שאתם אוהבים זונות זקנות בנות 25 עם איידס וסיפילס וחצופות כי מטונפות על ידי כל מיני בהמות אדם, תתחילו להשקיע בעצמכם. תפסיקו לפרנס לכל מיני שרמוטות ארוחות במסעדה, תפסיקו לשלם לאפליקציות שרק מעלות לזונות היהודיות הבוגדות את האגו ומציעות להן להכיר שם את הגויים המסריחים שלהן. תדפקו ביד אם צריך. אבל לפחות אם את הכבוד כבר איבדתם, אז את הכסף שלכם תשמרו ואת החופש. לפחות תנסו לחסוך כדי לברוח מהגיהנום המסריח הזה של פמיניסטאן, ובמקום להמשיך לעמוד בתור לכל שרמוטה בת 30+ מסריחה שדחתה גברים נחמדים בצורה צינית ובוטה, ובמקום להתנדב לגדל את התולעים שלהן שהן חירבנו מגברים אחרים ועוד לשקר לעצמכם שאתם גם רוצים לעצמכם תולעת-אדם קטנה שעושה קקי בטיטול ושצריך לפרנס 22 שנה עד שהיא תהפוך לחיפושית.. במקום זה תקנו זונות בתאילנד ותשלימו את החסר שם.

זונה יהודיה זקנה חצופה שהתפגרה דורשת: חכם, גבוה, מבוסס, לומד, מפרנס, כוסון, שומר נגיעה, מתלבש. בכל זאת עמדו תורי תורות של חמורים לשרמוטה הנ"ל. -מקור: שידוכים לחרדים בטלגרם

זה בכלל המצאה חברתית של המאה האחרונה, שגבר ירצה ילדים. שטות הוליוודית מחורבנת ושטיפת מוח של הסדר העולמי החדש כדי לגרום לכם לקנות יותר חרא ולשעבד אתכם דרך הנשים השרמוטות. פעם, מתי שלנישואין עוד היתה משמעות מעבר לכמות הביזנס שהרב הזבל יעשה, ומתי שאישה היתה כבולה לבעלה, אז באמת היה טעם לאכוף יחסי מין ללא קונדום ושיהיה ילדים – כדי שגם הן יקבלו משהו ולא רק ישרתו את הבעל כל החיים ובסוף להזרק לרחוב מבלי שיהיה ילדים לדאוג להן. אבל היום השרמוטות האלה לא שומרות בתולין, בוגדות, לא מתחתנות מוקדם, מתגרשות, מקבלות על זה עוד מזונות, וגם מתי שהן נשואות הן מתמרדות. ולא די בכך אלא בסוף גם מקבלות מאהבים סודנים שישנים אצלן תמורת סקס, ואפילו בית אבות חינם אם אין ילדים ובית, בזמן שהגברים היהודים בישראל נשארים הומלסים ומתים בממוצע בגיל 40 מרוב נואשות מינית בדידות וסרטן. אז בשביל מה אתם ממשיכים להביא ילדים לעם המסריח הזה? בשביל אתם ממשיכים להשתעבד?

תפסיקו להיות סמרטוטים ובמקום ללמוד כל היום פסיכולוגיה של נשים, תלמדו את הפסיכולוגיה של עצמכם. במקום לנסות כל היום להיות "פתיין מוצלח" ולמצוא חן בעיני השרמוטות היהודיות שעושות לנו טובה כשאנחנו מחפשים שידוך, פשוט תלכו עם חולצות קרועות ושימו ז**. הן לא שוות את העבודה הזו, הן לא שוות את הכבוד. הן חיללו את הכבוד שלכם, הן ממשיכות לעשות את זה, הן מדברות באנגלית עם גויים ברחוב מול כולם ואומרת להם "I LOVE YOU" בזמן שאתם שם סמרטוטים מגלגלים באינסטגרם ועושים לייק לעוד מישהי שדחתה אתכם. תפסיקו להביא ילדים לעם הרשע הזה, כי זה גם ככה לא מביא לכם שום ערך והילדים האלה גם ככה שייכים אוטומטית לשרמוטה: גם מבחינת הרבנים וגם מבחינת המדינה וגם מבחינת עצמן.

תגובה אחת על “לגברים אין אינסטינקט אבהי”

התיאור בוודאי נכון לגרושות בפרק ב', שם לדעתי מתהפך הגלגל. הן רוצות וגברים לא רוצים לגעת בסחורה משומשת עם ילדים עם ניסיון מוכח בעקיצת גברים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *