MGTOW Israel

מאמא חד הורית יוצא ילד קוקסינל וילדה שרמוטה

אמהות חד הוריות פוגעות בילדים שלהן והן אנוכיות שחושבות רק על עצמן.

בתמונה ילדה מאמא חד הורית שלא רצתה להתמסד עם יהודי נחמד כשהיתה צעירה אלא הלכה למועדונים ולטיסות בחו"ל לחגוג ולעשות סטוצים ובגדה בילדים העתידיים שלה. מקור תמונה: pixabay, עריכה מגטאו ישראל

אתן הנשים הישראליות אוכלות את מה שמספרים לכן בתשקורת ובסדרות לא מתחתנות מוקדם, ושוכחות שהסיכוי היחיד לגרום לגבר לרצות להשאר זה לתפוס אותו מוקדם בעודן צעירות ולגדול ביחד – גם אם זה אומר להיות ביחד בעוני הנעורים. אתן דוחות את מועד החתונה כדי לעשות סטוצים, להתגייס, לעשות תואר, לנסוע לחו"ל, ובסופו של דבר מחליטות שרוצות לחרבן ילדים ולהיות אמא- בגילאים מאוחרים יותר (בעיני גברים 25 זה כבר סבתא עם קילומטראז' עצום מגעילה שיש לה סיפיליס).

אבל ההשלכות של מה שאתן עושות הרבה יותר עמוקות מאשר לגרום לנו הגברים היהודים והאחים שלכן להיעלב ולהפסיק לרצות לתחזק את המדינה. כי נניח אפילו והמדינה תמשיך להתקיים, ובואו נתעלם לצורך העניין מהעובדה שערבים רוצחים יהודים כל יום ואין אף אחד להגן עליכן, בואו נשכח מהכלכלה הקורסת, העוני, המצב הבריאותי וכו'. נניח ובאמת הסודנים שאתן מביאות לפה עם המפלגות השמאלניות שלכן ירימו את הכלכלה ויהיה מדינה רב לאומית חילונית שכולם מזדיינים חופשי, בשביל להמחיש את הנקודה שלי. ובמדינה ההיפוטתית הזו אתן תחרבנו כמה ילדים שבא לכן והרווחה תביא לכן כסף מכספים מודפסים ואיך שהוא בנס הערבים שמסביב לא ירצחו את הילדים שלכן ואתכם. נניח.

יודעות מה קורה לילדים האלה שגדלים עם אמא חד הורית? ובכן, הילדים עצמם שגדלים בלי אבא ובלי זהות לאומית ודת פשוט נשברים נפשית ולא מסיימים את תהליך ההתפתחות שלהם. והילדות מאמא חד הורית אמנם נהנות בהתחלה ולא נפגעות כי יש מלא פדופילים ושוגר דאדיז לפרנס אותן תמורת סקס, אבל בסופו של דבר כשמגיעות לגיל 30 ומתכערות פתאום כל החברים לא כל כך נדיבים, פחות מתאהבים וגם מנצלים והבחורות הללו הופכות לנרקומניות. עם כל זאת, מה שעוברים הילדים הרבה יותר חמור ואתן דנות אותם לגיהנום של חיים – כל זה בגלל האנוכיות שלכן להביא ילדים חד הוריים.

סימה להזדיין בגיל 36, עכשיו הסבתוש מחפשת חמור מפרנס. -מקור: פיסבוק

המציאות בפמיניסטאן היא כזו, שיש מלא חד הוריות, כנראה יותר מאשר משפחות נורמטיביות. אתן כנראה עדין אוכלות את השקרים שמפיצים לכן בתשקורת שזה "חופש" ו"אמהות חד הוריות זכותה של כל אמא" ו"המדינה תדאג לנו" אבל שימו לב שאתן בעצמכן כבר מפחדות לתת לילדים לצאת החוצה לבד. כמות הנרקומנים הולכת וגוברת, כמו גם האלימות של המוסלמים והגויים שרואים את החולשה של הדור שהפקרתן ומכפכפים אותם. הילדים הקוקסינלים שאתן מגדלות אינם מסוגלים להגן על הבנות השרמוטות שאתן מגדלות, ועצם העובדה שמגייסים אתכן לצבא בסך הכל מוכיח את החוסר אונים הזה.

אבל שוב נחזור לפנטזיה שלנו, שאולי באמת זה אפשרי לחיות ביקום מקביל בו אין סכנות בטחוניות והרווחה ממשיכה לתקתק עם כסף מדומיין מהשמיים. גם אז הילדים יהפכו קוקסינלים והילדות שלכן לשרמוטות נרקומניות. דמות אב חזקה היא לא רק דרישה נוספת מהסמרטוטים הפוטנציאליים שאתן מסננות מתי שמחליטות ש"נגמר שלב החגיגות", אלא התפקיד שלכן כנשים הוא לייצר גברים כאלה, כלומר להיות חלשות. כאשר גבר רואה לצידו אישה חלשה זה מייצר אצלו את המסוגלות להנהיג את הבית ולהביא לילדים את תחושת הנוכחות הגברית שהם זקוקים לה ברמה הכי בסיסית.

כן, רק עצם העובדה שהילד רואה את אמא מנגבת את אבא ומכבדת אותו גורמת לו להרגיש שיש בשביל מה להמשיך להתקיים כי גם הוא יקבל את זה יום אחד. והילדות גם כן מקבלות מזה ערך, כי הן רואות שיש מקום בטוח להפנות אליו את האינסטינקט האימהי הדאגני מבלי שינצלו אותך רק כי הזדקנת. התא המשפחתי הוא העניין הכי בסיסי בבריאות הנפש של הצעירים, וכאשר אתן מביאות לעולם ילדים שלא יקבלו את זה, אתן מראש דנות אותם למחלות נפשיות שמקורן בתחושה של חוסר יציבות חברתית.

בת 27 זקנה מחורבנות עם 5 קילוגרם טמבור בפרצוף. נגמר שלב המועדונים, הגיע שלב החמור המפרנס והילדים החד הוריים המסכנים שיחיו חיים עלובים עם אמא שרמוטה לשעבר. -מקור: פיסבוק

הסטטיסטיקה של עשרות השנים האחרונות מראה עלייה גדולה בתפוצת מחלות הנפש בישראל, ביניהן גם ההומוסקסואליזם (זיגמונד פרויד, מייסד ואב מדע הפסיכיאטריה, הכיר בזה כמחלה נפשית לכל דבר). והעלייה הזו היא במקביל לעליית רמת הגירושין, בגלל שאתן החלטתן להקשיב לתשקורת האמריקקית שמטרתה לגרום לכן לצרוך ולצרוך כדי שלכמה אנשי עסקים שמנים יהיה יותר ביזנס. הם מעדיפים שאתן תפרקו את המשפחה שלכן כי גירושין זה אחלה עסק לעוכרי דין, בגלל שאתן תצטרכו שוב פעם לקנות איפור כדי לפתות מאהבים חדשים בעודכן זקנות ומכוערות, ובגלל שילדים ממשפחות חד הוריות אוכלים הרבה יותר ג'אנק פוד לגוף וקונים יותר נטפליקס לנפש – כתחליף לאוכל ביתי מזין לגוף ודת שמזינה את הנפש.

אז לבוא ולאמר שזה מצווה גדולה "פרו ורבו", זה שאתן מחרבנות ילדים חד הוריים, זה ממש לא. אם אתן רוצות אז תמשיכו להקשיב לדת המזוייפת שדוחפים לכן מהממשלה שצריכה עוד עבדי מיסים ועוד חיילים בחינם להגן פה על קומץ אוליגרכים גויים ששולטים בכולנו. אבל אנחנו כבר עייפים מדי וחלשים מכדי לנסות לטפל ולשים לכן גבולות- שברתן אותנו נפשית.

כן, ניצחתן. חירבנתם פה דורי דורות של ילדים חד הוריים, פירקתן את המשפחות שלכן כי רציתן עוד סטוצים ולא רציתן להשתעבד לבעל. הערבים עומדים לכבוש את המעט שנשאר מהמדינה, ואנחנו חלשים ושבורים נפשית. אבל שוב, לצורך העניין, נניח שהם לא יכבשו את המדינה בנס. הילדים החד הוריים שלכן? ישנאו אתכן. כי אתן לוקחות מהן מראש את הצרכים הכי בסיסיים של כל ילד, בכך שיהיו לו אבא, אמא, זהות, וכבוד.

בת 37 התפגרה מחפשת חמור מפרנס בן 37-45, כמובן שיהיה תוצר מוכן למרות שגדל בעלדיה. כי הזדיינה, פינקה אחרים, נסעדה לחו"ל, ואתה עכשיו בוא ותפרנס לה פנסיה ולממזרים שלה השרמוטה הזקנה אחרי שהיית בלתי נראה בעיניה כל החיים. -מקור: פיסבוק

זה גם די ברור שכל העניין של החצנת הזנות שלכן, איך שאתן הולכות ערומות בחוץ בתחתונים כדי כביכול להתגאות ב"חופש" שלכן זה בסך הכל הדחקה של הפגיעה בכבוד שלכן. אתן שרמוטות וזונות מגיל 11 בבתי הספר התיכוניים כי גדלתן במשפחות עם אמהות חד הוריות/מרדניות ששונאות את האבא ומתיחסות אליו כמו סמרטוט. ובגלל שהאמהות שלכן לא נתנו לאבות לעשות את העבודה ולהגן על כבודכן, אתן לא זכיתן להיות בתולות קדושות שמתחתנות מוקדם עם גבר מהעם שלכן. אתן שרמוטות מטונפות, ואין לכן כבוד, ובגלל זה אתן מתעצבנות כל פעם שמישהו מזכיר לכן את זה כי זה הורס לכן את המיתוס שסיפרתן לעצמכן שאתן "חופשיות ומכובדות ולובשת מה שאני רוצה". אבל בפועל אתן זונות ביוב שכולנו מהצד נגעלים מכן, חוץ מאשר אלו מאיתנו שהתחילו כבר לקבל בתחת בגלוי וגם כן לעבור לאותו מצב של הדחקה.

זה כבר לא התפקיד שלנו לרחם ולתקן אתכן. אתן שרמוטות, אתן לא מכבדות אותנו, לא שומרות לבעל העתידי את החריצים, ולכן אתן לא ראויות לרבייה. לנו בתור גברים אין את הצורך הבסיסי להתרבות ולרצות להיות אבא, ולכן אנחנו לא חייבים להיות המפרנסים הפראיירים של השרמוטות הזקנות האלה שהתפגרו. אתן רוצות ילדים בשביל הלב השחור האנוכי והמסריח שלכן, וברגע שמקבלות ילד גם נגמרת האהבה הפיקטיבית והמזוייפת שהיא בסך הכל מלכודת כדי ללכוד חמור מזונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *