MGTOW Israel

מושבניקים, קיבוצניקים ושיתוף הפעולה שלהם עם השואה הפמינאצית

בני אדם תמיד נוטים לשנוא את מי שדומה להם ונמצא בסביבתם, בעוד שהאוייב הבלתי נראה מאחורי הקלעים הוא זה שאשם. גברים עירוניים, תפסיקו לריב ביניכם ותגנו על הבנות שלכם מהמושבניקים שמשווקים להן זנות כדי לנצל אותן ולעשות מהילדים שלכם אינסלים.

בתמונה: מושבניקיות שבאות בעצת בעליהן הנואפים שמזיינים עירוניות, מגיעות ברכבים פרטיים לערים מכספי המיסים של משלם המיסים העירוני, גורמות לפקקים מזהמי סביבה ומשכנעות את העירוניות להתמרד נגד אחיהן העירוניים העניים. -מקור: הפגנה כלשהיא, כל הזכויות שמורות לבעלי התמונה המקוריים.

לדעת לשנוא זה אמנות, ומלאכה שדורשת הרבה מאוד אינטיליגנציה רגשית וביקורת עצמית. לרוב בני האדם אין את העמוד שדרה הרגשי הנדרש כדי לעכל מידע כואב ולהפיק את המסקנות הנכונות ממנו, והם מדרדרים לתוך מדרון תלול של שנאה מפוקסת על קבוצה מסוימת מבלי להבין שבסך הכל מדובר באינסטינקט שבטי פרימיטיבי. הלהבה של עויינות כלפי שבט זר היא דבר שקשה מאוד לכבות עד מבלי לירות באנשים או להתפוצץ באיזה קניון, ובפרט כאשר מדובר בגוי אלים ומטונף(בגלל זה עדיף לא לתת להם להשתעשע מדי ברעיונות לאומניים, שלא יתחילו בטעות עוד מלחמת עולם שלישית). כל הנסיונות להכניס מידע חדש שעלול להצדיק את הקבוצה הנגדית נתקלים בסתימה בביוב, והאדם מוצא את עצמו משתכשך בשלולית של צואה על פני השטח ולוקח לו שנים להצליח לחשוב על הדברים לעומק ומזוויות השונות. מצד שני חשוב גם לדעת לריב ולשנוא מבלי להכנע לרגשות אחרת בחיים לא נפתור את הסכסוכים שביננו.

היום חבריי היקרים אנחנו נשנא את המושבניקים והקיבוצניקים, שהם לא פחות מנאייק מהחרדים, הערבים, הנשים היהודיות והסודנים שלהן. לקח לכבודו הרבה זמן להיות בשל להתחיל לשנוא אוכלוסיה חדשה, כמובן מבלי להתפוצץ בקניון כי אנחנו פה יהודים מתורבתים וקדושים ולא איזה גוי מטונף בשר חמור. אני תוהה כמה זמן יקח גם לתושבי הערים להגיע לשלב המתקדם הזה שאני הגעתי אליו, אם בכלל אי פעם הם יהיו מסוגלים להשיג רמה רוחנית כזו גבוהה. הרי טבע האדם הוא לשנוא את מי שנמצא בסביבתו ודומה לו, את מי שאתה רואה כל יום. ואילו לאנשים פשוטים עם מוח של לטאה אין את היכולת לדמיין ולחשוב על משהו שנמצא מעבר לגבולות השגרה שלהם, כלומר הרבה יותר קל להם לשנוא את השכן שלהם שסובל בדיוק כמוהם מתשלומי מיסים גבוהים, מערירות, אלימות ממסדית, וזיהום. כל זה בזמן שמושבניקים טחונים מטנפים את הבנות של כולכם כי אתם דבילים שלא משתדכים ביניכם ונותנים להן לנהור בצורה הייפרגמית אחרי מי שיש לו כסף ולא אחרי מי שנמצא בקהילה שלכם.

מעניין אותי כמה זמן יקח לכם ללמוד, תושבי הערים העלובים שחיים בתוך קופסאות בטון מחורבנות ויקרות, שהמושבניקים והקיבוצניקים מקבלים דירות ווילות חינם מהממשלה בזמן שאתם משלמים משכנתא וארנונה כמו חמורים. כן, יש להם חוקים פריוילגים שלכם אין, לדוגמא "חוק בנים ממשיכים" שמותיר לכל מושבניק בכור לבנות וילה חינם על אדמה נרחבת. הם בונים ומקבלים דיור חינם, מתפרנסים מספסרות נדל"ן על חשבונכם בערים, ובנוסף גם מאיישים את מקומות העבודה שלכם בערים מבלי להתבייש. הם מקבלים אדמות חינם מהמדינה וגם מוכרים אותן לסעודים וגויים זרים מחו"ל, וממשיכים לנצל את חוקי הדיור החינמי שלהם למרות שהם בכלל לא מעבדים אדמות אלא נהנים מעבודות ההייטק ותשתיות החינוך שאתם העבדים העירוניים בניתם לבנים שלכם.

בזמן שלכם הם מטיפים על "איכות הסביבה" ו"בנייה ירוקה". בזמן שאצלם בקיבוצים כל ילד מקבל דירה חינם בגיל 18, הילדים שלכם חוזרים מהצבא לכלוב בטון המסריח שלכם אצל ההורים בדירת חצי חדר, בלי אישה, בערירות, ואחרי הצבא עוד נאלצים להכנס למשכנתא של 50 שנים שבסוף הבנק בכל מקרה מעקל את הדירה כי לא עמדו בריביות (ואם לא הבנק אז היהודיה השרמוטה גונבת וחיה שם עם המאהב הסודני). אתם בערים עבדים פיאודלים מסכנים, חסרי כבוד, שדחוסים כמו בהמות בכלובים רקובים עם עובש בזמן שהמושבניקים והקיבוצניקים הטחונים שמקבלים כסף חינם מהמיסים באים לערים לזיין את הבנות שלכם. בנוסף הם גם אוהבים להטיף לנו שאנחנו צריכים להפסיק לאכול בשר ולהתחיל לאכול תולעים כי אין מספיק קמ"ר בעולם לבני אדם, כל זה בזמן שאת האדמות שהמדינה נתנה להם חינם הם מוכרים לגויים משוודיה ואפילו לא מעבדים כבר את הפרדסים.

בכללות קומבינת "בנים ממשיכים", אחת מיני קומבינות רבות של מושבניקים/קיבוצניקים נואפים. קשה למצוא באינטרנט מידע על הנושא, כי הכל מתנהל מתחת לרדאר וכי אתם העירונים טיפשים ומשועבדים מדי מכדי להתעניין בנושא. -מקור:ilaw.co.il

למושבניקים המקוריים שהגיעו לארץ היה תפקיד חשוב מאוד בבטחון המדינה, תפקיד שקיים עד היום והם כבר זנחו: ייצור מקומי של מזון. התפקיד הזה הוא קריטי להשרדות של כולנו, כי בזמני מלחמה אין ייבוא של מזון למדינה מן הסתם, האוייבים סותמים את הגבולות והכל מתפוצץ (מישהו שיחק פעם בGTA וראה איך המשאיות של פילסברי עושות סלטה באוויר?). אבל עכשיו הם לא רק שלא מייצרים מזון, אלא עוד מוכרים את האדמות של ארץ הקודש לגויים בחו"ל בשביל שיהיה להם ביזניס מזה. ואת הפרנסה שלהם במקום להמשיך לקבל בעמל כפיים הם שואבים מהערים, מבלי לשלם את המיסים שמשלמים העירוניים שמלכתחילה בכלל מאפשרים את כל הקמת ההיטק והאפשרויות הכלכליות בערים מלכתחילה. לא רק שהפרדסים עומדים ריקים ולא יהיה לכולנו פה אוכל בזמן המלחמה הבאה, אלא שהשרמוטות האלה מוכרים את האדמות של החקלאות לאזרחים זרים וגם מזהמים את הסביבה עם הנסיעות שלהם ברכב כל בוקר לערים לעבודה.

למה אתם חושבים יש פקקים כאלה מטורפים כל בוקר?? למה אתם חושבים שהזיהום כזה נוראי? כמובן כי כל מושבניק פרזיט עצלן שקיבל דירה מתנה מהמדינה קונה לעצמו אוטו חדש ונוסע לעשות ביזנס בעיר. את האדמה שלו עובדים תאילנדים במקרה הטוב, ובמקרה הרע הוא בכלל מכר אותה לסעודים, קיבל וילה "חוק בנים ממשיכים" ובעצמו עובד בהייטק. אבל כל זה שטויות, כי האמת היא שאין שום דבר רע בקפיטליזם כל עוד הוא לא מקצין לרמה של סחר בבני אדם. לקנא בבני אדם עשירים זו נחלתם של ערסים נחותים ועצלנים שכל היום עסוקים בלשמוע מוזיקה מזרחית ולהסתפר. יש סיבה אחרת ומשונה לחלוטין למה צריך לשנוא את המושבניקים והקיבוצניקים ולעשות להם כפרת עוונות וענישה במלקויות.

והחטא האמיתי של המושבניקים הוא הניאוף שלהם. כי מילא אם היה משתמר התא המשפחתי היהודי, אז כולנו היהודים היינו מגובשים פה בארץ, ובקלות היה אפשר להלאים חזרה את האדמות שמכרו הבוגדים שבמושבים. אבל המושבניקים הפח זבל האלה באים לערים לא רק לחטוא בבגידה על ידי מכירת הארץ לגויים, אלא גם מפתים נשים עירוניות בכסף ועושים אותן שרמוטות חסרות נאמנות. תבינו, במציאות הישרעלית דירה אחת מסכנה זה שווה ערך למליוני שקלים – פשוט תפתחו יד 2 ותבינו. כלומר לכל מושבניק/קיבוצניק שרמיט מסריח יש יתרון של מליוני שקלים על פני בחור עירוני מסכן החל מתחילת דרכו, וזה עוד מבלי להתחשב בשאר הטבות המיסים שהם מקבלים, ההעלמות שלהם והגעשעאפט שהם עושים ממכירת אדמות הארץ. ובמקום לעזור לזולת, או לפחות להכניס עניים עירונים פעם ב7 שנים לשדות לחגוג בשנת שמיטה, הם עוד באים לערים עם הסטיפות שלהם ותמורת מסעדות+נסיעות בג'יפ מזיינים יהודיות צעירות מבלי להתחתן איתן ולהקים בית.

ככה רוב העירוניים מוצאים את עצמם במצב של אוננות ועוני מתמיד, ולא רק שהם חיים בעוני אלא גם גונבים מהם את הנשים. ניזכר רגע בהנחת היסוד שלי ש"נשים = משאב" , בדיוק כמו כסף וזמן. אישה צעירה יכולה להוות לגבר צעיר מקפצה גדולה כדי להעלות אותו בחיים, כי בני אדם הם יצור זוגי שמתקיימים בזוגות- דגש על בני אדם, כי לעומת הגברים שיש להם צורך בזוגיות בלעדיו הם מתים והופכים לנרקומנים, הנשים הן יצור הייפרגמי שמוכנות גם לחיות בהרמון ולהסתפק כולן בגבר אחד ולהפך הן גם יעדיפו את זה על פני זוגיות עם גבר אחד פשוט. הווי אומר, לא רק שהיהודים העירוניים חיים בעבדות פיאודלית ואין להם אפילו זכות בסיסית לקורת גג, אלא גם את הנשים גונבים מהם אותם הזבלה האדונים הפיאודלים הקיבוצניקים שעוד אחריכן אוהבים להטיף לכולנו על "איכות הסביבה" ו"סובלנות כלפי עמים זרים".

דווקא מושבניקים וקיבוצניקים הם אלה שמעדיפים להכניס לפה סודנים וערבים, כי יש להם כסף ולכן זה משתלם להם. הבה אסביר: כל עוד יש לאנשים האלה כסף והם נואפים שלא מסתפקים בזוגיות עם אישה אחת, האינטרס שלהם הוא להפוך את הנשים העירוניות לזונות שעושות סקס תמורת כסף. לכן הם מקדמים פריצות ו"מתנגדים לגזענות" – הרי אם היהודיות בערים שמתרגלות לסטוצים וזוגיות קצרה תמורת הטבות כספיות לא יתחילו לדרוש "איפה ההורים שלך, מאיזה בית, מה השם משפחה" אלא פשוט יעשו מאצ' בטינדר מייד עם המושבניק הטחון כאשר יראו שיש לו כסף ואז הוא יוכל "להעמיס" עוד אחת לזוגיות קצרת טווח. אותם לא מעניין אם הנשים היהודיות בערים הולכות עם סודנים וחצי ערומות, כי להפך זה מבטיח להם גישה מהירה וקלה למלוואח שלהן מתי שהחבר הסודני יעזוב. ואילו לעירוניים הפריצות להפך מהווה בטחון לכך שהם ישארו אינסלים גם עד גיל 50- כי אין להם כסף, אין להם אדמות, הם משלמים מיסי גולגולת וארנוניות מטורפות כל חודש, וכידוע: נשים פרוצות בוחרות גברים בשטחיות ורק לפי כמות הכסף שיש להם.

גונבים אדמות, שטחי עתק, בונים וילות, משכירים את זה במחירי יוקרה לעירוניים המסכנים, ובמקביל מזיינים את האחיות והילדות שלהם מבלי להתחתן. -מקור:haokets.org

התופעה של התחרדות הערים היא למעשה תופעה בריאה כשמסתכלים על זה כך, ומי שיהודי וחושב להקים בית בעיר מבלי להתחרד הוא פשוט בור טיפש שבוגד בילדים שלו. הקצנה דתית היא למעשה אקט נבון כלכלית כאשר הציויליזציה מתקדמת ונגמרות האדמות, כי הדת היא שיטה של שימור הנשים בתוך הקהילה למען גברי הקהילה עצמה מבלי שהן יברחו החוצה ויספקו משאבים רגשיים לצוררים שבחוץ. המושבניקים והקיבוצניקים בישרעהל הם צוררים בדיוק כמו הערבים והסודנים שלוקחים את הבנות בערים מידי היהודים המשועבדים והעריריים, ונהפוכו הם גם מזרימים אלינו לכאן ערימות של סודנים ועובדים זרים שמתפרנסים אצלם באדמות ובאים לחיות בדיור שהיה מיועד לתושבי הערים.

החיים בעיר הם לא פיקניק, ולעומת המושבים הפתוחים עם המדשאות שלהם, תושבי הגטאות העירוניים סובלים מרמה בריאותית נחותה כתוצאה מהזיהום. הדחיסות, הקרינה, תאורת הלד הבלתי נסבלת, הרעש, הערירות והפריצות עושים מתושבי הערים ערימה של אונטרמנש חולניים שלא מסוגלים כבר לתת את אותה התפוקה כמו התאינלדים, ובמקום לעזור ולפחות להשאיר לעירוניים את הנשים שלהם, המושבניקים זבלי האדם באים עוד "לזיין" נשים יהודיות בערים (חברה/יזיזה/ידידה/סטוץ וכל שאר סוגי הניאוף), מה שמגביר את הערירות של העירוניים ומקטין את הסיכוי של הבחור העירוני הממוצע להתחתן מוקדם עם בתולה ולהקים תא משפחתי.

לכן אל תתנו לאף מושבניק לבלבל לכם את המוח שלא מגיע לכם להתרבות, שהחרדים עלוקות (הם כן, אבל לא פחות מהמושבניקים/קיבוצניקים), שהיהדות גורמת לזיהום הסביבה, שצריך עוד חופש לנשים, ושצריך להתחיל לאכול צרצרים ולהפסיק לטחון בשר. תתחילו להתארגן בקהילות שלכם כמו שמתארגנים בכל מפיה יהודית, לשדך את הבנות בתוך הקהילה מבלי לערב את הממשלה, להשתלט על העיריות בפרוטקציות ולקרב את השכנים שלכם למפיה במידה והם גם כן יהודים. וכל עוד לא תעשו זאת אתם תמשיכו להיות ערימה של עבדים קוקסינלים שנשלטים בידי הותיקן, המושבניקים, הסעודים, את הילדות שלכם יזיינו אנשים זרים והילדים שלכם ישארו בתולים גם עד גיל 50 עם ניסיון מיני שמסתכם בפעמיים מסאז' אירוטי אצל זונה נטו בכל החיים שלהם בזמן שהאחיות שלהם הזדיינו כבר עם מאות גברים בכל העולם ושפכו את כל הכסף שהן קיבלו על מסעדות וטיסות לחו"ל.

הממשלה לא תתקן את העוול שעושים פה המושבניקים לעירוניים, והיה לי קשה בכלל למצוא מידע באתרי הזכויות לגבי הפרוטקציות שהם מסדרים לעצמם והצורה שהם מוכרים את אדמות המדינה לזרים: הכל מפה לאוזן, מידע שקשה מאוד להשיג כי האינטרנט כולו שקרים. אתם צריכים להבין שמדינה זה גוף אבסטרקטי חסר חיים וכל החרא שלימדו אתכם בבית ספר על דמוקרטיה ואיכות הסביבה לא עובד יותר כי החברה מפורקת לחלוטין. העובדה שאנחנו מוצאים יותר ראיות לגבי השחיתות של החרדים וההטבות של החד הוריות היא בגלל שכולנו חיים בערים, ובתכלס – כולנו פה אוכלים אחד את השני בזמן שמסביב המושבניקים והגויים מזיינים את הבנות שלנו ותובעים את כל מי שמעז לדבר "גזענות והסתה". ואילו בפועל הם משתיקים אותכם ככה כדי שיוכלו להמשיך לבוא לערים לזיין את הבנות העירוניות העניות, במקום שהן יהיו אמהות מכובדות שנתנו את הבתולין שלהן לבעלים העירוניים שאיתם הן אמורות להקים משפחה.

תופעה דומה קיימת גם בנגב ובדימונה, שם הבדואים בונים לעצמם בלי שום תקנה וילות ויש להם מלא אדמות. היות ואדמה היא משאב הרבה יותר פרקטי וחופשי מאשר קופסת בטון מסריחה (שלמעשה מהווה נטל ולא נכס כי אתה נאלץ לשלם עליה מיסים כבדים מאוד ויש אינספור פקחים בערים לאכוף עליה חוקים מפלצתיים), גם שם הערבים מזיינים את היהודיות העירוניות העניות והיהודים העירוניים מסתפקים בזונה משומשת במקרה הטוב שגם מתגרשת מהם אחרי זמן קצר ולוקחת מזונות לכל החיים, או במקרה הנפוץ יותר פשוט נשארים עריריים לכל החיים וההורים עוד מתעללים בהם בבית "מתי תתחתן" כאילו שזו אשמתו שהם לא סידרו לו שידוך ומכרו את אחיותיו לזנות חופשית.

הגיע הזמן לאמר את האמת: המושבניקים והקיבוצניקים הם גנבים, ומילא העניין של האדמות, אלא הם גונבים את הנשים שלכם. הילדים ההומואים בערים הם לא יותר מאשר קורבנות, ומשתייכים לעמדה נמוכה של עבדים פיאודליים עירוניים שאחיותיהם כולן שפחות מין של כל העולם והתפקיד שלהם בחברה הוא בסך הכל לאונן כל החיים, לשלם מיסים, ולשלם מזונות מתי שהשרמוטה מחליטה לחרבן עוד זונות חדשות לערבים ולמושבניקים הגזלנים.

בוא תחיה אצלי במרתף של הוילה שקיבלתי חינם "בנים ממשיכים" תמורת 3500 שקל לחודש כדי לממן לי לימודים ו"יציאות". -מקור: מושבניק נואף מאתר הומלס

זה למה כל כך חשוב לשמר שנת שמיטה שתוריד קצת את הראש לזבלים האלה ותגרום להם להפסיק לייצא החוצה את כל היבול, להעניש כלכלית ובמזונות את כל מי שמפתה בתולה בלי להתחתן איתה, ושאר ההלכות בנושא. לפני שנוכל אנחנו היהודים לטפל בגויים הערבים, צריך בכלל שנחזור להיות "אנחנו", כלומר בני אדם, ולא קאסטה נמוכה של עבדים עירוניים שכל התפקיד שלהם בחיים הוא לשלם מיסים, להיות בשר תותחים בצבא ולפרנס במזונות את הנשים העירוניות בזמן שהן מהוות שפחות מין לעשירים שמסביב.

תכנסו רגע לראש שלי, ותבינו שהרבה מהחרדים בימינו הם לא באמת יראי שמיים אלא פשוט תגובה חברתית לטירור המיני והכלכלי של בני הקיבוצים והמושבים הרשעים. וזוהי תגובה בריאה ומובנת לחלוטין, כי הצבועים במושבים מכנים את התעמולה שלהם בתור "אהבה חופשית", בעוד שבפועל מדובר בדירבון הצעירות העירוניות להיות זונות שלהם תמורת הכסף הרב שהם מרוויחים כתוצאה ממשבר הדיור- משבר הדיור שהם בעצמם ייצרו באופן מלאכותי. זה התחיל כך, אלא שעכשיו גם הערבים הצטרפו לחגיגה כי הם למדו לבנות בצורה בלתי חוקית וגברו על רשויות האכיפה.

חרדים לא רוצים להתגייס וגם לא ירצו להתגייס, כל עוד מושבניקים זבלים מטנפים נשים עירוניות וכל עוד אין זיווג לכל אדם עירוני. ולמען האמת גם החילונים עירוניים עצמם כבר לא רוצים להתגייס ולהגן על המדינה הקורסת שלנו שסופה הולך וקרב, כי אף גבר עם טיפה כבוד עצמי לא ירצה ללכת לתרום מעצמו בזמן שאחיותיו זונות של עשירים והוא אינסל עני. המאבק הליברלי של "אהבה חופשית" ו"חופש מיני" הוא בסך הכל תעמולה של עשירים נואפים שמכוונת אל הבנות שלנו, האחיות שלנו והאמהות שלנו בכדי לשכנע אותן לכוון את המשאבים המיניים והרגשיים שנשים ניכנות בהם ולהעביר אותם מידי הגברים העירוניים אל המושבניקים הנואפים.

נשים שרמוטות נוטות לבחור גברים לפי כסף, ולכן נדיר מאוד שתראו אישה מושבניקית או קיבוצניקית שהולכת עם עירוני עני ומסכן. וגם אם כן, אז היא תעזוב אותו בסוף כי היא הפסיקה לקבל ממנו את מה שהיא רצתה בין אם זה נסיון מקצועי או צורך רגשי כל שהוא. ואילו הגברים העירוניים ברובם עניים מרוב עול מיסים וחוקי בנייה, וזה גם לא ישתנה כי טבע העולם הוא לאכוף יותר חוקים איפה שיש יותר פקחים – בלי שום קשר לחוקים עצמם. לכן הגברים מושבניקים שמרגישים שאין להם מחסור בנשים מרשים לעצמם לקדם זנות ופירצות, כי זה מגדיל את כמות הסקס שהם מקבלים. אבל בפועל הם מזיינים את האחיות והאמהות שלכם, עבדי מיסים עירוניים, וממשיכים לצפות שאתם תגנו עליהם בצבא מהערבים.

ושלא תחשבו אפילו לרגע שמדובר באנשים שם במושבים מתוחכמים שמבינים בפסיכולוגיה שזממו והצליחו בעורמה רבה איך להפוך אתכם לקאסטה רדודה של עבדים אינסלים אחים של זונות שפחות מין שלהם! אלא מדובר בסוטים בהמות מפגרים שבמקרה יש להם גם הרבה כסף שנפל לידיהם בגלל האדמות, והמוח הפצפון של הנערים הקיבוצניקים שם שפועל כמו מוח של אוגר הולך לחפש סקס בערים ומקבל סטימולציה כל פעם שהוא הולך להכיר בנות אורבניות עניות בגלל הכסף שלו מתי שהוא "מכבד" אותן. הם הולכים פעם אחת בעודם נערים למצעדי התועבה ולמועדונים העירוניים, מקבלים שם סקס מהעירוניות העניות השרמוטות, ובהמשך כאשר הם מתבגרים הם רוצים עוד ועוד- מתחילים בעצמם לפתוח מקומות כאלה מטונפים כדי לבנות לעצמם הרמונות הייפרגמים של נשים עירוניות מסריחות שמעדיפות לזנות עם עשירים מאשר להתחתן עם מישהו פשוט ועני כמוהן מהקהילה שלהן. בעוד שכולכם האינסלים העירוניים נוהרים למקומות האלה לקבל נשיקה וחיבוק פעם בחצי שנה אם יתמזל מזלכם, המושבניקים הפיאודלים שמקבלים ישירות מכספי המיסים שלכם מזיינים את אחיותיכם ואימהותיכם ומחליפים אותן כמו נעליים כל פעם "חברה"/"יזיזה" חדשה. בהמשך הם גם מתקבעים באידיאולוגיות שמאלניות לא בגלל שקראו הרבה ספרים וחשבו לעומק- אלא מפני שהמוח הצימוק שלהם קיבל סטימולציה חיוביות כל פעם שפיתה נשים עירוניות עניות ש"להיות זונה זה בסדר, בואי ננאף אני אשלם עליך במסעדות ובילויים".

ואגב שימו לב שרוב המארגנות והמשתתפות בהפגנות שבערים הן המושבניקיות והקיבוצניקיות המרושעות, שבאות לשכנע את אחיותיכם להיות זונות מסריחות שבוחרות גברים, מתגרשות ומזנות לפי גחמי הלב שלהן (כלומר לפי כסף ותאווה). לנשים העירוניות בדרך כלל אין כסף ואין זמן בכלל לדברים כאלה, והן עסוקות ומותשות מרוב עבדות זנות ומצב בריאותי מוזנח. ומתי שהן כן מגיעות לשם זה בתור נגררות, מבלי הפעלת שום בורג במוח, מותשות ועייפות אחרי יום עבודה, זיונים והתכתבויות עם מושבניקים וערבים נואפים שמהווים בסך הכל עוד מקור פרנסה. הן מגיעות לשם כדי למלא צרכים חברתיים ובתור בילוי, ואילו האבות והאימהות העירוניים הטיפשים שמרשים לבנות שלהם לבלות עם האוייבים האלה ולשדל אותן לזנות, הם פשוט זבל שמפקירים את הילדות שלהם לידי צוררים פיאודלים ועושים את הילדים שלהם אינסלים עריריים חסרי כבוד. בכל מקרה עד כה זה היה כך כבר עשרות שנים, ורק לאחרונה גם בקיבוצים ובמושבים העוני גבר בגלל הפרטה ולאט לאט המושבניקים בעצמם מתחילים לגלות את השלכות הפמיניזם כי אחיותיהם בורחות עם הערבים העשירים שלמדו לתפוס אדמות בכוח.

נראה שבני הקיבוצים והמושבים שכחו שהם נמצאים במדינה שמוקפת באוייבים צמאי דם, וכנראה שצריך לתת לערבים להמשיך להתחזק ולרצוח כדי שיזכירו לאותם הזבלים שמספסרים בבנות העירוניות לזנות שההגנה והפרנסה שמביאים הגברים מהערים היא לא בחינם ושאף אחד לא התנדב להיות עבד של מושבניק נואף מטומטם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *