MGTOW Israel

הגיע הזמן להפנים שבנות ישראל בגדו בנו

אומרים "בזכות נשים צדיקות" עם ישראל יגאל, אבל היום הנשים זבל פח אשפה. הן מעדיפות ערבי מחבל שרצח יהודים מאשר גבר ברמה שלהן, והגיע הזמן שתפנימו עד כמה הן רשעות.

זה נכון שיש גם גברים רעים וגם נשים רעות: טבע האנוש הוא מרושע, אין מה לעשות. צריך תמיד לעבוד על המידות, לבדוק את עצמנו ולעשות חשבון נפש. אבל מה שקרה במאה האחרונה זה שלא היתה שום ענישה לנשים ולהפך, הגברים הישראלים נפלו תחת כישופי השרמוטות ודנים תמיד לזכות אפילו את הרשעות ביותר. ואילו את אחיהם תמיד דנים לרעה ויהי מה- מכשפים מגעילים ומסריחים.

מדובר גם בימנים, גם בשמאלנים, גם בחילונים וגם בחרדים. היום אין כמעט דמויות גברים בארץ שמסוגלים לראות את מה שעומד לפניהם, חוצפה נשית איומה ובגידה תרתי משמע בעם ישראל. 99% הנשים היהודיות פשוט מזדיינות בפנים עם קומץ זיינים ואפילו עם גויים וערבים, משפילות את אחיהן ומתי שמישהו רק מעז לפצות פה הן סותמות לו את הפה ומשתמשות בכל הטריקים הממסדיים והרגשיים כדי לרמוס אותו על שיתאבד.

נשים ישראליות מרושעות משתפות פעולה עם איראנים, בגלוי, בלי בושה.

הן עכשיו גם העלו הילוך הרשעות הארורות: לא הספיק להן לדחות גברים יהודים ב7ברכות ובעבודה וללכת בדווקא לערבים בזמן שהיהודים נואשים לזיווג. הן ממש התחילו לשתף פעולה עם כל אוייב אפשרי של העם היהודי החל מהתקשורת ועד לאיראנים בכבודם ובעצמם שממש מפנטזים לרצוח אותנו. כעת לאחר שסיימו לגרוע מכבודנו עד התום הן מתחילות גם להביא לכליאה המונית שלנו הגברים היהודים, וגם מקבלות בברכה כל אוייב שמתנדב לרצוח אותנו. ובעצמן מתנדבות להיות שפחות של אותם האוייבים ולשטוף להם רצפה ולגדל להם ילדים על חשבון המיסים שלנו.

תחשבו בהגיון רגע: הרי התקשורת היא גוף גוסס ומקרטע. היא מקבלת שוחד מכל מקום אפשרי כולל מעוכרי ישראל הגדולים ביותר- ביניהם האיראנים והסינים. וזה לא בדיוק אשמתה, כי אין לה ברירה אחרת. היא הפסיקה להיות רווחית מאז עליית האינטרנט כי אנשים כבר לא קונים עיתונים. ולכן ההגיון הפשוט אומר שאם מפרסמים כל שני וחמישי על עוד זונה שהלכה לערבים או מסרה להם נשק לרצחנו ואם זה עוד מאומת, הלוא מדובר ב1% המקרים סה"כ. ואין בידינו להפנים אפילו עד כמה חמורה הבעיה, כי זה רק קצה הקרחון שמגיע לידיעתנו.

כן כן, אותם הבדואים שעכשיו שורפים עצים ורוצחים יהודים בנגב.

היהודיות היו הולכות אליהם ועדין הולכות אליהם ובדווקא כדי לזרוק זין בפרצוף שלנו, הגברים היהודים. אני בעצמי בחיים האישיים נתקלתי ביהודיות שסיפרו לי על אקס בדואי, ורובן היו מהסוג שבאות בדרישות עוד "רשיון דירה תואר תפנק אותי תממן אותי תפרנס, אני נסיכה ואתה סמרטוט". הרשע של הישראליות עבר כל גבול, והגיע הזמן להפנים שהן עכשיו בצד של האוייב, גברים יקרים.

זה לא אומר שצריך עכשיו ללכת להרביץ להן או להתעלל ולהעניש. כי זה יהיה שטותי, נקמני ולא יתקן את המצב. מה שכן צריך לעשות, זה לבטל להן את כל הזכויות שקיימות ופשוט להכריח לחזור לתפקידן המקורי בתור שפחות של יהודים לשטיפת רצפה ושאיבת זרע כל ערב אחרי עבודה. השינוי צריך לבוא מכם, גברים יהודים, כי כל עוד אתם חיים בפנטזיה שאישה היא גם כן בן אדם אתם תמשיכו להיות אינסלים שמקללים אחד את השני ומספרים שקרים "אחעעע איזה זיין אנייי העמסתי 30 בנותתת תכבד נשיםםםם אחיעעעעע בוא למצעד השרמוטות" כמו איזה אוטיסטים. די לשחק אותה "זיינים" נשמות, כולם כבר יודעים שאתם חצי בתולים ושקיבלתם פירורים ממה שהטופ צ'אדז(1% הגברים וסלבריטי) השאירו במועדון- גם הערסים הקשוחים ביותר שביניכם.

אתם צריכים להפסיק להתחרות ולנסות לחזר. הגיע הזמן לבטל להן אזרחות.

אתם חייבים להפסיק לחזר אחריהן, כי ככל שצצים עוד "פתיינים" יהודים כך גם ערך היהודים בעיני הישראליות פוחת. זה ממש לא מוצדק, וזה רשע מוחלט מבחינתן, אבל הן בכל זאת מחליטות לירוק עלינו רק בגלל שניסינו למצוא חן בעיניהן ולגרום להן להרגיש מאוד בנוח. לכן הגיע הזמן לשנות את השיטה, ובמקם למצוא חן בעיניהן פשוט לבטל להן זכויות ולהתחיל לסחר בהן בשידוכין כפי שהיו עושים אצל החרדים במאה ה18. ככה בעזרת השם לא ישארו מעוכבי זיווג, ולא תהיה להן אופציה לזרוק לנו זין בפנים וללכת בדווקא לגויים רק בגלל שניסינו לעמוד בדרישותיהן והן החליטו שזה "מוריד לי".

יש לי עוד מלא מלא תכנים של יהודיות שפשוט בוגדות בעם ישראל ועושות מעשים, שאם גבר היה עושה היו תולים אותו. אבל בואו נתרכז במקרה האחרון שממש השבוע תפסו, ובקושי מישהו שם לב אליו: להביא נשק לערבים מחבלים ולחלק מודיעין לאיראן- תגידו לי, מישהו זוכר מה עשו למרגל התימני ההוא שהדליף מידע בזמנו? מרדכי ואנונו, שכלאו אותו בתנאים של תת אנוש וצילקו אותו לכל החיים- למרות שהמודיעין שהביא היה בכלל ל א מ ר י ק א י ם, שהם בעדנו. ולא לאיראנים שמאיימים כל שני וחמישי להשמיד אותנו, כפי שעשו שלשום אותן הישראליות והתקשורת מנסה להשתיק:

אולי תפסיקו להיות קוקסינלים שמרחמים על נשים בכל דבר?

אתם פשוט חייבים כבר להסיר את המשקפיים הורודות שלכם, ולהפנים שעומדות מולכן מפלצות רשעיות שאתם בעצמכם יצרתם. החלטתם "לפתות" אותן במקום להיות גברים להציב גבולות, לשתף פעולה אחד בין השני ולהיות גאים ביהדות שלכם. ולכן קיבלתם זבל של נשים- בגלל שלא רציתם לשמוע מלכתחילה שאישה זה יצור רשע מטבעו ושאתם חייבים לשתף פעולה ולהנהיג אותן ביחד. לא להיות סמרטוטים פתיינים מפגרים ש"צוברים חוויות" כמו שהיום רוב הגברים בישראל.

עד כאן, מגטאו.

4 תגובות על “הגיע הזמן להפנים שבנות ישראל בגדו בנו”

אתה אפס שונא נשים. עם גישה כזאת אין פלא שאף אחת לא שמה עליך. אתה יצור ממורמר. תעזוב את זה אחי לטובתך ופשוט תתעשת על עצמך. החיים יפים. לך להתאמן, תשקיע בעצמך קצת… תתקלח, תתחיל לאכול בריא ולהוריד כמה קילוגרמים, תיפטר מהקנאיות הדתית שלך ואני בטוח שתמצא מישהי.
הייתי בכל מדינה כמעט בעולם ובכל מקום יש קבוצה של לוזרים שבוכים על נשים. שאף אחת לא רוצה אותם. כשמתחילים להכיר את הבחורים האלה מבינים למה… ממורמרים, רעילים, בכיינים, נראים 3 או 5 במראה החיצוני ומחפשים בחורה שנראת 10. פשוט בדיחה.
אגב, גברים יהודים מזיינים גויות בלי סוף אחי, את זה שכחת לכתוב… טסים בקבוצות לחו"ל לזיין גויות. אפילו בארץ רוב הזונות גויות ורוב הלקוחות שלהן יהודים. אם אתה מפיץ מידע לפחות תציג את האמת ולא איזה סיפור מעוות של יצור מערה ממורמר.

כל הכבוד על התובנות. מדהים שגיליתי את המקום הזה. מתחבר ממש עמוקה.
זה פשוט מהווה מקור השראה אדיר!!!
אישה לא צריכה חברות ולא צריכה זכויות.
אישה צריכה להיות רכוש של בעלה וזהו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *