MGTOW Israel

היום 'לא להיות נרקומן'- זה עבודה במשרה מלאה

היום חיי הגבר היהודי בפמיניסטאן הם כל כך קשים ועלובים, שזה מצריך משאבים במידה שווה למשרה מלאה רק כדי להתנגד לסמים ופיתויים רעים.

אחי היקר גם אני סובל כמוך היות והיום חיי גבר במדינת ישרעל הם גזירה משמיים. המחקרים מראים, כי העבודה שעבדו הבומרים במשרה מלאה צרכה מהם משאבים באופן שווה למה שמצריכה מגבר יהודי כיום ההתנגדות לסמים ואלכוהול. יש מלא שרמוטות רשעות שמטרידות בלבוש חשוף, השפלה בלתי פוסקת ברחובות כשאתה רואה אותן עם ערבים, אפליה נגד גברים במקומות העבודה והשתקה שמבצעות היהודיות הרשעות כדי למנוע מגברים אלפא כמונו להתאחד.

כל העונשים הללו שמפילות עלינו בנות ישראל המרושעות הם למעשה עול כבד על כתפי הגבר הישראלי, שמצריך הרבה משאבים נפשיים כדי להתמודד עימו. כך לדוגמא מצפות מאיתנו השרמוטות לראות אותן הולכות כל יום בטייצים מול הערבים והסודאנים שכובשים את ארצנו ולסתום את הפה, אסור אפילו לאמר שזה מטריד ומחסיר מהכבוד. ולא די בכך אלא עוד מתחצפות ואומרות "אתה אנס" רק בגלל שקיימת בנו הנטייה לאונס, מבלי לכבד ולעזור לנו על ידי לבוש צנוע. כמו כן דוגמא נוראית נוספת היא עושק המזונות והנטישה של הרשעות, שהן מחפשות רק גברים מוכנים שבנו עצמם בסבל והקיזו דם ואז לוקחות הכל במזונות ובוגדות- וכך גם משמעות החיים שלנו פוחתת וצריכים למצוא במקומות אחרים מאשר בעם ישראל.

הרשעות האלו מטרידות בנים קטנים ושוברות אותם פסיכולוגית החל מהיסודי

לכן דע כי עליך להחזיק חזק ולא לעשות סמים בני היקר. אמנם זה קשה מאוד, היות והחיים חרא וכל פעם שתפסיק סמים תרגיש שוב כמה החיים פה בפמיניסטאן הם זבל. אך זה גם יחשל אותך תוך כמה שנים, ככל שתתרגל לחיות בתנאים אשפה מבלי להיעזר בחומרים משככים. אתה תתגלגל ברצפה מרוב כאבים, אתה תתפתל, אתה תקלל ותהיה מצוורח מרוב ההטרדות המיניות. אתה תראה מסביב את כולם מעשנים ותגיד "לא, כוסעמק. אני לא אהיה נרקומן. אני אשאר צלול ואסבול ואלמד לאהוב את הכאב". וכך בעזרת השם תגיע לגאולה בתאילנד.

חובה עליך להחזיק מעמד בלי הקביים הללו, הסמים, במשך כמה שנים. כך ככל שתצליח, גם יעלה המצב הבריאותי שלך ותהיה צלול יותר. זה יעזור מאוד היות והיום כל הגברים היהודים מסוממים, משככים את הכאב וכאשר שרלילה מבקשת עזרה עוזרים לה בלי להבין תוך כדי שהם בסטלה. וזה גרוע מאוד ומחמיר את מצבם הנפשי: בתת מודע הם יודעים שהיא מטרידה אותם ורשעה ששוכבת עם ערבים, משאירה ליהודים רק צימוקים בגיל 35+. אבל אתה אל תעשה כך, ואז גם לא יצטברו לך משקעים בלב על כך שעזרת לרשעות הישרעליות ימח שמן וזכרן.

אין זמן לעזור לישראליות שנאנסות- אנחנו מנסים לעמוד פסיכולוגית בהטרדות המיניות הבלתי פוסקות שלהן.

ואל תעיר להן על כך שהן מסכנות גם את הנשים צנועות כי מפריעות לנו להיות חזקים ולהגן- לא צריך אחי. זו אחריותן, שכן בנות ישראל עם אחד ובני ישראל עם אחר. אם הן רוצות את ההגנה שלנו אז הן צריכות לעשות את מצוות "השפלת שרמוטות" בעצמן, כי לנו אין את המשאבים הפיזים והנפשים לעשות זאת מרוב עול ההטרדות המיניות. הן גם מרושעות ויקראו לך "אנס" אם תגיד שזה מטריד אותך, ולכן עזוב את השטויות האלה אחי. שיהיו שפחות מין של ערבים ב2 שקל, ויקבלו פנסים ופיצוצים בעין כל שני וחמישי. בקרוב גם הביטוח לאומי יקרוס והשפחות מין הללו יתחילו עוד לחטט בזבל, זה יהיה ממש מצחיק.

הרי משאבים נפשיים צורכים אנרגיה בדיוק כמו שצורכת פעילות פיזית: להרים בלוק של בטון לדוגמא מצריך אנרגיה של מנה X פרגיות ו-Y פתיתים בצד. כנ"ל לגבי התמודדות עם ההטרדה וגירויי היתר של הלבוש הפרוץ, שצורך X פרגיות וY פתיתים כדי לא לאנוס או כדי להדחיק את הגבריות – כל אחד בדרכו. אי אפשר לבטל את טבע הגבר, ולכן כאשר מגרים אותך 24/7 עם טייצים וכל מיני דברים מגעילים יש רק שתי אופציות: או להדחיק את הטבע שלך, או להשתחרר ולאנוס. אך אני רוצה ללמד אותך להדחיק את הטבע בלי שימוש בסמים- בעזרת תחכום רב, בניית שריון מגן רגשי, וסמים טבעיים המותרים בחוק שאין להם השלכות:

מצוות לצדיקי המגטאו כדי להצליח לעמוד בעול ההטרדות המיניות של הנשים הישראליות- מבלי להפוך לנרקומן

אם תעשה את כל המצווה עלינו מהקב"ה בתורה והלכות המגטאו העדכניות והרלוונטיות לדור המבול שלנו, תוכל להזדכות ולחיות חיים מאושרים גם בעולם הזה. תוספי תזונה ובשר איכותי (טבעי ללא אנטיביוטיקה מפרות אוכלות עשב), מים ללא פלואוריד, משחקי אקסבוקס, מטבעות קריפטו נטולי-מזונות, תפילין וחיי EXPAT בתאילנד אלו סמים לא פחות טובים מאשר ההרואין, הניסגאי והאלכוהול שצורכים גברים צעירים בימינו. למעשה, רק בשר איכותי מעלה את הדופאין הרבה יותר מאשר ההרואין וגם עושה זאת לטווח הארוך, סטלה כזאת קלילה כמו של מריחואנה אבל במשך 24/7.

העיקר זה ללמוד לסגל ולשלב את כל ההלכות הקדושות הללו בחיי היוםיום שלך, כך שתוכל להזדכות וגם לברוח מפה ולהיות expatriate בתאילנד. שם לא שונאים גברים יהודים כמו כאן, שם אין רבנים שרומסים גברים במזונות וכתובה בשם סגידת הפות. אין שם נשים רשעות שמטרידות מינית 24/7 ומנסות למזמז לך את היד בקופה. אין שם מחשופים של יהודיות שעושות לך "אני לא בקטע" ואז אתה רואה אותה יום למחרת עם ערבי, אין שם צו גיוס חובה להגן על שרלילות בוגדות ולקבל פוסט-טראומה בקרב. שם אחי חיי גן עדן, ואתה יכול להגיע לשם בעזרת השם ולקיים את המצוות הקדושות כל יום. וגם פה בארץ אם תסדר לעצמך תוספים איכותים, מזון ובובת מין תוכל לחיות היטב במידה ולא ירצחו אותך בדואים מאהבים של הישרעליות הרשעות.

הן בגדו בעם ישראל ועכשיו צריך ללמוד לחיות עם זה -בלי לעשות סמים. זה לא תפקידך יותר להגן עליהן.

תבין אחי היקר, כבר אי אפשר לברוח מהמציאות כי היא נמצאת בכל פינה. כבר אין צדיקות, וכולן עד האחרונה שרמוטות רשעות שמשקרות ובוגדות. לכן להשאר בלופיל זו גם כן לא אופציה, ואתה תיאלץ בסופו של דבר לבלוע את הגלולה האדומה בין ברצון בין בכפייה. הגלולה האדומה והשלכותיה הפסיכולוגיות הן נוראיות מאוד, ולכן אני מבין את רצונך להתמסטל ולהיות נרקומן. אך תיקח את העניין ברצינות, ודע שלהתנגד ליצר הזה להפוך לנרקומן כבד זו עבודה במשרה מלאה. תנסה להתנחל אצל ההורים, לקחת רק עבודות קלילות, להיות עצלן תמיד כשמתאפשר. אתה צריך לתת לאורגניזם שלך, כלומר לגוף, לנוח הרבה ולהתאושש מהעבודה הקשה.

אני בטוח שגם לך תמיד קורצת המחשבה "אולי לקחת עוד איזה סופגנייה", או בורקס, או להזריק טיפה הרואין, או אולי לדפוק בקבוק וודקה ולשכב קצת בזבל באשפה עם החתולים ללטף אותם. אבל תתנגד לזה! תתנגד ליצר הרע. תסתכל לו בפנים ותאמר "לא!". כי גם אתה יודע מנסיונך האישי, שלמרות שעכשיו חרא, אחרי ה10 שעות השפעה של הסם יהיה עוד יותר פי X20. אז עזוב את הסמים אחי ובוא תעשה מצוות, סמים איכותיים שמשפיעים לטווח הארוך. לדוגמא בשר טבעי זו התחלה מעולה, שכן הוא ממש משחרר דופאמינים כמו הרואין- ומעטים מודעים לכך!

הישראליות השרמוטות ימשיכו לנסות לשבור אותך פסיכולוגית כל יום, אבל אתה תעמוד איתן, אל תשבר מול הרשעות הארורות. בקרוב יבואו ערבושים וישחטו אותן לאחר שאנסו אותן ואת אמא וסבתא שלהן וגם שחטו אותן מול העינים של כל שרלילה פרוצה. לכן אל תדאג אחי לגביהן, את העונש שלהן משמיים הן כבר יקבלו. תפקידך כעת הוא לשרוד נפשית מבלי להתאבד ומבלי להפוך לנרקומן בזבל עם החתולים. אני יודע שזה קשה, גם אני הייתי נרקומן בזבל עם כלבי הרחוב, אבל בכל זאת אחי זה אפשרי- אני מבטיח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *