MGTOW Israel

תתפלל לזיווג עם גויה אסיאתית

אם אתה לא קיבלת בתולה בגיל 18 כמו שהחרדים דואגים לעצמם, אז אל תתפשר. גם לך מגיע אישה צדיקה שתדאג לך בזמן שאתה בטטה ומשחק במשחקי מחשב קדושים כל היום.

אם אתה חוזר בתשובה אחי, אז סביר שגם אתה שילמת מיסים כל החיים על עסקני דת שקרנים. ולא רק אתה, אלא גם ה"חוזרת בתשובה" שהם כביכול ינסו לשדך לך. אתה תאולץ להתפלל לזיווג עד שתתפנה איזה שרלילה גרושה, והיא תמרר לך את החיים בחסות הרב. ואם חלילה תעז להלין לו "רבינו אבל היא מזדיינת עם כושים וכל היום טוחנת פיתות אפילו רצפה לא שוטפת!!" הוא יגיד לך שהכל נמחל ונסלח לה וזה באשמתך כי בעוונותיך הרבים הבאת ביד.

לכן אחי אל תקשיב למעמד המושחת של ימינו, שמטרתו לרמוס את הגברים ולהוציא מהם כל מה שלא הספיק עדין הבגצ והממסד השמאלני. בזמן שהישרעלית "זיווג משמיים שלך" שירתה בצהל כדי להגן על העלוקות הדתיים, היא הזדיינה ונהיתה פג תוקף. אבל הם לא מעניין אותם, הם רוצים שתפסיד פעמיים כי גם כאשר ימאס לה מזין של טיירון הרב הפמיניסט יביא לה מלוא הזכויות ויסחט אותך במזונות באמצעותה.

גם היא נאלצה לשלם עליהם מיסים והפכה לשרמוטה, וגם אתה נאלצת להתחתן מאוד מאוחר כי לעזור בשידוכים אצל הממסד הדתי המושחת זה רק למקורבים, אתה מבין? לכן מבחינתם אתה סתם עכברוש, ושולחים אותך "להתפלל לזיווג" עד שיראו שיש לך פרנסה גדולה ואז ישלחו לך איזה שרלילה בלי בתולין בתור פתיון מזונות. להזכירך אחי, כל רב מקבל עמלה שמנה ועסיסית מהממסד כאשר הוא סוגר תיק גירושין ומחייב את הבעל במזונות, כפי שהסברתי בכתבות קודמות.

אז במקום ללכת בדרך של עובדי כת הס.מ. האלה, בוא אחי תתפלל לזיווג עם אזיאתית גויה. זה באמת קדוש, כי בכל מקרה להתחתן לשרלילה ישראלית זה נגד ההלכה והתורה. אם לוקחים פילגש גויה יפה, אפשר כך לעשות חסדים בעולם כי מצוות שטיפת הרצפה שהיא תקיים בביתך יגבירו בך את "יצר הטוב" ויעזרו להתגבר על "יצר הרע"- להתגבר על הרצון להתחתן לשרלילה ישרעלית רעה שלא מעריכה שום דבר.

בעזרת השם

אתה תוכל לקדש בה את הברית שלך כל יום אחרי העבודה, והיא תגיד thank you sir. נשים מאוד כנועות ונעימות, לעומת הגורילות הישרעליות שצועקות עליך "לא מעונינת כרגע" כל ערב כשאתה רוצה טיפה להתענג אחרי משמרת 14 שעות. ואילו האזיאתית תמיד רגליים פתוחות כשאתה מצווה עליה בפקודה, כך מוכיחות המוני העדויות של ישראלים אשר פקדו את תאילנד והפיליפינים. תענוג.

הכי משובח זה כמובן להיות לגמרי לבד, נזיר מגטאו רמה 5 ולעסוק בתחביבים מהנים. אך אני יודע שאתה ישראלי יקר משווע לפות כמו למים ואתה מתגלגל ברצפה מרוב כיסופי פות ישראלית. לכן בוא נעשה פשרה ונסכם שתיקח במקום זה אישה גויה אזיאתית, כי נשים יהודיות כשרות לא נשארו היום ומהמעטות שכן משדכים אך ורק למיוחסים. תזהר מאוד מהשרלילות הישרעליות כי גם אם נראות לך צדיקות, יש סיכוי גבוה שהזדיינו והיו שפחות מין מגיל 15 ורבות מהן אף חולות איידס ומדבקות. לעומתן אפילו האזיאתיות יותר נקיות, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.

עזוב את הגולדיגריות הישראליות, יש מספיק פראיירים בפמיניסטאן שרוצים לשלם מזונות ולהיות אינסלים ערירים. בוא תעשה בשכל אחי!

ולסיכום הנה פואזיה משובחת שתערוג ללבך, פרק משירי המגטאו שיתן לך תיקון ויצילך מגיהנום המזונות :

שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּנקוק נֵלֵךְ. עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ בנקוק. בנקוק הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו

2 תגובות על “תתפלל לזיווג עם גויה אסיאתית”

מלך!!! מגטאו בנשמה. צודק צודק צודק!!!
אסיאתיות הן נשים. בישראל יש 2 סוגים של מינים: גברים ואלה שאינם גברים (כלומר, יצורים לא מוגדרים). אין כאן נשים אמיתיות. הן כולן מפלצות כאן. חובה להתחבא ולברוח מהמפלצות הרשע האלו. נראה לי שבגלגול מדובר כאן בנאצים שמעורבים בעמלק ובני בליעל. אנשי סדורה ועמורה מחרידים.

תתרמו 10 פעמים ח״י שקלים, לעילוי נשמתו של היטלר הקדוש, למען יחזור לחיים,
יבוא לישראל וישמיד את כל יהודי ישראל.
אחרי זה, שישמיד את יהודי שאר העולם.
שישמיד 99.999% מהיהודים, והבעיה תיפתר.
פשוט שואה ליהודים ופשוט אין יותר בעיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *