MGTOW Israel

אברמוביץ'! אנו זקוקים לעזרתך

אחי אנו זקוקים לעזרתך הפיננסית בכדי לגדול ולהציל את עם ישראל. תנועת מגטאו היא גאונית ותשנה את העולם, בעזרת השם, וכך תוכל גם להבטיח לבניך שידוך- אפילו אם תאבד משפחתכם את כל רכושה.

מר אברמוביץ' אתה עלול ים אחד לאבד את כל כספך – ובמיוחד בתקופה בלתי יציבה זו של האנושות. לא ברור אם תפרוץ בקרוב מלחמת אזרחים ואיפה, או אם נושמד כולנו בידי הבינה המלאכותית המפלצתית שמתפשטת ללא רחמים על כדור הארץ. ודווקא בגלל זה עדיף פחות להמשיך לשחק במשחק הפיננסי ויותר להשקיע בהון האנושי, כלומר בגברי העם היהודי שתמיד מהווה רשת בטחון לכל אוליגרך יהודי שנופל.

לכן אברמוביץ בוא תתרום לנו ביטקוין ומונרו כדי שנוכל להפיץ את הבשורה יותר ביעילות, וגם לשלב מחקרים מעולים ולארגן פעילויות. הפעילויות שלנו יהפכו את בני ישראל לנורמלים והם יפסיקו בעזרת השם להיות קוקסינלים. כמו כן יהיה מאגר ביומטרי על כל שרלילה שהתלבשה פרוץ והיא תהיה מחויבת להיות פילגש אם תרצה ליהנות משירותי המדינה. כך ניצור בטחון חברתי מר אברמוביץ, ואתה לא תצטרך לפחד לגבי השידוך של הצאצאים שלך. כולם יהיו משודכים מגיל 16 והעם היהודי ישגשג.

תראה אוליגרך יקר, מה עובר על עם ישראל, איזו השפלה. בן אדם היה 47 שנים בתול ואז בסוף שם טבעת על פיליפינית זקנה. היה יכול במחיר הזה לקנות 1000 פיליפיניות בנות 20 אבל הוא דווקא חתם את הסכם המזונות עם שרלילה זקנה וזרה, כי הישראליות כולן היו עם טיירון וערבים במשך 47 שנים ואותו לא רצו- גבר ממוצע נהג משאית.

אני מראה לך את זה כדי שתבין שלתרום למגטאו זו השקעה בטוחה! אנחנו ניקח את הכסף שלך ונעביר לאן שצריך נגמול חסדים. לא כמו הרבנים הקוקסינלים האלה אחי, שלקחו את כל התרומות של פרידמן ושל גיידמאק ושל חב"ד- והעבירו הכל לקק"ל החדשה +לתנועת "האישה דתית לאומית החזקה ועצמאית". אתה מבין את הפיגור שלהם? לא מעריכים כלום, חושבים כסף זה סתם זבל. קיבלו תרומות בסך מליונים, ובמקום להשקיע ביהודים מעוכבי הזיווג הם מעבירים את הכל לכוס הישרעלי כדי שיהיה עוד יותר "מועצם" וילך להשתרלל עד גילאי 50+ בלי להצטרך גברים. ממש תודה רבה בליאט.

צדקה אקספרס

תקשיב, בוא אני אסביר לך יותר טוב אחי למה כדאי לתרום לנו. לדוגמא אתה רוצה גרביים עכשיו אוקיי? ואתה רוצה לקבל את המיטב תמורת המחיר. עכשיו אתה יכול ללכת ל"גוצ'י" ולקנות זוג גרביים ב1,000 שקל והן יהיו סתם חרטא מסין אבל באריזה יפה. אבל במקום להיות פראייר אפשר גם ללכת לפשפשוק ושם יהיה אותם הגרביים! למה? כי לגוצ'י התחלפה הקולקצייה ולכן הם מחלקים את הגרביים בפשפשוק ב1% מהמחיר.

ככה גם הרבנים המושחתים- אצלם עכשיו זה באופנה פמיניזם אתה מבין, בשביל עצמם פטריארכיה אבל לעם ב"פשפשוק" מוכרים שזה מעולה להיות בתול עד גיל 50 ולהפך- צריך גם לא לאונן! : "כן צדיקים מסורתים, אם לא תאוננו עד גיל 45 ותהיו בטטים שמנים מרוב סבל וגירוי אז בטוח תבוא ה-אחת- שלכם". אבל לעצמם משדכים בגיל 18 כל אחד בתולה והולכים לשבת כמו עלוקות על חשבון הקצבאות והתרומות שאתה ומיכאילוביץ מסדרים להם בתום לבכם.

אז מה אני אומר בעצם? בואו תתרמו לנו אוליגרכים וגברים מהעשירון העליון- ובמקום שהכסף ילך למסתגרים האלה שמוכרים לעם פמיניזם ולעצמם מסדרים בתולות, אנחנו נתחיל לעשות את העבודה שהם הבטיחו לעשות מלכתחילה ובאלפיית המחיר. למה? כי זה אכפת לנו! כי אנחנו כבר עכשיו מרגישים את מה שגם הבנים שלכם ירגישו בעוד 5 דורות כשיגמר הכסף המשפחתי. ובסוף הוא יגמר, כי ככה העולם פועל: כסף בא, כסף הולך.

טוב לעשות איתך עסקים אברמוביץ'. אתה לא תתחרט אני אתן מעצמי 1000%

אתה תראה תוצאות גדולות, אנחנו נרביץ עבודה, נריץ כנסים, נשים את הנשים במקום, נדאג שלכולם יהיה זיווג ושיהיה זכויות גברים. נייצר בובות מין מבינה מלאכותית שישטפו רצפה וימצצו, בקיצור יהיה פה גן עדן. הכל בזכות הגאונות של תנועת המגטאו בשילוב היהדות והתורה הקדושה.

לכן אברמוביץ' בוא תלחץ פה למטה- כן , מימין איפה שיש תמונות של ביטקוין ומונרו. אלה המפתחות הציבורים של ארנקי הקריפטו שלנו, ותעשה צדקה לעם ישראל. בעזרת השם, תודה רבה. כל שקל עוזר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *