MGTOW Israel

הסיבה הפסיכולוגית לסטיות מיניות

הרבה גברים ישראלים היום נופלים לסטיות מיניות קשות כמו femdom, נשיות, חילופי זוגות, סטראפונים, זואופיליה, פדופיליה, הומוסקסואליזם ועוד. הסיבה לכך פשוטה: בלתי אפשרי להתאהב בשרמוטה ישראלית. לכן כדי להסתגל לנשים היהודיות הפרוצות של דורנו, הם מפתחים שלל סטיות בתור מנגנון הגנה פסיכולוגי.

הכל מתחיל בבית הישראלי הממוצע השבור בו האמא שולטת, עובדת, מתחצפת, והאבא מפחד מגירושין או בכלל לא נמצא. אין לילד הישראלי דמות סמכותית בבית שתנהיג את המשפחה ותציב גבולות לנשים, ולכן הן משתגעות ועושות מה שבא להן. זה אסון נוראי, מפני שנשים מצלקות ככה את ילדיהן ואילו את בנותיהן מחנכות להיות שרמוטות רשעות ששונאות יהודים ושוכבות עם ערבים.

הילד הישראלי הממוצע חווה זוועות ואלימות פסיכולוגית בבית מהאמא הישרעלית, ובנוסף צופה ביחס המזוויע שלה כלפי הגרוש. זה מצלק אותו כי הוא למד שתפקידו בעתיד יהיה להיות עגל מזונות מסריח ובלתי נאהב. אחרים גם מסיקים שעדיף להם להפוך לאישה בעתיד כדי לא לסבול כך, כי אמא שלהם מתגמלת רק התנהגות נשית. וכאשר הם גדלים, לא רק שכורתים את איברי המין שלהם ושונאים את עצמם אלא גם ממשיכים את שושלת שנאת הגברים של האמא היהודיה המרושעת.

צילקת את הילד שלך. במה את מתגאה? בזה שגרמת לגבר שלך לסבול, ושגרמת לילד לפחד לסיים כמו האבא ולהחליט להפוך לאישה כדי להמנע מהגורל המר? (קרדיט לתמונה-YNET)

כאשר אתם שומעים מילד שהוא אומר "אני לא מרגיש נוח בתוך הגוף שלי ולגבי המיניות שלי" מייד דעו כי מדובר בילד שעובר התעללות נפשית. האמהות הישראליות מרשות לעצמן לפגוע בילד ולצעוק עליו וגם על האבא, ובכך מצלקות נפשית את הישראלי הצעיר עד רמה שהוא מפחד להיות גבר פן יסתיים גורלו המר כמו גורל האבא בתור סמרטוט רצפה נבגד ובלתי נאהב.

לעומת זאת, לאחיות ולדודות הנשים הישראליות מתיחסות באהבה וחיבה. הטינה והשנאה שלהן מופנית בבלעדיות לגברים, והילדים הקטנים שרואים את זה במיוחד בגילאי ההתפתחות הפסיכולוגית מסיקים שעל מנת להיות נאהב בבגרות האופציה היחידה שלהם היא להיות נשיים. למעשה היהודיות היום כל כך מרושעות שניתן להשוות כל אחת מהן להיטלר על עקבים עם שיער ארוך שנמצא בבית ועושה שואה לילד היהודי הזך.

במיצג אמנותי זה מנסה היוצר להעביר את המסר, שאלו בעיקר הנשים הגרמניות שנסחפו אחרי היטלר ולא הגברים. הגברים הלכו אחרי הנשים , אלו דווקא הנשים הפמינאציות המועצמות בגרמניה שגרמו להבחרו בגלל מנטליות העדר שלהן והדיבור הרגשני של היטלר שריגש אותן. גם היום, כל פמינאצית ישראלית מעוניינת ליישם את ה'פתרון הסופי' לאחיה היהודים.

כואב לי הלב על הילדים הישראלים ונמאס לי לראות איך מתעלמים מהעוול שנעשה להם. אני רואה אותם הולכים שפופים ברחובות, מושפלים, נרמסים ובנתק מהאבות שלהם. הם הולכים הביתה לקבל סמוכטות נפשיות מהאמא וחזרה לבית הספר לקבל טרור פמינאצי מהמורות האכזריות שלבושות שם כמו זונות, ועוד יותר מצלקות את התלמידים. כבר פיתחתי יכולת לזהות ילדים כאלה ממרחק קילומטר, מרוב שהם מכופפים ומהלכים על קצות האצבעות. ותתפלאו, מדובר ברוב הישראלים.

כן, 90% מהילדים הישראלים, בעיקר החילונים, נמצאים 24/7 בדריכות ופחד שמישהי עכשיו תבוא ותתן להם כאפה ושאגה אלימה. זה מתקבע מהבית בגלל האמא הפמיניסטית ה"מועצמת" חסרת הגבולות ומבית הספר שם המורות מרשות לעצמן לצרוח על ילד בשנאה כאילו מדובר באיזה עכברוש שצריך להדביר. ואילו אל הילדות בכיתה? מדברות כמו לפודלים קטנים חמודים בטון חמוד ומתוק, רגע אחרי שבדיוק צווחה ועיכרה את הנפש של הבנים הקטנים.

בסרטון הנ"ל מדגימים כיצד הפמיניזם מתבטא בבתים. הצועדות השרמוטות בגיל 40 מחליטות להתמסד לאחר "סיום שלב החגיגות", והמשפחה שלהן נראית בערך ככה. הן משתמשות בשלל מניפולציות רגשיות בכדי לסרס את הילד ושיעמוד בדרישותיהן ההייפרגמיות. כאן היא מתחזה כאילו מתה בכדי להפחיד אותו, אגב מבוסס על סיפור אמיתי. ילד שאמא שלו עושה דבר כזה מרגיש אשמה כל החיים, כאילו רצח את אמא שלו. עם אמהות כאלה הסבירות גבוהה מאוד שיצא ילד פמיניסט קוקסינל מצולק נפשית לכל החיים ומקבל בתחת- עצוב ביותר.

אחרי כאלה זוועות, אל תתפלאו אפילו לרגע שהילדים הישראלים לוקים במחלות נפשיות כגון סטיות מין. כל אחד מהם בהתאם לביולוגיה שלו וסוגי הרעל הפמינאצי שספג, מפתח סטיות שונות ומשונות שכבר בלתי אפשרי לתקן. לפתח דפוסי מחשבה כאלה שהתקבעו בילדות זה קשה עד בלתי אפשרי ולוקח מאות ואלפי שעות פסיכותרפיה יוקרתית. אף אחד כמעט לא יוכל להרשות לעצמו לטפל בבעיות האלה לא מבחינת זמן ולא מבחינת כסף, ולכן להפך הם גם הופכים את הסטיות שלהם לאידיאולוגיה ודרך חיים.

אבל הגיע הזמן שנפתח מודעות לגבי התהליך החברתי הרע הזה, כי כבר הפסדנו את הנגב בגללו. החלשת הבנים היהודים הביאה עלינו דור של ילדים מוחלשים שלא מסוגלים לא להנהיג ולא להגן, ורק נמצאים כל שני וחמישי במצעדי הגאווה ובתהלוכות של מפלגת "מרצ" שממומנת בידי גורמים זרים אנטישמים.

לא נשארו גברים להגן כי עשיתן אותם קוקסינלים. אולי במקןם לבכות למירב מיכאלי הפמיניסטית תתחילו למצוץ טוב כל אחת לבעלה ולהתחתן מוקדם בלי להתגרש??

אם אתה להט"ב אחי, או נשלט, או פדופיל, או זואופיל, או קופרופיל או כל סוג של סטייה אחרת- דע שזה בגלל הנשים שהתעללו בך נפשית. אל תחטיא את האחרים בכך ותדרדר אותם, כי זה מסכן את בטחון המדינה. במקום זה, עדיף שתאמרו בגבורה "אנחנו נפלנו לסטיות המיניות בגלל הפמינאציה, ואנחנו נלחם במתגרשות הרשעות ובבוגדות ששוכבות עם ערבים, על מנת שילדים אחרים לא יפלו קורבן לפמינאציה". כן, תצעדו במצעד מדינת ההלכה אם כבר ולא במצעד הגאווה. תלחמו בעד ליצור הפרדה בין בנים בנות גם בבתי הספר החילוניים, כי הגיע הזמן לפתח מודעות חברתית לחרא הזה. כבר בלתי אפשרי להתעלם מהנזק החברתי שעושה השילוב בין בנים לבנות ושילוב נשים במערכת החינוך. כמעט כל היהודים הישראלים היום אוכלים בתחת וזה מסוכן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *