MGTOW Israel

כל האמת על "קאקדילה" של עומר אדם

הפמיניזם ומתן החופש לנשים היא תופעה שמחלישה את סמכות האבא במשפחה ומונעת ממנו לבחור למי תשתדך ילדתו. זה מאפשר לבני מיעוטים פתיינים שרוצים לגנוב בנות בלי להתחתן עימן להפוך לזונות את הבנות של אבות יהודים ממוצא רוסי, ובכך למעשה פוגע בכבוד של יהדות רוסיה.

תסתכלו בתגובות לסרטון של עומר אדם ותראו שהמרמור מגיע בעיקר מהעדה הרוסית, ובצדק. הוא מתגאה בכך שמטנף נשים רוסיות וממעיט מערכן. אבל עומר אדם אינו פושע, ולא אנס ולא כלום. זכותו לרשום איזה שירים שבא לו בלי שיזיינו לו את המוח. העניין פה הוא אחר לגמרי, ומדובר בשסע העדתי שגורמת הפריצות הנשית. ועד שלא יתחילו לדבר ישיר על הבעיות בלי לכבס את המציאות במילים חכמות, לא יהיה פתרון והשנאה בין העדות רק תחמיר.

"חתונה- אל תציקי". סוג של פיגוע טרור לקהילה היהודו-רוסית. על פשעים כאלה ופגיעה בכבוד האבות של הבנות האלה היו פעם סוקלים באבנים. אני בטוח שיש גם רוסים פתיינים זבל, אבל כרגע אני מדבר על הערס עומר אדם. צריך להפסיק את התופעה, בידי כך שמפסיקים את עושק האבות הגרושים. ילדים רואים את זה ומעדיפים להיות פתיינים כמו עומר אדם במקום להיות אזרח טוב ולהתמסד מוקדם..

שאף אחד לא יזיין את המוח שמדובר פה ב"סקסיזם" או "החפצה". שלא יספרו לכם שטויות כמו "עומר אדם זמר תת רמה צריך לסרס". זה הכל שטויות, ועומר אדם אכן רשע מטונף אבל מסיבה אחרת לגמרי. וזה לא רק עומר אדם, אלא מדובר בזרם גדול של מזרחים חילונים שמרשים לעצמם לטנף נשים מעדות אחרות בלי לכבד את רצונות אבותיהן, ואז עוד לבכות שהם מקופחים. יש פה הרבה חכמולוגים (לא כולם) שמנסים לתקוע את הבולבול בכפייתיות בנשים רוסיות, ואז עוד מעיזים לבוא בריש גלי לאמר שהרוסיות שרמוטות. אתם מבינים את החוצפה? קודם לעשות אותן שרמוטות, ואז עוד לבוא בעזות מצח ולצחוק על הרוסים ככה. וזה עוד למרות שרוסים יהודים מחזיקים פה לפחות 70% מהכלכלה, בעיקר הייטק, והרבה יותר נאמנים לעקרונות המונוגמיה שהיא הכרחית לכל מדינה מתקדמת ובלעדיה היינו כבר עם כלכלה כושלת כמו בזימבבווה.

עכשיו תראו: אין לרוסים שום דבר נגד מזרחים רק בגלל שהם מזרחים. והם אחים שלנו כי כולנו בסופו של דבר מקורנו באימפרייה היהודית שהיתה לפני 2000 שנים. כולנו כולל הכוזרים שהתגיירו ונטמעו בעם ישראל כהלכה, והיום נחשבים יהודים למהדרין. הטענה פה היא כלפי ההתנהגות הזאת שהפכה לתרבות, של ערסים שמגבירים את ההייפרגמיה ומנסים להכניס את הבולבול בכל חור אפשרי מבלי להתחייב – כולל בנשים הערביות. דווקא אותם הערסים שמטנפים בנות בלי להתחתן איתן, הטענה היא כלפיהם וכלפי הטמטום הזה של "חופש לנשים" שקיים בישראל.

הפסיכולוגית אורית קלייר מדגימה איך ערסים לאורך השנים הרשו לעצמם לטנף בנות אשכנזיות אבל לטעון במקביל "אנחנו מקופחים כי לא נתתם לנו לטנף את הבנות שלכם". מספיק כבר לתת לזה יד! מיזוג גלויות זה דבר שעושים מרצון, לא בכפייה. ואגב, שימו לב איך היא עושה את זה בחוסר חשק. זה בגלל שטבע האישה הוא לפייס בין עמים שונים באמצעות סקס עם העם הזר. אבל במציאות של היום, זה רק מוביל לקנאה ומלחמה והיא בחוסר חשק רב והבנה מנסה ללכת נגד האינסטינקט שלה לפתוח רגליים לערסים מבוגרים. יופי אורית קלייר כל הכבוד..

אמנם אפשר להאשים ולהאשים ולהאשים, אבל הפתרון האמיתי הוא לבטל כל הזכויות לנשים כדי שלא יוכלו אפילו לצאת החוצה מהבית 2 ס"מ בלי אישור האבא. זה בסדר להוקיע גברים פרוצים שרמיטים וזה חשוב, ולאמר שאכן יש תופעה בעדה המזרחית שהם מרשים לעצמם להיות פתיינים שרמיטים. אבל בשביל להגיע לפתרון, צריך להבין שהם עושים את זה כי היום ברגע שאתה שם טבעת על אישה אתה הופך לעבד שלה. זה אמור להיות הפוך, שמרגע שהגבר שם טבעת על אישה היא הופכת לעבד שלו. וכאשר זה יתוקן, אז רק אפשר יהיה להתחיל להעניש ערסים כמו עומר אדם שמטנפים בתולות כפי שהוא הגה בשיר המגעיל הזה "את כבר לא בתו-… ". הרי קודם כל תנו לו פתרון, תרשו לו להתחתן בלי לאבד את הכבוד ולהפוך לעגל מזונות מסריח. אחרכך תתחילו רק להעניש פתיינים כמוהו וכמו אייל גולן- אחרת זה כמו לדרדר אותו לפשע ואז עוד להעניש. במילים אחרות, בואו נתחיל לפתור את שורש הבעיה ולא רק לתת עם דילדו בראש לכל אחד שהסתגל למצב בעל כורחו!

העניין הוא, שאף אחד לא מדבר על זה כראוי ובמילים הנכונות. לאמר לדוגמא שמזרחי שפיתתה אותו שרלילה קטנה הוא "אנס" זה לא נכון וזה עוד יותר מרחיק אותנו מהפתרון. צריך לקרוא לדברים בשמם האמיתי אם רוצים להגיע לאמת ולהתחיל לתקן: אחרת גם ערבים יחשבו שזה רק העניין של גיל, ולא עניין עקרוני של כבוד האב וסמכותו. זו הסיבה שהיום כל מיני ערבושים מהכפר מלמדים את בנותיהם לשמור בתולין אבל במקביל מטנפים יהודיות בנות 18 "אבל אמרתם שאייל גולן טעה רק בגלל הגיל ושמותר ליהודיות בעצם לשכב חופשי עד החתונה ולהוריד מכבוד בעלה היהודי". אז שלא יזיינו לכם אף אחד את המוח. בואו נאמר את האמת: לאף אישה אין זכות להזדיין עם מי שבא לה, ולאף אחד אין זכות לבחור עם מי היא תהיה מלבד לאבא שלה. אחרת גם הערבים ימשיכו לטנף מזרחיות, וכולנו נמשיך לסבול פה בשוק יחסי מין פרוץ בו שרלילות מכוערות וזקנות שבאות בדרישות אחרי שסיימו "שלב החגיגות".

תראה מה עשית עומר אדם. בגלל שלב החגיגות איתך וזמרי מזרחית אחרים, נשים בנות 40 חושבות שעוד מגיע להן נסיך מפרנס מרוב שהעליתם להן את האגו בעת "שלב החגיגות". איכס, עדיף למות מאשר להתחתן עם "הפרחים שאסור לקטוף" שקטפתם, פתיינים שכמותכם.

אבא של כל אישה הוא זה שמחליט עליה בהתאם לשיקול דעתו ובהתאם למה שטוב לקהילה שלו. האבא הוא זה שמפרנס במשך עשרות שנים, והתפקיד הזה באופן טבעי יפול על כתפי מי שיאלץ להיות בעלה בעתיד. לכן בחירת בן הזוג חייבת להיעשות בשיקול דעת שרק האבא מסוגל לו, ולא האישה שכן נשים לא מסוגלות לחשוב בהיגיון והן חושבות מתוך רגש. ולכן כאשר ערס מטומטם בן 40 ששר שירי פריצות מפתה אשכנזיה רוסית ובותל אותה, כפי שעומר אדם שר "את כבר לא בתו -…" , אז הוא פשע נגד האבא שלה וחייב לו פיצויים על סך מאות אלפי שקלים. אין פה שום קשר ל"תת רמה".

תאמינו לי, לאף אחד לא אכפת אם השיר יפה או לא, והאם הוא נכון מבחינת לחן וסולפג'. אנשים רוצים קצת להדליק תופים ודיג'יי ברכב בזמן שמגיעים לעבודה ולהרגע, לא מצפים עכשיו מעומר אדם להלחין סימפוניות למקהלה של 80 וירטואוזים בסולם לה מינור. אבל מה שכל העדה הרוסית מנסים לאמר ולא יודעים איך לבטא, זה שנמאס מהמזרחים השרמיטים האלה שמטנפים רוסיות ואז טוענים "I DINDU NUFFIN" כמו השחורים בארצות הברית שלא מפסיקים לפשוע ואז בוכים שעורכים אצלם אכיפה מוגברת.

גם דודו פארוק עוד אחד ש DINDU NUFFIN. נשמה, על דברים כאלה היו סוקלים פעם. אישה זה רכוש, ואם פיתית מישהי אז זה כמו שגנבת רכוש ופגעת בסחורה. אל תתפלא שבקרוב תאכל צונאמי של תלונות שווא. וגם לא יעזור לאף זמר מזרחית לעשות סרטונים שהוא הפך להומו שרוצה נחש שחור של סטפאן לגר, כי ברגע החולשה כל האבות שנפגעו מטרור הפיתויים ביחד עם הבנות שלהם יתמכו ב"לסרס" אותך.

כדי לפתור את הבעיה הזאת של שנאה בין העדות הגיע הזמן להפסיק עם הקריאות המפגרות לתלונות שווא ול"סירוס" כל גבר ש"אנס" כי זה לא ברור ככה למה אתם מתכוונים. אף אחד לא אונס אף אחת ואין פה שום תרבות אונס, יש פה תרבות של פתיינים שמושפעים משירי פריצות "חיימשלי בואי נתחבק בלה בלה בלה" ושל שרמוטות הייפרגמיות שמתעלמות מגברים טובים והולכות בדווקא לזיינים שמתיחסים אליהן כמו לסחורה חד פעמית. אם כבר, אז המזרחים צריכים לבוא בטענות לזמרים האלה שעושים פדיחות לכל העדה המזרחית עם שירים כאלה תת רמה. תראו איזה בושות עושים להם עומר אדם ואייל גולן, אפשר לחשוב כאילו כל המזרחים כל היום רק חושבים על סקס ולחם. ממש מציגים אותם בתור בבונים חסרי דעה שבחיים לא השלימו מניין, ומחפשים כל היום רק איפה לתקוע את הבולבול. הגיע הזמן להדליק מוזיקה חסידית בדרך לעבודה או לפתוח מועדון של חובבי מוזיקה קלאסית. בואו נפתח מודעות קצת חברים, כל המוזיקה הישראלית היא סגידת פות ופריצות וזה גועל נפש.

מי שמגיבות פה הן בעיקר דווקא הנשים, והן כמובן בחיים לא יגיעו לסוף הדעת למה זה צורם להן. הן השרמוטות האלה שהזדיינו כל החיים לא מסוגלות כבר אפילו להבחין בין זין לכוס, הביסקסואליות המגעילות האלה. אבל זה כן צורם להן עכשיו פתאום, אחרי כל השנים, כי המדינה קרסה וביטוח לאומי כבר לא נדיבים כמו פעם. היום כבר מתחילות להיות השלכות למי שמזדיינת חופשי והולכת לפי גחמי הפות שלה, במקום לבחור גבר חנון ואמין. אמנם עדיין יש מזונות ומסוכן מאוד להתחתן, אבל מי שלא מספיקה להתחתן מוקדם תמצא עצמה נטחנת בשוק העבודה שקרס במשמרות מאוד מאוד קשות עם לקוחות אלימים וערבושים שאונסים בסוף כל משמרת. זה גם זנות וגם בכסף קטן של 30 שקל לשעה, והשרמוטות בנות ה40 שכבר התכערו ולא מוצאות חתן טיפה מתחילות להרגיש שלא טוב היה להזדיין עם ערסים וערבים בשנים הטובות. אך הן לא יודעות איך לבטא את זה, והגיע הזמן שגברים ידברו ויתחילו לשעבד כל אחד את אחותו ובנותיו כדי לשמר את הכבוד שלהן. וכמובן גם לתת כאפות שטות לפתיינים האלה שלא רוצים אפילו קשר רציני אלא סתם סטוץ, בעזרת השם אם נפסיק להיות עם של קוקסינלים.

מפספסת את הפואנטה: הוא מנצל כי יש להן חופש. ברגע שנפנים כולנו שאישה=סחורה יהיה אפשר לקרוא לזה ניצול. כל עוד יש להן חופש והן פותחות רגליים מבחירתן החופשית, הן שרמוטות וזה באשמתן ולא באשמתו. ואת בעצמך גם כן "דוגמנית" שחושפת איברים כל היום שמנצלת את הנואשות המינית של גברים אז שקט.

אז בקיצור, צריך להפסיק להתייפיף ולזיין את המוח. רוסים צריכים להתחיל לאמר דוגרי שנמאס מכך שאלו שאמורים להיות אחים ביהדות, פוגעים באחיות הרוסיות והופכים אותן לשרמוטות. רוצה אישה רוסיה? לך לאבא שלה ותציע נישואין אם הוא יסכים. זכותו של כל אבא לבחור לפי איזה מסורת תלך הבת שלו. ואם אנחנו בתור ישראלים לא נתחיל לדבר בלשון ברורה ונמשיך במקום זאת לאמר כל מיני ביטויים בלתי מובנים כמו "סקסיזם", "תרבות אונס" אז עמוס ימשיך להחדיר את הבולבול 90ס"מ שלו בתוך העכוזים של גברים חפים מפשע וכולנו נמשיך לשלם מזונות, גם זמרים מזרחים וגם זמרים אשכנזים. כל זה בזמן שערבים משפיכים בטופלטות של הנשים היהודיות כמו שהיום קורה עם כל ישראלית שניה בסטטיסטיקה.

ועוד דבר. מספיק להרשות לנשים להתלבש כמו שרמוטות שבדיוק יצאו מהביוב. בוכים שמטנפים להם את הבנות ועל תת רמה- אז די להרשות לילדה להתלבש כמו זונה של ערבים. גם מזרחים, גם ערבים, גם אשכנזים רוסים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *