MGTOW Israel

קו ההגנה לגיא רופא מלך ישראל

הפוסט הזה הוא מסר אליך אחי, גיא רופא. אני רוצה להסביר לך למה אתה תחת הרדאר כמו כל שאר הגברים שהיו מקבלים הרבה מאוד תשומת לב נשית עד היום.

אחי אין לך ברירה אלא להצטרף למאבק זכויות הגברים, כפי שעשה לאחרונה הגרוש של טהוניה. אם תנסה להצטדק אז באמת תאכל הפללת אונס על זה שנשים פיתו *אותך*. ואתה יודע טוב מאוד על מה אני מדבר, כי כשאישה רואה גבר בסטטוס חברתי גבוה היא מתחילה לזרוק את כל המסרים המיניים האפשריים ולפלרטט אבל בחיים לא תיקח אחריות על מעשיה- כדי לא לצאת שרמוטה בסוף. עכשיו אני אסביר למה דווקא היום באות עליך ועל הרבה גברים מקובלים כמוך וכמוני ים של מתלוננות שווא:

ההייפרגמיה בפמיניסטאן היתה אולטרא-קיצונית במשך כמה עשורים, ורוב היהודים היו מאוננים בזמן ש1% האוכלוסיה, גברי האלפא, היתה מזיינת את כל שאר הנשים הישרעליות. רופאים, זמרים, פוליטיקאים וערסים מקובלים היו מקבלים ים של נשים כל אחד, ומן הסתם בגלל שחברה בנויה מכ50% נשים ו50% גברים זה יצר אי שוויון מטורף בשוק יחסי המין. המצב נהייה כל כך גרוע, שהיום גברים פועלים נגד טבעם ואפילו מתחתנים עם יהודיות שמנות ופרוצות בנות 30 גרושות +2.

אפשר להשוות את המצב לאימפריה הבבלית או לתקופות מסויימות באימפרייה העותמאנית כשהיו שם הרמונות. תמיד החטא הזה היה גורר את קריסת האימפריה, שכן אוכלוסיית הגברים המאוננים בעם היתה מפסיקה לתרום ולשלם מיסים עד שהחברה קרסה מבפנים ונכבשה על ידי אויבים מבחוץ. זה גם מה שקורה בפמיניסטאן, וזה מתבטא בכך שהשרלילות המבוגרות שסיימו שלב החגיגות כבר לא מצליחות לקבל כל כך הרבה הטבות כמו פעם. היום בגלל שלא נשארו גברים יהודים חזקים מרוב ההיפרגמיה, אין גם מי שיממן ביטוח לאומי לגרושות+2 שנתנו שנותיהן הטובות לטיירון הזמר המזרחי. ולכן הן הולכות להגיש תלונות שווא על הזמרים הללו והרופאים, כי לא רוצות לקחת אחריות על כך שהזדיינו במקום לבנות תא משפחתי עם נהג משאית יהודי ממוצע.

סרטון שמציג יפה מאוד את התופעה הזו של הייפרגמיה וכיצד היא הקריסה אימפריות כמו ישראל במהלך ההיסטוריה

כלומר היום בגלל קריסת מערכת הרווחה החוטאות מתקשות יותר ליהנות מהטבות משלם המיסים בחינם בלי לפתוח לו רגליים. עד עכשיו הן היו מעדיפות להזדיין עם זמרים בגילאי 16-30 ולאחר מכן לחיות מכספי המדינה. הן לא רצו להתמסד עם גבר יהודי ממוצע ולתת לו את השנים הצעירות שלהן. אבל עכשיו נהייה עוני כבד במדינה עד רמה שהתחילו לחסן ילדים בזריקות מוות, לדפוק בעלי עסקים ואפילו לייבא סודאנים ופלסטינאים מרוב שאין תקציב וצריך משלמי מיסים חדשים. הנקבות שחשות שהמדינה אליה היו נשואות בגדה בהן, לא יודעות איך לבטא את המרמור והאכזבה, ולכן הן עטות להתלונן על כל דבר אפשרי.

כעת כל הגברים היהודים תחת הרדאר שלהן, בפרט גברי האלפא שביננו. אמנם זאת אשמתן של הנשים היהודיות שהלכו בדווקא לכוסונים עשירים ולא ליהודי הממוצע הנואש, אך הן בחיים לא יקחו אחריות על כך. לדבר לאישה זה כמו לדבר לקיר, וכיום גם במערכת המשפט יושבות נקבות שפספסו את הרכבת להקים משפחה ומתנקמות שם בגברים בגלל זה אפיל אם הם חפים מפשע. זה מצב חמור מאוד, מפני שהמצב החברתי שהיה פה במשך 70 שנות קיום המדינה ייצר תלות גדולה של הנשים היהודיות במערכת הרווחה שמימנו אני ואתה בכספי המיסים שלנו. ועכשיו כאשר הרווחה קורסת, השרלילות הזקנות ההיפרגמיות והחצופות יודעות רק דבר אחד- להתלונן לממשלה כשרע להן. ולכן הן ימשיכו להתלונן לתשקורת, למשטרה ולשאר לגופי הממשלה הקורסת כדי להפעיל עוד יותר כוח ולעשוק מאיתנו עוד כספים.

מבין תכתובות הפיקאפ של גיא רופא: השרמוטות "מוטרדות" כי הן רוצות להמשיך לשכב עם ערבים בזמן שרופאים יהודים מטפלים בהן במסירות, משלמים עליהן מזונות דרך המיסים וגם שלא נעז להתחיל איתן אפילו. גועל נפש של נשים.

במילים אחרות אחי, חובה שתעמוד איתן ותבין מול איזו מפלצת אתה מתמודד, בשיתוף פעולה איתנו. מגטאו היא סירת ההצלה לגברים במדינת פמיניסטאן השוקעת, ואנחנו לא מתכוונים לטבוע יחד עם הנשים הבוגדות. אולי מעטות כן יקחו אחריות ויבינו שאין דבר כזה "חינם", ושהגברים היהודים הפסיקו לשלם עליהן רווחה ומיסים מרוב אפיסות כוחות ובגלל האלימות המינית שהן ייצרו בפריצותן. אולי מעטות כן יחזרו בתשובה ויתמסדו עם גבר ברמה שלהן, או לפחות שיחזרו לענג את משלמי המיסים היהודים כל אותן הגרושות +2 שמהוות עלינו עול כבד במיסים. אבל עד שזה יקרה, יש פה כרגע צונאמי ענקי של תלונות שווא שאתה פשוט צריך עור פיל כדי לשרוד אותו.

החשבון כאן פשוט: אם 70% מהנשים בישראל הן חד הוריות וזקנות מכשפות שהתרגלו לחיות מכספי משלם המיסים ולעבוד בעבודות קלילות במזגן, אז זה אומר שכעת בקריסת הsystem יהיה פה 70% מתלוננות שווא. הרבה מהן מגישות תלונת שווא הייפרגמית בסגנון #metoo כמו שאתה חווה, ואילו אחרים מועללים באופן פרטני כמו למשל הגרוש של טהוניה. למרבה הצער, גם אתה נפלת לסטטיסטיקה הזו של מועללי השווא ועכשיו אסור לך להשאר לבד.

אתה תרמת לחברה מלא, שילמת מיסים כל החיים, נתת שירות. 7 שנים של לימודי רפואה ובכל זאת נשארת בארץ, למרות שיכלת לעזוב ולקבל משכורת מנופחת וגדולה פי כמה בחו"ל. שירתת בצבא, פירנסת צבאות שלמים של גרושות שרלילות מכספי המיסים שלך. סביר שעל חשבונך חיו לפחות איזה 30 ממזרים ישראלים שהמליטו יהודיות בוגדות מהמאהב שלהן, המחבל הערבי. ואילו אתה למדת 7 שנים בלי שתהיה אישה, בבדידות ומן הראוי שיהיה לך לפחות סקס בגיל מבוגר. אבל הישראליות השרמוטות לא רק שלא רוצות להתמסד ולשטוף רצפה לכל גבר בתחילת דרכו, בקושי ובעוני. אלא הן רוצות גם להזדיין עם ערבים בגיל צעיר, וגם להעליל שווא על המבוגרים שסיימו לבנות עצמם בדם ויזע, ולקחת כל משאביהם. הן רוצות גם את הבולבול הגדול של הסודאני וגם את הארנק הנפוח של הרופא – הצבועות הבוגדות ותאבות הבצע הללו.

גיא רופא אח בלב גבר העולם צ'אד והמתלוננות שווא סתם זבל מסריח ישראל ששוכבות עם ערבים בזמן שאנחנו מתים בצבא ובמלחמות וסובלים 7 שנים בלימודי רפואה כוסעמק

ואלו לא מתלוננות השווא היחידות, שתבין איך העניינים פועלים: רוב מתלוננות השווא הן השקטות, אלו שעושות לייקים ומביעות תמיכה במתלוננות השווא הציבוריות אשר מראות פניהן בחדשות: "גברת ישראלית ממוצעת ניגשת למשטרה להגיש תלונת שווא על הזמר מזרחי הכוסון X ועל הרופא האוליגרך Y. היא רוצה להראות דוגמא לכל שאר השרלילות שסיימו שלב החגיגות ומעונינות לעשוק בכוח כספים מכל גבר יהודי עד שייכחד כל העם היהודי וישארו פה רק סודאנים וערבים". וכאשר הן רואות את הפנים היפות שלך בכתבה הן שמחות לשתף פעולה בחרא הזה, כדי שיום אחד גם הן ימצאו דג שמן כמוך ויוכלו להעליל עליו- העיקר לא לקחת אחריות על זה שהיו שרמוטות בצעירותן והעיקר לא להתמסד עם גבר יהודי ולבנות ביחד. הן רוצות להיות עלוקות בכל מחיר וגם משתמשות בממשלה כדי לכפות עלינו את העול הזה, למרות שהממשלה קורסת כי אנחנו כולנו אפוסי כוחות מרוב חוסר השיתוף פעולה שלהן וחוסר התמיכה.

לכן גיא רופא היקר, אם אתה קורא את זה אני רוצה שתצטרף אלינו. מטרתנו היא לארגן צדקה למען גברים יהודים ולפתוח ישיבות מגטאו. בישיבות שלנו כל גבר יוכל לקבל מחסה ממזונות, ובנוסף הן יהיו מחנות הפליטים למועללי השווא כמוך. אנחנו נארגן מסאז אירוטי לכל הגברים בישיבות ונשים ספפות מול מסכים עם פלסטישין. כולם יהנו וכולם יהיו בנופש, ואת האוכל שלנו נגדל לבד באדמה. כל הגרושים יבואו, כל הממורמרים. יהיה נפלא. כל פעם שעוד שרלילה מעלילה תלונות שווא אנחנו נעשה סרטוני הסבגברה ונגן בשיניים על כל גבר יהודי מאת הפמינאציות רוכבות קרוסלת הבולבולים.

על הראש לכל ההיפרגמיות המגעילות האלה. עם ערבים הן שוכבות מגיל 13 כפי הוכחתי בכתבות הקודמות. אבל גיא רופא היהודי הנאמנן משלם המיסים- אפילו לחזר אסור! בנות זונות שרמוטות בוגדות בעם.

אתה יכול לפנות אלינו בתגובות , ובקופסת הinput של האימייל תרשום את המייל ואני אחזור אליך (הוא לא מפורסם בפומבי רק אנחנו רואים אותו). תחזיק מעמד גיא רופא!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *