MGTOW Israel

מי הם הסימפים

הפסיכולוגיה של הסימפ נחשפת: פרימיטיבי, מסורס, גדל בלי דמות אב חזקה, קיבל חינוך מסרטים הוליוודים שמחנכים לרצוח כדי לקבל תשומת לב נשית, והומוסקסואל בהכחשה שלב אחד לפני הכנסת הזרגים לישבן. רבותיי, זה הסימפ הישראלי הממוצע.

ככל שבחברה הישראלית מתרבות יותר ויותר נקבות דורשניות שלא שמרו בתולין, כך גם נוצרים עוד ממזרים רפי שכל שלא יודעים בכלל מה זה גבריות. הם גדלו ללא דמות אב חזקה בבית עם אמהות שרמוטות חד הוריות, והרעיון של גבר חזק ומנהיג כל כך רחוק מהם שהם מתחילים מייד להרגיש מאויימים כשרואים אחד כזה.

אני מדבר על אותם הסימפים הסמולנים שעוד לא התחילו לקבל בתחת, אבל כבר נמצאים מאוד קרוב לשלב הסרטן המתקדם הזה. הם חיים בהכחשה מטבע סדרי העולם, מהטבע של עצמם, מהמציאות הכלכלית והם יכולת חסרי הבחנה בין טוב לרע. אלו למעשה כל אותם הפמיניסטים שצועקים "אנס" ו"לסרס" לכל גבר שנראה טיפה גברי וחרמן על נשים. הם עושים את זה בגלל שעמוק בפנים הם מקנאים, ובגלל שהם מרגישים שנשים אוהבות בגבר אלימות ורוצים לנסות גם כן להיות מושכים כך. וכך בעצמם מפעילים אלימות כלפי גברים שאמנם חזקים, אבל לא אלימים אף פעם חוץ מאשר כשצריך להגן על עצמו וקרוביו.

סימפים רבים מכות על בחורה ורוצחים אחד את השני.

אבל הדבר העיקרי שהכסילים הללו לא מבינים הוא שלווא דווקא גבר חרמן וחזק יפרק את החברה מבפנים ויגנוב להם את הנשים. להפך, יש אנשים כאלה שהם גם משכילים בעלי מודעות ומעוניינים בתא משפחתי תקין. הגבריות שמשדר גבר היא לא תמיד אינדיקטור לכך שהוא שרמיט, ולהפך הרשעים הגבריים שמטנפים בנות הם בבונים חסרי ערכים מהשכונה שיודעים איך לעשות זממם בלי למשוך אש ובלי לגרום לסימפים לקנא. דווקא הפמיניסטים הם הכי אנסים והכי רוצחים, והם עושים זאת בנשיות רצחנית שכן טבע הנקבה הוא הרבה יותר מניפולטיבי ומרושע מטבע הגבר.

ובמיוחד היום, בזמן שערבים וסודאנים לוקחים את כל הנשים לעם ישראל ואפילו אונסים ברחוב, חובה על הגברים היהודים לשתף פעולה. בעיקר הגברים המסורתים והחילונים, שכן אצלם אין שום חינוך לגבי זהות והאחיות שלהם לא מבדילות בין יהודי לסודאני. אצלם ההייפרגמיה הכי קיצונית כי הם מתמודדים עם מילארדים של בני זוג פוטנציאלים לכל אישה חילונית שלא מעניין אותה יהדות בגבר אלא רק הכסף סטטוס ומראה שלו.

אבל האינסלים בהכחשה האלה, הסימפים הפמיניסטים רפי השכל, בחיים לא יקלטו מה שאני אומר כאן. ככל שהם גדלים בביוב הפמיניסטי הרעיל בלהטביסטאן כך הגבריות שלהם מודחקת יותר ויותר, והם הופכים נשיים. הם מתחילים אפילו לדמיין שלהגן על שרלילה ולהגיב בצורה רגשית לגברים אחרים שזה גבריות. וכאשר אתה מדבר אליהם או מנסה לדון במשהו הדבילים האלה עונים לך בקלישאות שרק נקבה חסרת לוגיקה משיבה בדרך כלל: "אתה אנס"/"מה אם זאת היתה אחותך"/"איך אתה מדבר"/"צריך לסרס אותך" וכו.

אביר לבן סימפ מצוי: "לא הנשים אשמות, זה הגברים אשמים!!". כרגיל, הנשים שוכבות עם ערבים וסודאנים ומתגרשות מתי שבא להן. זה יוצר הייפרגמיה קיצונית ונואשות אצל גברים. אבל "הגברים אשמים" ולא דבילים כמוהו שממשיכים להעלות להן את האגו. בושה

הם עונים בהברות המתומצתות הללו כמו שבט בבונים אפריקאי שנשלט על ידי נשים פמיניסטיות, ויוצאות כל בוקר עם הציצי בחוץ לעשות קולולו. מי שראה נשיונל גאוגרפיק יודע על מה אני מדבר, ואיך שם הזכרים הצעירים מתעללים באיברי המין של עצמם ורבים אחד עם השני על כבוד האישה בזמן שהחתיארים זקני השבט לוקחים את כל שלל הציד של הצעירים ה"מתורבתים ששולטים בזין שלהם" ותוך כדי מכניסים להריון ילדות בנות 12. אפריקה זה שלב מאוד פרוגרסיבי ומתקדם של הפמיניזם הישראלי, וגם שם סימפים כאלה דורשים לכבד נשים ולוקחים שרמוטות חד הוריות בנות 30 אחרי שראש השבט ההיפרגמי סיים לזיין אותן ולעשות איתן ילדים. גם באפריקה הם מתעלמים מהסטייה של ראש השבט ודווקא הולכים להוקיע בפריצות את אחיהם האינסלים ולריב מכות ולדקור אחד השני.

בדומה לכך בישראל ראש השבט שמזיין קטינות בלי השלכה הוא הערס הראשי בכל שכונה, אצליו הסימפים גם מתיעצים מדי פעם. ומתי שמישהו לא מכבד שרלילה זקנה בת 40 שסימה להזדין עם הערס השכונתי, הם מייד ממהרים לקרוא לסרס אותו בתקווה שהשרלילה בגיל העמידה תשים אליהם לב ותתן להם קצת פירורים של סקס. לכן אין מה להתרגש מכל הרשעים שתמיד קוראים "אנס צריך לסרס" לכל גבר מנומס משכיל וחזק. הם לא רוצים שיהיה לו הרבה חרמנות וטסטוסטרון, כי הוא מזכיר להם את הסירוס של עצמם.

הם מעדיפים שהסקס תמשיך לקבל רק האליטה שמזיינת עם פרגיות, כי יש להם סטייה שהם אוהבים להיות נחותים לגברים האלפא ולא רוצים חברה בריאה עם תא משפחתי, בה כל גבר הוא אלפא בביתו וכל אחד נהנה מהבתולין והשנים הטובות של אשתו. אתם צריכים להבין שהסימפים עושים ככה פיקאפ סטייל עולם שלישי, והם יהיו מוכנים גם לסרס ולחתוך את הבולבול של עצמם כדי לקבל טיפה צומי משרמוטה בת 50 שסיימה בדיוק שלב החגיגות עם ערבים.

כפי שרואים בתמונה, הסימפ הרשע שמסתפק בפירורים- אישה גרושה שנטשה את בעלה והרסה לו את כל החיים. בנוסף הוא גם חי על חשבון הבעל ובעזרת סימפים אחרים במערכת ההיפרגמית הישראלית המשובצים היטב ברווחה המשטרה ושאר הרשויות -עושק את הגרוש שבקרוב כנראה גם יתאבד. ועוד מזיין לו את האישה שנטשה.

סירוס ומזוחיזם זה בדיוק מה שהם אוהבים ובגלל זה הם מקללים אתכם, הם גם אוהבים דילדו בתחת ולהיות עבד מזונות מאונן . כיף להם שהאישה מזדיינת עם חדשים על חשבון כספי המזונות בזמן שהם נקרעים בעבודה, ואפילו מעדיפים שהילד שהם מפרנסים במזונות יהיה מגבר אחר. לכן אל תתפלאו שהאנשים האלה אלימים כלפיכם אם אתם רוצים תא משפחתי תקין וחברה בריאה, שאוסרת על נשים להיות זונות מטרידניות בלבוש מטריד ופרוץ!

הדרך היחידה שהקוקסינלים האלה יתעוררו זה מתי שערבי ידקור אותם ויאנוס בתחת את אמא שלהם אצלם בבית ישירות. ואגב קורים דברים כאלה בנגב והתשקורת משתיקה בכל מחיר, כי בזמן שבנגב הקוקסינלים מתעוררים, הקוקסינלים הסימפים בתל אביב מאוננים ומקווים שגם להם זה יקרה. "אוי כן בעזרת השם גם אצלנו", חושבים כתבי עיתון הארץ ומאוננים. הם מקבלים עוד ועוד דיווחים מהשטח על ערבים שאונסים יהודיות ורוצחים יהודים, ומתחמם להם הקטנציק 7 ס"מ כי רוצים שהדו קיום הנפלא הזה יתרחש גם במרכז.

הם הולכים הסימפים הסוטים הללו להוקיע מתנחלים, ו"זה הכל בגלל הכיבוש" למרות שהמתנחלים נאלצו בעל כורחם ללכת לשטחים לא בגלל גזענות, אלא בגלל שמלכתחילה קוקסינלים סימפים גרמו למצב שאי אפשר לבנות כלום בארץ. רק לערבים בכפרים מותר. וכי איך תבנה בארץ, מתי שיש כפיית מזונות ונשים "מועצמות" הורסות את כל שוק העבודה ומחריבות את הצדק בבתי המשפט? מתי שהקאקס האלה אוכפים את החוק רק על יהודים ועל ערבים לא, כי פחדנים מסריחים? בנוסף הסימפים הקאקס ממשיכים להצביע בעד זכויות נשים וערבים ולהתחנף להן, כי הם אוהבים את זה. וזה מכל העדות: מזרחים, אשכנזים, אתיופים, הסימפים היהודים פה בפמיניסטאן פשוט מאוהבים בעמוס, ומכירים אותו אחד לשני. אצל ישראלים סימפים שנאה = אהבה, כי הם בעצמם גם אוהבים לקבל בתחת ושמחסירים להם מהכבוד. רשעים ארורים.

המלחמה וההתנחלויות- לא בגלל דת, אלא בגלל סימפים במערכת שמדחיקים גברים נורמלים לשוליים והחוצה מן המערכת.

המודל היחיד לגבריות שהממזרים הללו קיבלו הוא במקרה הטוב מסרטי ג'יימס בונד פרוגרסיבים, שם הוא נושך כריות עלוב שקופץ מבניינים כדי להציל שרמוטות חצופות. הם אפילו לא מסוגלים לדמיין שיש דבר כזה חברה שבה נשים וגברים משתפים פעולה ביחד ושנשים משתעבדות לגברים ולבורא עולם כדי שיהיה תא משפחתי תקין ויציבות חברתית. אצלם בראש, אצל הקוקסינלים בהכחשה הסימפים הפמיניסטים, צריך כל היום לקפוץ מבניינים ולטבוח בים של גברים כדי להרשים שרלילה ובסוף לקבל אותה. ככה זה כששרלילה מגדלת ממזר והחינוך האבהי שלו הוא מסרטי הוליווד עלובים.

הם רואים שוב ושוב את הגברים בטלויזיה בסרטי פעולה וכל פעם זו אותה העלילה עם סיפור טיפה שונה. תמיד הגבר עושה שואה וטובח בעשרות גברים, ורק אז איזשהי שרלילה שמה אליהם לב ויש סקס ואהבה בסוף. כלומר המסר שמחדירים לסימפים חסרי דמות האב בבית הוא תמיד אחד: צריך לרצוח גברים ולהיות רשע ואז רק תהיה זכאי לספק את הצורך הבסיסי ביותר שלך לסקס. זה ממש הופך לדת ככל שהממזרים הפמיניסטים רואים עוד ועוד סרטים כאלו, וחלקם גם חושבים "אוו זה אנגלית זה מדע, זה נאור!!" ומסיקים שזה מהלך מאוד מאוד משכיל ונבון לרצוח אלפי בני אדם שאתה לא מסכים איתם והיה לך איתם מחלוקת, רק כדי לקבל אישה אחת עלובה שאפילו לא נשארת נאמנה בסוף ובוגדת.

ככה זה חינוך נשי, וזה למה לדבר עם האנשים הללו זה כמו לדפוק את הראש בקיר אחי. אם גם אתה מאסת בטירוף הזה, דע שאתה לא לבד. למעשה יש הרבה מאוד מאוד אנשים יהודים נורמלים שסובלים כי הסימפים ימח שמם וזכרם הורסים וממשיכים להעלות את האגו לנשים בוגדות. וזה רק עניין של זמן עד שהם יידקרו בידי ערבים בזמן שאמא שלהם נאנסת, כפי שהם מפנטזים ואז המשאלה שלהם תתגשם. אבל העבודה שלך כרגע היא רק להתנתק ולהתרחק פיזית כמה שיותר מחולי הנפש הללו, כדי שלא תיאלץ גם אתה ובני משפחתך להיאנס בידי ערבים כדי להגשים לסימפים הסוטים את הפנטזיה המינית שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *