MGTOW Israel

איך לכבד נשים באופן הנכון

אישה זה לא גבר, ולכן הדינמיקה החברתית עימה היא שונה. לעומת גברים שצריכים לשתף פעולה ביניהם, הנשים תפקידן להיות מוצנעות בבית ולקבל כבוד אך ורק מבני משפחתן. מכך נובעים כל הפרוטוקולים של הכבוד שנהוגים בהלכה הקדושה אשר אציג כאן.

האנושות והעולם נבראו בצורה שוביניסטית, אין מה לעשות. כי ברגע שמנסים ליצור שוויון בין גברים לנשים ולערבב אותם מייד הנשים מקבלות יותר מדי כוח מיני, נוצרים הרמונות הייפרגמים ונהיה מלא רצח ושחיתות כתוצאה מחוסר שיתוף הפעולה. במילים אחרות, שוויון לנשים יוצר חוסר שוויון קיצוני בין גברים, וזה בעיתו גורר מלחמות עקובות מדם.

גם בסדום ועמורה היתה היפרגמיה מאוד קיצונית, ואנשי העיר היו עשירים מאוד במטרה להרשים את הנשים הפרוצות והייפרגמיות. אלו מהם שלא הצליחו לעמוד בדרישות השרלילות המירו מיניותם והפכו הומואים קוקסינלים, כפי שהיום נהוג בפמיניסטאן. אחרים מרוב צילוק נפשי בקרב הכלכלי ההיפרגמי הפכו פדופילים שמזדיינים עם הבנות הקטנות שלהם- גם טרנד שנהוג היום בפמיניסטאן. לכן כאשר אתם נמצאים באינטרקציה בין בני ובפרט נשים, צריך לפעול בהתאם למה שדרכי נועם הפטריארכלים מהתורה מצווים.

1. לתת צומי רק לבנות משפחה

חרדיות לא הופכות לשרלילות חד הוריות, מפני שלא מקבלות "כבוד" מכל מיני "מכבדי נשים" למיניהם. ולכן הן זוכות לשמור את כבודן האמיתי במקום ליפול בפח ולהפוך לזונה משתנה ציבורית של ערבים עם ילד ממזר !

את המילה 'לכבד' ניתן לפרש בהרבה מובנים: חלק יחשבו שצריך לחייך, אחרים יפרשו נגיעות ח"ו. יש כאלו שיאמרו לעזור לאישה. אבל אף אחת מהתשובות הללו אינן נכונות וכולן מזיקות לחברה ולתא המשפחתי היהודי. בגלל שהיהדות הולכת לפי האמא מאז פסיקת הפרושים, כל אישה תהיה או הינה אשת איש, ורק לבעל ולבני משפחה יש הזכות לכבד כל אחת.

כאשר כל מיני גברים זרים מתחילים "לכבד" נשים בעבודה וברחוב ובמוסדות, האישה מתחילה לקבל תשומת לב מינית מהם ודוחה את מועד החתונה. רובן גם נהיות שרלילות ומתפתות לסקס במקום לשמור לבעלן. לכן בתור גבר יהודי שאכפת לו מעם ישראל ואחיו, חובה על כל אחד להשמר מדיבור עם נשים. ואם אולץ האיש לדבר עם אישה זרה, יהא השיח יבש, חסר רגש, צנוע מאוד ומתומצת. שכן על מנת שכל בר ישראל ישאר מזווג לאישה אחת כל החיים וכדי שתהיה לנו חברה מונוגמית ומגובשת, חובה שהיהודיות ידעו כבוד רק מבעליהן ולא יהפכו לשרלילות מגעילות וגרושות. היום יש להן מלא אופציות והחליטו לבגוד בעם, וזה בגלל שכל מיני דפקטים נותנים להן צומי וכסף ועזרה בחינם ואפילו תמורת ידידות.

2. יד אחת מכה יד שנייה מלטפת

אם מדובר באישה שלך אחי אתה צריך להתיחס אליה בהתאם לאיך שהקב"ה ברא. הנקבה מאוד צריכה שתכבד אותה ותעריך כל מה שהיא עושה, כי במידה ומצאת בתולה ששמרה נגיעה כל החיים ואתה הראשון שלה אזי כל ההערכה העצמית שלה תבוא ממך. אישה כזו שלא מדברת עם גברים אחרים ושאין לה שום זכות לבגוד ולהתגרש באמת מן הראוי לפרנס ולתת לה הכל מהכל, שכן גם אתה בנוי לכך. כאשר אתה יודע ברמ"ח איבריך שהיא משועבדת לך, זה מייצר מנגנון פסיכו-ביולוגי בגוף שגורם לגבר לרצות לעבוד ולהרויח הרבה וגם לתת לה הכל. וככל שהאישה יותר שמחה כך גם תחושת המשמעותיות שלך תעלה והבריאות גם. חשוב רק לא ליפול ולשכוח שהיא צריכה להשאר משועבדת, לטובתה. אחרת תהפוך לזונה נרקומנית, ולכן ל'העצים' אותה זה רע בשבילה, אבל לפנק במתנות כן מותר. העיקר לא לתת זכויות וחופש.

בנוסף, נקבות אינן יצור לוגי ולכן מדי פעם חובה להציב גבול. חבל שבימינו אסור להרביץ, כפי שהיו עושים פעם. אבל בכל שיטה אפשרית ונוקשה שמותר באיזור מגוריכם, חובה להציב גבול ברור בצורה אבהית ואוהבת מתי שהיא מתחצפת. זה מפני שנשים אינן מסוגלות להגביל עצמן, ואין להן יכולות הנהגה כמו שלגברים יש. זוהי גם המתנה שלך אליה, כי אתה בעלה ששולט בה ומנהיג אותה להקים איתך בית שייטיב עימה ויפנק אותה ויעשה שלום בכל עם ישראל. אם לעומת זאת היתה פמיניסטית 'עצמאית' היתה מוצאת מישהו אחר זר שיציב לה גבולות, כגון הממשלה או איזה ערבוש נרקומן מהכפר, והופכת לשרמוטה חולת איידס שמעשנת נייסגאי בגיל 25. לכן זו מתנה גדולה אחי מתי שאתה לדוגמא נותן לה כאפה על כך אם תתחיל להתחצף ולעשן סמים מול הילדים, כי הבעיה תיפתר במקום והיא תהיה שוב צדיקה. אבל היום למרבה הצער אנחנו בשעבוד מלכויות עולם ולכן אי אפשר. אוף.

3. לכבד אך ורק צדיקה צנועה

״בת מלך יופייך נמדד בצניעותך״

בני אדם הם יצור חברתי, וכבוד הוא משאב פסיכולוגי שגם עולה ביוקר ובזמן. לכן כאשר מכבדים נשים הלא נכונות , זה תמיד בא על חשבון הכבוד שהיו יכולות לקבל הנשים הטובות ובפרט אשת החיל שלך. לכן בעולם אידיאלי מקביל ליקום שלנו (לא כאן, כי פה זה פמניסטאן) צריך לעוות פנים ולעשות פוי ולהוקיע אישה פרוצה. כך למעשה אתה מכבד את הנשים הצנועות שנאמנות בנישואין מונוגמים כל אחת לבעלה היהודי.

על מנת שמשאב הכבוד לא ילך בטעות למכשפות חושפות האיברים בפרהסיה חובה עליך אחי לא לכבד בכל צורה שהיא את הרשעות. ואילו עם צדיקות בגלל שהן לא אשתך לדבר שיח יבש או לתת להן thumbs up על זה שהן צנועות בלי יותר מדי בלגנים. אלא אם אתה רב צנוע ולא שרמיט, אז מותר לך ללמד אותן הלכות נשים באולפנא או במחיצת הנשים של בית הכנסת מגטאו לישראל. והעיקר שהפרוצות לא יקבלו צומי מיני מאף אחד: לא מערבים ולא מערסים ולא מסודאנים. האידיאל הוא לשאוף לשנות את החוקים במדינה כך שלא יהיו לנשים פרוצות זכויות והן יאלצו להיות סגורות בבית בעזרת השם. לצאת החוצה הן יבלו אך ורק עם נשים חברות צדיקות שלהן. וכשיבוא המשיח בעזרת השם גם יהיה חוק שכל אישה שרלילה מחטיאת הרבים תינעל במרתף עד שתחזור בתשובה ממעשיה המגעילים.

4. להתבייש אך ורק מול אישה שמכבדת את עצמה

פרוטוקול הפטריארכיה הזה חשוב ביותר, שכן הוא מסייע לגבר למצוא אישה בתולה שלא תתגרש ותאנוס אותו במזונות. "מין מוצא את מינו", ולכן אם אתה רואה אישה צנועה וחושד שהיא בתולת הזיווג שלך, תתבייש מולה ותראה אם היא גם כן מתביישת. במידה וכן והיא גם רווקה, סימן שהיא אכן ראויה לפגישת הצעת אירוסין אצל אבא שלה. הולכים אצל השכנים לוודא שהיא אכן בתולה ולא שרמוטה. לאחר מכן ששים מייד לאבא שלה בשכונה ומבקשים באם הוא מסכים לתת את ידה של ביתו הבתולה.

אך אם האישה צועקת עליך, מתחצפת, או אפילו מתחילה לפלרטט, להתאפר וללבוש לא צנוע סימן שזה גועל נפש ואסור להתבייש מולה. ההגיון פשוט: אי אפשר להתבייש מול אישה שלא מכבדת את עצמה. אם הפות שלה הוא נכס ציבורי לכל עובר ושב אז יהיה קשה מאוד לבנות איתה תא משפחתי כי היא תמיד תיזכר באקסים ותתמרד בבית. היא תהיה אישה שאומרת "תשטוף אתה את הרצפה" אחרי שאתה חוזר ממשמרת של 10 שעות סחוט ועייף. ולכן חובה לעשות טפו על אישה חצופה, או לכל הפחות לוותר לבינתים ולנסות פעם אחרת כי אולי סתם היתה עייפה ומטופשת, ולווא דווקא משתנה ציבורית של ערבים.

5. להגן אך ורק על נשים צדיקות

אם החלטת להיות אביר לבן בכל זאת, אזי מותר לכבד את המין הנשי הצנועות שבהן ולתת מכות למחבלים אנסים או סודאנים במנסים לאנוס בתחנה מרכזית. כך לדוגמא אם עובר טרוריסט ברחוב ומנסה ח"ו להפליק בטוסיק לאישה מכוסה מכף רגל עד ראש מומלץ להגן עליה ומכות רצח לכל מי שמסכן ופוגע בכבודה ונפשה. כדאי גם להתאמן באגרוף ולהתכונן למצבים כאלה כדי לבצע את המצווה ביראה ומסירות רבה למהדרין.

אך במידה ומדובר בשרלילה שמתלבשת לא צנוע ויודעים בשכונה שהיה לה אקס ערבי בעבר, אסור להגן עליה שכן זה יפחית מכבוד הנשים הצנועות. אם מגנים גם על שרלילות זה לא נאה בעיני הקב"ה וזה גם מראה לצנועות שאין שום יתרון בכך שהן נשארות נאמנות לעם. לכן אסור בתכלית האיסור להגן על יהודיה שמתלבשת פרוץ וצוחקת עם ערבים, ושתלך לחפש מי יעזור לה כשיבוא מחבל עם סכין. חשוב מאוד להקפיד על הלכת כבוד זו, שכן אם יתחילו להגן על נשים פרוצות וערומות זה יפחית את ערך השוק של קרומי הבתולין ויפחית מהכבוד של הנשים הצנועות הצדיקות שתמסדות מהר וסותמות את הפה. ככה נקרב את הגאולה בעזרת השם.

תגובה אחת על “איך לכבד נשים באופן הנכון”

חזק וברוך!!! כל מילה בסלע!!! איזה מקום נפלא.. אהבתי מאוד את התובנות!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *