MGTOW Israel

אל תעזור לישראליות במלחמה

היהודיות היו עד עכשיו הולכות לערבים ומזדיינות איתם ואילו את היהודים דוחות בצורות משפילות ומתחצפות בטיזינג. לכן אם תראה יהודיה נאנסת ונשחטת אל תעזור לה כאשר הערבים יכבשו את המדינה ויפלשו לכאן צבאות ערב.

ככל שהישרעליות הולכות בדווקא לגויים, בוגדות, מתגרשות, גונבות והולכות ערום בלי לתת סקס לנואשים יותר ויותר גברים יהודים מתנתקים מהמערכת. היום כבר ברור לכולם שהפסדנו את הנגב והדרום לבדואים, וגם לתקן אף אחד לא מסוגל כי הגברים מוחלשים. בזמן שהבדואים עושקים ורוצחים אותנו, רוב הגברים היהודים הצעירים בודדים ומאוננים, אחרים בכלל משלמים מזונות על שמנות ומתאבדים. הסיבה לכך היא ההייפרגמיה של הנשים היהודיות הרשעות שהולכות לשטוף רצפה לערבים ולערסים בזמן שהם עושקים אותנו.

אבל בקרוב תהיה מלחמה ומדינת ישראל תפסיד ותיכבש סופית על ידי ערבים רצחניים, מרוב שהיהודיות בגדו בעם היהודי והחלישו אותו. בזמן שהן פועלות ביחד ומאוגדות נגדנו בפיסבוק ובתקשורת כדי להנציח את עוול המזונות והטרור הפסיכולוגי בטיזינג בגדים חשופים (מבלי לתת סקס לכל גבר יהודי), הערבים הזאבים בלבנון פלסטין סוריה מצריים עיראק איראן ירדן עומאן סעודיה לוב וסודאן מתכננים לפלוש לכאן בצורה אלימה בקרוב ולשחוט כל אחד ואחד.

זה כבר די ברור שהצבא והמשטרה מסורסים. לא נשארו לנו גברים חזקים כי אין נשים חלשות ונאמנות..

מבחינת הערבים אין הבדל בין ארה"ב ליהודים וכל המלחמות שהאמריקאים ניהלו אצלם במהלך ה70 שנים האחרונות כדי לגנוב לערבים נפט, הן באשמת היהודים ומדינת ישראל. אך במקום שעם ישרעל יתאחד נגד האיום הזה, היחידים שמוכנים להגן ופטריוטיים עדין הם מעטים מאוד. להערכתי מדובר בקושי באיזה 700-800 ערסים היפרגמיים שזיינו את כל הבנות בשכונה ורדפו אחריהם 3000-4000 שרלילות היפרגמיות יהודיות.

ואילו כל שאר האוכלוסיה לא מוכנים להגן וכבר התנתקו. לדוגמא החרדים דוגמא נפלאה לגברים שלא מוכנים להגן: הם לא משרתים, חיים מכספי המיסים כמו עלוקות וכל היום רק אוכלים בורקסים בישיבות. וגם מתי שהם עובדים הם מעלימים מיסים בכל דרך אפשרית ועובדים במשרות דתיות לרוב שלא באמת מקדמות את הכלכלה כמו למשל "משגיח כשרות". ישר כוח.

גם לערבים ברור שככל שהנשים שלנו (כבר לא באמת שלנו) יותר זונות כך גם אנחנו יותר חלשים. אופס. פלישת צבאות ערב בדרך.

ולכן אחי כאשר יפלשו לפה ערבים ויתחילו לשחוט את כולם ולאנוס, אל תעזור ליהודיות. שיאנסו וישחטו אותן. שיגנו עליהן ה0.0007% ישראלים הכוסונים שהיו מקבלים כל תשומת הלב מ99% הישרעליות הרשעות, והערבים שימכרו אותן תמורת 300 שקל בשוק לנרקומנים כמו שהיום קורה כשכל פרגית שהלכה לערבי מזדקנת ומתכערת. הן לא רצו גברים יהודים, החליטו להיות עלוקות על חשבוננו ולבוא בדרישות במקום לעשות תפקידן בעם ישראל ולתת גב ותמיכה מינית לכל גבר יהודי מתחילת דרכו גם אם הוא לא טיירון. ולכן אל תגן אל אף אחת וזכותך גם לצפות עם שקית פופקורן ביד איך שוחטים אותן מתי שזה יקרה או לצלם מזה סרטון ליוטוב. שילכו לעזאזל הבוגדות האלה.

כל יום אני רואה עוד יהודיה עם סודאני או ערבי בחוץ בלי בושה במערכת יחסים. ואז אני מסתובב ורואה בכל פינה גברים יהודים עריריים הולכים עם הפנים מושפלות למטה. וזה גורם לי להשתאות, איך חלק מהקוקסינלים האלה מוכנים עדין להתגייס לצבא להגן על נשים מרושעות כאלה? אני ראיתי לא מזמן בשכונה דתייה רווקה מגיע אליה גבר דתי חייל בגובה שלה ורוצה להכיר והיא דוחה אותו בצורה משפילה. לאחר שבוע שוב רואה את אותה הדתייה עם ערבי יד ביד בחוץ מול כולם- בגידה בעם לכל דבר. אבל כולם שותקים.

קרדיט לערוץ 7. שוב גם כאן רואים: החיילים בגישתם הרופסת והחלשה כי אין גב של אישה. הנשים חצופות, רעות, דורשניות. ולכן הם רופסים, לא מסוגלים להגן ולא להנהיג צבא נגד אויבים צמאי דם.

ולכן אחי היקר אל תגן בשום מחיר, שיגנו עליהן פראיירים אחרים ובעיקר הלהט"בים בצבא חסרי כוח הגברא. גם אותם הערבים ינצחו כי הם חלשים שם כולם שנאלצים לאונן והאחיות שלהם החיילות מזדיינות עם ערבים בזמן שהם עושים להן קוקיות כמו איזה הומואים.

אתה מבין אחי, אל תזיין את המוח ואל תתבייש לאמר שאתה רווק. קודם כל זה עוד יותר בושה להתחתן עם שרמוטה זקנה בת 23 שסיימה שלב החגיגות, כפי שמתגאים לי פה כל מיני להט"בים נשואים. יתרה מכך, לכולם כבר ברור וכולם רואים כבר גם ברחובות את המצב: היהודים אינסלים בודדים ורווקים מסוכסכים בינם לבין עצמם, והיהודיות זונות של ערבים. אז מה יש להתבייש אחי? הלהט"בים ה"משכילים" יכולים לקרוא לך קאק כמה שבא להם, אבל בפועל האחות של כל אחד ואחד גם כן שירתה בצבא ושכבה שם עם ערבים. והערבים מודעים לכל הנושא , מן הסתם, כי כל יום יש להם אורגיות עם נשים היהודיות הבוגדות. אפילו נשואות באות אליהם מיוזמתן האישית, כי בנות ישראל בגדו בנו והפכו רשעות גמורות.

מילת מפתח: "השופטת". גם בבתי המשפט הנשים היהודיות הבוגדות מרטיבות על ערבים ושוטפות לפי גחמי פותן. גבר יהודי שאשתו התעללה בו 27 שנות מאסר. אבל גבר ערבי שדקר יהודים מקבל פרס 11 שנות מאסר. הנשים היהודיות בגדו בנו ושונאות אותנו, רוצות לרצוח כל גבר יהודי.

להפך, להיות רווק ומודע לנושא יגרום לך לנקוט בפעולות שיותר ישמרו על הכבוד שלך. במקום להגן על השרלילות המגעילות שהולכות בבגדים ערומים ומזדיינות רק עם ערבים בחינם או תמורת הון תועפות עם יהודים בסקס מעפן, עדיף לך קודם להבין ולהפנים שמדובר בבוגדות רשעות. הן פגעו בבטחון שלך מלכתחילה כשהחליטו לבגוד בעם ולפרק את החברה מבפנים עם היפרגמיה, דרישות, מרידה גירושין ומזונות. ולכן עכשיו כתפרוץ המלחמה אל תגן עליהן. בשביל מה? הן עזרו לך כשהיה שלום? לא! ולכן גם אתה תעבור אורח כשאתה רואה איך בשדה הקרב בשכונה שלך של שנת 2022 הכובשים הערבים עושים פשעי מלחמה. אסור להסתכן פיזית ולהגן על שרלילות רשעות כאלה.

כי שורה תחתונה, הכבוד חשוב יותר מהכל ועדיף גם למות מאשר לאבד את הכבוד והערכים.

תגובה אחת על “אל תעזור לישראליות במלחמה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *