MGTOW Israel

למה היהודים העשירים הפסיקו לתרום?

תרבות סגידת הפות לא פסחה גם על רבני דורנו, והממסד הדתי שנרקב והושחת הפך למגרסת גברים שמשתמשת בזונות יהודיות לצורך סחיטת משאבים מהגבר. זה הרחיק את היהודים העשירים מהדת והיום הם לא רואים יותר שום סיבה לתת צדקה לעם ישראל.

עם ישראל תמיד פעל כך שהיו תופסים מגיל צעיר כל גבר יהודי בין אם תלמיד חכם בין אם איש עסקים בין אם סתם אוטיסט. והיו משדכים לו בתולה שתהיה איתו מתחילת דרכו ותאהב אותו, שכן אהבה נשית היא צורך בסיסי בבני אדם. כך גם יהודים אקראים שנהיו במפתיע אנשי העסקים אוליגרכים היו אסירי תודה לרב ובמקום ליפול לתאוות הבצע ואורגיות בגילאי 40+, היו תורמים לקהילה שתמכה בהם מתחילת הדרך אפילו אם אינם 100% צדיקים. זה מה שיצר את שווי המעמד בין הרבנים לאוליגרכים: השידוך מגיל צעיר. כל גבר שהתעשר היה זוכר מאין הגיע.

אך היום הרבנים לא רק שלא דואגים לזיווג לכל גבר יהודי, אלא אף מחכים בסוף הדרך בתאוות מזונות וכתובה. הם נמצאים בחופה רק בשביל קבלת העמלה. לעומת זאת שידוך הגון אמיתי מסדרים אך ורק לגברים מיוחסים בתוך הקהילה הסגורה שלהם. מהמסורתים הם בוחרים את המוצלחים בלבד שמוכנים לשפוך הון תועפות, ונותנים להם שרלילה ישרעלית חוזרת בתשובה בגיל 30+.

כלומר היום הם מחפשים מראש רק את מי שיש לו כסף, ואז ממתינים עד שהזונה חסרת קרום הבתולין ימאס לה מהגבר ותתגרש. ואז, כאשר נסגר תיק הגירושין הם לוקחים על כך עמלה שמנה מהממסד. במקביל הם מקבלים גם תרומות מארגונים עוכרי ישראל בתמורה ל"פועלם", שכן למדינה עדיף ריבוי ממזרים חסרי דעת של שרמוטות חד הוריות ולא יהודים כשרים בעלי עמוד שדרה רגשי.

לכן היום פחות ופחות אנשי עסקים ובעלי מקצועות יהודים רואים טעם ביהדות. הרעבנים הרשעים הללו שחיים מכספי המיסים שלהם לא עושים אפילו את העבודה הבסיסית שלהם בשימור מוסד המשפחה ונהפוכו מתנכלים אליהם בעזרת הנשים הרשעות. כל רב "חכם" כשמגיעה אליו זונה יהודיה להתגרש אחרי שמיררה לבעלה את החיים פתאום קורע את הבעל במזונות אחושרמוטה, כתובה ומדור.

לכן היום, מן הסתם גברים יהודים שהיו לבד כל החיים וסבלו יסורי תופת בזמן שהשקיעו בעתידם לא ירצו להתחתן עם שרלילה ישראלית בגיל 40. זה בדיוק הגיל שהם מתחילים להרויח הרבה, ויכולים בגיל זה בדיוק "להשלים את החסר" כל מה שלא קיבלו בנעוריהם כי ישרעליות באו בדרישות ליהודים בזמן שמזדיינות עם ערבים. יש מלא זונות גויות טריות ומסורות בזיל הזול והרב לא עזר בשידוך בתחילת הדרך, לכן הם בצדק מתבוללים. אבל הרבנים הצבועים של דורנו באים בתלונות: "אתה מתבולל אתה חוטא בלה בלה בלה". צבועים ורשעים לחלוטין, שכן בגילאים הצעירים כל חייל בודד וכל גבר יהודי מכוער ונמוך, איש עסקים עתידי, שמע תשובה בסגנון "תתפלל לזיווג". הוא התפלל ועדין כל מה שקיבל זה דחיות, התחצפות ודרישות מהשרלילות הישרעליות.

מה גם, שב30 שנות הטרור הרבני האחרונות מלא יהודים מסורתים ומשכילים ניסו בכל זאת להקשיב לרבנים ולהתחתן עם זונה ישראלית משומשת. הם לא הלכו אחרי מה שמגיע להם בתאילנד ולקחו בכל זאת שרלילה יהודיה זקנה שהזדינה כל החיים. וכמובן זה הסתיים בתיק מזונות כבד וחיוב כתובה שמנה, כי הרבנים החליטו שזו זכותה של כל אישה יהודיה למרוד ולבגוד. במקום שהרעבנים יעשו את העבודה שלהם, הם החליטו לעשות ביזנס על גב החילונים והמסורתים כדי לעשוק כל אגורה אפשרית. ומן הסתם היום הצאצאים של אותם הנדפקים משלמי המזונות לא תורמים אפילו שקל צדקה ממשכורתם השמנה בהייטק. הם גם מצביעים מר"צ ודרכנו ונוסעים בשבת על טרקטורונים רק בשביל להחזיר עין תחת עין לרבנים שהרסו לאבא שלהם את המשפחה וגרמו להם לגדול עם אמא חד הורית רעה שהיתה מתעללת בהם.

נאלץ להתחתן עם גויה בגיל 30 המאוחר. כלומר כל ימיו נאלץ לאונן ולסבול בבדידות ואז בסוף התפשר על גויה כי הבין שהרבנים והיהודיות נגדו. ואל תגידו לי שזה "בגלל המלחמה" כי גם היום הרבנים מתעלמים מגברים מסורתים אלא אם הם עשירים ועומדים בדרישותיהן של השרמוטות הישראליות שסיימו שלב החגיגות- למרות שאין היום מלחמה.

אז פעם הבאה ילדים, כשאתם כועסים על סמולנים תל אביבים מתבוללים. פשוט עדיף שתבינו שאת כל ההזדמנויות האפשריות הם כבר נתנו לרבנים אותם הסמולנים, אבל הממסד הדתי המושחת אינו ימני כלל והוא חותר בדווקא נגד הגברים היהודים. ולכן אלה בדיוק אותם יפי הנפש הרעבנים והתלמידים ה"חכמים" שגרמו להתבוללות, כי גבר שהולך לנשים זרות זה תמיד רק כי אין לו ברירה אחרת. היום דוחקים את הגבר היהודי לנשים זרות ואין לו שום אופציה אחרת אלא אם הוא מיוחס ומשובץ היטב בקהילת העלוקות החרדיות, שמתנכלות לשאר רבדי העם בבית הדין הרעבני.

היום רוב הגברים מקבלים בצעירותם ובעוני דחיות משפילות מישראליות, וחלק גם בגיל מבוגר. הם רואים את רשע הנשים היהודיות ורבניהן שמגינים עליהן בכל מחיר. וככל שעולה נואשותם המינית והרגשית, הם מבינים שהרבנים רוצים עוד יותר לסרס אותם ולדאוג שישארו ערירים גם בגיל 35. לכן הם הולכים להצביע לרשימה המשותפת ולהפגין בעד חופש מיני. הסיבה היא פשוטה:מבחינתם, אם הרבנים כאלה רשעים שרוצים לחייב להתחתן לזונה של ערבים בגיל 40 ושאפילו סקס היא לא תהיה מחויבת לתת כל ערב הזקנה המכוערת, אז הם מעדיפים ממשלה שתותיר להם לפחות סיכוי עם גויה. בנוסף, הם גם רוצים לדפוק את החרדים יפי הנפש שמקבלים שידוך לבתולה טרייה בגיל 18 אבל למשלם המיסים שמפרנס אותם מטיפים: "אל תאונן" ו"תתפלל לזיווג תהיה בתול עד גיל 50".

לכן לגמרי אפשר להבין את הליברלים, כי מי שבאמת אשם בהתבוללות הם בדיוק החרדים הרשעים יפי הנפש שמחייבים בכתובה ומזונות ומטיפים "אל תאונן תתפלל לזיווג" לגברים ערירים. אבל הבעיה היא שליברליזם לא יתקן את הבלגן אלא רק יחמירה, מפני שככל שאנשי העסקים והמסורתים המשכילים מתרחקים מהרבנות כך גם הצדקה פוחתת והשחיתות גדלה. בלי צדקה אין שום הנהגה רוחנית ומשפחתית לא אצל החרדים ולא אצל החילונים המסורתים, ועם ישראל נמצא בסכנת הכחדה. האיראנים פשוט יטבחו בנו.

כדי שעם ישראל יחזור לגדולתו צריך להיות שיתוף פעולה של הרבנות עם רבדי החברה היהודית, כולל עם עניים מסכנים ואפילו חולים. כאשר איש עסקים רואה שבעם היהודי אף אחד לא נשאר לבד ושהתרומה ליהדות מבטיחה לכל אחד מבניו ובנותיו קהילה ושידוך אפילו אם יהיו חולים מלידה, הוא יתרום. כך נוצרו אוליגרכים אדיבים כמו רוטשילד החרדי ז"ל, אברמוביץ, פרידמן ושאר כל מפרנסי תנועת חב"ד הענקית. אבל היום אתה קודם כל צריך להבטיח לרב שתתעשר ושאתה "לא קמצן" ורק אז אולי תקבל שידוך לאיזה גולדיגרית מגעילה שבדיוק סימה שלב החגיגות עם ערבים. גועל נפש.

לא חייב לאף אחד שום דבר. תגידו תודה ותנשקו רגליים על כל שקל.

ומה הבעיה לשדך לכל יהודי יהודיה? למה הרבנים רק מתמרצים בדווקא עוד יותר היפרגמיה והגברת האגו של הנשים היהודיות הבוגדות? הרי לכל אוטיסט אפשר למצוא אוטיסטית. לכל נמוך נמוכה. לכל גבוה גבוהה. לכל בלונדיני בלונדינית. אבל הרבנים המפגרים ממש מקדמים עריריות בקרב העם היהודי: משדכים נמוכה לגבוה, לבנה לשחור, ערבי ליהודיה, גר לבתולה. אני לפעמים תוהה כי אולי מטרתם ממש לזמבר בכוונת זדון את שוק יחסי המין כדי שיהיו יותר ויותר יהודים עריריים וכדי להשמיד את העם היהודי. לפעמים קשה לראות את מה שהם עושים ולחשוב שמדובר באנשים "טועים".

לכן אין מה לדבר בכלל על צדקה כל עוד הרבנים לא עוזרים בדבר הבסיסי ביותר לקהילה המסורתית שהוא הזיווג. הם רוצים לחיות על חשבוננו ואז עוד להעביר כל הכסף בגירושין לנשים נוטשות מורדות ובוגדות. הם גנבים צבועים שמשחיתים את היהדות ומפרקים אותה מבפנים, והיום באמת עדיף להתרחק מהם. לקיים מצוות תמיד צריך, אבל להסתכל בפנים הסרוחות של רעבנים שמפרקים משפחות כדי להתנקם במסורתים אסור בתכלית האיסור. איך יכול להיות לאדם תואר "רב" מתי שהוא משדך את אחותו לגוי שהתגייר לפני חודש (לא מזמן שמעתי על מקרה כזה), ועוד בזמן שיש פה בארץ מאות אלפי גברים יהודים עריריים נואשים, שמציפים את כל הרשתות והרחובות במסעי חיפוש אחר זיווג ומוכנים אפילו להתמסד עם שרמוטה שמנה??! רבותיי זה לא רב, זה ערב-רב רשע שטובת בני ישראל אינה מעניינת אותו לחלוטין.

עוד יהודי יקר שסבל. הדם על יד הרבנים מפרקי המשפחות ומקדמי ההיפרגמיה הקיצונית בקרב בנות ישראל הרשעות של היום. victoria secret מחטיאה את הרבות בפריצות? היה צריך לחשוב על זה עוד לפני שהרבנים החלו לקדם היפרגמיה ולהשאיר ערירים ועשוקי מזונות את כל גברי המגזר המסורתי שעובד ומממן אותם!

רקבון ושחיתות הממסד הדתי היא הסיבה שאנחנו במגטאו ממליצים לקחת פילגש גויה: הגברים הישראלים כל כך נואשים ובודדים שמדרדרים להתאבדות וסמים. אני רוצה שיפסיקו להיות כאלה עלובי נפש ויתחילו לדאוג לעצמם. הרבנות והנשים היהודיות בגדו בנו, ועכשיו כל אחד מכם צריך לדאוג לעצמו. אם אתם רוצים להלחם על המסורת בכל זאת ולהציל את העם היהודי- בשמחה. אבל אם לעומת זאת אתם אפוסי כוחות עריריים שיוצאים עם שמנות פמיניסטיות וגרושות בנות 35 מרוב נואשות, אז תתחילו להתאפס על עצמכם. לשלם מזונות לשרלילה של ערבים גם שמנה ומכוערת בלי אפילו לקבל ממנה סקס (איכס סקס עם שמנה) זה לא חיים. הגיע הזמן שתתחילו לעמוד על העקרונות שלכם או להתנתק. העיקר להפסיק להיות פראיירים.

ומתי שהממסד הדתי יתקן דרכיו ויתחיל גם לדאוג לאחים שלו מסביב, אפשר יהיה לדבר על צדקה. כי אם לא קיבלת זיווג מגיל צעיר והיית לבד כל החיים, אז אין שום סיבה לתת צדקה לממסד שירק עליך ורק ניסה להרוס לך במהלך כל השנים. השקעה של 10 שנים בלימודי תואר שני זו עבודה לכל דבר, ואין שום סיבה שיסבלו יהודי תנועת ההשכלה שמחזיקים פה את כל הכלכלה. גם לכל סטודנט יהודי מגיע אישה בתולה יהודיה ושתענג אותו ותשטוף לו רצפה. אלא מה, הרעבנים חושבים שרק לתלמידי ישיבות זה מגיע. הם יושבים העלוקות על כספי המיסים, אוכלים שם בורקסים ועוד בבית מחכה פרגית יפה רזה ומסורה לסקס טוב. ואילו פשוטי העם ערירים במכללות וסובלים. לכן אחיי היקרים לכו בדרככם ואל תתרמו שום דבר. צדקה לאנשים רקובים כאלו כמו הרבנים של היום אסור לתת, ואני לגמרי מבין את האוליגרכים שהפסיקו לתרום לישראל בשנים האחרונות. ישר כוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *