MGTOW Israel

לא נשארו רופאים יהודים

הנשים היהודיות לא רצו להשאר נאמנות, טענו שאנחנו לא מספיק גבריים והלכו לשכב עם ערבים מזה כבר 40 שנה. כתוצאה מכך 95% היהודים היום רווקים בודדים שלא מעוניינים לתרום ובצדק. וזה גם מתבטא בתחום הרפואה.

מדי פעם אני מקבל קללות וקוראים לי "מסיונר". זה מצחיק, כי באמת אין לי הרבה מה לשכנע את הגברים להתנתק מהמערכת. המערכת גם ככה יורקת וזורקת כל גבר יהודי, בגלל הסיבה הפשוטה שהנשים היהודיות החליטו לא צריכים אותנו. זה יוצר מצב שגברים לא מרגישים משמעותיים ובסופו של דבר מתנתקים והמערכת קורסת מרוב שחיתות ועוני. כמובן עכשיו אחרי הרבה הרבה שנים שהנשים הישראליות היו מזדיינות חופשי עם ערבים ומזלזלות ביהודים, באו עמים זרים ולקחו את מושכות המדינה. היחידים שהצליחו לשרוד בכנסת ובמערכת הם שמאלנים ששיתפו פעולה עם האויב- לא בגלל שהם חזקים, אלא בגלל שכל הגברים הטובים היהודים נשארו בלי אישה והחליטו לא להנהיג שום דבר.

אז עכשיו אחרי כמה שנים שזה מתרחש, היהודיות מגלות את נפלאות הרפואה הערבית. אין לי שום דבר נגד ערבים כמובן, הם עם אחר עם סגולות משלו. אמנם הם שונים מהיהודים ולא ניחנים באותן היכולות השכליות והרוגע אך גם אצלם יש דברים טובים כמו למשל פשטות, כנות, גבריות, ואחווה- דברים שבאמת חסרים לנו היהודים בימים קשים אלה. ומה שמפליא ביותר לראות זה כיצד ה"פשטות" של הערבים מתבטאת ברפואה, בהתחשב עוד בכך שהסדר העולמי החדש משליט פה טרור של טיפולים פרימיטיביים ופולשניים. היום כל פציינט שמגיע לרופא הופך לעוד יותר חולה, כי חסר המוח היהודי שינווט את הטיפולים המתוחכמים באופן רלוונטי. והנשים הישראליות יוצאות ומוחות על ה"דיקטטורה הרפואית", כאשר בפועל מדובר בבור שהן חפרו לעצמן כי פשוט בגדו בגברי העם שלהן שהיו אמורים לפקוד את תפקידי המפתח בממשלה וברפואה.

בסרטון: נשים ישראליות מבוגרות ורווקות שלא רצו להתחתן מוקדם ולהשתעבד לגברים יהודים צעירים נשארו תלויות בממשלה ועכשיו מתאכזבות שהממשלה והערבים מחסנים אותן בכוח ומכריחים לעטות מסיכה כדי להסתיר את הפרצוף המכוער שהיה יפה כשהיה צעיר וקיבל בולבולים ערבים אבל ערבים לא רוצים אישה זקנה יהודיה אצלם אין משחקים, זה רק היהודים שהן ירקו עליהם כי העדיפו ערבים בגיל 15-30.

שוב אני חוזר: מי ששולט היום במדינה זה הערבים, והם מקבלים כסף מגורמים חיצוניים כולל הותיקן שמעוניינים להשמיד את עם ישראל סופית. אבל זה לא בגלל שהם חזקים ושאנחנו במלחמה. לא, זה פשוט בגלל שהגברים היהודים (במיוחד הציונים החזקים שבנו את המדינה) נשרו כולם מהמערכת. מאז שהנשים היהודיות החליטו שרוצות להזדיין עם ערבים ולבוא בדרישות ואפילו לא לשמור בתולין, מאז שהן נהיו חצופות ובגדו בעם היהודי. פשוט לא נשארו גברים יהודים שינהיגו את התשתיות למדינה יהודית שהיתה יכולה להיות. ולכן עכשיו מטבע הדברים הערבים מרשים לשמאלנים לשבת בממשלה והעמלק מרשים ל"ימנים" מזוייפים כמו ביבי לשבת שם. היהודיות עוד בהמוניהן הולכות להצביע בעד מי שיספק להן מזונות חינם וביטוחים כמו מפלגת מרצ, והגברים היהודים עוד יותר נדחקים החוצה. עכשיו כל כך נדחקו שלא נשאר אפילו מי שיגן והממשלה שלהן מחסלת אותן בזריקות ומסיכות. איזה קטעים.

אבל לטעמי, מתי שהממשלה תפסיק לזיין אותן והקו יתיישר- מתי שלגמרי כבר יהודים יהיו מיעוט מרוב שהשרלילות האלה בוגדות בעם עם גויים, אז פשוט תהיה פה רפואה ערבית קלאסית כמו בשטחים ובשאר מדינות ערב. העניין הוא בכך שערבים הם עם שלא אוהבים לשלם מיסים. הם עם שוחר חופש וטבע, ומעדיפים לשתות מבארות ולחיות בבתי קרקע. גם בשטחים יש להם כל האופציות לבנות ולהקים תשתיות, אבל הם פשוט לא רוצים כי יותר כיף להם לרעות צאן ולגדל אוכל טבעי. הם רוצים לחיות בצניעות בכוונה כדי שהנשים לא יהיו חצופות וכדי שלא תהיה ממשלה שתעצור כל אבא מלרצוח את אשתו במידה ובגדה. זה פשוט הסטייל שלהם, וזה לא רע או טוב. זה פשוט ככה ויש לזה גם יתרונות גם חסרונות.

מנפלאות הרפואה הבדווית: "שו חאווה – ח'וד קת'יר מנו", בתרגום לעברית: מה שנותנים בחינם קח ממנו כמה שיותר. אמריקה נותנת חיסונים חינם? "ילה, ג'יבלי קת'יר" (יאללה תביא הרבה). הנשים הישראליות גם כן מצטרפות לחגיגה, במקביל לאורגיות עם הבדווים שהן עושות כל יום. אחלה תרבות, חיים קצרים, והמוות לפני ההשלכות של החגיגות סקס ובגידה בגברי העם היהודי. מה שנקרא "חיפלה" (מסיבה).

עכשיו מה שמצחיק, זה שהבדווים עצמם לא לוקחים את החיסונים. זה רק הרופאים הבדואים שניסו להשתלב ברפואה המודרנית מנסים לשכנע אבל אף אחד גם ככה לא מקשיב להם. הערבים מאוד מחוברים לטבע ואדמה, וחיים בניתוק מוחלט ממוסדות המדינה. לא בכדי שהמשטרה מפחדת להכנס לכפרים. זה למעשה הניסיון הכושל של השילוב בין תרבות ערב לבין הרפואה המערבית שמלכתחילה לא יכולים לעבוד: המוח היהודי בנוי לחיים בקהילה, כשיש צדקה קהילתית ותרומה לחברה אבסטרקטית. ואילו המוח הערבי הוא יותר של חמולה וג'מאעה, שלפי התפיסה שלהם אם לא רואים פרצוף של בן אדם הוא לא קיים ואין מה לתת לו צדקה. אצלם אין דבר כזה צדקה בסתר או מיסים. אין קופות התרמה אלא הילדים העניים עומדים בכביש ומבקשים אוכל ככה, בגלל שיותר זורם להם. הם יכלו ללכת גם לרווחה אותם מהכפרים, אבל הם לא רוצים כי לא מתחברים פשוט לכל העניין של "המדינה תדאג לי", זה נחשב אצלם כפירה.

וכך היהודיות הסתומות ירו לעצמן ברגל, כי גם הן בעצמן לא בנויות לחיים של ערבושים. הן בנויות לשלוט ולהתחרות בין עצמן אצל מי הגבר יותר עשיר ומי תצליח להוציא ממנו יותר משאבים, ועכשיו אחרי שבגדו בעם היהודי ועזבו ההלכה הקדושה מגלות שלנסות להתחכם עם ערבי יגמר בכאפה אחושרמוטה והזרקות לרחוב. בגלל זה יש היום מלא שרלילות זקנות שחיות מהמדינה ונמצאות בזוגיות עם המדינה- לאחר שסיימו להזדיין עם ערבים ולא מוכנות לרדת מהעץ הגבוה שלהן. יותר נוח להן לנסות לחיות מכספי המיסים של היהודים הטובים המעטים שנשארו שמחזיקים פה את כל הכלכלה ממנה הן חיות. ואילו עכשיו הכלכלה קורסת הן אוכלות זריקות מוות ומסיכות חניקה, ובקרוב גזירות אפילו עוד יותר כבדות. זה רק יחמיר ויחמיר אלא אם יהיה פה תיקון והדור הצעיר של היהודים ויהודיות יחזרו להקים משפחות מגיל צעיר גם אם אין דיור נורמלי וגם אם הגבר עני. כי עושר מגיע בהתאם לרמת הסיפוק ושיתוף הפעולה של הגברים בעם, וככל שיש פחות זוגות כך גם כל אחד ואחד נהיה יותר עני ככל שהעם יותר מסוכסך ומפולג.

היהודיות ממש אונסות יהודים החוצה מהמערכת: על גברים יהודים שואת תלונות שווא בסגנון מאפיה מאורגנית עם התשקורת, ולגברים ערבים אורגיות חינם ומתנות. בגידה בעם לכל דבר. מגיע להן חיסוני המוות בכפייה, שיאכלו מה שבישלו לעצמן.

אז כן, אל תתפלאו שהרפואה קורסת. לפי תרבות הערבית כל אחד דואג לעצמו בבית, קוטף צמחים, מבשל אותם, משרה בשמן ומורח קרמים עם כל מיני עשבים וקרציות. תתרגלו גם אתם כי זה מה שעתיד להיות פה, תקראו ספרים של רמב"ם לגבי רפואה טבעית. תתחילו בקיצור ללמוד לדאוג לעצמכם כי אנחנו נמצאים למעשה בתקופת מעבר ממדינה יהודית מסודרת למדינה של ערבים חמולות וחיים שבטיים. ותודות על קריסת המערכת והבאר ששתינו ממנה- ליהודיות שהחליטו שלא צריכות אותנו ופירקו הכל.

וחבל באמת, כי דווקא היינו בכיוון ממש טוב. הרפואה לפני שקרסה הלכה לכיוון של תיקון הטעויות שלה, מעבר לפתרונות טבעיים והתאמת ניתוחים פולשניים רק בעת הצורך. היינו יכולים להינות מכל הפתרונות שגם מביאה הרפואה הבדואית אלא בצורה מסחרית, בלי להתחיל לפשפש בין עשבים וקרציות ולבשל כמו בימי הביניים. אבל הרכבת חלפה, והנשים השרמוטות שלנו כבר זימברו לחלוטין את כל מה שהיה טוב ברפואה המערבית. נשארו עכשיו רק הדברים הרעים והשחיתות, ולכן שיאכלו עכשיו מה שבישלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *