MGTOW Israel

למה עדיף לך להיות לבד

אני יודע שגם אתה אחי גדלת בסביבה הישראלית העויינת כלפי גברים, וגם אתה מפחד להיות לבד. אבל ברגע שתתרגל להכיל את הבדידות, היא תהפוך לחברה הכי טובה שלך ואתה תגיד לי תודה.

עצמאות

קודם כל אחי, כאשר אתה לבד יש לך הרבה יותר עצמאות. הכוונה היא באופן יחסי, כי תמיד צריך למדוד את הרווח היחסי, בהתאם למצב האישי שלך. אז גם אם היית עכשיו בכלא בלי תחתונים אפילו וערבים היו מכריחים אותך לשטוף להם את הכביסה בתא, עדין עדיף היה לך להיות לבד ובלי שאישה בחוץ תחכה לך. הסיבה היא פשוטה: אישה ישראלית היא תמיד נטל, היא בוגדנית, דורשנית וכשאתה נקשר רגשית למישהי זה מהווה עול כי אתה תחשוד ותפחד שהיא תבגוד בך. במקום להסתגל לחיי הכלא וללמוד לאהוב אותם, אתה תחייה בחרדות 24/7 שהיא תבגוד בך, כי היום כל הנשים שרמוטות.

העצמאות היא למעשה אחד היצרים הכי חשובים לבריאות הנפשית והגבריות שלך. אם אתה גבר אז אתה אריה ששוקק לשלוט תמיד בין בסתר בין בגלוי, ואתה סובל כששולטים לך על המרחב הרגשי והפיזי. אבל היום הנשים כולן רשעות שמנצלות גברים סוחטות ואז זורקות אותם לפח. גם האמהות והמורות והאחיות שלנו כאלה כי כך החברה הישראלית בנויה. הן מגיל 0 שוברות פסיכולוגית כל אחת מהן את הבנים וגורמות להם להיות תלותיים ולהזדקק לבחורה. אבל עכשיו אני מלמד אותך מחדש את הטבע שלך, כפי שהיה אילולי היית גדל בחברה המטריארכלית של פמיניסטאן.

ראו את השמחה בפניו של המגטאו אשר נגמל מההתמכרות לפות הישרעלי

אתה לא צריך אישה כי היא סתם נטל, ולמצוא אישה כשרה זה בכלל לא רלוונטי כי היא בכל מקרה תתקלקל בסוף -במידה ואין בסביבה אחים ודודים אלימים שידאגו שהיא תישאר נאמנה לך. לכן אחי היקר, דע כי לא הפסדת כלום, אלא יצאת מורווח בגדול. עצם זה שהפכת למגטאו זה כאילו ניצחת בלוטו כי היום חתונה=מזונות, מערכת יחסים=שברון לב ותלונות שווא. ככה זה הנשים הישראליות היום כולן תאבות בצע, ובמקום ששילמת עכשיו כתובה מליון שקל שישר תצוץ לך בתור עיקול בבנק. במקום זה, הלכתי בדרכך והפכת למגטאו הרווחת מינימום איזה 1,500,000 שקל ובמקסימום את החיים שלך כי גברים לרוב מתאבדים מתי שהאישה הישראלית בוגדת ועוזבת עם המאהב הערבי לחיות מכספי המזונות שלך ולטנף את הילדים בחינוך פמינאצי רעיל.

יותר כסף

נשים ישראליות רוצות אך ורק כסף. לא מעניין אותן הגבר אלא אם זה למטרת קשר קצר כדי לספק את הזונות הללו רגשית, ואז כאשר כבר אין להן אפילו בתולין לשרלילות הן מחפשות מפרנס פראייר. תעשה בעצמך אפילו ניסוי, תגיד לאישה "אין לי כסף אבל אני רוצה קשר רציני" ותראה מייד איך השרלילה הישראלית בורחת. לפעמים הן גם ישחקו עצמן "כן כן תביא מספר טלפון אבל את שלי לא אתן לך" כדי למרוח, וכדי לא לצאת גולדגרית במקום. כי לאט לאט כבר עולים עליהן שהן שרמוטות זונות של רכוש וכסף. אבל בגדול, תאמין לי אחי רק תרוויח מזה שתהיה מגטאו.

אתה לא תשלם מסעדות, לא תשלם מזונות, לא תשלם כתובות, לא תשלם פינוקים, הסעות, דלק, טיסות, ילדים, בגדים, טיפול בהורים של השרלילה, בית אבות וכו. עכשיו אני מבין אותך אחי אם אתה רוצה לפרנס כי זה כיף לך, וזה גורם לך להרגיש משמעותי וכיף לך לשמח אישה שהיא בשר מבשרך. אבל תבין את הדבר החשוב הזה: אין היום "בשר מבשרי" יותר. אין דבר כזה "החצי השני שלי, הזיווג משמיים". זה הכל חרטא. אם זה היה קיים, אז היית מקבל שי'דוך מייד בגיל בגרות מינית ולאישה לא היה שום זכות לעזוב אותך או למרוד. אבל היום היא אפילו לא מחוייבת לפתוח לך רגליים כשאתה רוצה ויש גברים שמפרנסים אישה ולא היה להם סקס כבר 10 שנים למרות שכל יום מתחננים. אז זה לא שאתה מפרנס את עצמך כשיש לך אישה- אתה פשוט סתם זורק כסף לפח, הבנת אחי?

במקום לפרנס שרלילות ישראליות שלא שומרות בתולין ובוגדות ונוטשות- הם מפרנסים את עצמם! ברוך השם חיים טובים. תיקח דוגמא אחי

חברים אמיתיים

כאשר יש לך אישה, אפילו אם היא מסורה מאוד ושומרת מצוות ושמרה בתולין ויש לה אבא חזק שהרביץ לה בילדות כמו שצריך, אפילו אם כל הגן עדן הזה נפל עליך, עדין יותר כיף לבד. עדין היא צריכה להגיד לך תודה שהסכמת להיות איתה, כי רק כאשר גבר עצמאי ובלי אישה הוא מצליח למצוא גברים חברים אמיתיים. האישה גוזלת את כל הזמן מהגבר, לא נותנת לו להרגיש אלפא, הוא מרגיש אשם ורוצה לפרנס אותה כדי שחלילה לא תגווע ברעב. לכן אחי אם אתה בודד תגיד ברוך השם כי זו ההזדמנות למצוא גברים אמיתיים שיעמדו איתך באש ובמים ותעשו סטיפות של מזומנים. רק בקליקה של גברים בלי נשים בכלל, כמו במגטאו, אפשר להמציא המצאות מופלאות. אפשר לשחק במחשב בסבבה, להביא זונות תאילנדיות, לדון על גדלי שדיים וקרומי בתולין. אפשר הכל, וזה ההפסד של הנשים הישרעליות שהן לא רוצות איתנו כי בזמן שהן ישבו בנות 40+ עם חתולים אנחנו במגטאו כבר נספיק להמציא בובות מין בעלות בינה מלאכותית ששוטפות רצפה ונותנות סקס 10 פעמים ביום כמו שכל גבר צריך בממוצע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *