MGTOW Israel

פמיניזם = ניתוק מהמציאות

הפמיניזם הוא רק סימפטום של ניתוק החברה הישרעלית מהטבע והמציאות. אנחנו חיים בחברה של אנשים מפגרים שיודעים יותר על הכוכבים בשמיים מאשר על האחים ואחיות שלנו או האדמה תחת רגלינו, וזה מתבטא בפמיניזם.

הרי מה זה פמיניזם? זה לבוא ולאמר שנשים וגברים הם שווים. זה להתחזות לאוטיסט ולטעון שלבנים ובנות מגיע אותן הזכויות, תוך ניתוק מוחלט מטבע האדם ומהמציאות הכלכלית. הרי במציאות הכלכלית את כל העבודות הקשות במשק מבצעים הגברים, וגם בעבודות הקלות מועילים רק הגברים היהודים. אילולי כל הכלכלה היתה נשלטת בידי עמים זרים וערבים, הנקבות היהודיות לא היו רואות אפילו שקל מהביטוח הלאומי כי הכל היה הולך למימון צרכי העם הסודאני וערבי.

טבע העולם בנויי כך, שגבר תמיד מעל האישה. ומתי שאישה נמצאת מעל גבר זה למעשה גברים אחרים שמאפשרים לה להיות מעליו והוא נשלט על ידי הגברים האחרים בזמן שהיא בוגדת בו ומאפשרת להם לעשות זאת. כן גם בחברה הישרעלית, שאנחנו נשלטים בידי כל מיני עמים זרים מבפנים ומבחוץ והנשים הישרעליות מסייעות להם לשלוט בנו. כל זה בזמן שאנחנו אלו שמפרנסים את אותן השרמוטות ודואגים שהן לא ימותו בקור וברעב. הרי בטבע, מבלי שיהיו גברים יהודים, רוב הנשים היהודיות היו מתות תוך יומיים: המרחק בין חיים למוות הוא כמה שעות בלבד מתי שאין מים, אוכל וקורת גג להגן מפני הקור וחיות רעות.

פמיניסטים ופמיניסטיות תל אביבים מצביעי מר"צ רוצים שלום עם אוייבים- ומחלקים להם את הפות של בנות ישראל. כך לא נשאר תמריץ לגברים יהודים לתרום למערכת כי כולם אינסלים והערבים וסודאנים מתכננים לרצוח את כל העם היהודי. הם מודעים לעניין- אבל הפמיניסטים הישראלים האוטיסטים לא.

אבל לאחרונה, ב100 השנים האחרונות היה פיצוץ טכנולוגי שפתר את בעיית ההשרדות. זה התאפשר בעזרת הדתות יהדות ונצרות, ששימרו את מוסד המשפחה ותימרצו גברים בטא וגמא לתרום לחברה. הגברים הבטא הפיצו וקידמו את הטכנולוגיה, והגמא היו פועלים פשוטים שעשו מה שאומרים להם. הנשים היו בבית בהתחלה, עדין נוצריות ויהודיות כשרות ששומרות בתולין לחתונה. נתנו גב לגברי העם כולל לאומגות שהלכו למות בשדות הקרב מול עמים הייפרגמים שהפות שלהם יצא משליטה והפכו אלימים מדי. זה המשיך והמשיך ולאט לאט הפות הישראלי גם כן יצא משלטי, והאמריקאי, והאירופאי.. כל הפותות יצאו משליטה, והתחילו לקחת כמובן מאליו את כל השפע שסידרנו להן.

והיום לאט לאט קורסת המערכת. השמולנים המפגרים ממשיכים להאשים את ביבי, את האילומינטי, את המשטרע, את בתי המשפט, ועוד כל מיני גורמים. אבל הם שוכחים את הדבר המרכזי: כדי שהמוסדות הללו לא יהיו מושחתים, חייבים הגברים שמתפעלים את המוסדות הללו להיות מסופקים מינית. ואם הנקבות משתלטות על תפקידי המפתח זה עוד יותר גרוע, כי הן פועלות מרגש וגורמות לעוד יותר שחיתות. כמו כן נקבות בעבודה גורם לחיכוכים בין גברים שמקנאים בין במודע או לא, והתפוקה של הכלכלה כולה יורדת. אך את הנקבות הישרעליות כמובן זה לא מעניין, ולכן השחיתות פה בפמיניסטאן נהיית יותר ויותר גרועה משנה לשנה.

דוגמא מעולה איך המציאות חוזרת לישראלים בבומרנג.

הנה דוגמא נפלאה בתמונה איך המציאות מכה בפרצוף של הישראלים הפמי-אוטיסטים. הערבים ששימרו את מוסד המשפחה שלהם נשארו חזקים נפשית ופיזית, למרות שאין להם צבא רשמי. אמנם יש להם יותר נשקים מאיתנו וכל הארצות הערביות מסביב מאוחדות כדי לשחוט אותנו, הם סך הכל מחכים להזדמנות. אבל בכל זאת עדין אין להם צבא רשמי כמו שבנו פה הגברים היהודים לפני 70 שנה ושעדין איך שהוא מקרטע, כלומר צה"לטב שלנו. ואילו הגברים היהודים הלכו ונחלשו בגלל שהנשים היהודיות היו מזדיינות פה במשך כמה עשורים עם ערבים חופשי. בשכונה שגדלתי בה היו אתי בבית הספר כמה ילדים מאבא ערבי ואמא יהודיה שחיה מקצבת ביטוח לאומי, וזה כבר מסביר הרבה על המצב. יש עוד מלא דוגמאות, והבגידה שלהן פשוט עברה כל גבול.

לכן אל תתפלאו שמפקד בכלא איבד שליטה והערבים מזיינים את החיילות בזמן שהוא צופה מהצד ומאונן. "מסרסר" טוענים בחדשות, אבל זה שקר. אני בטוח שהוא גם אינסל ישראלי מסכן כמו רוב הגברים פה, כנראה גם פמיניסט. והוא גם בלי דירה, כי המחירים פה ליהודים עברו כל גבול – בזמן שערבים בונים חופשי המדינה מאשררת להם. אז למה לו לסכן את חייו נכון? הוא רואה את החיילת היהודיה השרמוטה עושה סקס כל סופ"ש, הולכת בטייצים ומגרה ערבים, מפלרטטת איתם, שולחת מסרים מיניים ובזמן הזה הוא בתול בן 40. למה לו לסכן חייו מול אסירים שאין לו אפילו כוח פיזי כדי לשלוט בהם? ולכן כאשר הם מזיינים את החיילות והלו גונחות בהנאה, בצדק הוא לא שש "להגן" עליהן. כי מה יש להגן? כל אחד שפוי במדינה הזאת מדורנו יודע שהבנות דוחות גברים יהודים בטינדר אבל אומרות "כן" חופשי לערבים והולכות לכפר להשתרמט עם כולם.כי הן יודעות שבגיל 30 מרוב שהיהודים נואשים יקחו אותה בתור אישה ויגידו לה "הכל נמחל ונסלח".

והיא עוד מתגאה בזה, שבזמן שבפמיניסטאן הגברים נואשים ומתמסדים אפילו עם זקנות בנות 50 מרוב נואשות, שהיא הולכת בזמן הזה להמליט ממזרים עם ערבים ממצריים! מצטלמת בפנים גלויות לחדשות ודורשת כסף ותמיכה מכספי המיסים שלנו!

אז למה אני אומר בעצם שמדובר בניתוק מהמציאות? בגלל שאותם הדבילים אפילו לא מסכימים עם מה שאני אומר כאן. הם נעלבים תמיד. כל פעם שאני פונה לגבר ומסביר לו את פשר מעשיו "תראה אחי, ברור שאתה לא הגנת עליה כי מן הסתם היא שרלילה כל החיים אומרות לך לא מעוניינת ואז פתאום דורשת שתגן עליה מהחבר הערבי שלה המחבל בזמן שאתה שירתת בצבא וקיבלת נכות תוך שהגנת עליה"- אני מסביר להם דברים כאלה בסיסיים והם לא מסכימים אתי! אומרים לי "איך אתה מדבר, נשים ישראליות, אתה שוביניסט, אתה רע, מה אם זאת היתה אחותך, וכו וכו".

הפמיניסטים והפמינאציות מנותקים לגמרי מהמציאות, וכשאתה פונה אליהם בהסברים לגבי האישיות שלהם הם עוד כועסים עליך. זה פשוט סימפטום לחולי של החברה שלנו, בדומה למצב של החיסונים והמדע: אנחנו יודעים יותר על הכוכבים בשמיים ועל וירוסים מאשר שאנחנו יודעים מה הולך תחת הרגליים באדמה. אנשים אוכלים אוכל ג'אנק רעיל ומסריח, לא יודעים כבר אפילו דברים בסיסיים כמו סריגה או שטיפת כלים, אבל העיקר "קידמה טכנולוגית". יושבים לך פה מדענים באוניברסיטת חיפה, פמיניסטים כאלה סוטים צופים בערבים מזיינים את הבנות היהודיות ובמקום לכעוס על זה שהנשים אומרות להם "לא" אבל לערבים כן, הם הולכים לצעדת השרמוטות כדי להפגין נגד "מטרידנים יהודים".

עוד אחד "מעצים" את הילדה שלו. כפרה- בוא תחזור למציאות: כשיעמדו מול הילדה שלך חמולת סודאנים מוסלמים ברחוב בלילה בכוונה לאנוס אותה, ההעצמה נשית לא תעזור והיא תתחרט מאוד על כך שלא התחתנה בתולה עם גבר בתוך קהילה אולטרא-ימנית חמושה ומאוחדת. במקום זה היא תגדל להיות עוד שרלילה מועצמת שהולכת בבגדים פרוצים, טרף קל לעמים הזרים ואלימים שהכנסתם לפה "שוחרי שלום" שכמותכם.

יש פה כשל לוגי כבד מאוד שכבר קשה לתקן, היות והתקבע בראש של הישראלים הכסילים. הם מנותקים מהמציאות בכל הבחינות- בריאותית לוקחים חיסונים רעילים ומסרסים, כלכלית מגהצים כרטיסים ונכנסים לחובות, חברתית נותנים לנשים להתלבש כמו שרמוטות ולהזדיין עם עמים זרים, בטחונית מכניסים לפה ים של גברים מעמים זרים ששולחים כסף לנשים שלהם בארץ הקודמת, תופסים ליהודים את שוק העבודה ועוד מזיינים במקביל את היהודיות הפרוצות. אבל העיקר יש להם טלויזיה ואייפון, הצעצועים שלהם, אז הם מרוצים. אלה אנשים מפגרים, ברזוני ירי קל לערבים שלא ישרדו בספינת פמיניסטאן השוקעת.

אז לסיכום להיום, תתנתקו מהחברה הישראלית כמה שאפשר ותהיו מגטאו. האנשים ההם, הפמיניסטים והפמיניסטיות – כבר אבודים ואי אפשר להציל אותם. הם כמו הומלס שמגן על הפינה שלו בזבל שהתקבע בה במשך שנים וכבר שכנע את עצמו שכיף לגור בזבל בתוך שלולית צואה של חזירים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *