MGTOW Israel

למה היא רוצה להשאר בפרנדזון

הרבה גברים נופלים במלכודת ה"פרנדזון" ולא מבינים למה בחורה רוצה להיות רק ידידים. הסיבה היא פשוטה מאוד : זה משתלם לה כלכלית.

הנשים הישראליות הן הכי הייפרגמיות וגולדיגריות כפי שהסברנו בפוסטים הקודמים. אך את עניין הפרדנזון עדיין חובה להבהיר כי הגברים בפמיניסטאן סימפים ברמות שבלתי יאומנו. למעשה הפרנדזון היא עוד התגלמות של תאבת הבצע הנשית בישראל, ושל האגו המופרז וחוסר הנאמנות לעם של הנשים היהודיות בימינו (החילוניות בעיקר).

כאשר אישה אומרת "בוא נהיה רק ידידים" הכוונה שלה שאתה לא מספיק מושך בעיניה אחי. אבל מעבר לכך, לא רק שאתה לא מושך- היא רואה בך סמרטוט רצפה ורוצה לקבל ממך בחינם את המשאבים היקרים ביותר שלך: הזמן, הכסף, תשומת הלב(כולל המינית) והמשאבים הנפשיים.

כלומר השרלילה כבר הספיקה להזדיין בחטיבה, בתיכון, בצבא, בעבודות, ובכל מקום אפשרי. היא מצצה, בלעה, קפצה, צילמו אותה עושה אורגיות עם ערבים, פלירטטה בריש גלי עם כל מיני גברים. ועכשיו השרמוטה המגעילה הזו עושה לך פרנדזון- למה? בגלל שמשתלם לה! מן הסתם, שרמוטה שכזו כבר לא תכבד אותך אחי. שכח מזה ותפסיק להיות טאמבל.

אתה נמצא שם רק בתור מפגר שיפרנס אותה אפילו בלי לקבל סקס בתמורה, למרות שהיא כבר הזדיינה עם צבא שלם של גברים (כל ישראלית תאמינו לי, הן כולן שרמוטות היום ואין בתולות). וכך, בגלל שהיא משחקת את עצמה "קשה להשגה" היא מנסה להערים עליך לחשוב שהיא לא איזה שרמוטה מהזבל כמו שהיא באמת. זהו למעשה טריק שיווקי בכלכלה שנקרא "אריזת מוצר בעטיפת נילון יפה". השרמוטה תתאפר, תנסה לשחק את עצמה תמימה.. היא רוצה רק ידידות כי "לא רואה אותך בתור בן זוג". אבל המטרה של השרלילה היא לקבל חינם צומי, שתשלם עליה במסעדה, זמן (משאב יקר ביותר!!!) וגם להראות לחברות שלה שאתה משקיע בה ושהיא לא סתם שרמוטה מהאשפתות.

אישה ישראלית ידידה זה יותר גרוע משודד בדואי עם AK47! תברח אחי היא עוד תעליל עליך תלונת שווא אם תפסיק לשלם עליה!

והשרלילה הזו תבוא עוד ותראה לכל החברות שלה בגאווה "תראו זה הידיד שלי!" אתה חתיכת מטומטם דביל יודע למה אתה מרגיש לא נוח בסיטואציה הזאת? בגלל שהיא משפילה אותך! היא מראה להן בעצם ומתגאה שיש לה מחזר שמת להכנס לה לתחתונים והיא לא נתנה לו! כן, זו הדינמיקה החברתית בסיפור הזה, וזה כל העניין. הרי כל אחת ואחת מהן יודעת, תאמינו לי, שאם היתה לך ההזדמנות היתה קופץ לה לפות בבאנג'י בלי לפחד לשבור את הגולגולת בסלעים. אבל היא דחתה אותך- וזה מה שהיא מציגה להן: "תראו את הסימפ שמרקד סביבי ונותן לי צומי חינם. הוא מת להכנס לי לתחתונים ואני כזאת מבוקשת לא נתתי לו. האהא-תקנאו בי!". הבנת אחי?

לכן תפסיק להיות סמרטוט רצפה ולחזר אחרי "ידידות". די להיות סימפ, ודי לחשוב שאתה איזה שייח' סעודי שמזיין יהודיות בערימות בעוד הן צועקות "אהה מחבל כןן תאנוס אותי" כמו שהן עשו לא מזמן בכלא גלבוע. תקשיב, תיקח את עצמך בידיים. אישה ידידה זה חרא של דבר, גם אם היא באמת שוקלת מתי שהוא להיות בת זוג שלך. איזה מין התחלה זו למערכת יחסים? מה אתה, דלביוב בליאט? אתה צריך לשלוט באישה, אישה זה יצור טיפש כמו כלב שאם לא תראה סמכותיות היא תברח לאחרים ועוד תשפיל אותך. אתה צריך להכיר נשים דרך אבא שלהן, ולדאוג שהם יהיו שוביניסטים ויתנו לה חגורה אחושילנג במידה ותחליט לעזוב אותך או לבגוד. הם צריכים להיות בצד שלך ולשתף איתך פעולה. ולא כמו שעכשיו אתה עושה "אוי מלכה שלי בבקשה תהי חברה שלי בבקשה אני סמרטוט רצפה אני אעשה כל מה שאת רוצה רק תסכימי להוריד אותי מהפרנדזון". לא!!! תפסיק לעשות זה!!!

דוגמא לכמה פרנדזון משתלם לנקבות הישראליות

ואל תגיד לי ש"זה לא נכון לא כולן כאלה וידידות משתלמת גם לגבר לפעמים". סתום את הפה ותראה את התמונה למעלה: נקבה שלא עשתה כלום בחיים שלה ולא תרמה שום דבר לחברה מופיעה עמוד ראשון בווינט רק כי הידיד הרמטכל שלה שמת להכנס לה לתחתונים . ותאמינו לי גברים ימכרו גם את אמא שלהם בשביל להכנס לפות וזה גם כל מה שהם חושבים עליו כל היום. אז היא ניצלה את זה והנה, בום, מופיעה עמוד ראשון על זה שהגישה תלונת שווא. ממש כל הכבוד בליאט. ותגיד לי עכשיו, זה לא משתלם? מה גבר צריך לעשות כדי להופיע עמוד ראשון בווינט בתור גיבור שמדליק נר חנוכה? מינימום להיחטף על ידי חיזבאללה. אבל כל שרלילה ישראלית שנותנת את התקווה להשתמש בפות שלה מסוגלת לקבל בשנייה פרסום אחושרמוטה. עכשיו אתה מתחיל להבין למה היא רוצה רק פרנדזון? ותלונת השווא זה סתם תירוץ, היא מראש רצתה להופיע בחדשות והרמטכ"ל הידיד שלה סידר לה ומצא כבר סיבה.

ככה, כאשר היא בפרנדזון, השרלילה יכולה להערים על הרבה גברים שהיא בכאילו מעוניינת בהם ואולי יום אחד תהיה שלהם: כל אחד מהם חושב "ואי איזה קשה להשגה היא לא רוצה אותי ישר בטח לא שרמוטה מהביוב", אבל בפועל השרלילה ככה עושה "ביזור השקעות". יש לה ידיד רמטכ"ל, ידיד טייס, ידיד מתכנת. מזה היא תבקש טיסות, מההוא הסעות, וכולם יחשבו ש"ואלה זאת בתולה יום אחד תתאהב בי ונתחתן". אבל כולם קאקס סימפים מטומטמים והיא לא סופרת אותם בכלל. וגם אם באמת יקרה והיא תואיל בטובה לתת סקס, מה זה שווה? מה זה הנחיתות הזו? בשביל פעם אחת ששרמוטה תפתח רגליים ככה לבזות את עצמך במשך שבועות וחודשים שלמים ושנים אפילו? הרי תראה את המפקד הזה בתמונה איך הוא נראה כמו סימפ שמאלני חסר גבורה וטסטוסטרון, השפיל את עצמו והשפיל גם את החנוכייה הקדושה שעומד מולה. השם ישמור.

אל תדחה את הכאב!!! קדימה, תציב לה אולטימטום עוד לפני שאתה משקיע בה!

וזה יכאב כמו דילדו של עמוס בתחת, זה יכאב מאוד. אבל אתה צריך להתאפס על עצמך אחי ולהציב לה את האולטימטום. אתה יודע למה? כי היא בכוונה(!!!!) רוצה שתתבייש ולא תעשה את זה. היא בכוונה רוצה לשמור על מצב של חוסר ודאות כדי שאתה לא תדע בדיוק מה קורה ותמשיך להשקיע בה! כי ברגע שתשאל שאלה חד משמעית והיא תהיה מחוייבת לענות לך תשובה חד משמעית – כבר יפסיקו השקלים לטפטף מרגע שהיא תראה את פרצופה האמיתי: ישראלית גולדיגרית שאפילו רגליים לא מוכנה לפתוח תמורת השירות שאתה נותן לה.

והשרמוטה הזו תנסה למרוח אותך אחי, היא תגיד "תן לי לחשוב" , "לא מעוניינת כרגע"(אז מתי יעני??) , "אני לא יודעת" אבל אתה תעמוד על שלך, תשאל בפנים בליאט: " עכשיו תעני לי, כן או לא?!?!?! אההה??!?!" . קדימה תאגור ביצים ותעשה את זה, מספיק להיות סמרטוט ישראלי! מספיק להיות סימפ! תאמין לי , הזמן שלך הרבה יותר חשוב משלה כי אתה גבר וכל שעה שתשקיע בעצמך עכשיו תכפיל עצמה ותהפוך להרבה מאוד אלפי שקלים בעתיד. אל תיתן לשרלילה לבזבז לך את הזמן. ואם התשובה היא לא אז תשמח אפילו, למרות שכואב- כי במקום לבזבז את הזמן על עוד ישראלית שרמוטה שהחליטה שלא צריכה למלא תפקידה בעם ישראל בשטיפת רצפות ושליקת הזרג של בעל יהודי- במקום זה, אתה חסכת אלפי שעות ושקלים1!!! ברוך השםםם בליאט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *