MGTOW Israel

אם היא לא נתנה לך שנותיה הטובות אל תתן לה השנים הטובות שלך

נשים מקבלות מלא עוצמה מינית כשהן צעירות, וניתנת להן הבחירה היום: האם להשאר נאמנה לעם ישראל ולהקים בית עם יהודי או ללכת להיות שרמוטה של ערבים ואז לחפש מפרנס פראייר בגיל 30? לרוב הן רוצות להשתרמט וללכת ערומות, ולכן תבנה על זונות גויות למהדרין ולא על יהודיה.

אחי. נשים מזדקנות כמו חלב שמתקלקל והופך לפג תוקף. לעומת זאת גברים מתבגרים כמו יין ונהיים יפים יותר ועשירים. זה בגלל הטבע והביולוגיה של מנגנון המשיכה- גברים נמשכים לצעירה ופורייה ואילו נשים נמשכות למישהו שיכול להגן עליהן ולהעביר גנים טובים. זה הטבע, אבל אנחנו לא חיים בטבע ולכן מן הראוי שכל אישה תתמסד עם גבר אחד מהעם שלה ותעזור לו לצמוח והם יקימו יחד תא משפחתי. אך זה לא קורה, והיום כל בנות ישראל בוגדות מסריחות. לכן, תפסיקו לתת להן את שנותיכם הטובות!

אני רואה פה במדינה הזו תמיד גברים שמתמסדים עם שרמוטה בת 30+ שסיימה שלב החגיגות, ולא מבין את הקטע. בשביל מה הם עושים את זה בכלל? הרי זה רעיון ממש דבילי. האישה בדיוק ערכה ירד, היא נתנה שנותיה הטובות לגברים אחרים בזמן שאל המפרנס הפוטנציאלי אפילו לא התיחסה ולא נתנה לו מינימום יחס. נפנפה אותו ב"לא כרגע" או "פחות", "אין משיכה" וכו'. ואז בדיוק כשהם מגיעים לגילאי 30+ כל מיני קצינים וקרייריסטים ומתחילים להרוויח טוב- פתאום מתמסדים עם איזה זקנה שרמוטה שהתייחסה אליהם זבל כל החיים. אבל זה ממש מהלך מטומטם.

במקום זה, בגיל 30 הערך שלך בדיוק מתחיל לעלות. אתה מתחיל להרויח יותר, נהייה יציב, עברת כבר את השנים הבודדות והקשות שכל גבר ישראלי נאלץ לעבור בזמן שהנשים הישראליות הרשעות שוכבות עם ערבים ומקבלים מתנות מהמדינה. עכשיו, זה הזמן שלך להתפנק. עכשיו זה הזמן שלך להתפרק עם גויות וזונות בלי סוף, ולהשלים את כל החסר מהילדות. הרי הנשים הישראליות לא היו לצדך לאורך הדרך ולא נתנו גב. להפך, הן ניסו להרוס לך כל הזמן. הלכו בבגדים פרוצים, לא נתנו סקס. דפקו את הזנות עם "חוק הפללת צרכני הזנות". הן הזדיינו עם ערבים כן אבל איתך לא, למרות ששירתת בצבא להגן עליהן וסיכנת חייך.

עכשיו אחי, הגיע הזמן שתיקח את עצמך בידיים. אם אתה עוד מעט בן 30, כדאי מאוד שתשמור את כל השקלים כי השרלילות סיימו שלב החגיגות ומחפשות עגל מזונות מפרנס. פתאום הן כן צריכות את אותם הגברים שהן דחו והשפילו במהלך כל השנים. אבל לך אחי היקר מחכות כוסיות מכל העמים הזרים, ולעומת מה שהרבנים המושחתים אומרים, זה מצווה גדולה. הרי הרבנים היפי נפש האלה מקבלים זיווג מגיל מוקדם. להם יש גם בתי דין משלהם סודיים שם הם לא מרשים לאישה לקחת כל הרכוש. חלקם אפילו כמו שולי לא מזמן לוקחים אישה צעירה עם פנים יפות יותר מתי שנמאס להם מהבתולה חרדית שהיתה איתם בתחילת הדרך. אבל זהו, עכשיו תורך הגיע. ובמקום להקשיב לכל מיני "מחזירים בתשובה" ולהתמסד עם זונה ישרעלית שתראה אותך רק בתור ארנק, בוא תצטרף לתנועת המגטאו ונראה לך מה זה חיים טובים:

אז מה שיגידו עליך, שאתה נואף זקן? שיגידו מה שהם רוצים הרבנים המושחתים. אנחנו כבר ראינו איך הם מאשרים כתובות לשרמוטות שאפילו בתולין לא שמרו לחתונה. ראינו כבר איך הם מביאים מזונות לאישה שמרדה ובגדה ועשתה הכל כדי להביא לגירושין, ועוד איזה מזונות הו הו הו.. סכומים בשמיים.

כל יפי הנפש יכולים למצוץ זיבי אחד גדול, כי תאמין לי אחי, במיוחד הפמיניסטים האלה שמטיפים מוסר ומתנגדים לתנועת המגטאו הם פדופילים סוטים ומגלי עריות. כן כן, אותם אלה שמנסים לעשות לנו יעני "קוקבלוק" מהגויות הקדושות- הם מזדיינים עם הילדות שלהן בנות ה12 ורוצים שהמצב ישאר כמו שעכשיו כדי שגם בגיל 40 כשהם יסיימו עם הילדה שיוכל להמצא לה חתן פראייר לפרנס אותה במזונות. אבל מה אכפת לך אתה? אתה יודע איזה יפות הגויות? איך הן מספקות אושר ושמחת חיים? פי מליון על השרלילות הישראליות שרק באות בדרישות ולא רוצות גבר יהודי עד מינימום גיל 30. ואז אחרי שסיימה עם ערבים מחפשת רק עשיר. עזוב שטויות, בוא למגטאו. תראה יש לנו מלא תופינים בתאילנד:

ושהישראליות המטונפות ימשיכו לבוא בדרישות כמה שבא להן עד גיל 45. וגם כשיקרוס הביטוח לאומי והן יבואו על 4 להתחנן לפת לחם העובדה לא תשתנה, כי את שנותיהן הטובות הן כולן פה מביאות לערבים או לאיזה טיירון שכונתי בסקס הייפרגמי של 15 בנות על גבר אחד. אז בוא גם אתה אחי תהיה טיירון! בוא תזיין בתאילנד תעמיס כל יום 10 נשים וכל אחת עולה בקושי 100 שקל. עושה יותר מאשר שאישה יהודיה תעשה במשך 10 שנים של הפצרות שתפציר שתעשה מה שאתה אוהב. אבל פה בתאילנד תוך 10 דקות וזהו, אתה בעננים.

ותאמין לי לנסות לשנות את היהודיות אין טעם. אמרו להן הרבנים שהן קדושות, ושהכל מותר. העלו להן את האגו לשמיים גם בחדשות ובתשקורת. בכל פינה בין אם אונליין ובין אם אופליין האגו שלהן בעננים ועוד נוסף על כך כל האויבים של עם ישראל שמנסים לחלל אותן כדי להכחיד אותנו. אבל עם רבנים כאלה עזוב אחי, זו כבר המלחמה שלהם. אם הם רוצים להכחיד אותנו עם כתובות מטורפות וכל מיני חוקים הזויים (לא די בכך שלא מתגייסים ולא עובדים אלא גם מזיינים אותנו בתחת במזונות ודופקים את מוסד המשפחה החילוני מהמעט שנשאר ממנו)- אז שיגנו על עצמם פה. יש ערביות, יש פיליפיניות, יש שחורות, הכל יש והעיקר לא ישראלית! ככל שמתרחקים יותר מהיהדות ככה מגלים שהיהדות אם אתה לא נולדת מיוחס היא סתם מגרסה היום כדי לרמוס את הגבר.

אל תפלו במלכודת. אישה עם לבוש פרוץ, חגגה כל השנים הטובות שלה נתנה לאחרים. עכשיו צריכה "גבר ולא ילד" כלומר מפרנס פראייר קאק שיקח אותה ועוד יהיה מושך בדיוק כמו האקסים שלה. אל תהיו פראיירים, קחו גוייה ואת זה תשלחו לחפש במקום אחר.

כי מה לעשות, אפילו אם תתאמץ ותרצה שלום בית לא תצליח כבר. תמיד יבער לך בפנים העלבון על זה שהיא עושה בשבילך 1% ממה שהיתה עושה לאקסים שלה שהיו יותר מושכים בעיניה. מה גם, שהשרלילה תנצל אותך בשלל דרכים שלמדה במהלך השנים שהתנסתה בתור זונה. אפילו סקס לא יהיה איתה, וגם זה לא יהיה סאדו מזוחיסטי בצורה מגרה אלא סתם ישבור אותך פסיכולוגית. כל יום היא תתעלם ממך כאילו אתה לא קיים אבל במקביל תבזבז לך את הכסף. ואם תנסה לא להרשות היא בכל זאת תבזבז ואפילו תביא את אמא שלה השרמוטה הזקנה כדי לצעוק עליך ש"איך אתה מעז ככה לדבר לבת שלי אני אותך מהבית". אתה תזרק לרחוב, אתה תישן על ספה, אתה תהיה הומלס באוטו בזמן שהבנק מעכל לך אוטומטית כל המשכורת לשרמוטה שאפילו סקס לא עשית איתה בקושי.

למה לך לעשות לעצמך את זה אחי? קח גויות קדושות , תהנה, תפרוק. היהודיות היום פשוט חרא של נשים בדור הזה. מה לעשות? דור כזה, שכל הגברים כמעט צדיקים וכל הנשים רובן זבל מסריח נצלני והייפרגמי. ויודע מה, אפילו אם היא לא מורדת בהתחלה והכל טוב ויפה- אין שום הבטחה שהיא תשאר כזו. וגם ככה היא נתנה את כל השנים הטובות שלה לגברים אחרים, ואתה נשארת עם פירורים: סבתא זקנה ומכוערת.

מה גם, שהשרלילה לא מכבדת אותך בכלל. עמוק בפנים היא מתעבת אותך ועדין חולמת על צ'אד. היא עדין מתגעגעת לאקסים הערבים ורוצה את הזין שלהם, ואותך לא סופרת בכלל. ואתה תרגיש את זה תמיד בטון שלה, בדיבור, ביחס. תמיד כשתראו את האקסים שלה ברחוב (מדינה קטנה סה"כ) היא תסתכל עליהם בצורה שעליך בחיים לא מסתכלת. אז אחי, צא מהסרט הזה של "אישה יהודיה זה קדוש". אתה חי בחלום בלהות וצריך להתעורר מהר לפני שהצינור של עמוס יהיה אצלך במעיים. הנשים היום כולן זונות, ואתה חייב דחוף לאסוף חזרה את הכבוד העצמי שלך.

תגיד לי , כמה נחות אפשר להיות? להסכים לצאת עם שרמוטה שחגגה בגילאים מוקדמים? הרי כולנו יודעים שהן מזדיינות ונותנות סקס רק לקומץ גברים שמקבלים הרבה סקס מכולן, טבע האישה הוא הייפרגמי. ולכן מה זה שווה להתמסד עם אחת כזו, במידה ואתה גבר מפרנס טוב איכותי ולא איזה טיירון שהפך בגיל 40 לסמרטוט נרקומן שגר עם ההורים? בוא תסתכל רגע על התמונה הזו, ותגיד לי שלא כדאי לצאת מהמטריקס של "קדושת הפות היהודי", ואשכרה לחיות במציאות:

אם כבר אתה נמשך לשרמוטות בגלל הטראומה שגרמו פה לך הישראליות, אז תיקח שרמוטות אזיאתיות צעירות! תראה איזה יופי, איזה עור מתוח, שיער ארוך, איברים. ועוד מתי שמריחים אותה יש ריח של בתולין זך כזה נעים, לא הריח המסריח של נשים ישראליות בנות 30. בחיאת מה יש להשוות? ריח של בית שחי בטעם תחנה מרכזית עם אישה ישראלית לעומת אזיאתית ריח של וורדים וקרום בתולין. צעירה, בת 17. קודש אמיתי.

אבל "לא " אתה תגיד. "אני רוצה יהודיה מהעם שלי!". אחי, סתום את הפה יחתיכת דביל. העם היהודי מת בשבילך. אם אתה הגעת לגיל 30 ועדין לא קיבלת אשת איש שתהיה איתך מתחילת הדרך- הן כבר לא מהעם שלך. עם יהודי, זה מתי שכל גבר מקבל אישה בגיל צעיר, גג 18-20. היא צעירה והוא צעיר, ולמרות שקשה בהתחלה הוא בונה הכל והיא נותנת לו גב. ואם הוא לא מצליח לבנות היא קורסת איתו, כי מה לעשות ככה זה כשיש עם. לא רק עולים ביחד, אלא גם נופלים ביחד כל איש ואשתו בתא המשפחתי שלהם. ואתה שנותרת עד 30 להלחם ואז לקבל איזה שרמוטה פרזיטית שסיימה שלב החגיגות- זה חיים זה? בוא תסתום את הפה ותראה שוב מה עושות הישרעליות האלה שתמיד היו באות אליך בדרישות ולא רוצות להתמסד איתך כי אתה עני בתחילת הדרך:

כן, מזדיינות עם צבאות ערב. עם מחבלים. עם גויים. מביאות איתם ילדים. עושות מה שבזין שלהן אבל לך "לא מעוניינת", "אין לי משיכה" אתה מבין. לגברת לא היה משיכה עד גיל 30 אבל עכשיו פתאום כשאתה מתחיל להסתדר בעבודה וקידומים וסוף סוף מתאפס טיפה על החיים שלך ואפילו בדרך לקנות דירה – פתאום עכשיו היא מחפשת מישהו "לכבס ולבשל לו". כן בטח. לכבס ולבשל לאיזה שנה ואז להתגרש כדי לאכול לך את כל הכסף הכוונה האמיתית שלה, היה בטוח.

אז תפסיק להיות אפס אחי, ובוא תצטרף לתנועת המגטאו להיות גבר אלפא אחושרמוטה ולבנות לעצמך את החיים שתמיד רצית במקום להיות הסמרטוט רצפה והכספומט מרחוק על שלט של נשים ישראליות בלי שאפילו תראה אותן (אולי רק בפיסבוק עם האקס שחזרה אליו אחרי שקיבלה ממך מזונות אתה תראה אותה). בוא תיקח את המושכות של החיים שלך חזרה לידיך, למרות שכולם בפמיניסטאן רוצים שתשאר אפס וחמור וסמרטוט. אנחנו לעומתם, רוצים לטובתך.

2 תגובות על “אם היא לא נתנה לך שנותיה הטובות אל תתן לה השנים הטובות שלך”

הישראליות הם הכי טובות הודות להם יש לנו הצבא הכי טוב והכי יעיל בעולם אלוהים ישמור על ישראל ועל הישראליות אמן

@תגובה ל'מיכאל'
אלוקים* , "לא תשא שם השם לשווא".

תקשיב גוי ערל, אתה ממש שקוף. תבטל את הגיור בזק שלך ותחזור למקום שבאת ממנו מייד. אנחנו לא נחלק יותר את בנות ישראל לצהל להיות זונות שלכם שם. יאללה רוחחחחחחחחח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *