MGTOW Israel

5 סיבות להתחבא מנשים ישראליות ולברוח כשרואים אותן ברחוב

הן אלימות, רמאיות, גונבות, נוטשות, בוגדות, מלכלכות, פוגעות. עזבו אתכם מלתרום לחברה עם נשים כאלה, חלאס גברים. תתחבאו מהן ותמצאו איזה חור להתחבא בו- ותנו להן שישלמו מיסים וישרתו בצבא בעצמן. וכשיבואו הערבים לרצוח פה את כולם? תבקשו המתת חסד. גם ככה חיים חרא בפמיניסטאן..

כפי שהסברתי בכתבות הקודמות, הנשים הישראליות ממש טובחות בגברים היהודים היום, וההתאבדות של כ300 גרושים בשנה שמדווחים בחדשות היא רק קצה הקרחון. יש פה את כל עניין ההיפרגמיה, האלימות הנפשית, המרידה, הבגידות, הרווקות ה"מועצמות" שהחליטו שצריכים אותנו רק בתור משלמי מיסים ובשר תותחים בצבא להגן עליהן מערבים אנסים צמאי דם. וכעת אציג בפניכם עוד 5 סיבות מאוד חשובות מדוע אתם צריכים כבר ממש להתחבא מתחת לפרקטים מהישראליות הפמינאציות, ממש כפי שהיהודים היו מתחבאים בשואה אצל השכנים.

1. הן נוטשות

לא נשארו היום זוגות זקנים. כולם התגרשו בגלל שהאישה החליטה שרוצה לחזור לימי הבולבולים שהיו לה בילדות ואין לה מה לקחת יותר מהגבר: הוא שילם עליה כל החיים ועכשיו היא מבחינתה לא צריכה לעשות את חלקה בבית. לכן הן מגישות תלונות שווא ברובן, ואחרות פשוט מפסיקות להתייחס אליו והוא כמו זר בבית. זה בשבל עצמה פרספקטיבה מאוד גרועה לכל גבר שרוצה להתחתן: אם אנחנו סתם מצרך חד פעמי בשביל לספק לנשים היהודיות הבוגדות את מימוש האינסטינקט האימהי, ואחריכן להיזרק לאשפה, סימן שלא כדאי מלכתחילה להכנס לעסקה.

וזוהי רק דוגמא אחת מיני רבות כיצד נשים ישראליות משתמשות מנצלות ובסוף נוטשות. מה גם, שרוב הפעמים כאשר נוטשות לא די בכאב הפרידה אלא גם הן משתדלות לעשות את זה בצורה הכי הכי כואבת שיש, עם תלונת שווא או בגידה משפילה והפחתת הכבוד של הבעל שהשקיע בה כל החיים. פשוט זוועה של נשים, וחבל על הזמן. אין מה להשקיע בהן. תחשבו בהגיון גם: אם בנות הדור הקודם שהיו יותר צנועות מהיום נוטשות לעת זקנה, למה אתם חושבים שתשאר אתכם בת זוג מהדור הפרוץ והמגעיל של היום? נשים זבל שאפילו חצי דקה לא מוכנות לתת כדי לבחון בן זוג, ודוחות על הסף כל גבר שטיפה טיפה לא מצא חן בעיניהן. לכן תברחו מהר, ותתחבאו פן גם אתם תאכלו שואת מזונות מדור וייסורי פרידה רגשיים.

פתאום אחרי שסיימו לאכול את המשכורת וההכנסה של הגבר הן חזקות "מועצמות" ועושות מה שבא להן. שרירים, סטוצים, ללכלך עליכם, לפרוק עול תורה ומצוות. מראש אל תכנסו לעסקת הס.מ. הזו, שלא תבוא עליכם איזה גברת כזאת מצבא הפמינאציה נגד יהודי ישראל- באמת מפחיד. אבל אתם ערבי אז אין לכם מה לפחד כי היהודיות מטרתן לשטוף רצפה לערבים ולשכב איתם ובזמן הזה לשעבד את היהודים במזונות מבלי אפילו לשכב איתם- כפי שמוכיחות פעולותיהן.

2. גונבות זרע מזונות

היות ויש מלא מלא שרלילות שסיימו שלב החגיגות ואז גילו שטיירון אינו מעוניין בהן ליחסים רציניים, יש פה תרבות של גניבת מזונות: השרלילה מחפשת פראייר שיתן לה את פרטיו כגון מגורים, שם, כתובת, הורים, וכד'. היא שוכבת עם מלא מלא גברים כדי שיצא ילד, וכאשר יוצא מגישה תביעת מזונות על העגל המסכן. כמובן לא ברור האם הילד שלו וגם אי אפשר לבדוק: הרע-בנים ובתי המשחט לא מאפשרים לבדוק מבחינת החוק. וגם אם תבדקו בחו"ל הם ידחו את הבדיקה כי מבחינתם "אין לה תוקף ולא ניתן אישור".

לכן עזבו את השרלילות האלה כי גם סטוצים לא כדאי, שלא תתקעו עם גניבת מזונות. המזונות למעשה יקחו את המשכורות שלכם לכל השנים הבאות וישאירו אתכם בלי עתיד. גם ככה הנשים פה זבל ולא נותנות תמיכה או גב או חתונה מגיל מוקדם כדי שגברים מפרנסים יהנו משנותיהן הטובות. אך מעבר לכך הן גם רוצות לקבל את המזונות והפרנסה והבטחון בכפייה, באמצעות בתי המשחט. כך למעשה הן לא רק שיורקות על העם היהודי, אלא דואגות גם למחוק אותו לגמרי. ואתם תזהרו מהפמינאציות היהודיות של היום שלא תיפלו תחת הרדאר שלכם ותימחקו גם אתם.

3. הן דורסות עוברי אורח

באמת שלא ברור בכלל מי המפגר שאישר לנשים הישראליות לנהוג. מה זה הפיגור הזה? הרי הן יצור רצחני, אם זה מה שהן עושות לנו בבתי משפט אז תארו לעצמכם מה הן עושות בכבישים? כמה מהנשים הן הגורם העיקרי לתאונות דרכים? לדעתי מדובר בלפחות 90%. ובמיוחד כאשר מדובר בגבר יהודי בכביש הן עלולות לנסות להוציא אותו מהשוליים לתוך הרים, סתם בגלל שהוא לא מושך מספיק ולא ערבי כמו שהן אוהבות. ממש סכנת חיים.

אפילו בחיים האישיים שלי, תמיד אני מרגיש כאילו הנהגות היהודיות מנסות להרוג אותי. כבר נמאס לי לקבל פנסים בעיניים בגלל שאיזה שרלילה נכנסה לי מאחורה. קודם צופרות לך כמו איזה חולות נפש, מהבהבות כדי לסנוור. העיקר אחרכך אחרי שנכנסות לך מאחורה "אופס זה בטעות", התשובה שלהן. ובמידה והן לא במחזור, בתקווה, כי אז אפשר יהיה לפחות לאסוף פרטים. אבל זה רק אם יתמזל המזל כי בכל מקרה החוק הישרעלי תקף רק לגברים ולנשים פה מותר הכל.

4. הן הורסות רכוש

נשים ישראליות חושבות שרכב ג'יפ זה סתם בימבה. מגיל גן טרום חובה מפנקים אותן במתנות למרבין מכספי המזונות שלא האבא המסכן, ובמקרים אחרים אפילו האבות הלא גרושים מגדלים פרינצסה וקונים להן הכל. הן לא יודעות להעריך כלום, ובהתחשב באינפלציה הסופר-קיצונית שפקדה את דורנו בשנים האחרונות זה בלתי אפשרי לעמוד בעול הכלכלי שהן מהוות.

אישה ישראלית מסוגלת לקחת אייפון חדש שקנית לה ועבדת 3 חודש כדי לחסוך לה בתור מתנה ליומולדת, ואז פשוט לזרוק אותו למים כי התעצבנה על זה ששכחת לקנות אבוקדו לערב שבת. פשוט זוועה, הורסות הכל ושוברות. הבית שלכם מרגע שתכניסו אליו אישה ישראלית יהפוך לדיר חזירים ואפילו תהליך הניקיון (במידה והיא תסכים בכלל פעם בחודש לנקות) יהיה מסע הרס וחורבן לכל רכוש הבית. *בום* – היא עברה עם המטאטא ודפקה את הטלויזיה 50 אינצ'. *טראח* – הישרעלולה המשוגעת התעצבנה על איזה מילה שאמרת לא במקום ונסדקה הכיור. נשים ישראליות הן כמו THE INCREDIBLE HULK שהכל מתרסק איפה שהן נמצאות. תזהרו מאוד ותברחו, בעיקר למי שאין ביטוח. וזה לא שהן חזקות – פשוט אסור לרסן אותן. ברגע שמנסים להציב לה גבול, היא מגישה תלונת שווא ונגמר הסיפור שלכם.

אישה ישראלית אנונימית דופקת ג'יפ של 200,000 והופכת אותו לפיתה.

5. הן אלימות ביותר

נשים הישרעליות לא יהססו להרים יד עליכם תוך ידיעה מוחלטת שאסור לכם להחזיר. הן יודעות שמתי שתחזירו תבוא המשטרה ותתעלם לחלוטין מזה שהיא החלה להרביץ ולדקור ושאתם הייתם צריכים להגן על עצמכם. חלקן גם הולכות היום עם ספריי פלפל וסכין במידה ויחטפו ג'ננה וירצחו להפוך איזה יהודי לשק הדקירות שלהן, כדי להוציא עליו את העצבים מכך שהחבר הערבי שלה עזב אותה לטובת ערבייה בתולה חי איתה באושר.

אין להן שום גבולות היות ומגיל גן חובה הן גודלות עם גננות מטומטמות שהשקפת העולם שלהן מסתכמת ב2 מילים: "תכבדו נשים". הן רואות ילדות מרביצות לילדים בגן ומתעלמות, ילדות שמתגרות וממש שוברות פסיכולוגית ילדים – מתעלמות. אבל ברגע שהילד מחזיר פיצוץ אחושרמוטה הן מייד נחלצות לטובת הילדה. זוהי צביעות רבותיי, וזוהי השיטה הקלאסית לגידול שרמוטה מניפולטיבית ואלימה ישראלית. אי אפשר לשנות אחת כזו, כי הרשע שלה בהכרח יצא גם עליכם מתי שהוא. לנשים עוד יותר קשה לעשות תיקון מאשר לגברים, כי המוח שלהן קטן מאוד ופועל מרגש (לא מהגיון). לכן תברחו פן תאכלו איזה דקירה משרמוטה מגעילה ששכבה עם ערבים, ועוד תשבו בכלא על זה שהיא דקרה אתכם כי הן גם משקרות וגם השוטרות הכלבות חושבות שזה בסדר לדקור גבר יהודי.

אישה ישראלית אלימה בלי שום בושה מאיימת ברצח. לא מצחיק בכלל, כבר ראינו אינספור מקרים של נשים שרוצחות. אין להן שום גבול ואין שום ענישה לנשים בפמיניסטאן.

2 תגובות על “5 סיבות להתחבא מנשים ישראליות ולברוח כשרואים אותן ברחוב”

שיתחיל כבר כאוס מוחלט קיבינימט !!!!!!
עאלק אסור להציב להן גבולות כי אז הן יפנו למשטרה…אז צריך להתחיל לרצוח !!!!!!
לרצוח נשים ולרצוח שוטרים !!!!!!!!!!
יאללה כאוס מוחלט !!!!!!!!

הו מאמה מיה.. הו קה טורמנטו…
הו בלה צ'או בלה צ'או בלה צ'או צ'או צ'או

קיצר יאלה ניקולאי מספיק מזיינת את המוח כנס לטלגרם נפרוק עצבים בGTA

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *