MGTOW Israel

חוזרות בתשובה – שומר נפשו ירחק

הנשים החוזרות בתשובה אינן אלא גולדיגריות במסווה. הן סיימו שלב החגיגות, הבינו שטיירון המחבל הערבי לא רוצה אותן לבניית משפחה ושחן הנעורים שלהן קץ. ולכן עכשיו הן מחפשות פראייר יהודי לחרבן איתו ילד ולהתגרש ממנו.

אל תחשבו אפילו לרגע שיש דבר כזה "אישה חוזרת בתשובה". הרבנים ומעמד הכהונה בתלמידיו החכמים כנראה איבדו את יכולת הבנת הנקרא, שכן בתורה אומרים "חוזר בתשובה" ולא "חוזרת בתשובה". תדחפו את האף רגע לספרי התורה ותראו שלמעשה מודגש שוב שוב כי אישה היא יצור גשמי, תאוותני שיש לרסן וחובתה העיקרית להתחתן מוקדם ולהשתעבד לרצונות בעלה. אין לה מקום בלימוד תורה ואין לה זכות להתגרש סתם כי נמאס לה. ועוד יותר גרוע הן הנשים שמתחתנות רק כדי לממש את האינסטיקנט האימהי ואז שוב לחזור להיות שרמוטה- הטרנד הנוכחי של היום ונושא כתבה זו.

היום יש הרבה עסקני דת ערב רב שטימאו את בנות ישראל בדעת. הם נתנו להן כוח מעל לגברים ורושמים היום בספרוני רוחניות מזוייפים שבעלים צריכים לשטוף רצפה, שצריך תמיד לשמוע בקול האישה ועוד כל מיני גיבובי שטויות. הכל חרטא ולוחמה פסיכולוגית שמטרתה אחת: לערער את התא המשפחתי היהודי ולחזק את תרבות הצריכה. ככל שהבעלים יהיו כלואים יותר במירוץ סיפוק תאוות הנשים כך גם הם יואלצו לצרוך יותר זבל בלתי נחוץ בשבילן ויכנסו לחובות. כך השליטה של הבנקאים תגדל והעם יחטא יותר בהלוואת ריבית בין יהודי ליהודי. כרגיל הס.מ. רוכב והאישה בכרכרתו.

אצל הנשים האלו ה"חזרה בתשובה" היא רק תירוץ ומס שפתיים כדי למשוך מפרנס פראיר פוטנציאלי. תמיד תשימו לב להתנהגות שלהן ולא למילים, ותזהרו מאוד כי מדובר בזאבות אמיתיות שיאכלו אתכן במזונות גירושין ותלונות שווא.

וכי מה לחמור ולסלט פירות?? אישה וחזרה בתשובה שני דברים נפרדים לגמרי. הדרך היחידה שהיא יכולה לחזור בתשובה זה להתחתן לגבר ברמה שלה ולשטוף לו רצפה, לתת לו גב ולעזור לו ללמוד תורה ולהתקדם בחיים. אבל היום כל שרמוטה בת 30+ דורשת נסיך 1.80מ' שיפרנס וידאג ויסיע אותה. הן אפילו לא מתפשרות, כי הן לא באמת חוזרות בתשובה! מדובר בנשים טמאות לא כשרות שצריך לבטל להן כל הזכויות, אחרת הן ימשיכו להוות תיק כבד על הרווחה ולהחטיא את עם ישראל בפרך ובריבית שבין איש לחברו. הן "חוזרות בתשובה" רק בשביל להנות מכל הזכויות שמותירה הדת לנשים, בהנחה שהן במעמד נחות יותר מהגבר וכנועות לו. אך היום הן נולדות פריוילגיות, מקבלות יחס מועדף על חשבון הגבר היהודי. ואז כאשר מגיעה השעה לשלם על חטאיהן – כאשר הן מזדקנות ונהיות מגעילות ומכוערות, פתאום הן מעמידות פני חוזרות בתשובה כדי לא לאכול את מה שבישלו. הן רוצות גם להשתרמט בגילאים מוקדמים עם מחבלים וערסים וסודאנים, וגם לחזור בתשובה וליהנות ממפרנס יהודי פראייר בגיל מבוגר.

המצב של ה"חוזרות בתשובה" הללו ממש מדרדר לרמה של שטניות וזימה ברמה שבלתי יאומן: נוצרה תופעה של שרלילות שמתכננות מראש לחזור בתשובה, למצוא גבר, להביא ילדים ואז להתגרש. הסיבה היא "האינסטינקט האימהי" שקיים אצל כל נקבה. זהו יצר ביולוגי בהמי שגורם לאישה להכנס לחרדות ולעשות כל דבר אפשרי כדי להביא ילדים לעולם. מתי שהיא מביאה היא נרגעת וחוזרת להומיאוסטזיס שלה- לאישיות האמיתית שלה, אותה יגלה הבעל שהתחתן לחוזרת בתשובה מתי שהאינסטינקט האימהי יתממש, זמן קצר לאחר הלידה.

הגורל המר שמצפה לכל אחד שהתחתן עם חוזרת בתשובה חוגגת לשעבר: היא תבין שהיה לה כיף יותר עם האקס הערבי ותגיש תלונת שווא. היום בפמיניסטאן חוסר משיכה כלפי הבעל = אונס. (קרדיט למאקו על התמונה)

ההגיון המרכזי והפשוט מאחורי התופעה הזו, היא שיחוד הדעת של האישה הלא בתולה. כל נקבה שהזדיינה תמיד זוכרת את האקסים והסטוצים שהיו לה. היא בסתר ממשיכה לפנטז ולחשוב על הסקס הכי הייפרגמי שהיה לה, כלומר הגבר הכי מושך ששכבה איתו. ולכן גם אם היא תתאמץ היא כבר לא תהיה מסוגלת להתאהב ולהשאר נאמנה לבעלה החדש לא משנה כמה טוב לב הוא יהיה וכמה ישקיע בה. על אחת כמה וכמה הישראליות הרשעות, שרמת שנאתן כלפי יהודים עוברת כל גבול. הלו מבקשות מראש לממש את האינסטינקט האימהי, ומייד לאחר שהוא מסופק מתחילות למרר בכוונת זדון את החיים לגבר המסכן שלקח את אותה הזונה ולעשות כל דבר אפשרי כדי לדרדר את המצב לגירושין. ממש כמו בהמות ביער, כך גם הנשים הישראליות הבלתי נאמנות מבקשות להמליט את הצאצא ולגרש את הזכר תוך כדי גניבת כל משאביו.

ולכן אחיי היקרים היו חזקים ואל תתפתו לאישה שאין לה קרום בתולין. הנשים הללו טמאות ולא כשרות. אין מה לעשות איתן, ואני גם נוכחתי למקרים שאישה משקרת על בעלה החדש במשך כמה שנים כדי שימשיך לפרנסה- ובהגיע הילד שלה לגיל 18 שולחת לעזאזל את הבעל. אתם לא רוצים להיות שם, תאמינו לי. ואם הרבנות של היום כל כך לרעת הגבר ומתעלמת לחלוטין מהנושא הזה, הרי שבכלל אין מה לעשות עם החוזרות בתשובה: אין שום דיין שישים גבול לפשע הזה שנעשה פה נגד גברים. הרי גבר שהשקיע שני עשורים מחייו בגידול אישה וילדים, ומאבד בסוף את האישה – הכאב שיחווה כל כך עצום וגדול שעדיף מראש לא להכנס לכל הסיפור הזה.

החוזרות בתשובה הישרעליות הן זאבות שמחכות עד שהילדים יגדלו ואז מגישות תלונות שווא וגירושין. לוקחות את כל הדירה והרכוש לעצמן. אך לפעמים גם מגישה תלונת שווא לפני, במידה והקרקע פורייה למזונות. (בתמונה: אנונימית חוזרת בתשובה, מתנועת "מי טו" המקדמת תלונות שווא נגד כל גבר בטא ברחבי העולם)

אחיי היקרים, מה שאני מנסה להסביר לכם זה שתפסיקו לקפוץ על כל בחורה. בפמיניסטאן היום יש כ90% גירושין, והחוזרות בתשובה מככבות ביותר בין הסטטיסטיקה הזו. אני מבין שחלקכם מוכנים להלחם על עם ישראל ובכל זאת להתחתן ולהביא ילדים לעולם, לקיים את מצוות "פרו ורבו" – אך במצב של היום אתם צריכים להיות זהירים ביותר. אם אישה אומרת "חזרתי בתשובה אני רוצה לבשל ולשטוף רצפה" זה לא אומר כלום. צריך תמיד להסתכל על המעשים שלה, וחובה שהמשפחה שלה תתן לכם גב. אישה חופשיה שאין לה אבא חזק שהרביץ בילדות היא כנראה גם נשואה לממשלה ואי אפשר לקחת כזו בלי קהילה שתבטיח לעזור לכם לרסן אותה במידה והיא תתמרד.

לא הייתי עושה כתבה מהעניין הזה אילו לא היה מדובר בסכנת נפשות אמיתית. תאמינו לי, יש לי מה לעשות בחיים. אבל פה אתם חותמים כתובה, שזה מסמך התאבדותי לכל דבר שכובל אתכם למדינה. הכתובה היום היא הסכם ממזרי ומזוייף לרוב, בו האישה מתחתנת לממשלה ולא לבעלה. זה נותן לה את הזכות לגשת בכל רגע שתרצה לרבנות או לבית המשפט לענייני משפחה (שניהם היינו הך זבל טמא), וגנוב כל שקל אי פעם חסכתם וגם כל שקל עתידי שתרויחו עד המוות. ולא די בכך, אלא הן גם יעשו לכם נזק נפשי כבד מאוד ואתם תראו את האישה שסמכתם עליה ואהבתם עושה זיונים עם גברים אחרים בזמן שאתם משלמים עליה. לכן תפסיקו להיות מפגרים, כמו שאני רואה אתכם כיום. תפסיק לעוט על כל אחת שטוענת שהיא "חזרה בתשובה ומוכנה להתמסד", ותתחילו לבדוק לעומק. תתחילו לשתף פעולה עם האבא והאחים של הנקבה שלכם כדי לרסן אותה, ולא להתחתן ולהיות נתונים לחסדי האישה המזוהמת והממשלה שלה.

הטררם על הראש והטענה "חזרתי בתשובה" אינה ביטוח נגד תלונות שווא. להפך, הרבה נחשות אומרות את זה בתור מס שפתיים ומתחפשות לצדיקות כדי לתפוס עכבר ואז להעליל עליו- כל הפשע בתכנון מראש. (קרדיט לתמונה: הצינור)

בקיצור, תשמרו על התחת שלכם. עמוס תמיד נמצא שם ומחכה להחדיר צינורו עמוק עמוק, בין אם תטבלו את אשככיכם בחרדית דתייה או חילונית פרוצה. הישראליות כולן מסוכנות, והפרוטקשן היחיד שאי פעם היה נגד נשים בכללי הוא שיתוף פעולה של גברים כדי לרסנן. חבל שהיום כולם פה רק מחפשים לדפוק אחד את השני, בפמיניסטאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *