MGTOW Israel

ישראל עכשיו היא סדום ועמורה, תודות לפמיניזם

הגיע הזמן שגם לכם תבוא התובנה שדווקא אלו שמתחבאים תחת עלטת הפמיניזם הם הסוטים האמיתיים. להתעלם מהטרור המיני והמגדרי של בנות ישראל זה פשוט לשתף פעולה בפשע נגד האנושות שמתרחש כאן.

אני כבר הרבה שנים מתעמק בספרי פסיכולוגיה, סוציאולוגיה ופסיכיאטריה. אני יוצא לשטח גם ומאמת את כל מה שקראתי, ומנסה להפריך את עצמי. אם הייתם רק יודעים כמה דם הקזתי כדי להגיע אל האמת, רק בגלל שהאמת חשובה לי אישית. אבל ככל שאני חודר עמוק לתוך הביוב ההייפרגמי הישראלי המסריח, ככה אני מבין יותר טוב את פניו של האוייב וכמה שהוא ערמומי ומסריח. ככל שאני ממשיך לחקור אני מגלה עוד זוועות חדשות בסדום ועמורה של מדינת פמיניסטאן. והיום גילית שדווקא הכי פדופילים והכי אנסים וסוטים הם אכן: הפמיניסטים והפמיניסטיות.

לא מזמן התלוננו על האתר שלנו ב"שיח פמיניסטי" שאנחנו מלבים שנאה, ושאנחנו מסוכנים לציבור. קראו לסגור לנו את האתר אותן הנבלות הטמאות, הסנגוריות של בירת הזוהמה "ישרעהל". אותן הנשים הרשעות ששוכבות עם ערבים בזמן שיהודים מקיזים דמם כדי להגן עליהן. הן אוהבות ללכלך על חרדים שהם פדופילים, בזמן שהן בעצמן שרמוטות חד הוריות שמנפצות לחלוטין את החברה הישראלית מבפנים בכל המובנים ודואגות להחמיר כמה שיותר את הנואשות המינית הגברית בפמיניסטאן. הן מקדמות את שיא הפדופיליה האפשרית בכך שמלבישות ילדות קטנות בנות 12 בלבוש שאפילו זונה תתבייש ללבוש. הן ממש מנסות לכפות פדופיליה על הגברים היהודים. בנוסף, הן דואגות לקדם פה תרבות של נשים ששוכבות עם ערבים וחברה אולטרא-הייפרגמית שבה יהיה לגבר יהודי בלתי אפשרי למצוא בת זוג ולהשאר איתה בתא משפחתי תקין עד זקנה. זה גורם מן הסתם לגברים להיות נואשים וחלקם גם לוקים בסטיות נוראיות שקשה מאוד לתקן.

מישהו חושב שבאמת גבר סתם יתחיל לחתוך לעצמו איברים ולרצות להיות אישה? לא. הוא סובל בגלל הטרור המיני וההתעלמות המוחלטת מהנזק הפסיכולוגי שנגרם לגברים היום בגלל ההתנהגות של הנשים הישראליות.

אבל בניגוד לכל שאר האתרים ויוצרי התוכן, אנחנו לא משוחדים להתחבב על פותן של הנקבות. פה אנחנו לא צריכים לנסות לרצות אף אחד ולכן אני אגיד את האמת בפרצוף: מי שאשם וצריך להענש על הפדופיליה וגילוי העריות הן הנשים השרמוטות הישרעליות. ההגיון הוא ממש פשוט: כמו שלי אסור לחשוף בולבול בפני אישה נשואה ולגעת לה בתחת, ככה גם לאישה אסור להלביש ילדה בת 12 בחצאית מיני ולשלוח אותה לרחוב לטייל ככה מול גברים נואשים מינית. הנשים הישרעליות מנסות להוציא מהגברים את היצרים הבהמיים בכוונת זדון, ואז להתלונן על התוצאה. קוראים לזה הטרדה מינית ושיתוף פעולה בפשע. הדם על הידיים שלהן, שמסיתות גברים לביצוע פשיעות מיניות ובפרט את העמים הזרים ששוכנים ביננו. הסודאנים והערבים היום חוגגים עם ילדות בנות 11-19 בזמן שהלו מסננות גברים יהודים שרוצים קשר רציני ומשפחה, ומתרבות דווקא החד הוריות הסוטות שהזדיינו בצעירותן בסקס פדופילי ולא הגברים הנורמלים. כך הבעיה מונצחת עם ילודת סוטים גרידא.

ומה שעוד יותר גרוע, היא העובדה שכבר כמה עשרות שנים הטרור המיני הזה מתרחש במדינה וההשלכות מצטברות בערימה. נהיה פה מצב כמו בכלא, כשאסירים מסוימים הופכים לעבדים של כנופייה מאורגנת. מדי פעם כאשר העבריינים הקשוחים ששולטים דוקרים אסיר חדש, העלובים המוכנעים עוזרים להם במקום להגן על החף מפשע. כך גם הישראלים הפמיניסטים הרשעים, מצודדים בכל משפט שדה שמבצעות היהודיות הרשעות של דורנו: לא משנה מה העובדות ולא משנה מה קרה, וכל זה בזמן שהיהודיות משפילות אותם הלכה למעשה בבגדיהן הפרוצים במשכבן עם בני מיעוטים עוינים. כולם פה במדינה נאלצים לאונן ולרדוף אחרי נשים, כי היהודיות מגרות בלי סוף ושוכבות עם גויים במקום להתמסד עם יהודי. זה למעשה טרור מיני מקביל לאסיר ששוטף כלים לעבריינים בכלא: כך גם במציאות הישרעלית הגבר היהודי מנפח לעברייניות היהודיות את האגו במחמאות, חיזורים ואבירות לבנה.

חתונה סוטה וישראלית: האישה לבושה כמו זונה בכביש, והגבר בחליפה. רבותיי, זו סטייה. זה כמו לאמר "אם ילדיי היא שרמוטה ציבורית ואני מרשה לסודאנים וערבים לראות את האיברים שלה ולה לפלרטט איתם בשפת הגוף". אכן, הגברים פה במדינה חולי נפש – דווקא אלו שנחשבים נורמטיבים.

כמו שאסיר ערבי בכלא נותן כאפה ליהודי ומכריח אותו לשטוף כלים, כך גם האישה היהודיה מטילת הטרור הפסיכולוגי מכריחה את הגבר להתרפס בפניה עם הכאפה של הלבוש הפרוץ. וזה מתרחש מגילאי היסודי, היות והיום אימהות שרמוטות עמוראיות מלבישות את בנותיהן בלבוש שאיתו הולכים להזדיין ולא ללמוד. הילדים הקטנים רואים את החרא הזה, וזה מתקבע להם בראש שזה בסדר ושכך טבע העולם: להיות כל היום במחשבות על בנות, לאונן, להיות סוטה וגדלים להיות כלבלבים פמינסטים שכבר לא מסוגלים אפילו לצאת מהזוהמה הזו ולהיות גבר נורמלי. לוקח שנים לטפל שלמות של טיפולים וכאב כדי להחלים מהטראומה הזו.

אם רק הייתם בנעל של גבר נורמלי שלא איבד את הגבריות שלו, הייתם מבינים כמה שיותר כיף לחיות ככה. אבל כולנו כאן בפמיניסטאן אכלנו טרור של נשים מרושעות, ואנחנו סובלים. חלקכם אולי לא מודעים לכך, אבל גבר נורמלי שגדל בחברה צנועה שמבינה שגבר ואישה הם שונים, הוא גבר יותר מאושר. רמות הטסטוסטרון שלו יותר גבוהות, הדופאמין, חשיבתו יותר צלולה, הקורטיזול נמוך יותר ולכן הוא יותר רגוע. בנוסף, חיים בחברה שמרנית גם מעלים לגבר את יכולת התפוקה שלו בעבודה- וזו אחת הסיבות העיקריות שהיום את שוק העבודה ממלאים הערבים ברובם, כי מרוב בגידת בנות ישראל והטרור המיני שלהן היהודים כבר איבדו יכולת לפרנס.

גבר מפרק את המשפחה לגבר אחר שאשתו ערומה ומורדת. גונב אותה, מתחתן איתה נישואי תאווה ומתגאה בכך בריש גלי. ועכשיו תגידו לי, מי אינסלים? אנחנו שמעדיפים לא לקחת חלק בזוועות האלה או אותם הרשעים הפמיניסטים שמתחתנים עם נשים פרוצות בנישואי גועל?

אך זו רק ההתחלה. לאחרונה גם גיליתי שיש פה בארץ תרבות שלמה של גילויי עריות במשפחות החילוניות בעיקר. זה אפילו לא מתקרב לכמות הזניחה של הגילוי עריות שקיים במגזר החרדי. ולא די בכך, אלא מסתבר שהאבות הללו שעושים סקס עם בנותיהן הם בדיוק אותם הפמיניסטים שתמיד מקללים את תנועת המגטאו. אנחנו מציגים להם בפנים את החלק שבתוכם שהם מתכחשים לקיומו: את הגבריות. את הצורך בכבוד. את הקנאה שמסתתרת בכל גבר וחוסר הרצון לפרנס שרמוטה שאפילו בתולין לא יכלה לשמור לחתונה. והם מעדיפים לחיות בהכחשה שלהם, המטונפים הפמיניסטים הללו. ובמקום לפתוח את תיבת הפנדורה ולגלות את הגבריות מחדש, הם פורקים הכל על הבנות שלהם. והם מלבישים אותן כמו שרמוטות לבית הספר, ונותנים לאישה לשלוט בבית. מעדיפים לא לדעת את המניעים של עצמם, ולהמשיך לטמון את הראש בחול.

זוהי המציאות, שכל חברה שלא מחתנת בתולים ובתולות מוקדם מהר מאוד מדרדרת למצב אולטרא-הייפרגמי. ולהאשים בכך ניתן רק את רדיפת הבצע של הנשים הישראליות שלא נשארו נאמנות לעם היהודי, והחריפו את המצב עד נקודת אין חזור. תחשבו בהגיון: היום בכל אפליקציית היכרויות יש 900 לייקים על כל שרמוטה גרושה מכוערת בת 38. זאת אומרת יש מצב הייפרגמיה של 900 גבר על אישה אחת. במציאות במועדונים גם כן יש מצב של 99 גבר על 2 נשים, ואחת מהן בכלל לא מעונינת להכיר אלא סתם הגיעה בשביל לקבל צומי. עם מצב כזה של נואשות גברית, האם נראה לכם שאין מצב שלפחות 1% מהאינסלים הללו לא יפתח סטיות מסוימות כמו פדופיליה על ילדות בנות 10? וזה אכן מה שקרה, כי בלי ששמתם לב יש פה תופעה שלמה של אבות שעושים סקס עם הבנות שלהם בארץ.

היי בנות יקרות!חייבת לשתף אתכן בסיפור וכמובן להזהיר אתכן! חשוב מאוד עבורנו הנשים, וכן- תקף לגבי כלל הציבור. גם גברים!היום הכרתי באפליקציית הכרויות גבר, גרושבן 40 + 1 (ילדה-חיילת בת 19).הכרות קצרה של בערך 10 דקות, ועברנו לוואטסאפ.נשמע אחלה, אסרטיבי, בעניין של קשר רציני, ואז זה:מסתבר שהוא רווק, הילדה החיילת נולדה מסטוץ, בגיל 5 עשה בדיקת אבהות ומתגלה שהיא לא הבת שלו(עדיין לקח עליה משמורת מלאה).השיחה ממשיכה ואז, מתגלה שהוא לא יכול לנהל קשרים רציניים ולפתח מערכות יחסים כי- הבת קנאית ורכושנית אליו ברמה קשה בקטע אובססיבי.אוקי…. זאת ועוד- שכשהיא חוזרת מהצבא הם ישנים יחד בלילות. כן כן..אה..דרך אגב מפריע לו מאוד שיש לה בן זוג, ולכן הוא רב איתה בלי סוף.הכל נשמע לי תמוה ומוזר, אבל הוא? ענה תשובה של "מי שאיתי צריכה להבין את הסיטואציה ולהחליט אם להיות איתי או לא", זו עסקת חבילה. עדיין לא הייתי רגועה, ביקשתי שיתקשר.הוא אכן התקשר. כמובן שהקלטתי את השיחה. שבסופה כמובן מחקתי וחסמתי את הבן אדם.השמעתי את השיחה ל3 אנשים שונים- כולם בלי יוצא מן הכלל קבעו שמדובר בגבר מבוגר, ולא דומה או נשמע בכלל כמו הדבר בתמונה.בנות, תיזהרו! מדובר במתחזה, גבר בן 50+, בקטע חולני ביותר, שאני לא רוצה לחשוב אפילו מה הוא מחפש .אני מצרפת פה תמונות "שלו", ושל ה"בת", אם מישהו מכיר את האנשים, שיפנה אותם אליי. בהול!אם קרה לכן מקרה דומה, אתן מוזמנות אליי לפרטי לספר ולשתף אולי גם לפנות לחיים אתגר ב"מתחזים", מסוכן מאוד!שימו לב❤️ ושמרו על עצמכן!

מרחבי האינטרנט הישרעלי… גילוי עריות בפמיניסטאן. הכל בחסות הפמיניזם, והזונה הזאת תאמינו לי לא מעניין אותה טובת הילדה. מה שמעניין אותה זה רק להתנקם בגברים. כי הילדה עכשיו רק תאכל חרא ופדיחות.

מה שהמפגרת הזאת לא מבינה זה שהאשמה בכך שהתופעה הזאת קיימת היא על כתפיה. עם מצב כמו בחברה הישרעלית של 900 גבר יהודים על כל יהודיה אחת – כי כולן הלכו להזדיין עם ערבים או להיות "עצמאיות וחזקות", מה יש להתפלא בכלל שהדרדרנו לגילוי עריות? ולהעניש את כל הגברים היהודים הסוטים ולכלוא אותם גם כן לא אפשרי, כי משנה לשנה מספר הסוטים רק מחמיר ועולה. יותר ויותר שרמוטות יהודיות מוצאות להן חבר ערבי, הולכות יותר ערומות ברחוב, מצטרפות עוד רשעות למצעד השרמוטות והגברים נשברים פסיכולוגית עוד יותר. ככל שינסו לכלוא יותר גברים, כך גם יחלש המצב הבטחוני כי אין מי שיגן על המדינה וכך גם יבואו סוטים עוד יותר גרועים כמו הערבים שיאנסו ילדות יהודיות בנות 4 וימכרו אותן תמורת סמים לנרקומנים בשוק.

הדבר היחיד שאפשר לעשות כדי לתקן את המצב הוא שכל אחת תיקח על עצמה את האחריות לתקן את מצב שוק יחסי המין בישראל. ושכל אחד פמיניסט יפסיק לזיין את המוח, ויתחיל להעיר לנשים על לבוש פרוץ ומעשים מגונים. אם באמת אכפת לנשים היהודיות והפמיניסטים שכל אחת תהיה בטוחה, חשוב שהם ידאגו למצוא זיווג הגון לכל גבר כך שיהיה מסופק ולעזור לתקן שלום בית בכל בית יהודי. חשוב שידאגו לשדך כל גבר צעיר עוד לפני שהספיק לבנות את עצמו כדי לצמצם את כמות הטראומה שהם חווים בדרך. זה הסיכוי היחידי. וכל מהלך מפגר אחר כמו למשל צעדת השרמוטות או כליאת עברייני מין רק מחריפה את בטחון המדינה ומתעלמת מהבעיה האמיתית: שהולכות פה חופשי ברחוב עברייניות שבוגדות בעם ישראל. נשים שעושות כל מה שבזין שלהן, תוך התעלמות מוחלטת מצרכי הגבר ובריאותו הפסיכולוגית.

עוד מסדרת הסטיות בפמינסטאן: תרבות בגידות. נשים בוגדות ונהנות, גברים מפרנסים ומקבלים בתחת. 0 בושה, ועוד מפרסמות על זה מימז בפיסבוק.

וכמובן עוד יותר חשוב זה להוקיע את תרבות הבגידות המגעילה שנהיית פה. ככל שגברים רואים שנשים בוגדות כך גם הם מפחדים יותר להתמסד. זה גורם לגברים אפילו לבגוד מראש בבת זוג מתוך ידיעה שיום אחד היא תעזוב. החברה הישראלית צריכה לזרוק לפח את הסטייה המפגרת הזאת ש"נשים חופשיות ולכל אחת יש זכות לעזוב גבר ולהיות רווקה". אין שטות כזאת. בני אדם הם יצור חברתי, ואנחנו תלויים זה בזה. גם אין דבר כזה גלובליזם ורב תרבותיות- זה עוד יותר מפגר, כי זה גורם חוסר שוויון בין הגברים בשוק יחסי המין. כשמביאים לפה מלא מהגרי עבודה ופליטים הם יתחילו לזיין ולהתערבב עם היהודיות. מן הסתם כך הרבה הרבה גברים יהודים נשארים רווקים, פמיניסטים, וסוטים. ואילו המעטים החזקים הופכים מגטאו כמונו- ופשוט מתנתקים מהחברה הישראלית במקום לתרום ולחזק אותה. ומה קיבלנו? פח אשפה של מדינה שבקרוב תיכבש על ידי ערבים, הכל בגלל חוצפת הנשים היהודיות ובגידתן.

אבל דעו לכם שהסיכוי שהעם יחזור בתשובה ויתקן את הזוהמה והסדום שנהיה פה ממש קלוש. מבחינה אינדיבידואלית, לכל ואחד מכם עדיף להיות מגטאו. לקחת אחריות על עצמנו, ולהתנתק מהחברה החוטאת שונאת הגברים. כי נשים אינן יצור לוגי, וניחא אם היו משתמשות ברגש שלהן כדי להלחם ברגשניות על טובת האחים שלהן. אך הן להפך נלחמות על טובת הערבים והסודאנים ובמטרה להשמיד את האחים שלהן. לכן אני מברך כל גבר שיחליט להתנתק מהחברה הנוראית הזו ולהצטרף לתנועתנו! בעזרת השם נזכה להיות בתאילנד שנה הבאה, עם פרגית כוסית צעירה, צנועה, שיודעת לבשל ותא משפחתי תקין.

תגובה אחת על “ישראל עכשיו היא סדום ועמורה, תודות לפמיניזם”

יווו אתה ממש אינסל אומלל כנראה פדופיל וסוטה. כמה תסכול ,מאונן כל היום בבית הכנסת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *