MGTOW Israel

מגטאו זו תכנית כלכלית נבונה

לא כת, לא תנועת שנאה, לא כפיית דת ולא אינסלים. מגטאו זו תנועה של גברים שמבינים בכלכלה היטב ומחליטים לדאוג לאוטונומיה של הארנק שלהם מעל הכל.

פעם כסף לא היה כל כך חשוב, בגלל שנשים לא היו גולדיגריות מסריחות. אנחנו בני אדם ובני אדם הם יצור חברתי, ומה שחשוב לנו הגברים זה קודם כל הצרכים המיניים, החברתיים, התא המשפחתי, היציבות, להרגיש משמעותיים ולהרגיש שיש גב. אבל מאז שהנשים היהודיות הפכו לשרלילות הייפרגמיות שחוגגות עד גיל 30, ואז מחפשות פראייר מפרנס- פשוט אבד הטעם להשקיע בהן כלכלית. ויש לכך מלא סיבות, כפי שאסביר בכתבה הזו.

קודם כל, בתשלום מסעדה אחד נורמלית אפשר לפרנס זונה למהדרין ולקבל סקס. האישה הישראלית גם ככה אינה נאמנה וגם תמורת התשלום במסעדה לא בטוח שתהיה מערכת יחסים או סקס. כלומר עדיף מראש להשקיע בזונה וזהו! הרי בכל מקרה כל הנשים הישראליות היום חושבות שמותר להן הכל, כולל לשכב עם מחבלים ערבים שהקזנו דם כדי להגן מפניהם. אז למה להשקיע בשרמוטות במסעדה? אפשר מראש לשלם למסאז' אירוטי full body massage, זה מותר בחוק, יש גמירה וזהו נגמר הסיפור. happy ending. או האופציה השנייה לנסוע פה קרוב ליוון/קפריסין וליהנות מזונות גויות בשפע תמורת 50 שקל שעה.

בזמן הפרידה הגבר הישראלי מפסיד הרבה הזדמנויות כלכליות מעולות ונופל לסמים- במקם להתעשר. לא כדאי ליפול למלכודת הזו: נשים ישראלית אינן נאמנות כלל ותמיד נוטשות בצורה הכי כואבת שאפשרית.

להיקשר לאישה ישראלית זו החלטה כלכלית מאוד גרועה: תחשבו רגע על כל הזמן האבוד שיתבזבז לכם כשתחלימו מפרידה? אחרי שהנקבה הישראלית תבגוד בכם כי "ירד לי ממך", הרבה חודשי עבודה יתבזבזו וגם אתם עלולים ליפול לסמים בתקופת הפרידה. פרידה זה ממש כמו מחלה: המערכת החיסונית נחלשת, הגוף מאבד איזון, הנפש נפגעת והגבר מתחיל לעשות מלא החלטות כלכליות לא נבונות. לעיתים גברים גם נופלים להימורים ועושים שגיאות שנגררות איתם במשך חייהם לעשרות שנים קדימה ותוקעות אותם מאחורי חבריהם. זה ממש מסוכן להתעסק עם ישראליות, כי אפילו לעומת הגויות – כשאישה יהודיה בדורנו נפרדת היא עושה את זה בצורה הכי מכאיבה ומרושעת שאפשר. אין להן רחמים והן שונאות גברים יהודים.

מדובר פה לא רק במרמור מהמצב, למרות שבאמת המצב היום בזיוני משפיל ומדכא מבחינת איך שהחברה שלנו נראית. זה מאוד מביש לראות איך הערך של יחסים בין גבר לאישה ירד והפך לסתם משהו זמני מסריח וחסר משמעות, איך הלכידות החברתית אבדה ואיך הולכים פה בארץ מאות אלפי רווקים ממורמרים בזמן שהנשים שוכבות עם ערבים אריתראים וסודאנים ומתעלמות מהרווקים בני עמן שמפרנסים אותן במיסים ומשרתים בשבילן בצבא. אבל עזבו כל זה בצד: מבחינה אינדיבידואלית- כל אחד ואחד מאיתנו שיתעסק עם אישה ישראלית יבזבז זמן ומשאבים וייתקע מאחורה. ככל שתתעסקו איתן יותר, כך יגבר הסיכוי שתשארו לבד גם בגיל 50. הרי ככל שהגבר יותר עשיר כך גם ערכו בשוק יחסי המין עולה. והיות והנשים היהודיות היום כולן מתגרשות בוגדות ועוזבות, למה לכם להשקיע בהן? תשקיעו בעצמכם, ובגילאי בגרות תוכלו לחגוג עם גויות פרגיות בחו"ל ולא להיות בודדים עריריים שנרקבים בתור של קופת החולים.

גויה? בולעת עורלות חזירים? לא נורא- מגיירים! בכל מקרה היהודיות היום כולן כופרות ששוכבות עם ערבים ומסיימות שלב החגיגות בגיל 35. זה עוד יותר טמא ומגעיל. וגם אחרי שלב החגיגות הן מתגרשות אז מה הטעם? תגייר גויה! תלמד אותה דיני כשרות. כך תזכה לאישה שתתמוך בך רגשית בזמן שאתה מתעשר ומתעשר. לא עלוקה חור שחור שרק מבזבזת כל מה שאתה מרוויח.

ואם הרוחניות כל כך חשובה לכם, אז פשוט תגיירו את הגויה. אם אתם רומנטיקאים, גם כן משתייכים למאות אלפי הישראלים האלה שממתינים ל"שיד'ך משמיים" שלהם, אז דעו שהגויות היום הרבה יותר כשרות במידה ומגיירים אותן. אין מה לחפש עם הישראליות הרשעות כי הן לא רק טמאות, אלא גם החלטה כלכלית גרועה. אשת איש יהודיה אמורה להיות גב לבעלה, לעזור לו להצליח, להיות איתו מתחילת הדרך. אבל הנשים הישרעליות פשוט יקחו לכם כל מה שעבדתם קשה כדי להשיג ויברחו חזרה לערסים וערבים שזיינו אותן בתיכון ובצבא. לכן אין טעם בכלל לצאת איתן. ואילו עם הגויות אתם תוכלו גם לשמור נכסיכם (במידה ותתנהלו נכון), גם לקיים תא משפחתי תקין, להתרבות, וגם להמשיך להתעשר מפני שהאישה הגויה המגויירת הכוסית תתן לכם גב רגשי. היא תנקה, תבשל, תשטוף רצפה, תפתח רגליים כל ערב אחרי העבודה. חיים דבש וגם ארנק נפוח- מה עוד צריך?

ואם אתם צעירים וחרמנים אבל אין כסף כרגע לזונות ולייבוא גויה, אז תחכו. כמובן היום הפמינאציות הישראליות אחרי שסיימו שלב החגיגות ואף אחד לא רצה לפרנס אותן – חוקקו "חוק הפללת צרכני הזנות", כל מיני חוקי הטרדה מינית כדי שלפרנס שרמוטה זקנה יהיה בגדר חובה לכל עכבר ישראלי. ברגע שאתה אומר לאישה ישראלית "שלום אני מעוניין להכיר" ונותן לה את השם ומספר טלפון שלך- כבר מהדקה הראשונה יש לה את הזכות להתלונן עליך למשטרה תלונת שווא. משם הדרך קצרה לתביעות פליליות, העללות, כתבה בתשקורת ואפילו תשלומי מזונות-פיצויים על כך ש"הטרדת אותה ופגעת לה בנפש". אני חוזר ומדגיש, היום על זה שאומרים "שלום אני מעוניין להכיר" אפשר לקבל תיק מזונות ל30 שנה שיהרוס אתכם כלכלית ויחריב כל סיכוי להתקיים בכבוד. הארנק ישאר ריק לכל החיים ולא יהיה לכם סיכוי אפילו להצליח עם גויה. לכן אם טובת ארנקכם בלבבכם ואתם רוצים לא להירצח כלכלית- חובה להמנע מנשים ישראליות בכל מחיר!

כאן לדוגמא ניתן לראות ילד שהעזר להתקרב לאישה ישראלית 3 מטר. לכן הוא קיבל תיק תלונת שווא וגם שילם מלא כסף על עורכי דין כדי להנצל מכלא. שמו הטוב הוכפש, והוא נאלץ לאבד את כל פיקדונו הצבאי על הגנה מאת העללת השווא של האישה הישראלית.

אתם רואים איזה יופי? החיים ורודים! החיים טובים ומלאי שפע! פשוט צריך להזהר לא ליפול לסמים ולנשים הישראלית, שהן גם כן סם גדול. מגיל 0 הרבנים דופקים לנו למוח שאישה ישראלית זה קדוש בלי שום קשר מה היא עשתה ומה לא עשתה. אפילו אם חטאה בגנגבנג עם כל הערבים בשכונה עדין הרב יגיד שהיא קדושה ושצריך לפרגן לה מאוד בכתובה. אבל אלינו למגטאו מגיעים כל הגברים שארנקם חשוב להם כי הם מבינים שבלי כסף היום אף אחת לא תיקח גבר. היום מרוב שהערב רב הסתננו לרבנות ולנשמות ישראל, לנשים מותר הכל ואין שוויון בין כמות הגברים לנשים בפמיניסטאן. 70% מהנשים הלכו להתחתן עם גויים ומחבלים, לשטוף להם רצפה. 20% האחרות פשוט חד הוריות ואין להן כוח לדאוג לגבר- מעדיפות לקחת את המיסים שלו מרחוק דרך רשויות הרווחה, בכפייה. וכך נוצר מצב ש90% מהיהודים בישראל (במיוחד אצל החילונים) הם רווקים אינסלים בודדים, שמפחדים להודות בכך ולכן רצים להתחתן עם כל שרלילה אפילו בלעה ילדים של מחבלים עד גיל 35 ועדין באה בדרישות.

אבל במקום להתפשר על מה שיש, הגיע הזמן שתיקחו את עצמכם בידיים. אתם גברים, התפקיד שלכם הוא לבנות לעצמכם עתיד. כמו שפעם כל גבר היה לוקח אדמה ובלוקים ובונה לעצמו בית מאבנים, ככה גם עליכם לבנות את העתיד הכלכלי שלכם במו ידיכים. תלמדו, תשקיעו בעצמכם, תעשו טיפולים פסיכולוגיים. כל מה שאפשר למרות הטרור המיני של הנשים הישראליות. כי לא משנה כמה גרוע, וגם אם אתה גרים עם ההורים ואין כסף והכל חרא- אישה ישראלית רק תחמיר לכם את המצב. אישה יהודיה רק תגרום לכם לבזבז כסף שאין כי היא לא רוצה לבנות ביחד: היא רוצה תוצר מוכן. היא מבחינתה פרס שצריך לפרנס ולא בת זוג שבונה איתכם ביחד למרות המצב הקשה והשואה שעובר עם ישראל. ומבחינתה אם עם ישראל עובר שואה כלכלית זה לא מעניין אותה בכלל: אותה מעניין רק שתשלמו עליה במסעדה ושלא לא תהיו "קמצנים".

מבחינת אישה ישראלית גבר יהודי זה רק כספומט, לא יצור חי ולא בן אדם. הן שונאות אתכן ותזהרו מהן מאוד- העתיד הכלכלי חשוב יותר.

וככל שתחשבו יותר על העתיד הכלכלי שלכם ותתרגלו לדאוג לעצמכם, כך גם רמת החיים תשתפר בכללי. מדובר לא רק במספרים בבנק, אלא על המעבר לחיים במציאות ונטישת האשליות. ככל שאתם מתרחקים מנשים ישראליות כך גם תתפוגג האשליה שלכם שעדין קיים פה עם ישראל שהנשים הן העורף והגברים הם החזית. אתם תבינו שאישה היא יצור לא נאמן בעליל, ושהיא נועדה להיות נשלטת על ידי הגבר. אך היום, היות והגברים לא מודעים לכך הם מתירים לנקבות לעשות מה שהן רוצות. יש פה גם הרבה כסילים חסרי זהות, שמותירים לבנות שלהם לשכב עם ערבים: "זה זכותה! שתשכב עם מי שהיא רוצה". או נותנים להן להלך ערומות ברחוב מול גויים ובכך לרמוס את כבוד הגברים היהודים וכבוד התא המשפחתי. תבינו: אתם לא תצליחו לתקן את המצב הזה, יקח לפחות 50 שנים (במידה ולא יטבחו בנו הערבים עד אז) עד שהעם יתעורר. כרגע התפקיד שלכם הוא להינצל כלכלית.

זה לא רק הדוניזם: מדובר פה בהצלת נפשות. גבר מדוכא כלכלית הוא עבד, וכמה שנהיה אנחנו בני ישראל יותר עצמאיים וחופשיים כלכלית מהמערכת המרושעת כך גם נתקרב לגאולה. עדיף שבני ישראל יזיינו זונות תאילנדיות וישמרו על שפיותם, מאשר שידרדרו כולם לסמים בגלל הטרור והאלימות המינית של הנשים היהודיות. ככה לפחות העם היהודי ישרוד עוד איכשהו, כי כרגע אני רואה את כל הצעירים עושים סמים וחוטאים במשכב זכר. ממש הופכים לקוקסינלים עניים ואפילו מתחילים למכור את התחת שלהם לערבים בגרינדר. מה זה הגועל נפש הזה? איפה הכבוד? עדיף כבר תחטטו בזבל או תעברו לגור ביער אם הנשים היהודיות הפכו לאוייב כלכלי, אבל לא לקבל בתחת! כי מילא במצריים היינו עבדים ועובדים בפרך. אבל פה בעבדות של היום, אנחנו גם עובדים בפרך וגם מקבלים על זה בתחת- שיא הבזיון והעבדות. לכן תתחילו לדאוג לעצמכם כלכלית דחוף.

בגלל שאתם מנותקים מהמציאות וחיים באשליות אתם ממשיכים לחיות באשליות " הנה עכשיו אני אשקיע ותוך שנה יהיה לי 80 אלף- פאסיבי!!!!". הלו בוקר טוב תתעוררו אתם חיים בפמיניסטאן לא בשוויצריה של שנת 2004

יופי אז מקווה שהבהרתי לכם מספיק טוב עד כה, שעל מנת להשאר עם הראש מעל המים מבחינה כלכלית חובה להתנתק מהישראליות. אבל זה רק השלב הראשון. אתם צריכים להבין עוד דבר חשוב ביותר: עצם העובדה שהנשים הישראליות באות בדרישות מטורפות שיהודים לא מסוגלים לעמוד בהן, יוצר תופעה של סימפים מנותקים מהמציאות. אני לא אזכיר שמות, אבל יש תופעה מאוד שכיחה של פמיניסטים שחושבים לעצמם: "אם נשים ישראליות דורשות מרצדס חדש כל שנה ודירה בשווי מליון שקל וגם לא מעריכות את זה, סימן שפשוט המצב הכלכלי כל כך נפלא!" ואז הם פותחים איזה עסק מנותק מהמציאות וטוענים שעוד שנייה הם יהיו מליארדרים ויחלקו לכולם דמי כיס של מאות אלפים בגלל השפע שהם עומדים להרויח.

ולרוב מדובר באנשים שאשכרה מאמינים לעצמם. אלה סימפים קאקס שלא מסוגלים לקלוט שנשים פשוט אינן מבינות בפיננסים ובכלכלה. הם לא מסוגלים להפנים שהדרישות המנותקות מהמציאות הכלכלית הנוראית של 2021 נובעות מהניתוק שלהן ומהתשלומים שמביאים להן המחזרים הגויים מחו"ל. ולכן הם מנסים לעמוד בדרישותיהן המנותקות של הישראליות, וקוברים את עצמם בבור כלכלי אחושרמוטה. ואז כאשר האדמה של הבור העמוק מתחילה ליפול פנימה ולקבור אותם חיים, הם לא מספיקים לעכל עדיין את מה שקרה. ואני חותם לכם, שאם לאותם אנשים היתה אישה צנועה ולא דורשנית מתחילת הדרך שמסתפקת גם במועט (במיוחד בהתחשב בכל הגזירות הכלכליות הנוראיות שמוטלות היום על גברים היהודים בארץ) אז הם מראש לא היו עושים לעצמם כאלה פדיחות. לכן חשוב מאוד שלא תלכו אחרי הסימפים האלה. תתנתקו גם מהם, כי להגרר אחריהם ואחרי הישראליות זה היינו הך.

כל מגטאו מצטיין יזכה לקבל בעתיד תואר "שוגר דאדי" מקצועי

ודבר האחרון שאתם צריכים להפנים זה שלמרות המחיר הכבד שצריך לשלם כל מגטאו מבחינה רגשית, זה משתלם בטווח הארוך. נכון, מאוד קשה לקבל דחיות ולהפסיק לרדוף למרות הדחף. מאוד קשה להפנים שהנשים היהודיות היום שונאות אותנו ובגדו בעם היהודי. זה כואב, וזה מצלק וזה מכעיס. אבל בסוף הדרך, כאשר תזדקנו, תזכו גם אתם להיות דאדי של פרגיות צעירות. והיום זה בדיוק מה שהן מחפשות כי כולן החליטו להיות זונות ולהפסיק להתלבש צנוע. אף אחת היום לא רוצה להתמסד עם גבר צעיר ברמה שלה ולבנות ביחד, אלא מחפשות כסף, ומחפשות עכשיו ומהר. ולכן עצם העובדה שאין לרובכם סקס כל יום אחרי העבודה זה טרור רגשי ומצלק שהייתם יודעים מחירו רק אם לא הייתם נולדים לתוך העונש הזה. "גבר בלי אישה הוא חצי אדם" אמרו חז"ל, והם צודקים. ולכן לפחות בגיל מאוחר, כדאי שתזכו במידה והקב"ה יברך אתכם, גם כן ליהנות ולקבל כל מה שבגילאים הצעירים לא קיבלתם. ולא די בכך, אלא גם לכפר ולקבל אפילו עוד יותר ממה שהייתם אמורים לקבל לו בנות ישראל היו נשארות לבני עמן הצדיקים.

בקיצור, מגטאו זו הדרך הכי מהירה לעושר שקיימת היום בהתאם למציאות הישראלית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *