MGTOW Israel

האם מגטאו זו תנועת אינסלים?

הרבה פעמים קוראי התכנים של אתרנו הצנוע מזהים את מגטאו כתנועת אינסלים. אך ישנם כמה הבדלים מהותיים בין שתי התנועות שחשוב להכיר בם.

אמנם גם האינסלים וגם המגטאו מכירים בבעיות ההייפרגמיה והרשע הנשי. שתי התנועות נחשפו כבר למחקרים הפסיכולוגיים שניגלו במערב בעשרות השנים האחורונות, שהכחישו את השקרים הפמינאצים הרבים. אבל המסקנות שהסיקו שתי התנועות והלקחים שהן הפיקו מכשלון הפמיניזם שונים לחלוטין.

בקרב האינסלים תמיד רובצת האווירה של "אנחנו לא מספיק טובים בשביל הנשים, ובגלל זה צריך לעשות ניתוחים פלסטיים או לשעבד אותנו כדי שהן יסכימו לרצות יצורים נחותים כמונו". יש בזה הגיון, אבל חסרה התובנה שגברים באופן כללי אינם רצויים בעיני הנשים. נשים רוצות רק מה שגברים יכולים לספק, כלומר את משאביהם, ולכן אין טעם לנסות להיות "מושך" יותר. גם טיירון אשר כביכול רצוי בגלל הגנטיקה שלו בסך הכל רצוי בגלל הזרע ה"משובח" שלו עם גנים טובים. לאחר שתסתפק ממנו האישה ולא תהיה חרמנית יותר- היא תעליל תלונת שווא במטרה להכחיד. ואם התעברה, תגיש תלונת מזונות ממשלם המיסים בביטוח לאומי או ממנו ישירות. לראות אותו בהינתן לה זכויות, היא לא תרצה יותר. היו בטוחים.

וזהו ההבדל בין האינסלים למגטאו: אנחנו מסתכלים על הבעיה מתוך הבנת הערך שלנו ובטחון עצמי. ואילו האינסלים נוטים לחשוב שהם אלו שלא בסדר, שאולי הם לא טובים מספיק, וכו' וכו'. אבל המציאות הקשה היא שגברים יכולים לספק משאבים רק מתוך שיתוף פעולה, ובתור עם. את מדינת ישראל הקמנו באמצעות שיתוף פעולה גברי, ובאמצעות נשים נאמנות שנתנו לנו גב. הנשים היהודיות הראשונות שעלו לכאן, הצבריות, חונכו על ידי אבותיהן להיות נאמנות לבני ישראל ולעשות כפי רצונם. וגם כאשר עלו לישראל ונתקלו בשבטים ערבים פתייניים, הן לא הלכו להזדיין עם ערבים (כמו היום) ולשים זין על אחיהן היהודים. אלא להפך, עזרו ליהודים ועשו כל מה שביכולתן.

ואילו היום הישראלים כל כך טיפשים, שבמקום לשתף פעולה ביניהם הם רבים על הבנות. "איך אתה מדבר על נשים ככה" הם אומרים לי תמיד, ודופקים report בפייסבוק. אבל דווקא הם אלו שמחסירים מכבוד הנשים ומהיכולת הכלכלית שלהן, כי ככל שיש יותר גברים בתולי שפתיים בישראל ומעוכבי זיווג כך גם קשה לכל אחד מאיתנו לשתף פעולה זה עם זה. ככה אנחנו נהיים יותר מסוכסכים, רבים על הבנות, ואפילו נאלצים ללכת לזונות גויות. אחרים בכלל קונים דירות בחו"ל כבר, מרוב שיודעים מראש שלקנות דירה עם בת זוג יהודיה זה גזר דין מוות ושהיא תעקל הכל במזונות בסוף כשימאס לה מבעלה. המצב הכלכלי יורד ויורד, ובנות ישראל היום ממש זונות של ערבים. אז מה יש לכבד אותן? צריך להפך לשעבד אותן, ומהר, ולמנוע כמה שיותר מטיירון ומגויים להמשיך לחלל כבודן ולגרום לסכסוכים ביננו היהודים.

בדורות הצעירים כבר לא רוצים להתחתן,לשלם מיסים ולהשקיע במדינה. ההפסד הוא של כולנו.

אבל עכשיו אחרי שהסברתי אני עלול להשמע כמו MRA -(men rights activist), כלומר פעיל זכויות גברים. וזו גם כן לא המטרה של מגטאו. הרי במשך כמה עשורים כבר, עוד החל משנות ה70 כשהיה פה עושק מזונות למכביר, ניסו גברים לתקן את המערכת. וזה תמיד נכשל, כי מספר הסימפים המקוקסנלים עלה על מספר הגברים השפויים שרוצים להעניש את בנות ישראל הבוגדות ולבטל להן זכויות. והוא תמיד יעלה, כי ככל שהנשים שרמוטות בוגדניות כך גם נחלשים הגברים בעם. ולכן מה שהחליטה תנועת גברי המגטאו היא פשוט להתנתק מן המין הנשי: men go their own way.

הרי היום זה ממש בלתי אפשרי למצוא אישה בתולה ונאמנה שאבא שלה חינך אותה להיות משועבדת. כל הדרכים עם אישה ישראלית מובילות לשברון לב ומזונות, וניתן להרגיש זאת גם בשירי המוזיקה של ה50 שנים האחרונות ("בלה בלה חימשלי למה עזבת אותי"). כי במקום לשעבד נורמלי, האבות בוחרים לתמוך בשרלילה הבת שלהם כשהיא מחליטה להתגרש. במקום לנדות אותה ולהפריע לה לעשוק במזונות את בעלה היהודי, הם מצודדים לה. "אוי מסכנה, בטח בעלה אנס אותה מילולית"- ממש אוטיסטים.

אז במקום להמשיך לשחק במשחק המכור הזה, אנחנו פה מתנתקים. מבחינתנו זו מצווה לצחוק ולגחך על הקוקסינלים הישראלים שממשיכים לריב ביניהם על הפירורים שהותירו להם הגויים. היום כמעט כל הישראליות כבר מנוסות עם ערבים, חצופות, פרוצות. לא צריך אפילו להביא לכם הוכחות: מספיק שתראו ברחוב איך הן מתלבשות ואיך הן מדברות לעמיתים הערבים בעבודה וללקוחות. הן ממש מטפטפות בכוס כשהן רואות מחבל, ובמיוחד שב"חים מהשטחים. הן מדברות איתם בטון שונה, יותר עדין מאשר עם היהודים האינסלים שמקיפים אותן בהמוניהם. אז מה לנו ולקוקסינלים האלה? אנחנו פה מסתכלים מהצד, ומחכים לראות האם הם יתעשטו, או שלגמרי יכחדו.

ילדים צעירים רואים סיטואציה כזו, ומחליטים לא לקנות בית בישראל. נזק לשוק נדל"ן ונזק בטחוני למדינה: למשקיעי הנדל"ן אין ברירה אלא למכור לאיראנים ולסעודים דירות במרכז הארץ.

אז אם האייקיו שלכם מעל 40 נקודות, והגעתם עד לכאן בכתבה הזו, אני מקווה שהבנתם את המסר. שאנחנו לא מתכוונים לירות באף אחד כמו אליוט רוג'ר. לא מחפשים להעליב מישהו אישית, וגם לא מחפשים שירחמו עלינו נשים בגלל ש"לא הולך לנו". להפך, אנחנו מסתכלים מהצד על הקרקס שהולך פה במדינת פמיניסטאן, ומפיקים לקחים. והכוח של תנועת המגטאו הוא בכך שאנחנו ממשיכים לעקוב אחרי האמת ולא לחיות בשקר. זה גם מה שמשמר את עכוזנו הבתול מעמוס, שתמיד שמח להכניס צינור 40ס"מ בתחת של מי שעדין חושב שכדאי להמשיך להתעסק עם ישראליות(או ח"ו לחזר אחריהן, זה בכלל שיא הפתטיקה).

אך מכאן גם נובעת הנקודה הבאה- אם לא מתעסקים עם ישראליות, אז עם מי כן להתעסק? ובכן, אני אישית מאמין שעדיף להיות נזיר מגטאו רמה 5 וגם לזונות גויות לא להתקרב. הן מטונפות, חולות באיידס, וגם מרגיש לי קצת אשם לקחת נשים של עמים אחרים. אך הרבה מתנועת המגטאו באמת מעדיפים זונות גויות וזה יש בשפע כיום. אך ככל שהמצב הנוכחי ימשיך ובנות ישראל ימשיכו להיות שרמוטות של ערבים וגויים, כך גם מצבנו הכלכלי בפמיניסטאן ידרדר. ובסופו של דבר, כפי שכבר עכשיו מתחיל לקרות, היהודיות ידרדרו למצב נחות של זנות ממש כמו הזונות בתאילנד.

ובאמת אני שואל עכשיו את כל האבירים הלבנים שממשיכים לחזר אחרי היהודיות ההייפרגמיות, להתעלם מזה שהן שרמוטות בוגדות מסריחות ולהסתפק בזונות גויות. תגידו לי, מה יעשו בני הדור הבא? הרי להם הורשנו בעיית דיור מפלצתית, נשים שהולכות עם גויים ועוני כבד. וחלק מזה כי בעצמכם נתתם דוגמא כזאת. יש הבדל בין ללכת לגויות כי אין ברירה ולהוקיע את הישראליות לבין ללכת לגויות וללמד ישראליות גם כן ללכת לגויים ושמאלנות. איך אתם בתור בומרים זקנים, בעוד 30 שנים, תסתכלו בפרצוף של הצעירים ולא תרגישו רגשי אשם? אתם חושבים שמישהו יקום לכם באוטובוס, יבני זונות?

לסיכום תזכרו דבר אחד חשוב: אישה היא לא חבר. אישה היא רכוש. ולא חייב להיות אינסל כדי להבין את זה, אלא פשוט עם ראש על הכתפיים וטיפל'ה של חכמת חיים. אולי גם קצת ידע בפסיכולוגיה, אבל אפילו זה לא חובה.

תגובה אחת על “האם מגטאו זו תנועת אינסלים?”

המערכת דואגת לצנזר אתרים כאילו וזו הסיבה שגברים מתחתנים. אם המידע שאתם מפרסמים היה מגיע לרבים, הרבה גברים לא היו מתחתנים וסביר גם לא מביאים ילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *