MGTOW Israel

המילה מזונות איבדה את משמעותה

בני אדם הם יונקים, וה"מזונות" היו מגבלה שפעם היו מטילים על צ'אד וטיירון כדי שלא יזיינו ויברחו מהממזר שהותריו אחריהם. אבל היום את המזונות משלמים דווקא הגברים שהתפשרו על פירורים.

קיימת עכשיו בעולם ובישראל בפרט תרבות של נשים שמזדיינות חופשי, בולעות שפיך של גברי אלפא, מטרידות את העובר ושב בבגדים פרוצים, ג'ינסים צמודים, איפור וטייצים. אך כאשר הן מזדקנות, אותן השרלילות מוצאות פראייר מפרנס, מתחתנות איתו, ומתגרשות כעבור זמן קצר כדי ליהנות מהמזונות מרחוק. הרשעות היהודיות של היום מעדיפות שיפרנס אותן הפראייר מרחוק בלי אפילו לנקות לבשל ולענג אותו מהפירורים שהשאירו גברי האלפא.

אני אישית אף פעם לא הבנתי למה שרלילה צריכה לקבל פרס של אלפי שקלים בחודש על כל ממזר. גם בתקופת ההלכה, ידעו כולם שהמילה מזונות נגזרת מן השורש "מ ז ו ן", כלומר כדי שהגבר לא יעשה "פגע וברח" אלא יממן את הצאצאים שלו. זה שהיא מביאה ילד לא מספיק לכפר על ההקרבה של הגבר, ומן הראוי שהיא גם תפנק אותו כל יום ותעשה מה שהוא מצווה. אבל היום, המזונות פתאום הפכו למימון רכב, דיור, מיסים, לימודים, ועוד מליון שטויות לנשים פרזיטיות מורדות. לכן הגיע הזמן שנחזיר את הדיון לגבי המזונות לגובה העיניים, ונבטל לגמרי את הדבר המטופש הזה ונתחיל לתת לשרמוטות קצת להשקיע בנו. ועדיף גם עם ריביות, על כל העוול שנגרם לגברים בישראל.

מי שמהווה מכשול להחזרת הצדק וטבע הדברים לקרטל המזונות, הן הנשים הישרעליות עצמן. מאז שקיבלו חופש הן התברגו בשלל תפקידים במערכת, סידרו לעצמן אפילו אפליה מתקנת, וגם דאגו לערבים לשלל עבודות במשק מתי שיהודים הפריעו להן במלאכת קטיעת זרע עם ישראל. הנקבות הרשעות שהיום התרבו אינן אלא מפלצות מרשעות שמעוניינות לרצוח ולקטוע את זרע כל מי שאינו טיירון, ומי שבעיניהן אכן גבר אלפא את זרעו הן מעדיפות שיממנו הגברים הפחות מושכים. לרוב זה מתבצע באמצעות המיסים, אך הרבה פעמים גם ישירות בבתי המשפט שם הנשים היהודיות בשמחה רבה מפרקות את העם היהודי ומביאות להשמדתו.

לכאורה יש פה סתירה, שכן קרטל הואגינות הישרעלי משמיד ויורק את אותה הבאר ממנה הוא שותה. הן מחזקות את הערבים שבסוף יהפכו אותן לשפחות מין שנרצחות בעת ההגעה לגיל הפג תוקף. אך הסתירה היא רק לכאורה, מפני שעצם העובדה שהן רוצות להשמיד אותנו ולנצל ולרמוס לא מבטלת את עצם כך שבאישה אין הגיון. נשים הן יצור רגשי ומפגר שנועד להיות רכוש ולשרת את הגבר, וכאשר היא משרתת את הגבר הלא נכון של השבט העויין זו למעשה בגידה שמשתווה בחומרתה לבוגד שרוצח באקדח את בני שבטו. שכן אותה הואגינה שמשרתת את השבט העויין והעמים הזרים למעשה מחזקת אותם, ונותנת להם כוח להשמיד את השבט ממנו הגיעה. כך גם הואגינות הישרעליות, בגלל שהן נטולות הגיון, מבצעות את השמדת בני ישראל בצורה אובדנית ומטורללת לחלוטין.

הדוגמאות הנפלאות בעדנא קרנבל הן רק קצה הקרחון שמציג בצורה רהוטה את שורש הבעיה, אך גם העיתונאית האמיצה אינה מספיקה לדווח את כל מה שקורה בשטח. טבע העיתונות העצמאית היא שמספיקים לכתוב רק על הנושאים הבודדים שנפלו תחת הרדאר שלהם, ובמיוחד בהתחשב בדל התקציביות של הארגונים הללו. הרי לא מדובר פה בYNET, או "הארץ" שמקבלים כספים ממדינות עוינות שמעוניינות להשמיד אותנו. אלא באזרחים סובלים מהעם שקמו כדי לעשות מצווה ולעזור לקורא להבחין במציאות האמיתית. להשערתי מדובר ב1% מסך המקרים הנוראיים שקורים היום, והמזונות הרי באים בשלל דרכים. לדוגמא אם מעסיק קרס בגלל שמס הכנסה רימו אותו, הרי מדובר גם כן בשוד מזונות. השרלילה אמנם חבוייה בדירת עמידר וחיה לה בשקט, אך העול שהיא מהווה על משלם המיסים נופל מרחוק על כתפי בעל העסק שאפילו לא יודע על קיומה.

במילים אחרות תופעת המזונות היא מגיפה נוראית, הרבה יותר גרועה מאומיקרון, אומגה, קורולונה וכל וירוס אחר שקיים בעולם. היא יותר גרועה מסרטן ומאיידס, והיא משמידה גברים ברבבות כל שנה. היא גם מחרבת את הילדים של אותם הגברים, שגדלים עם אמא שרלילה בוגדת ומרשעת. כפי שנאמר אצלנו בקהילה: "מחד הורית יוצאת ילדה שרמוטה וילד קוקסינל". והיא מורגשת בעיקר אצל הגברים הישראלים הצעירים, שרובם חיים עם ההורים או בדירות שכורות. רובם היום לא יודעים בכלל מה זה עצמאות, חופש וכבוד, שכן עול המזונות של השרלילות מהדורות הקודמים נופלים על כתפיהם אוטומטית. יש יש של שרמוטות שבזבזו את כל כספי הגרוש, גרמו לו להתאבד, ועברו לחיות מכספי משלם המיסים. לחשבון ניתן גם להחשיב את כל האברכים הפיקטיבים שהם בסך הכל גברים שבורים שרוצים לחיות על כספי משלם המיסים כי נמאס להם מהמשחק המכור הזה כבר.

עכשיו כשהצגתי בפניכם את כל הרקע הזה, תגידו לי אתם. האם העברת כספים בכוח לנשים רעות זה מזונות? האם מדובר פה בטובת הילדים? מן הסתם, לא. אם היה מדובר בטובת הילד, אז היו משאירים את האבא בסיפור ומשתיקים את האמא. ילדים זקוקים לדמות אב יותר מאשר שהם זקוקים לאמא, במיוחד אחרי גיל היניקה. הם זקוקים לדמות חזקה שתציב גבולות, וכדי שהאבא יהיה חזק חובה להחליש את האמא ולגרום לה למלא תפקידה בבית. אבל מתי שהבעל יודע שכל יום היא יכולה להעליל עליו, לקחת אותו לבית משחט ולחייב אותו במזונות, לגנוב את כל עתידו במשך 20 השנים הבאות- איך יהיה חזק? איך ינהיג את המשפחה? זה מסרס את האבות עוד לפני אפילו שהביאו ילדים, רק מעצם התחושה שכל מה שהם מרוויחים לא שלהם בעצם. אפילו האישה שהם מפרנסים לא שלהם, ולכן המשחק מכור לגמרי. רק עצם הקיום של המזונות כפי שהם היום, אפילו אם עדין לא פגעו אישית באבא פלוני, הם טרור פסיכולוגי ששובר את הגבריות שבו.

ואפילו ניתן לקחת את המחשבה הזו עוד צעד קדימה, ולאמר שהמזונות הם למעשה כישוף כוללני של הנשים בפמיניסטאן. כישוף המזונות מוטל על כל גבר וגבר בישראל, ומטרתו לשעבד את הגברים. הן רוצות להגיע למצב בו אנחנו נואשים, רואים את העירום המגעיל שלהן יום יום ברחוב ומתחתנים נישואי תאווה עם אישה זקנה מרוב נואשות. כך הן יכולות להמשיך להזדיין עם גברים אלפא בשנותיהן הצעירות ועם אוייבים ערבים, ובסוף גם להתחתן עם פראייר יהודי שיפרנס אותן במזונות 20 שנים קדימה ויתן להן בעל כורחו את כל הירושה מההורים. "מה טוב ומה נפלא" חושבות השרלילות הישראליות, ומתלבשות עוד יותר פרוץ כדי להגביר את הרעב של בני ישראל. הן לומדות את הטריק הזה מאמהותיהן, שהיום מנוסות רובן היטב בטריק המזונות. והנוסחא ממש ממש פשוטה: מוצאים עגל, גורמים לו לחתום כמה מסמכים, חיים איתו ביחד תקופה קצרה ואז גורמים לגירושין ומקבלים פרס לוטו בבית המשפט למזונות.

ובבקשה, אל תתפלאו שרבות מהן לא מסוגלות להבחין בכך שהן הורסות את העתיד גם לילדים שלהן עצמם. אם המפגרות האלה לא מצליחות אפילו לעכל את ההשלכות של הפיצות והסיגריות שהן טוחנות, או האלכוהול שכבר בבוקר למחרת ישפיע לרעה ויעשה כאב ראש. איך אתם מצפים שהן יבינו את הנזק שהן גורמות לצאצאים שלהן? להפך, ברגע שהן רואות ערבי כוסון והדבר היחידי שלימדו אותן בתיכון החילוני זה "יהדות זה לפי האמא", הן חושבות שזה בסדר גמור להזדיין איתו גם אם רצח כמה יהודים בנגב לפני שבוע. "לא נורא, הרי יהדות זה לפי האמא! אז מה אם יהיה לו אבא ערבי. אחייה ממזונות ביטוח לאומי ואקבל דירה עמידר חינם". וכך יש מלא מלא שרמוטות שחיות מכספי המיסים שיזמים כמוני מצופים לפרנס, ומתמודדים יום יום עם הזבל המסריח שלהן בפרוקסי דרך מס ההכנסה. ולא אכפת להן שהיה אפשר לבנות חלליות, לתקן את בעיית הדיור, לפתור את משבר האקלים, לטפל בשחיתות הממסד הרפואי ועוד שלל בעיות. הן כמו עכברוש שמתפתה לגבינה, ועד שהוא קולט שהילדים שלו יהיו שרמיטים ממזרים זה כבר מאוחר מדי.

ככה עדנא קרנבל מסקרת מטוב ליבה ואדיבותה את הרוע שבבתי המשפט נגד גברים יהודים, וכנראה שאם יקומו עוד כמוה במקביל, יוכלו להתייחס גם לבעייה של ה"מזונות בPROXY". כלומר כל השרלילות החד הוריות שעושקות אותנו בלא פחות כסף, ובצורה רשמית, אבל באנונימיות מוחלטת ובעילום שם. בדיוק כמו שהשופט בתמונה דלעיל דפק לגבר את כל החיים והביא ממש לרצח של נשמתו, כך גם אי שם בכל שעה עגולה עוד שרלילה יהודיה מגעילה מצטרפת למעגל מתלוננות השווא על אונס. או שהיא יכולה גם להעליל שהיא קיבלה פוסט טראומה מהגרוש, או שאולי הטרידו אותה בטיקטוק, או שהמעסיק תקף אותה מילולית. וכל זנזונת כזו מקבלת מימון דירה מלא מעמידר, קצבת ביטוח לאומי, הטבות, השלמת השכלה, הטבות, הקלות, "אפליות מתקנות". גם החמורים המפרנסים שמביאים להן מתנות באים, והחמורים הישראלים תאמינו לי מביאים להן כל יום ארגזי מזון רק תמורת הפלרטוט של כל זקנה בת 50+ שפג תוקפה מזמן.

אז פעם הבאה שאתם שומעים את המילה מזונות, תדעו שלא מדובר במשהו תמים או אולי איזה אספקת מזון לילדים מסכנים שננטשו. לא, זה כבר נחלת העבר. היום מדובר בעוקץ משומן ותעשייה שלמה, "תעשיית המזונות". הגלגלים של התעשייה הזו הן העובדות האנטיסוציאליות, עוכרי הדין, השוחטות בבתי המשחט, הטפיליטיקאיות, וכל השרמוטות היהודיות שבגדו בעם ויש להן ממש 0 נאמנות לבני ישראל. זה כבר לא החוק הקדום, שהיה מגן על נשים מוחלשות ונאמנות כי מדי פעם היו פתיינים מתחזים שמתחתנים ומנסים לברוח. פעם כאשר הן היו ממלאות תפקידן בבית, בניקיון, בכביסה, בבישול, בתפירה, באמת היה טעם במזונות. וגם אז היה מדובר בסכומים קטנים שיספקו רק אוכל לצאצאים המסכנים. אבל היום כל אחת יכולה לעבוד, וגם אין מלאכות קשות בבית לעשות כמו פעם: היום יש להן מכונות כביסה, כיריים, חנויות בגדים. זה לא כמו פעם, שהיה הכל טבעי והן היו עובדות קשה בידיים בנוסף להכל וגם אוספות חיטה וגוזזות צמר. לא, היום הפרזיטיות האלה יושבות בבית עם הממזרים שלהן, למרות שנאפו בצורות כאלה שלפי היהדות צריך בכלל לסקול. והן עוד מקבלות בגזל מהגברים היהודים את ה"מזונות", שהמדינה שודדת בכוח מהם.

אז תזכרו גברים תמיד, לברוח מהמזונות ולהזהר. אתם חיים בעולם השקר, ודרכים רבות יש למזונות לצוץ. השרלילה יכולה לבוא לכם בסתר דרך מס הכנסה, תשלומי הביטוח לאומי, בדו"ח משטרה על משהו שלא עשיתם, ועוד שלל דרכים. מרוב שהמדינה לא עומדת בעול שהן מהוות הפרזיטיות, המערכת מחפשת דרך להטיל מזונות על כתפי כל גבר עובר ושב. תסתתרו כמה שאפשר, אל תאגרו כספים ותשקיעו רק בעצמכם! התימנים והפרסים אכן צדקו, ולהיות קמצן זו דרך החיים הכי טובה. במיוחד מתי שאנחנו חיים תחת שלטון עוכר ישראל שמנסה לרמוס אותנו ולגנוב את הנשים. והיום בעזרת השם ירבו הקמצנים בישראל כדי שנוכל להגאל כולנו מכישוף המזונות- עד רמה שהשרלילות אשר הטילו את השלכות מעשיהן המרושעים על הממשלה, ילכו לחטט בזבל. אז בעזרת השם, כאשר יהיו השלכות להשתרללות, יהיה אפשר לדבר על להפסיק להיות קמצן. ישר כוח חברים.

תגובה אחת על “המילה מזונות איבדה את משמעותה”

נעשו נסיונות אינספור לחסום את האתר "עדנה קרנבל" ע"י הנהלת בתי המשפט. דיונים בבתי המשפט למשפחה מתנהלים בדלתיים סגורות בניגוד לנהוג בעולם המערבי. חזקת הגיל הרך מתקיימת רק במדינה הזו. הניסיון המערכתי לסתום את הפה למיליוני אבות גרושים הוא כי האמת תמנע מגברים להתחתן עם נשים וזה אסון מבחינת המדינה

לטעמי אתם תמצאו בית חם בקרב ארגוני האבות הגרושים ומאחל שתמשיכו בניסיון שלכם להפיץ את האמת שמופיעה לדעתי באתרים דוגמת "עדנה קרנבל" ואחרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *