MGTOW Israel

כיצד להיות מולטימליונר בקלות

אחי אם גם אתה זומר בדור העני והמסכן שלנו, סימן שיש לך רק דרך אחת מאוד פשוטה כדי להתעשר: לא לשלם מזונות.

היום עושק מזונות זה המכשול הכי גדול של הגבר מלהתעשר, והוא יכול לבוא בכל מיני צורות. חלק מהמזונות הם נסתרים ואילו אחרים בוטים ממש כמו צינורו של מר צינורבשוילי. לכן שם המשחק בכלכלת המאה ה21 הפמינאצית הוא להתחמק מן הכישוף הנוראי הזה. תמיד תהיה עם יד על הדופק ותחשוש ממכת המזונות בל תיפול על ראשך.

חשוב שתבין שמזונות היום זה לא סתם לפרנס את הצאצאים שלך, אלא ממש עבדות. האישה בוגדת בך עם הממשלה, משעבדת אותך, ומכריחה אותך לפרנס חיי פאר לממזרים. כל זה בזמן שאתה תחייה בקופסת קרטון מסריחה בזבל, ולא תהיה לך אפילו הזכות לראות את הממזרים. גם לא תקבל את שירותי האישה במציצות ופינוקים ושטיפת רצפה, שאמורים להיות חובתה הטבעית כלפי הגבר שמפרנס אותה.

כדי לעבור את חסם הצנזורה הפמינאצית זה מוצג בתור "הומור" בטלויזיה. אבל זה שואת גברים זה ממש לא מושא לצחוק אחי, ודע שזה בדיוק מה שקורה היום כשאישה ישרעלית מחליטה "לא מעוניינת יותר" ונוטשת. אומרים "אתה לא מכיר אישה עד שלא ראית אותה בבית משפט לדמי הזונות".

כלומר העבדות הזו תעלה לך לא רק במשאבים פיזים, אלא גם נפשיים. אתה תהיה עגל מזונות חסר אישיות, וזה יגרע מהיכולת שלך ללמוד ולהתקדם בחיים לעבודות יותר משתלמות. אתה תפסיד הזדמנויות בהשקעות, נשים ישרעליות יסלדו ממך עוד יותר כי אתה עבד מזונות עני, והחיים שלך יהיו פח אשפה. מעבר למליוני השקלים שיישדדו ממך השרלילה והdaddy ממשלה שלה, גם תפסיד את הכסף שהיית יכול להרויח אילו לא היתה נגרמת לך עוגמת הנפש של המזונות.

גם ככה יש מזונות דרך המיסים שאתה משלם על שרלילות חד הוריות וזה כבר חרא גדול. מהדורות הקודמים של ישרעליות נשארו מלא זונות שסיימו שלב החגיגות, וחיות עכשיו בדירות עמידר עם ממזרים. רובן אפילו לא עובדות, או שעובדות באיזה 1/4 משרה כי מקבלות ביטוח לאומי. וכמובן את "קופת גמל השרמוטות" הזו מכריחים אותך לשלם כל חודש החל מגיל 18. לכן חשוב להיות מאוד קמצן היום, כי כבר גם ככה נעשקת אפילו לפני שבגדה בך אישית זונה ישרעלית כלשהי.

בנוסף יש את 'מזונות תלונות שווא', שיהודים רבים משלמים היום רק בגלל שאמרו לאישה יהודיה שלום והחליפו איתה מספר טלפון עם פרטים. הן נוטות להרות מערבוש זמן קצר לאחר מכן (לפעמים סודאני או סתם ערס טיירון), ומכתב תביעת המזונות מגיע אליך עד הבית ובאסמס. על תביעה כזו אין טעם אפילו לערער, כי כפי שמוכיחות העדויות באתר "עדנא קרנבל", המדינה אוטומטית נגד גברים יהודים. מזונות מהזן הזה גם כן מסתכמים במאות אלפי שקלים לכל הפחות.

וכמובן המזונות הקלאסים והנפוצים ביותר הם דמי השימוש בזונה יהודיה לתקופה מוגבלת, שידוע גם בשם "נישואין". כן, היום נישואין זה זנות לכל דבר. פעם לנשים היה כבוד, היו שומרות בתולין לחתונה, ומשתעבדות לבעל ולמשפחה הקדושים עד זקנה גם אם אין אהבה. אבל היום כולן שרמוטות לא אמינות בוגדניות שמתחתנות רק בכדי לקבל אחריכן דמיזונות. "ירד לי ממנו לא יכולה יותר" זה מספיק תירוץ לזבל האלה כדי למרוד לבגוד ולנטוש.

בעיקר הנשים בנות ה30+ מהוות סכנה פיננסית, שכן למדו לשקר היטב לאחר סיום קרוסלת הבולבולים עם הפתיינים המוצלחים ביותר במדינה. אף פעם אל תאמינו לשום מילה שיוצאת להן מהפה, כולל "אני לא ממהרת לילדים". בסתר כל אחת מהן הולכת לבכות לקרובים כדי שילחצו עליך לחרבן ילדים. בסוף זה מסתיים במזונות כשהשרמוטה מורדת ועושה כל דבר אפשרי בכדי לגרום לך לעזוב, החל ממכות רצח ועד טרור פסיכולוגי. זה יכול להגיע גם למליוני שקלים חובות על שרמוטה אחת, בזמן שאפשר לקנות פרגית טרייה ממנה בתאילנד תמורת 50 שקל.

לכן תבין אחי שהדרך הכי מהירה להתעשר בפמיניסטאן היא לדלג על המזונות. תעשה "הופ" ותקפוץ מעל המוקש הזה שמעוניין לנפץ לך את הרגל הכלכלית. במקום שתהיה נכה על כסא גלגלים, בוא תהיה מגטאו אוליגרך. תפנים שבנות ישראל בגדו בנו, וגם ככה יש עשרות עגלים יהודים בשוק הדייטינג שמחזרים אחריהן. כלומר פראיירים יש מספיק כבר גם ככה, אבל אתה אל תצטרף אליהם. אתה תתעשר, כי זה מה שהקב"ה רוצה שתעשה.

מעל 20+ שנים חיפש אישה ולא מצא. הסימפים הישראלים אחי יעמדו בתור בשביל כל שרלילה אפילו 20 שנים. אתה מוגן אחי, אפשר לנטוש את המערכה ולפקוד את שוק יחסי המין התאילנדי.

אבינו שבשמיים ברא בשבילך צבאות סימפים יהודים סוגדי מנושים, שאחד אחד כולם עומדים בתור רק בשביל להתנדב לשלם מזונות. הישרעליות ימשיכו להגיד "אני בודדה" ולהתעלם מהם, כי הן רוצות למשוך את תשומת הלב של צ'אד במקום למלא תפקידן בעם ישראל. במקום לחזק את אחיהן החלשים הן בוחרות לבגוד בעם ישראל, ולכן אחי מבחינה הלכתית אתה פטור ממזונות וחתונה. אתה חופשי כמו דרור החופשייה, ומותר לך להתעשר במקום לפרנס שרמוטה זקנה מרחוק.

ככל שהשנים יעברו בעודך נטול נשים יהודיות בוגדות, כך גם תתעשר יותר. שם המשחק הוא להמשיך לזכור מאיפה באת: את הבדידות בתחילת הדרך, את הדחיות המשפילות, את הנטישות. אפילו אם היית טיירון בצעירותך, תזכור תמיד את היחס המסריח של הזונות כלפי חבריך ותיגעל. כי בסופו של דבר, כאשר תתעשר, לא תהיה לך דרך לגלות האם הנקבה באה בגלל מי שאתה או בגלל מה שיש לך. וזו הסיבה שאסור לאדם עשיר להתחתן בשום אופן, אם בת הזוג לא היתה לצידו מתחילת הדרך גם כשהיה מסכן. על אחת כמה וכמה אם היא לא נתנה לו שנותיה הצעירות וטובות.

קרדיט ל"אונלייף". חשוב גם להוסיף, שהנשים הללו שלא מוכנות להתפשר בגיל מוקדם עם גברי העם שלהן לא זכאיות בכלל להינות מהשפע הכללי שמביא משלם המיסים הממוצע, וצריכות לחיות במזבלה בלי ביטוח לאומי והגנה של רווחה ומשטרה.

ברוך השם, מלא זונות כנות ימתינו לך לעת זקנה תמורת 70 שקל ללילה. אתה לא תהיה בודד בכלל, וגם תזכה למצוות קידוש את הברית בפילגש. העיקר שעכשיו תתחמק מהמזונות שהם בכלל לא מזונות, אלא ביזה ושוד. להפך, להתחתן היום לאישה יהודיה ממוצעת, זקנה, חצופה וחסרת קרום בתולין זה חטא "משכב זונה" ולשון הרע כי מחלל את כבוד התא המשפחתי. אבל אם תברח מדמי הזונות ותהיה מגטאו אתה גם תתעשר, גם תזיין מלא זונות בפנסיה וגם תהיה בן העולם הבא אחי.

סך הכל הגיון פשוט: אם שוד המזונות הממוצע עומד על סך 500,000ש"ח בערך, אז מספיק שתתחמק פעמיים ממזונות אחי ואתה מליונר. מה קשה להבין? באמת מתמטיקה פשוטה. וגם בוא נוסיף למשוואה את העוול הנפשי שנגרם לגבר היהודי מכך, ושעות העבודה שהוא מאבד כתוצאה מהטראומה. בסך הכל קיבלנו 900,000 שקל חסכון פר סינון אישה ישרעלית. ברוך השם אחי, תתחיל כבר עכשיו להיות מסריח ולא מושך בעיניהן ואתה בכביש המהיר לקראת העושר.

2 תגובות על “כיצד להיות מולטימליונר בקלות”

כל מילה בסלע, המסרים לא יעברו את התקשורת מימין ומשמאל, אולי דרך הרשתות החברתיות

לגברים מומלץ פונדקאות, ילד חביב בלי אשה שקשורה אליו שזה סיכון לא סביר. אפשר היום ילדים בלי אשה, זה כיף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *