MGTOW Israel

מורנו רבינו שליט"א מצא את זיווגו משורש הנשמה, כולם מוזמנים לחתונה

החתונה תתקיים בכ"ח בניסן ה'תשפ"ג , כניסה ללא תשלום לשמח את הציבור, הפרדה מלאה בין נשים לגברים.

צדיקים הנה באה בשורה טובה ומשמחת למשרד חדשותינו, הצדיק יסוד עולם גל סוויסה הזדווג בשעה טובה לרבנית הגויה התאילנדית ישתבח שמה לעד. הזיווג נשלח משמיים בחבילה אקספרס, גויה צדיקה עם לב טוב שמבשלת מנקה ועושה כל רצונות בעלה אשת חיל אמיתית.

תלמידי החכמים סוברים כי הרהג"ס (רבינו הגאון גל סוויסה) בחר בדווקא תאילנדית שכן מצווה גדולה לשמח את השם ולבחור אישה כמה שיותר רחוקה במנטליות ובDNA מהיהודיות הפח הבוגדות ימח שמן וזכרן. בתיעודי הצדיקים נכתב כי אין בה שום קמצוץ קטן מהרוע של הנשים הישראליות המרושעות עם הדרישות שלהן ההייפרגמיה והבוגדניות, ימח שמן וזכרן. הגויה הצדיקה לא רק שלא באה בדרישות כמו היהודיות הנבלות וטריפות אלא גם שילמה על רבינו במסעדות וחשבה שהוא עני בכלל, ובכל זאת יצאה איתו והוכיחה את עצמה במבחני הרב – שתזכה לאריכות ימים טובים אמן.

רבינו והרבנית הצדיקים, כולם מוזמנים לסעודת מצווה לשמוח ולרבוח ולהלל את הקב"ה שברא גויות צדיקות כדי לגאול אותנו מהיהודיות השרמוטות הפח שבגדו בנו והלכו למחבלים ורק בגיל 30+ עם צלוליטיס בתחת ומינוס בבנק פתאום נזכרות בקיומינו כדי לעשוק במזונות! אמן כן יהי רצון. -מקור תמונה: פיסבוק

החתונה תתקיים במסעדה כשרה בחו"ל בלי שרמוטות ישראליות מטונפות וגם המלצרים יהיו זכרים כולם מפני חשש תלונות שווא של שרמוטות מלצריות יהודיות. לפני החופה הרב יפנק את כולנו בסיפורי צדיקים שעלו לתאילנד וקיבלו את מה שמגיע להם מהגויות הקדושות שמנעו מהם כל החיים היהודיות השרמוטות, וכמו כן יתן את מתכון ההצלחה הרוחנית לחיים ומדריך כיצד להתחתן עם גויה בחו"ל וכיצד להפסיק לרייר על השרמוטות היהודיות שבלאו הכי בגדו בנו כבר מזמן והלכו לגויים בזמן שאנחנו פה כמו דבילים המשכנו לחזר אחריהן במשך עשורים שלמים ולקבל רק דחיות ו"אתה לא בטעם שלי".

רבינו הרהג"ס מזכיר לכולם שאסור להביא גויה לארץ כי היהודיות המרושעות יש"ו ישפיעו עליה ויקלקלו אותה, וההלכה מותירה להתחתן רק בחו"ל הרחק הרחק מהסדומאיות האלה ששוכבות עם מחבלים ועם כושים ואז עוד עושקות במזונות יהודים תמימים. רק בחו"ל יש כבוד בסיסי לגבר ושם אין את היהודיות הנאציות המסריחות והרשעות שמנסות להשמיד אותנו רח"ל.

תלמידי הרב מסכימים איתו ב100% וגם הם שואפים להתחתן ולהקים בית כשר עם גויה צדיקה קדושה ולקיים איתה מצווע'ס רבים כרימון, ולהשאיר את היהודיות הבוגדות השרמוטות למאהבים הגויים שלהן שהן העדיפו להזדיין איתם בזמן שאנחנו הגנו עליהן בצבא ושילמנו מיסים כמו פראיירים. בעזרת השם שכולנו נזכה לקחת דוגמא ולהזדווג עם גויה קודש קודשים שהשכינה שורה בה ודמעת ציון בה. גויות קדושות כאלה שמכבדות ונותנות את הלב עושות את רצון השם ומקרבות את עם ישראל לסגולתו, ברוך השם.

4 תגובות על “מורנו רבינו שליט"א מצא את זיווגו משורש הנשמה, כולם מוזמנים לחתונה”

הפתרון הוא לא מדינת הלכה וכל החארטה הזה, אלא כאוס מוחלט.
אם כבר מחר, האנרגיות ביקום יביאו אותנו למצב של כאוס מוחלט, אז זהו, לאף שרמוטה יהודייה לא יהיה יותר למי להתלונן לשווא, להתלונן באמת, לדרוש מזונות…זהו, אין מערכת יותר.
למה ? כי כאוס מוחלט.
אפשר יהיה בתקופה הזאת, להרוג כמה שיותר נשים, פוליטיקאים, שוטרים, שופטים, עיתונאים…והכל ללא שום השלכות.
למה ? כי כאוס מוחלט.
כל אחד לעצמו ומי שחלש נטרף.

ניקולאי היקר אנחנו מגזין לגברים, לא ארגון טרור.
אני מבקש לא לרשום יותר קריאות לרצח. פעם הבאה אני אאלץ למחוק את התגובה.

ולגבי כאוס מוחלט ומלחמת אזרחים, הדבר היחיד שזה יביא זה עוד יתר שליטה של ממשלות זרות מבחוץ ועבדות. אפשר גם להמשיך את הדיון בטלגרם, הלינק למטה

שאלה למנהלי האתר אין פתאום יבוא משיח נגיד לדוגמה פתאום יבוא ואז יגיד שכל מה שכתוב באתר הוא שקר יוכיח שאתם טועים מה תענו לו?? הא? הבנות לא אשמות הערבים לא אשמים אתה יודע מי אשם?? כל הצרות שיש זה רק בגלל המחלוקת על ראש הצדיקים על ננח אין העולם לא היו חולקים עליו הייתה כבר מימזמן גאולה ולא היו צרות ולא כלום הכל היה מתוקן מושלם. המשיח הוא נ נח נחמן נחמן . תבדוק טוב טוב אים זה אמת תבדקו טוב טוב באמת תבקרו ותראו שאני צודק אבל לבדוק טוב כמו שצריך לחפש מידע באינטרנט על ההננח

אני קורא למצוא ולשחוט את יואש קוקסי רבינוביץ׳, על כך שהוא פחדן.
את כל הפחדנים בלי יוצא מן הכלל, חובה לשחוט.
העולם חייב להתנקות לחלוטי חלוטין מהם.
אם הוא לא יטשטש פרצופים של שרמוטות ישראליות, אפילו של כאלה שכבר בקבר,
אז מקסימום הוא יחטוף תביעה מארגוני הפמינאציות…
כן…הטמבל הזה עאלק לא יכול לחשוב על זה ש :
1. זה כלל לא עניינן ולכן אין להן שום זכות לתבוע.
2. בני אדם אמיתיים, לא ניתנים לשפיטה, כי יש להם נשמה ורק הבורא יכול להיות מעליהם
ולא שום חוק, ולכן הוא בטוח ינצח במצב כזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *