MGTOW Israel

ירידה של 5% בערך מניית הפות הישראלי

ערכו של הפות הישראלי בירידה קלה בלבד. הישראלים ממשיכים לרכוש במחיר בועה ולהיות חמורים.

חברים יקרים לאחרונה הרגשנו ירידה קלה במחיר הפות הישראלי, אך לא משמעותית. הדרישות עדין נשארו בשמיים, השרמוטות עדין דוחות גברים נחמדים ומתי שהן מתפגרות בגיל 35 עדין חושבות שהשמש זורחת להן מהתחת כי מבחינתן זה בסדר גמור אפילו ללכת להיות זונה של גוי מקסימום אם לא יסתדר.

יועץ המניות של עמוס צינורבשוילי בדק בגרפים וחזה כי ירידה משמעותית בזמן הקרוב אינה סבירה: החמורים הישראלים מוכנים גם למכור את הכוס של אמא שלהם ואת התחת של אבא שלהם בשביל חתיכת פות משומשת חסרת בתולין וגם ינדבו את כל הנכסים של המשפחה בשביל שאיזה זונה זקנה בת 22 תצא איתם ל"דייט", או לצורך העניין ממותה חולת איידס בת 30 שמרקדת בטיקטוק בחצי עירום לעיני כל הגויים בעולם.

עם זאת, בחודש האחרון חלה ירידה קלה במחיר מניית המנוש המטונף היהודיה בפמיניסטאן, כפי שניתן לראות במכרזים הפומביים דלהלן שהשרמוטות הללו מוכרות את הכוס שלהן לכוס המרבה מחיר:

שרלילה בת 37 שהתפגרה דורשת טיסות לחו"ל, מסעדות, הצגות וסרטים. אך זו ירידה במחיר אחיי היקרים כי לפני חודשיים הן דרשו גם 1.90מ'+ עם תואר שני ושיהיה מינימום בראד פיט.

כפי שניתן לראות, שרמוטה טמאה עם מחשופים ולסת של סוס שהתפגרה ודחתה גברים נחמדים בצעירותה דורשת "אך ורק" טיסות מסעדות הצגות סרטים. תפרנס אותה תקנה לה תעשה לה, למרות שהיא הזדיינה כל החיים והלכה ערום ודחתה אותך. אלא, שלמעשה מדובר בירידה במחיר שכן כפי שזכור לכולם מהפוסטים הקודמים בשנה שעברה פעם הן גם היו דורשות שיהיה מינימום בולבול 30ס"מ ושיהיה רשיון ומרצדס חדש ודירה על שם הבעל ובמרכז וגם שרירים וקוביות בבטן.

חד הורית שמנה דובה דורשת אינטיליגנט מפרנס לממזרה שלה

כמו כן חלה ירידה קלה במחיר של השמנות החד הוריות, כי לאחרונה הן הרבו יותר להצטלם בביקיני מבלי לפחד להציג את כל כפלי השומנים המגעילים, והיו גם רושמות בלי בושה "אני לא מתפשרת!!! אני רוצה את שאהבה נפשי!!!! עשיר גבוה וכו וכו". הנתונים נשלחו למעבדת הססטיסטיקאים של משרד עמוס צינורבשוילי ושות', והכריזו שסך הכל נגמר קצת לחמורים הישראלים הכסף, אך חוזים עלייה נוספת בקרוב של עד 30% ואפילו על הדובות השמנות בנות ה40.

אינבוקס מפוצץ אפילו אצל זונה זקנה בת 50 (!!!!!) שכבר מכסה את כל הגוף בטמבור כדי להסתיר את הקמטים והשיערות סבתא -מקור: פיסבוק

כאמור המחיר בערך עומד על כנו, כלומר עדין אינספור דרישות ובקשות אלא שהשרמוטות דוחות ומסננות לפי המרבה להציע מחיר ופשוט לא רושמות מראש "רק 1.95+מ' וכו", אך בפועל כן בוחרות רק ככה. זוהי בסך הכל כל הירידה של המחיר ב5%, עצם העובדה שהן כבר פחות רושמות ככה בגלות ועזות מצח, אך בפועל עדין עזות מצח חצופות מסריחות פרזיטיות שדורשות מגובה 2.5מ'+ ובולבול 30סמ ומעלה.

למי שלא רוצה לפשוט את הרגל ובכל זאת כל כך לחוץ על "אישה יהודיה", יש פה במכרז סחורה אחת שהמחיר עליה אולי טיפה פחות בועתי, למרות שגם עליה עשו אלפי לייקים ולבבות כי החמורים הישראלים כלכך דבילים פמיניסטים שלא יודעים להשתדך ולשלוט באחיותיהם:

רוצה להתחתן עם יהודיה בישראל במחיר יחסית שפוי ? (למכור כליה אחת ולא שתיים?) הנה ההיצע. תהנה אחי

אז מי שרוצה אישה ישראלית ובסך הכל למכור רק איבר אחד ביד2 ואולי לא להיאלץ גם למכור את התחת לכושים סודנים ברחוב "חשמל", הנה זה ההיצע. בבקשה תהנו, על כסא גלגלים. "ניידת". וגם לסחורה הזאת עשו לייקים 6000 גברים ישראלים אהבלים שימכרו את אמא שלהם בשביל פות יהודי אפילו אם זה על כסא גלגלים.

כלומר בזמן שאת האחיות היפות והרזות של הישראלים מזיינים גויים ופושעים בשקל ובכמויות (היום יש לקומץ הזיינים הרמונות אולטרא-הייפרגמיים), הם בעצמם הולכים ומחפשים נכות על כסא גלגלים וגם משתתפים בנחישות רבה במכרז כפי שניתן לראות לעיל: 650 תגובות.

עמוס צינורבשוילי מאחל בהצלחה לכל רוכשי מניות הפות הישראלי ושוקל לעבור לסחור בכליות של הקאקס הישראלים שהם מנדבים תמורת חתיכת כוס משומשת אפילו אם היא נכה על כסא גלגלים או דובה זקנה ושמנה בת 35.

תגובה אחת על “ירידה של 5% בערך מניית הפות הישראלי”

מה אתה שוב מסתיר את הפרצופים שלהן, קוקסינל ?
מקסימום יתבעו אותך, ומקסימום תעמוד על זה שמדינת ישראל לא קיימת, לבתי המשפט אין שום מסמכים רשמיים שמעידים על איזושהי לגיטימציה ולכן אין להם שום זכות לשפוט אותך.
גם למשטרה אין שום לגיטימציה לעצור אותך מאותה הסיבה בדיוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *