MGTOW Israel

ערבי אונס ישראלית באלימות, ועובר אורח ישראלי מברך אותו

אמש שרמוטה אוקראינית בוגדת וחצי ערומה נאנסה בידי ערבי גוי נואף ברוך השם, עשה לה כפרת עוונות ונקווה שהיא לא תחלים מהטראומה ובעזרת השם שתקבל איידס אמן כן יהי רצון.

אמש עוד שרמוטה אוקראינית מחורבנת נאנסה לאחר שהילכה חצי ערומה עם מכנסוני "דפוקותי" ושוקיים ערומים. הערבי הגוי הנואף שאנס אותה היה הומלס נרקומן אלכוהוליסט ובסייתע דשמייא שהוא גם הדביק אותה באיזה מחלת מין קשה סופנית חשוכת מרפא אמן.

כידוע רוב השרמוטות האוקראיניות מאוד חצופות, לא משתדכות בכלל עם גברים בתולים מהעדה שלהן ומעדיפות תמיד בבונים אלימים נואפים "אהבה אמיתית" או בכלל גויים. הנשים הזבאלה האלה לגמרי בגדו בעדה שלהן ועוד הולכות ערומות בוגדניות ומעדיפות רק גברים אלימים עשירים וכו'. יש לכל שרמוטה כזאת איזה 50+ ידידים והיא מדברת עם גברים ובכלל חוצפניות מסריחות שעושות מה שבכ*ס המסריח שלהן.

המקרה המדובר.

כעת השרמוטה הזבל והמדינה שלה נשרפים מרוב שהן היו מתחתנות עם גויים ומעדיפות הכל חוץ מאשר אשכנזי בתול ונחמד מהשכונה מתי שהן בעצמן גם צעירות ובתולות. כנל ההורים הזבלה שלהן שלא משדכים אותן אלא מוסרים לזנות בשוק הדייטינג הבשר "היא תבחר לבד", ולכן היום כמעט כל האשכנזים בתולי שפתיים רווקים בני 40 ואילו האשכנזיות הללו כולן שרמוטות מסריחות שהיה להן בכוס מאות ואלפים של בולבולים גם ערלים גם ברית מילה ואפילו גם של חמורים וכלבים – כל זה עד גיל 12.

אמש השרמוטה הזו הלכה חצי ערומה ונאנסה בידי ערבי חולה איידס, ברוך השם. עמוס צינורבשוילי ושות' מקווים שגם היה לו גונורהיאה והפטיטיס: אך בפועל האמת לאמיתה זה שהקדוש ברוך הוא שלח עליה את הנשא מחלות מין לאנוס אותה באלימות ומכות מפני שהיא היתה שרמוטה חצופה מסריחה שאין לה זכות קיום בהיותה מזדיינת עם פושעים ורשעים במקום להתחתן ולשרת יהודי פשוט מהעדה ההולכת ונכחדת שלה.

עובר אורח אינסל אשכנזי שעבר במקום פשוט הסתכל, אמר "כל הכבוד" לערבי האונס, שאל אם הוא צריך עזרה אולי סוכריות כיבוד ממתקים פפסי קולה כיפכף תפוציפס, הערבי סירב ואז היהודי הלך לדרכו. עמוס צינורבשוילי ושות' תחקרו את העניין ומצו שמדובר בעוד אינסל יהודי מן המניין (היום 95% מהיהודים אינסלים שמקבלים דחיות אפילו מבנות 40 זקנות מכוערות פג תוקף) וכנראה שהוא גם קיבל דחיה ישירה ממנה והיא היתה מזדיינת והולכת חצוף עם שוקיים ומרפקים בחוץ כדי לבלבל גברים: הולכות חצי ערום ובלי כיסוי ראש כדי לגרום לגברים מסביב לחשוב שפנויה ומחפשת בלי דרישות, ואז מתי שהגבר ניגש אז עושות עליו פוזה ושוברות אותי פסיכולוגית עד רמה שהוא בוכה בלילה בכרית ועושה פיפי במכנסיים.

היום המצב החברתי הוא כזה, שהגברים הישראלים כבר כל כך אינסלים ודחויים שסבלו מבדידות מרבית שנות חייהם, וכל זה בזמן שהיהודיות שרמוטות מסריחות שמצטלמות בעירום לגויים ודוחות את היהודים העניים והבודדים. רוב הגברים (חוץ מקומץ זיינים שהשרמוטות האלו מוסרות להן את גופן בזמן שדוחות את הגברים הנחמדים והשקטים וההגונים) פשוט נשארו לבד בחברה הישראלית, וככל שהם רואים את המצב הם מרגישים פחות ופחות קשורים לנשים האלו ומחפשים דת אחרת, אישה זרה, ואפילו הסמים כבר לא עוזרים כי כל יום אותן השרמוטות הערומות מבצבצות לך מול הפנים בעבודה ובלימודים ואפילו סתם כשאתה יוצא לזרוק זבל: הן עירומות, מתעלמות ממך, ומתכתבות עם גוי בטלפון ומצחקקות איתו ושולחות לו ניודז: אבל אותך אפילו לא סופרת.

לכן כאשר אותו היהודי מן המניין ראה את היהודיה השרמוטה נאנסת, זה לא עניין אותו בכלל. הוא אפילו החמיא לערבי שמעניש אותה והתעניין אם יש לו איידס במקרה, כי גם ככה השרמוטה נהנתה מהאונס אז לפחות שתהיה גם השלכה רעה. הנשים הללו באות לפה ומשרתות מינית את הרשעים והגויים ומסייעות לשבור פסיכולוגית עוד יותר את המוני הרווקים העריריים והדחויים הישראלים שגדלו לבד כל החיים בלי זיווג (הצורך הכי בסיסי בבני אדם): לכן אין כבר לאף אחד חמלה עליהן וגם לא על ההורים של אותן השיקסע הפרוצות שבמקום לשדך אותן נותנים להן לעשות מה שבכ*ס שלהן.

הדבר היחיד שאפשר ללמוד מהחדשות הטריות הללו הוא שהאוקראינים חייבים להפסיק לחשוב שמישהו פה חבר שלהם. הם צריכים להפסיק למסור את הנשים לכל מיני עדות עוינות, לגויים ולהפסיק לתת להן להלך בבגדים פרוצים. עד שהם לא יעשו את זה, הגברים שלהם ימשיכו לזרוק אותם בבית אבות ואילו מעטות האוקראיניות היהודיות שכן יתחתנו עם מזרחי או ספרדי עוין פשוט ימצאו עצמן גרושות במשפחה שלא מקבלת אותן ומנסה לפלוט אותן החוצה- כמו שתמיד היה קורה עד עכשיו. כל עוד העדה האשכנזית ויוצאי אוקראינה לא יטפלו בנשים שלהם ולא יחלקו את הבתולות בשווה בין הגברים שלהם, לא יהיה מי שיגן עליהם. הם יירצחו, הנשים יברחו עם כל מיני זבאלה, יהיו חד הוריות, והבנים שלהם ימשיכו לזרוק אותם בבית אבות ושם המטפלת המזרחית תתן להם כאפה לעת זקנה והאחות הערביה תעשה ספריקלר על זרם הכי חזק בפרצוף בבוקר מתי שטיפה נפל הדייסה לסנטר מרוב שהחתיאר האוקראיני שלא שידך את הילדה שלו בזמנו כבר נהיה מסומם מכדורים של בית אבות.

4 תגובות על “ערבי אונס ישראלית באלימות, ועובר אורח ישראלי מברך אותו”

אני קורא למצוא ולשחוט את יואש קוקסי רבינוביץ׳, על כך שהוא פחדן.
את כל הפחדנים בלי יוצא מן הכלל, חובה לשחוט.
העולם חייב להתנקות לחלוטי חלוטין מהם.
אם הוא לא יטשטש פרצופים של שרמוטות ישראליות, אפילו של כאלה שכבר בקבר,
אז מקסימום הוא יחטוף תביעה מארגוני הפמינאציות…
כן…הטמבל הזה עאלק לא יכול לחשוב על זה ש :
1. זה כלל לא עניינן ולכן אין להן שום זכות לתבוע.
2. בני אדם אמיתיים, לא ניתנים לשפיטה, כי יש להם נשמה ורק הבורא יכול להיות מעליהם
ולא שום חוק, ולכן הוא בטוח ינצח במצב כזה.

בנדם מגעיל איך אתה יכול ליראות שגבר אונס אישה ולא לרחם עליה ועוד ערבייייייי אתה יותר גרוע מימנו

התלונות של "שיח פמיניסטי" – priceless!
כמה הטיפו לנו שהגברים מיותרים, אבל כשהן במצוקה, רצות לגבר הישראלי שיציל אותן חחחח
מי היום יסתבך בצרות עבורן. אני רואה בחורה במצוקה בלילה אני עובר למדרכה השניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *