MGTOW Israel

יהודיה מתחתנת עם גוי סודני ומנפנפת לכל היהודים הבתולים בטיקטוק

עוד שרמוטה יהודיה ממוצעת שמעדיפה סודני מסתנן-אסלי- גוי גמור ולא אותך יהודי חמור פראייר שממשיך לחזר אחרי הפח הבוגדות האלה במקום לתמוך בערבים והשמאל שימחקו את המדינה.

היום הגיעה אלינו הידיעה לגבי עוד שיקסע מן המניין יהודיה הממוצעת שהתחתנה עם גוי סודני. כאמור מדובר בצעירה, יש לה מאות אלפי מחזרים יהודים כמו לכל שרמוטה יהודיה הייפרגמית, אבל היא בוגדת בכולכם בפרצוף ומתחתנת עם גוי סודני שמרביץ לאמא שלכם ברחוב, גונב לכם את האדמה, מעלה את מחירי הדיור, וגם את האופניים.

כל זה מתרחש בזמן שהיהודים הקאקס הישראלים מאוננים ונשארים לבד עד גילאים מאוחרים ובסוף עוד הרב הפמיניסט המושחת שחי מכספי שוחד אומר להם "תיקח חוזרת בתשובה אז מה שהיא היתה עם מלא גברים ושהיא מבוגרת, עכשיו היא כבר לא עושה את זה".

השרמוטה היהודיה המדוברת שבצעירותה (למרות שהיום על כל אחת כמוה רזה יש לפחות 10,488 מחזרים יהודים מאוננים צמאים עריריים שימכרו את אמא+סבתא שלהם בשביל הכוס שלה פעם אחת וגם יקחו רכב במשכנתא) אבל היא בוחרת לשרת מינית גוי סודני לנקות ולשטוף לו רצפה ולתת לו את שנות הנעורים שלה.

הגברים היהודים ההומואים הזבל (לצער כתבכם הנאמן הוא גם כן נולד באותו העם ומתבייש בהם) כולם עדין רשומים לטיקטוק שחוסם אמירות "פוגעניות" נגד זבאלה בוגדת כזאת, וממשיכים לאונן ולבקש התרת חסימה בטיקטוק. בזמן הזה הנשים בנות גילם מזנות עם כל העולם, מתעלמות מהם, והולכות ערומות בחוץ. במקביל הם גם היהודים ההומואים הזבל הביולוגי ממשיכים להתנדב ולשרת בצבא ולהיות בשר תותחים וגם לעבוד בעבודות שמועילות לבטחון המדינה: פראיירים גמורים.

מתחקיר שנעשה התגלה היהודיה הנ"ל דחתה את כל המחזרים היהודים הפשוטים "הם לא בטעם שלי", "הוא מוזר" , "אני לא נמשכת ליהודים" והלכה לגוי סודני למרות שהיא בעצמה יהודיה כלומר הגרסא הנקבית של אלה שהיא "לא נמשכת אליהם". בנוסף בתחקיר התגלה שכל המחזרים אחריה היו קאקס עלובים חסרי כבוד עצמי שנולדו להורים נואפים שלא רצו לשדך אותם אלא שלחו אותם לבית ספר "הכל יסתדר לבד" ממשפחה של שרמוטות שהולכות בחוץ עם תחתונים וג'ינסים צמודים עם כל התחת בחוץ.

הסדומאים היהודים עדין ממשיכים לחזר ולנסות להתחבב על היהודיות הגחבות הבוגדות שכבר מזמן לא שמות עליהם, וממשיכים להקריב את זמנם ומשאביהם לטובת המדינה. כנראה מדובר באספסוף של דראעק חסרי כבוד עם מנטליות של עבדים, וכתב החדשות "עוזיייי למהה" מוסיף: "אין גבול לסגידת המנושים של היהוד הזבלים, ואין ספק שמי שממשיך לשרת בצבא ולשלם מיסים מבלי שקיבל בתולה בת 16 בעודו צעיר הוא פשוט חמור פראייר שאסור אפילו להתאבל עליו כשיהיה בשר תותחים במלחמה".

לסיכום עמוס צינורבשוילי מביא דוגמא של יהודי בן גילה של היהודיה דלעיל, ומה הוא עושה כדי להתמודד עם הבדידות נוכח ההייפרגמיה הקיצונית:

במקום שהצעירות ישודכו לצעירים (או לפחות למבוגרים), הצעירים מתחתנים לסבתות היהודיות השרמוטות אחרי שהגוי הסודני עזב אותן לעת זקנה כי נהיתה מכוערת ויש סודניות טריות ויפות במקום. -מקור: אינסטגרם, כל הזכויות שמורות לבעלי התוכן המקורים

כנראה שגם היהודיה השרמוטה המסריחה כשתזדקן ותהיה בת 87 ותצטרך עבד פיליפיני אבל לא יהיה לה כסף לאחד כזה – פשוט תתחתן לחמור צעיר יהודי בדיוק כמו אלה שהיא דוחה כעת בעודה מתחתנת עם גוי סודני שרוצה תעודת זהות וכוס לבן.

2 תגובות על “יהודיה מתחתנת עם גוי סודני ומנפנפת לכל היהודים הבתולים בטיקטוק”

אני קורא למצוא ולשחוט את יואש קוקסי רבינוביץ׳, על כך שהוא פחדן.
את כל הפחדנים בלי יוצא מן הכלל, חובה לשחוט.
העולם חייב להתנקות לחלוטי חלוטין מהם.
אם הוא לא יטשטש פרצופים של שרמוטות ישראליות, אפילו של כאלה שכבר בקבר,
אז מקסימום הוא יחטוף תביעה מארגוני הפמינאציות…
כן…הטמבל הזה עאלק לא יכול לחשוב על זה ש :
1. זה כלל לא עניינן ולכן אין להן שום זכות לתבוע.
2. בני אדם אמיתיים, לא ניתנים לשפיטה, כי יש להם נשמה ורק הבורא יכול להיות מעליהם
ולא שום חוק, ולכן הוא בטוח ינצח במצב כזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *