MGTOW Israel

חמאס מבצעים את רצון השם ומפרקים מסיבת תועבה

חמאס הצדיקים מעשרת השבטים, זכותם תגן עלינו, מפרקים מסיבה של שרמוטות הייפרגמיות בטבע ופותחים את מלחמת המשיח. הקב"ה והיהודים עם חמאס.

לפני כמה ימים ב7.10.23 חמאס הצדיקים זכותם תגן עלינו באו לפרק מסיבת הייפרגמיה מגעילה, שם צאצאי זבל הייפרגמים הגיעו כדי לקבל פירורים. השרמוטות כאמור היו גם ככה מזדיינות בפעילות רבה ואינטנסיבית עם מחבלים עוד לפני פרוץ המסיבה, וכעת באותו יום שישי, באו לחלק קצת פירורים ליהודונים האינסלים אלו שלא התברכו ב1.90מ' עם נענועי תחת (בלי סקס כמובן אחרת אתה מטריד ולכלא) ולפנק מינית קצת את קומץ הזיינים היהודונים הערב-רב שלא אכפת להם לדחוף את הבולבול לכל חור, כי הם נואפים מחורבנים חסרי ערכים שאחות שלהם שרמוטה.

אותם ערימות הזבל השמאלנים בקיבוץ בדרום באו כולם עם קעקועים, ערומים, סוטים, חסרי כבוד וערכים, לעשות מסיבה של חילופי זוגות אוננות וחיזורים אחרי שרמוטות הייפרגמיות שב99.9% דוחות את הגבר במסיבות האלה ובסוף גם ככה כולם יוצאים מהמסיבות האלה או 1. עם בולבול ביד או 2. עם שמנה מכוערת. הם חיללו את יום שבת הקדוש, אבל מילא זה, אלא עשו את זה במסיבת סקס הייפרגמי וניאוף דווקא כדי להכעיס את השם.

הקב"ה ראה את הנעשה ושלח את חמאס, שליחי המשיח מעשרת שבטי ישראל הצדיקים כדי לעשות תוכחה בלאומים ונקמה בחוטאים המלשינים הזבל מהקיבוצים. הכל תועד והיה ממש יפה לראות איך מתבצע צדק משיח צדקנו. כל השרמוטות שיום לפני היו דוחות גברים יהודים נחמדים ומרגישות כמו "מלכות" עם 4500+ עוקבים באינסטגרם, פתאום מצאו עצמן בזבל מתחבאות מהקליעים של צבא המשיח.

יום לפני הן היו "מלכות" עם 4500 עוקבים באינסטגרם, דוחות את כל הגברים היהודים הנחמדים ובוחרות בטיירון הגבוה עם הג'יפ. יום אחרי, באו המחבלים מחמאס ומייד הן בזבל: המקום המיועד להן לפי ערכן האמיתי. צדק פואטי.

הפרשן שלנו "עוזיייי למה" מתאר כי לעניות דעתו מדובר ב"מכת ישמעאל" בגלל הזעם שעוררו ההורים של אותן הזבל השמאלני שבמקום לשדך את הילדות שולחים אותן להזדיין ומשאירים את הגברים הנחמדים בקיבוץ עריריים. לדעת הפוסקים יש על מי להסתמך ויכול להיות שאת בעיית הפריצות בפמיניסטאן בסוף יפתרו הטאליבן כשיבואו בעזרת השם בעגלא בזמן קריב להשמיד את כל מדינת סדום, ושהחמאס הם סתם צדיקים רנדומליים שבאו לעשות נקמה בשרמוטות ההיפרגמיות הבוגדות שעושות בושות ומותירות גדודי-גדודים של רווקים יהודים עריריים בזויים ומושפלים שנכשלים בפגם הברית עד גיל 50 כפי שראינו בדוגמא האחרונה.

בהמשך הגיעו פקידי חמאס המכובדים וגם פירקו את תחנת משטרת "שדרות", שם התלוננו במהלך השנים הרבה שרלילות יהוד בוגדניות, ושם הרבה שוטרים מלשנים משתפ"ים התעללו במהלך השנים במועללי שווא. במהלך קרב הכיבוש של האויב הציונאצי סוגד הכוס, התגברו ברוב עוז ורוח המחבלים על השטינקרים שגרמו למאות אבות מגורשים להתאבד, הכל בהשגחה פרטית ותחת ניהול של הקב"ה שגרם לכל זה בכוונה.

שרלילה ערומה היפרגמית שהיתה מכשילה גברים יהודים בפגם הברית, רק מגרה ולא נותנת, ובמקביל היתה גם מזדיינת עם ערבים: חמאס הצדיקים שחטו אותה ואת הגופה הערומה חיללו ברחובות עזה. -מקור: כל הזכויות שמורות לבעלי התוכן המקורי.

עדים לטיהור הזוהמה מהמסיבת עבודה זרה בקיבוץ סיפרו כי היה שם פסל של בודהה באמצע שהשרמוטות, קומץ הזיינים שלהן וכל הקאקס המאוננים מסביב רקדו סביבו. ממש כמו בחטא עגל הזהב אבל אפילו יותר גרוע, כי פה הם היו ערומים עובדי עבודה זרה לחלוטין. עד צדיק מ100 שערים טוען שגם ככה במדינת הלכה אנשים כאלה חייבים מיתה דחוף וסקילה וחנק, ולכן אין שום צער בכך שהם נרצחו בידי הסניורים המכובדים מחמאס ואפילו נעשתה טובה לאותן השרמוטות מחטיאות הרבים כי כך לפחות בקבר הן לא יוכלו לחטוא עוד ולהחטיא את הרבים.

עד כאן, מגטאו ישראל. אל תשכחו לשמוח ולחגוג בימים אלו, ובעזרת השם שגם חזבאלה טאליבן וכל שאר המושיעים מצבא המשיח יבואו לפרק פה את בנייני המשטרות, משרדי הפנים, רשויות המס, ביטוח לאומי, הקיבוצים הנואפים, כל המועדוני ערסים, הפנימיות שחוטפות ילדים יהודים, כל בסיסי המשטר הנאצי הציוני ובעזרת השם שתקום כאן מדינת פלסטין. מי שחייב מיתה בכל מקרה יזרק לים, כפי שחזו צדיקים מ100 שערים, בעודם נגררים לתחנת המשטרה לקבל מכות על כך שאין להם תעודת זהות כחולה לזיהוי (זרקו אותה לאסלה בגלל זה אין).

2 תגובות על “חמאס מבצעים את רצון השם ומפרקים מסיבת תועבה”

עוד פעם אתה מסתיר פרצופים יא בן זונה קוקסינל !?!!?!
אבל זו כתבה מעיתון לא ישראלי !!!!!
זה נגיש לכלל !!!!!
חכה חכה אני אמצא אותך ואשחט אותך !!!!!!!!
גם ככה עד 2025 גם אתה תמות, כי אתה פחדן !!!!!!!
וכל עוד אתה פחדן, אסור לך לדבר על אחרים !!!!!!
טול קורה מבין עיניך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *