MGTOW Israel

תגובה לסרטון של נטלי וקסברג לגבי גיוס נשים

הסרטון עצמו בו הגברת חושפת את איבר המין שלה + סיקור קצר

אמנם הגברת עושה לנו פדיחות בכל העולם ופוגעת בכבוד של הגבר היהודי ולכן מומלץ לעשות ענישה מקסימלית או איזה מי תרעלה לכל הפחות, מפני שאחרי סרטון כזה מייד כל מי שנושא את שם המשפחה "כהן" או "וקסברג" נחשב אח של שרמוטה ומשושלת של גחבות. עם זאת, בואו נסתכל למציאות בעיניים כי אנחנו גם ככה עם של יהודיות שרמוטות שמזדיינות עם פושעים וגויים -גרידא- והיהודים היום כולם אינסלים מאוננים בתולי שפתיים ומשלמי מזונות.

היא דווקא נוגעת פה בנקודה חשובה מאוד: מי שבאמת אשם בזה שהיא נהיתה שרלילה חסרת כבוד זה רק צהל, לא החייל ולא המערכת. כל אלה הם רק סימפטום לפשיעה של האשמים האמיתיים. הפושעים האמיתיים הם החברה הישראלית המטונפת ובפרט האנשים שהביאו אותה לעולם, עם הערכים המגעילים שלהם. העובדה שהאנשים פה מעיזים לא לשדך את הילדה הבתולה שלהם לפני שיקרו לה דברים כאלה זה בגידה קודם כל בגברים היהודים שנשארים לבד בלי חתונה לבתולה, ולא רק בילדות הללו.

כפי שלימדתי אתכם רבותיי בשיעורים הקודמים, לאישה חסרת בתולין אין בכלל את היכולת הרגשית לתת אהבה לגבר שלה. אפילו אם היא החליטה לחזור בתשובה ולהתחתן עם יהודי ממוצע+נחמד ולשרת אותו, היא בכל זאת תהיה מרדנית, רעה, צועקת על הילדים ועושה תככות. כנראה בגלל זה נטלי חושפת את האיבר שלה, שגם ככה כבר לא שווה הרבה

-מקור: סרטון ה"אמנות" של גברת נטלי

בנוסף גם הגבר שיתחתן איתה כבר לא יהיה מסוגל כבר להתאהב בה כי היא זקנה ופרוצה שנתנה את מיטב שנותיה לפושעים. הרי בימינו גם ככה מי שמתחתן זה בעיקר רק העלובים ובזויים שלא קיבלו זיונים בילדותם אלא נאלצו לראות כמו קאקס איך היהודיות מזדיינות בפרהסיה והולכות ערומות עם הפושעים והגויים, ולכן גם החשק שלהם לפעול לטובת החברה ולטובת האישה הוא נמוך מאוד והם אפילו שולחים אותה לעבוד במקום לפרנס בעצמם(תסמין של חוסר-אהבה ואכפתיות, כי גבר שאוהב ומרגיש מכובד הוא קנאי, שתלטן ומסופק). ואילו הזיינים הפושעים שזיינו פשוט ממשיכים לנאף ולהינות כי לרוב גם מספיקים לבנות עצמם כלכלית על בסיס כל התמיכה הרגשית והמינית שהם קיבלו מאלה שהספיקו לזיין בשנות ילדותם ובחרותם.

וזו הבעיה העיקרית בחברה בצואה הישראלית: האנשים שולחים את הילדות שלהם לזנות מראש, את הילד שלהם שולחים "לך תחפש", ומתנערים לגמרי מכל אחריות אישית לגבי הילדים שלהם. לפחות הגחבה בסרטון עוד מבינה את מקור הבעיה שלה, שהוא איבוד הבתולין בגיל צעיר לאיזה נואף צעיר שלימדו אותו שצריך ללכת לצה"ל בשביל לקבל קצת יחס מיני. כל זה קורה כי ההורים הישראלים הם אחד אחד פושעים ששולחים את הילדות הקטינות שלהם לצה"ל וללימודים בבתי הספר המטונפים, במקום לשדך אותן. הם בוחרים להתעלם לחלוטין מכמה שהמערכת רקובה ושייכת לגויים שרוצים להשמיד אותנו, כי זה נוח להם ובגלל שהם בומרים מטונפים שמקבלים ים הטבות וכסף על ניצול צעירים והמשך מעגל הזנות של היהודיות. כלומר התרבו פה רק פושעים, ואילו לבחורים נחמדים+בתולים שיכולים לעצור את גלגל הרוע הזה לא משדכים קטינות בתולות כי הבומרים שהתרבו רוצים להמשיך לפשוע ולשכפל את הפשעים שלהם ואת ריבוי הזנות העבדות והניצול.

אני דווקא מסכים מאוד עם הקונספט של הסרטון של השרלילה הזו, כי באמת המצב מזכיר סוג של אונס: מצד אחד היא קטנה מדי מכדי להבחין בין טוב לרע, שולחים אותה חצי ערומה עם שוקיים בחוץ ומחשוף לבית ספר משולב עם מלא בני נוער חרמנים ומלאי יצר הרע שחזק מאוד דווקא בגילאים האלה. היצר של הנערים עוד יותר מתחזק מאוד כאשר יושבים ביחד עם קטינות (הגיל בו נשים הכי יפות ונחשקות בעיני גברים בצורה טבעית) באותה כיתה בעוד הקטינות האלה חצי ערומות ובנוסף גם מתרצים להם את זה שהם נשלחים להיות בשר תותחים בזה שהם כביכול יקבלו זיון מהנשים היהודיות (לא כמו אצל בני אדם נורמלים ובחברה נורמלית שאתה נשלח לצבא כדי להגן על האישה והילדים שלך בעורף). ומצד שני גם לא משדכים אותה, אלא אומרים לה "ללמוד לבגרויות" שאין שם אפילו דבר אחד וחצי ממה שרלוונטי לחיים וממה שאני מלמד כאן במגטאו.

הרי בסופו של דבר בני אדם הם יצור די פשוט שצריכים: סקס, דיור, אוכל וקצת רוחניות. ומה שאני מלמד כאן זה איך המשאבים האלה מחולקים באמת בין תושבי פמיניסטאן, באופן לא שווה בעליל. אני מלמד דוגרי מה שצריך לדעת בלי כל מסך הערפל הזה והמונחים המעורפלים "דמוקרטיה" "מדינה" "ציונות" "ביולוגיה" ובלה בלה בלה שקרים ושטיפת מוח מהבגרויות. אני אומר דוגרי שצריך לשמור על בתולות, לחלק אותן בשווה, ורק אז לצפות (אם ירצה השם) מהגברים שינסו לתקן משהו פיזית במדינה. אבל את הקטינות האלה אף אחד לא מנסה לשמר אלא ממשיכים לחלק אותן ל"שוק החופשי" ולמוסדות המדינים העוינים – מה שגורם לעוד יותר נואשות אצל הגברים הישראלים, עוד יותר רעב מיני, עוד יותר הסתננות של גויים ארצה ובסוף גם כיבוש סופי ושואה לכל היהודים שנותרו (שריפת התינוקות החיים ב7.10.23 זה היה רק טעימה קטנה מהדליקטס שעומד להיות כאן בקרוב).

כלומר לילדה צעירה אין בכלל את השכל לדעת למי לאמר "כן" ולמי לאמר "לא", לא מנסים אפילו ללמד אותה, וחוץ מזה היא גם ככה לא בנוייה לזה. זה אמור להיות התפקיד של ההורים היהודים שלה(בפרט האבא), שאמורים לשדך אותה ליהודי כמוה ולא לעוד גוי מטונף שהסתנן לארץ עם סל קליטה כדי לקבל הזדמנות כלכלית וירד מפה מייד מתי שיהיה טיפה קשה. בנוסף היא גם לא יודעת להבחין בין מי רציני, מי לא, ולמה בכלל צריך להתחתן ולא להזדיין לפני החתונה. בגיל כזה היא לא יודעת אפילו שאחרי שיבתול אותה איזה פושע נואף אותה היא תירקב מוסרית ותיהפך למפלצת היפרגמית מכוערת נפש שחייבת בסקילה.

אני שוב פעם חוזר ומדגיש לכל חברי הקהילה, שאין טעם בכלל להפנות כעס לשרלילות האלה. כעס = השקעה רגשית, וחבל בכלל על כל קמצוץ אנרגיה מיותר שתפנו על נשים משומשות חסרות בתולין. הן כבר רקובות מוסרית, ההורים שלהן בגדו בכם (כן, זה לא שגיאת כתיב: בגדו בך אישית בזה שלא שידכו לך את הבת הבתולה שלהם אלא שלחו אותה לביתספר ולצבא להזדיין ול"הכיר בנים" למרות שאתה גר לידם ואתה עדין רווק וערירי שרוצה להתחתן לבתולה בת 14). כלומר להיות איתן באינטרקציה זה מראש משחק מכור.

מה שכן אני ממליץ לעשות למי שעדין לא ויתר ולא עבר לדת וקהילה אחרת, זה ללכת להורים של ילדות ולהציע את עצמך בתור שידוך לבת שלהם. אין לאף מהם הזכות בכלל לדחות גבר נחמד וערירי, אם הם חיים אתכם באותה האדמה, שייכים כביכול לאותו העם שלך (יהודים) ושעוד מצפים שתגידו להם שלום ושלא תתקעו להם סכין בגב מתי שחמאס יכבשו סופית את הארץ. תלכו לאותם השכנים, תבקשו את הילדה הקטינה שלהם (מי שמפחד מהחוק יכול פשוט "לקדש" כלומר לייעד אותה מתי שהיא תהיה מספיק בוגרת לפי החוק ליחסי מין), ואם הם דוחים אתכם אז תסמנו אותם בתור בוגדים ואוייבים. ומתי שחמאס יבוא לשחט את כולם אז פשוט לדפוק דוך ולתת לזבל האלה שיגנו על עצמם ויחכו למשטרה שתבוא להציל אותם.

וזה הכל. לא צריך בכלל לדון שום דבר עם שרלילות כאלה מטונפות שכבר נבתלו (כמו הגברת דלעיל): הן כבר לא ירצו אתכם בכלל, הן מזדיינות עם גויים, פושעים, גבוהים ועשירים קבוע והן יפלו אתכם בכל מה שקשור לזוגיות, כלומר אתם אפילו לא תצליחו בכלל להגיע לזוגיות עם אחת כזו מבלי שיהיה לכם כסף כי היא תדחה אותך על הסף עם בכל מיני תירוצים בעוד שהאמת זה שהיא בוגדת זבל ש"יודעת מה רוצה מעצמה" כלומר רוצה רק טחונים עשירים עם בולבול ערל ענקי ומפרנס וגבוה 1.90מ' כמו הגויים שתמיד באים מזיינים אותן. ויודע מה, גם אם היא לא תידחה אותך אז זה יהיה נישואין מסכנים בלי אהבה מצד השרמוטה, רק דרישות, חרא של שירות, בית מלוכלך ובסוף גם גירושין כואבים עם מזונות ופתאום יום אחד אחרי שנים של השקעה רגשית בה אתה נהיה בן אדם זר והיא מזדיינת עם אחרים.

האשמה היחידה היא של ההורים של כאלה זבאלות, ששולחים אותן לזנות. וכאמור להתחתן לזונה זה dead end ו game over מראש, כי 1) היא לא תרצה (דרישות של זונה עם דעת משוחדת) ו2) גם אם אתה כן תצליח לפתות שרלילה זקנה בת 18 שכבר הזדיינה בתיכון אז זה יסתיים במזונות גירושין ואפילו תקופת הנישואין הקצרה תהיה עלובה וכואבת.

עם זאת, צריך לשבח את ההתפתחות של האמנית שעשתה אבולוציה: בעבר היא היתה מזדהה עם פליטים סודנים באמנות שלה, כלומר עדין היתה בשלב קרוסלת הבולבולים עם כושים וערבים. אבל פה כנראה כבר היא ירדה עוד יותר לעומק הבעיה החברתית ולסוגייה של "איך בכלל נהייתי כזאת פרוצה ואיך ומתי איבדתי את הנשיות שלי?", שאלה שכל שרמוטה יהוד צריכה לשאול את עצמה. בסופו של דבר כמובן המסקנה היא העובדה של משדכים היום את הבתולות אלא שולחים אותן לבית ספר להזדיין או אפילו לחפש בשכונה, מלבישים אותן חצי ערומות ומשאירים לחסדי הגורל: פשוט בגידה בצורה הכי בסיסית ונטילת המשאב הכי יקר מידי הגברים היהודים (הבתולין והנעורים של הילדה היהודיה) תוך העברתו לשוק החופשי. כלומר קפיטליזציה של הכוס של האישה היהודיה, חברה של אנשים שמוכרים בשקל את הכבוד והזכות לזיווג הגון של הילדים והילדות שלהם. עדיף כבר אפילו אם היו משדכים אותה לאיזה חתיאר יהודי שעיר וקשיש שהצליח לחסוך לבית בגיל 70 ושתביא לו ילדים, מאשר לשלוח אותה להזדיין בבית הספר כמו שעושים היום.

לפי התוכן של הסרטון , אני משער שהיא אחת מאלה שנבתלו על ידי חיילים בעודן בתיכון ובעוד הילדים בשכבה רובם מאוננים ובתולים שמפתחים רגשי נחיתות בגלל המצב הזה- כמו שסיפרתי בכתבות קודמות לגבי המצב של הקטינים בסדום. אמנם היום זה כבר קצת אחרת כי ההיפרגמיה החריפה ולכן הקטינות כבר בקושי מזדיינות חיילים, ומגילאי חטיבת הביניים כבר יש לרובן "חבר" ערבי גוי בן 19+ שמזיין אותן באוטו והולך ועד גיל 18 של הגיוס הן כבר כל כך מטונפות שגבר יהודי זה בעיניהן פח אשפה שדווקא הן כן רוצות לשלוח לצבא שיהיה בשר תותחים העיקר שיהיה לה עוד סטוצים עם גויים עשירים ו"מצויידים".

בקיצור שיהיה בהצלחה לגברת וקסברג עם ה"אמנות" שלה, וממליץ לכל בני משפחת "וקסברג כהן" להחליף שם משפחה אחרי הבזיון הזה וגם לשים מסיכה+משקפי שמש כשהם הולכים ברחוב כדי שלא יזהו שהם שייכים לאותה אחת שחושפת את האיבר שלה באינטרנט..

2 תגובות על “תגובה לסרטון של נטלי וקסברג לגבי גיוס נשים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *