MGTOW Israel

ערימה של שרלילות זינו כולן עם אותו הגבר ומתגאות בכך

שלום לכל האינסלים היהודים בפמיניסטאן. היום עמוס צינורבשוילי מביא לכם דיווח חזק ביותר מהשטח, בו תבינו בדיוק מה עושות אחיותיכם היהודיות השרמוטות בזמן שהן דוחות אתכם באפליקציות ושולחות לכם לעשות follow באינסטגרם במקום לשרת אתכם במטבח ולתת סקס כל יום בערב(צורך בסיסי של כל גבר):

זה מה שעושות בנות גילך הצעירות שאתה בלתי נראה בעיניהן, תזכור את זה כשתהיה בן 30 ופתאום הזונה תתפגר ותיזכר שאתה קיים. -מקור:טיקטוק

בדיווח הנוכחי שהגיע למשרדינו נראה כי ערימת היהודיות השרמוטות בעודן צעירות ויפות עם עור מתוח, נחשקות, הולכות כולן עם ה"זיין" הבהמה השכונתי. כל זה בזמן שאתם יהודים טיפשים משרתים בצבא ובמשטרה ומסכנים את החיים שלכם מול האויבים הערבים שרוצחים כל יום יהודים ושוברים לפחות 10 רכבים עם תינוקות בתוכם ביום. כל זה בזמן שאתם משלמים מיסים ענקיים וחיים כמו ג'וקים דחוסים בקופסאות בטון שהמחיר שלהן רק עולה ועולה מרוב שהיהודיות מצביעות שמאל ומביאות לפה עוד סודנים להעלות לכם את מחירי הדיור.

כן אחיי היהודים הקוקסינלים, היהודיות הללו לא מחכות לכם בבית. הן לא מבשלות לכם. הן לא רושמות לכם "אני אוהבת אותך ומחכה שתחזור אני אפנק אותך בסקס נעים" מתי שאתם צעירים והן צעירות. לא. הזונות השרמוטות האלה בנות ישראל המטונפות והבוגדות הולכות להזדיין באורגיה כולן ביחד כל היפות עם קומץ זיינים שמג'נגלים ביניהן, ואתם כולכם תמשיכו לדפדף סטורי באינסטגרם וטיקטוק כמו הערימה של אוכלים בתחת שאתם. תמשיכו לשלם עליהן מיסים, לשמור על גבולות המדינה בזמן שאת הגבול של הכוס של האמא והאחיות שלכם כבר פרצו ממזמן כל הגויים וכל הנואפים הסוטים מכל העולם ועד המזרח התיכון.

עמוס צינורבשוילי ושות' בדקו ואכן מדובר בנשים יפות בנות 18 עם עור מתוח פנים יפות ומטבוליזם מהיר. עורך החדשות שלנו הוסיף "נשים בתולות וצעירות זה נכס בדיוק כמו כסף שצריך להיות מחולק שווה בין גברי העם אליו הן משתייכות. מתי שהן נהיות בנות 27 נהיה להן סיפיליס וקמטים וגם חצופות ובוגדניות כי מתגעגעות לאקסים הסודנים".

הוא הרחיב והוסיף בפנייה לקורא היהודי הבתול הממוצע: היופי שלהן לא הלך היום אליך, עבד יהודי מטומטם וחמור שמשלם מיסים ומתפלל לזיווג עד גיל 30. לא. הבתולין שלהן גם כן לא, אפילו לא של אחת מהן. אתה תמשיך לשלם מיסים בזמן שלמשרדינו מגיעים עוד ועוד דיווחים כאלו שהיהודיות החצופות מפרסמות בעצמן ואפילו לא מתביישות בכך.

בבדיקה מעמיקה נמצא שהן עשו עם הנואף הסוטה הזה כל מה שהן בחיים לא יעשו עם החמור היהודי המפרנס שישלם להן כתובה כשהן מתפגרות בגיל 25 ונהיות מכוערות. חלקן אפילו נדלקו מהעובדה ואמרו לזיין השכונתי "אני אזכור אותך לתמיד תזיין אותי אני אתן לך הכל ואעשה איתך דברים שאפילו 1% מהם לא אעשה עם בעלי". ואתם היהודים הפראיירים החמורים תמשיכו להתחתן ולחתום כתובה ברבנות, פלוס לשלם גם מזונות על זונה כזו מבוגרת פנסיה ל20 שנה אחרי שעשתה איתכם סקס פעם אחת כשהיא מבוגרת וחירבנה ממזר שבכלל לא ברור אם הוא שלכם. כמובן תמשיכו גם להאמין ש"לא כולן כאלה" ושהאחת שאתם עומדים לחתום עליה כתובה היא לא אחת שזינתה בזמן שהגברים שזיינו אותה צוחקים עליך מאחורי הגב.

עד כאן, עמוס צינורבשוילי חדשות מגטא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *