MGTOW Israel

שרלילה יהודיה שמנה מכוערת וזקנה טוענת שידוכין="שוק הבשר"

בוקר טוב לכל קוראינו היקרים, היום עמוס צינורבשוילי מביא לכם לביבות חמימות שהכינו לנו השרמוטות היהודיות ימח שמן וזכרן.

הפח זבל היהודיה של היום היא עוד גברת דובה מכוערת בת 30+ שהתפגרה ושוברת פסיכולוגית ושוב ושוב גברים תמימים בעת פגישות השידוכין. על פי הדיווחים גברים תמימים שבאו ועוד היו מוכנים להתפשר על הזונה הזקנה שהתפגרה היו מקבלים סירובים ודרישות מהזבל הזקנה, מתייאשים, ונשארים רווקים עריריים כי זבל כמוה מייאשות אותם וגורמות להם לוותר על החיפושים.

כאמור, פח הזבל היהודיה הזו חיה על חשבון משלם המיסים ועובדת בעבודות קלילות. היא גם הזדיינה ולא בתולה בכלל השרמוטה, פלירטטה וחוותה סקס ומגעים עם טיירון ולא כיבדה בכלל את מי שכביכול אמור לפרנס אותה ולהיות בעלה לעתיד. האשפה הזו גם לא נתנה לחמור העתידי את שנותיה הטובות וצעירות, ולא ברור בכלל איך יש חמורים שמסכימים להפגש עם הנואפת הזקנה והמגעילה הזו שדינה על פי התורה מוות בסקילה והריגה בעזרת השם כשיהיה מדינת הלכה נורמלית.

השרמוטה המדוברת. -מקור: פיסבוק

למרות זאת, השדכן החליט להיות לקקן ולשקר לה שהיא 8/10 , למרות שבפועל היא 1/10 פח זבל שמן ומזוקנת שהתפגרה ונראית כמו צואה של חזיר: כך מעידים כתבי החדשות ממשרדי עמוס צינורבשוילי. במקום להעריך את הלקקנות, החזירה היהודיה יצאה במסע הכפשה נגד השדכן שניסה לגונן על הקליינטים שלו שרק מקבלים דחיות סירובים והורדות בטחון עצמי מהשרלילה התפוחה והמכוערת.

כתבנו "עוזי למה" העיד: היום ההיפרגמיה בפמיניסטאן כל כך גבוהה שכל דובה שמנה שהתפגרה מעיזה לדרוש נסיך ובכלל לא ברור לי איך חמורים יהודים ממשיכים לחזר אחרי הזונות היהודיות שלא שומרות כלום לחתונה ומתגרשות וגם בוגדות אחרי שאתה עוד מצליח איך שהוא לפתות את הזבל הזו בשקרים וכסף. עמוס.

כן עוזי תודה על התגובה מאירת העיניים. גם לי לא ברור איך הזונות האלה עוד מקבלות צומי, כנראה שהחמורים הישראלים לא גילו על קיום הגויות הקדושות ישתבח שמן, וממשיכים להקשיב לרעבנים השקרנים הזבל שחוטפים יהודיות ומפרקים משפחות לפרנסה כדי לעשות ביזנס על חשבון יהודים תמימים.

חוקרים בריטים שעלו לשידור סיפרו כי על פי המחקרים גבר יהודי שמפסיק לעבוד עבודה זרה ולוקח פילגש גויה רמת האושר שלו עולה פי עשרות מונים והוא חוסך לעצמו השפלות נוראיות משרמוטות יהודיות זקנות בעת פגישות השידוכין, שחושבות שהשמש זורחת להן מהתחת. ניסויים double bind מתוחכמים טכנולוגים שנערכו במעבדות העידו כי מי שעושה כאן שוק הבשר זה היהודיות הפח זבל בעצמן, והיהודים איבדו סטנדרטים לגמרי מוכנים אפילו להתפשר על זונה בת 50 שנראית כמו חצ'קון מקומט שפיצצו אותו עם מוגלה וג'יפה שנוזלים מתוכו וגם מוכנים לשלם על זבל כזו מזונות בסך מאות אלפי שקלים. כל ההשערות המדעיות הללו אומתו כנגד מיטב אנשי המקצוע המתקדמים בתחום bleeding cutting edge של אוניברסיטת בר מינן בבאר שבע למען הסר כל ספק. "הסבירות שאישה יהודיה היא שרמוטה מסריחה היא 99,999% וכל ההציע בפגישות שידוכין זה פח אשפה שחושבות שהכוס שלהן עשוי מזהב" כך הוסיף פרופסור הגאון מר דגדגני.

עד כאן, חדשות עמוס צינורבשוילי, רשת 777סוקהנאחויבליאט FM.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *