MGTOW Israel

רבנים חייבו במזונות+מדור+מחציות יהודי שאשתו בגדה בו

למרות שהיא מרוויחה יותר ממנו ולמרות שהיא ממשיכה להתגורר עם המאהב.

הגיע אל משרד החדשות שלנו לאחרונה סיפור על עוד עכוז יהודי שפגש את נחת זרועו של עמוס. הצינור שהוא קיבל היה בערך 60-65 צול ופתח לו את כל הסתימות, עשה שם ניקוי יסודי ואפשר לאמר שהוא לא בתול יותר ברמ"ח איבריו.

החמור היהודי היה בעל משפחה של 3 ילדים שגילה יום אחד שאשתו בגדה בו. בתומו הוא הלך לבית הדין הרעבני, והם ראו שניתן לעשות שם ביזניס נפלא – בלי להסס העבירו את כל הכסף שלו אל האישה הבוגדת, בעוד היא חיה עם המאהב שלה, הוציאו את החמור מדירתם, והלשינו אותו לכל הרשויות כדי שהוא לא יוכל להתחמק בשום צורה מתשלומי המזונות שילכו אל המאהב שמזיין את אשתו וילדיו בביתו.

כל הזכויות שמורות לבעלי התוכן המקוריים (לא אני).

כמובן בנוסף לזה שנלקחה ממנו הדירה, הוא גם חוייב בתשלום "מדור" כל חודש לא כולל מחציות. בקיצור הרבנים המנאייק עשו עליו ביזניס למהדרין, וכמובן שהם תירצו הכל איך שהוא בעזרת ספרי התורה שהם כל כך אוהבים לעוות ולשרוף.

עמוס צינורבשוילי שמכיר את הטיפוס הזה של דתיים, ממליץ לכל בר ישראל להתרחק מהזבל הזה. בדרך כלל אלו אותם החרדים שעושים "נונונו איך אתה מעיז לפגום בברית אז מה שבנות ישראל הולכות ערומות אל תסתכל" ו "תתחתן כבר תתפשר על מה שיש שמנה בת 30 חסרת בתולין זה קודש" "תתחתן ברבנות" , כלומר אותם הזבאלות שמשתמשים במה שנוח להם מהתורה איזה 2-3 פסקאות ואת כל שאר הדברים שאמורים להגן על הגבר מבטלים ולא מתייחסים בכלל.

אצל כאלה זבאלה אין "אישה חייבת לעשות רצון בעלה", אין אצלם "הילדים עוברים לאבא אוטומטית" (כמו שאמור להיות), ואין אצלם הגינות. כפי שניתן לראות בסיפור דלעיל, הפח זבל הרבני הוא אוייב יותר גרוע אפילו מהשמאלנים הכי קיצונים שיש, ואין פלא שיהודים חוזרים בשאלה אם אלה הרבנים שלנו כבר מעל מאה שנים אחורה. ניכר מפרשה זו כי היהודי שעכשיו משלם את כל המשכורת שלו כל חודש לשרמוטה היהודיה והמאהב שלה, בזמן שהיא מרוויחה יותר ממנו, הוא עוד דביל שלא קלט שהרבנים הממסדיים הם האויבים הכי גדולים של עם ישראל.

מראיונות שנלקחו נמצא כי תלמידי הישיבות שמקבלים קצבאות על חשבון משלם המיסים היהודי טוענים "אתה מגזים" ו"איך אתה מעיז לדבר לשון הרע". אך מבדיקות פוליגרף עלה כי הזבל האלה שמחים בסתר כי מקרים כאלה של גזל ורצח רבני מביא למגזר שלהם עוד "פרנסה משמיים", כלומר גניבה גמורה ושוד שהולך ישירות לחשבון הבנק שלהם. ואילו מאת הרבנים ב100 שערים נמסר "ואלה צודק, כל החרדים המודרנים הזבאלה שמשתפים פעולה עם המדינה הם יותר גרוע מהנאצים וקדוש ברוך הוא רוצה להשמיד אותם" – בעודם חוטפים מכות ממשטרה על כך שאין להם תעודת זהות בכלל.

עד כאן, אתכם היה כתב החדשות הנכבד עמוס צינורבשוילי. וד"ש לחור התחת המורחב של היהודי שנבתל כי הסכים להתחתן עם שרמוטה יהודיה ישראלית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *