MGTOW Israel

מתקפת מנושים שהתפגרו על צדיק שחגג עם תאילנדית

ערב טוב למאזינינו היקרים, היום נוכחנו לעוד לינצ' מעורר זעם שהתרחש בפייסבוק נגד רבינו הזיין מתאילנד. תתכוננו לשמוע ולהתרעם.

ממש באדמת הקודש התאילנדית צולם סרטון שבוע שעבר של גבר ישראלי עם פילגש תאילנדית יפת תואר, אשריהו ואשרי חלקו. הוא סירב להיות חמור שמפרנס זונה ישראלית שהתפגרה בגיל 50 ומחפשת פראייר אחרי שסיימה להזדיין עם ערסים מטונפים. וכן, החליט רבינו לתת השראה לכל תלמידיו הצדיקים ולהראות לנו דוגמא כיצד ניתן להפסיק לפגום את הברית, בשיטה הפרקטית והעובדת.

צדיק יסוד עולם בעת העלייה לתאילנד. -מקור: פיסבוק

אך הואגינה היהודיה המתפגרת וצבאות לקקני המנושים אינם יודעים מנוח, והחליטו לעשות לינצ' חברתי בפיסבוק. המוני זונות משומשות שהתכערו בגיל 30 והמוני קאקס עובדי עבודה זרה דיווחו למשפחה שלו בפיסבוק (לא ברור על מה) במטרה לסגור את העמוד שלו ולהעלים את סרטוני הקודש. מזל שמגטאו ישראל הספיקו לתעד ולהראות לעם ישראל כיצד רבינו מחנך להפסיק לפגום בברית ולקחת פילגש תאילנדית צדיקה זכותה תגן עלינו.

תגובות שנאה של זבל ישראלים. מקור:פיסבוק

כפי שניתן לראות, המוני הזבל הישראלי חושבים שאנחנו צריכים להמשיך לתחזק להם את המדינה, לשלם עליהם מיסים וגם להתחתן בגיל מבוגר עם הזבל המסריח שהם טינפו. אף אחד ממיידי תגובות הנאצה לא דיבר על שמירת בתולין, על עול המיסים שמהוות השרמוטות הישראליות שחירבנו ממזרים וחיות מקצבאות. עמוס צינורבשוילי חקר לעומק את המקרה ומדווח כי רוב כותבי תגובות השנאה הם ערסים מטונפים שהיו להם "חברות" ושרמוטות אקסיות שלהם שחושבים שאנחנו הגברים האיכותים בארץ צריכים להמשיך לשלם עליהם מיסים בזמן שהם נואפים ועוד להתחתן איתם בגיל מאוחר כדי לפרנס את הכוס המשומש שלהן.

זונה מטונפת וחצי ערומה מעיזה לעשות לנו ריפורט בזמן שהיא בעצמה שרמוטה מסריחה שחיה מחשבוננו ואפילו לא שומרת צניעות בסיסית. -מקור: פיסבוק

למרבה הצער הריפורטים של השרמוטות הישראליות חסרות הבתולין פעלו, כרגיל, והסרטונים החינוכיים נמחקו. השרמוטות הישראליות רוצות שנשאר אינסלים כדי שניאלץ לשלם מזונות על שרמוטות בנות 50 שהתפגרו אחרי שסיימו קרוסלת הבולבולים.

גם פנו למשפחה הגחבות. -מקור: פיסבוק

עד כאן, כתב החדשות עמוס צינורבשוילי ממגטאו ישראל. שנזכה כולנו לעלות לתאילנד ולקבל את מה שמגיע לנו. הישראליות חוגגות עם סודנים וערסים אז גם לנו מותר, ושימצאו חמורים אחרים שישלמו עליהן מיסים ויגנו בצבא. מצידנו גם שתקרוס המדינה והן ילכו לחטט בזבל לאכול פטריות עובש מהאשפה, אמן כן יהי רצון. בוגדות מסריחות טפי עליהן.

תגובה אחת על “מתקפת מנושים שהתפגרו על צדיק שחגג עם תאילנדית”

תאילנד היא התשובה היחידה לנשות ישראל, גברים צריכים לקנות חבילות טיסה ולטוס יותר זול פעם פעמיים בשנה לפאטייה (תאילנד צריכה להקים שדה תעופה ליד העיר מרוב האנשים שבאים לשם).
זו הדרך היחידה לשבור את המונופול של האשה הישראלית על סקס. יותר נכון הדרך הכי קלה ומהירה.

בום בום בתאילנד יותר זול מדייט עם ישראלית בונקרית.
צריך ללמד גברים צעירים לדבר תאילנדית זה גם עוזר מאוד.
בהצלחה ממני לטאת כוח המים האסיאטית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *