MGTOW Israel

חזרה אל השוביניזם הנאור של העת החשוכה

האשליות של הקידמה והנאורות התפוגגו, והעולם מתחיל להבין שזה הזמן לחזור אל ימי הביניים הנאורים, מה שמכונה “נתיב האבות”. גם אנחנו צריכים להתאים את עצמנו לזה כדי לשרוד.

בתמונה: יהודים בתקופת האימפריה העותמאנית לפני כ150 שנים. קרדיט: כל הזכויות שמורות לבעלי זכויות התמונה המקוריים

כל גבר שמעוניין לחיות במציאות ולראות את הנולד כדי להשיג תוצאות אמיתיות חייב להבין שהמצב כפי שהוא כיום כבר לא יכול להמשיך להתקיים עוד הרבה זמן. האוכל פה שעשוי מפלסטיק, האוויר המסריח, האינפלציה, מוסד המשפחה הגוסס ועוד – כל אלו תסמינים של גסיסת המערכת ומעבר למציאות חדשה שדומה יותר לימי הביניים מאשר לחזיונות האופטימיים של ספרי המדע הבדיוני. אנחנו צריכים להתאים את עצמנו לעולם שעושה גליצ’ה אחורה על התחת ב90 קמ"ש ומתעורר. כל האשליות של הבומרים לגבי "עתיד טוב יותר" מתנפצות, ומתחיל להיות ברור לכולם שזה בלתי מציאותי לדרוש מבני אדם לדחות את הטבע האנושי שלהם ולפעול בצורה שכלית גרידא. אני אפרט כבר במהלך הכתבות איך בדיוק אנחנו משועבדים היום, אבל כרגע אני רוצה להפנות תשומת לבכם לעובדה שהמצב הזה אינו בר קיימא ועומד להשתנות בקרוב.

ככל שהזמן עובר ההייפרגמיה מתגברת גם בתחומי הבריאות, החינוך, הבטחון, הכלכלה, ואנשים שמעוניינים לחיות בכבוד בסיסי מבינים שהדרך היחידה לשרוד היא להתנתק מהמערכת בצורה חלקית לפחות. כלומר להתנתק זה לווא דווקא אומר להיות בחור קשוח עם משקפי שמש שמתרוצץ ביערות וזורק חיצים על חיות, אלא אפשר גם לעשות את זה בקבוצות כמו הרבה מהחרדים (כת סאטמר לדוגמא) שחיים בניתוק מקסימלי מהממשלה ומצליחים להינצל מהנזקים שהיא גורמת. העניין הוא להצליח לשרוד את הברירה הטבעית של המצב הנוכחי, בו המערכת הגוססת לוקחת איתה אל הקבר את כל מי שסומך עליה בעיניים עצומות. במילים אחרות, מתי שאתה מתכנן את העתיד שלך צריך לקחת בחשבון שהמערכת לא תשאר כמו שהיא היום ושעומדים לפקוד אותנו שינויים גדולים מאוד.

חלק מהחרדים מחנכים את הילדים שלהם לא לסמוך על הממשלה, ולכן הם שורדים את הקריסה. -מקור: קבוצת טלגרם "מחתרת יהודית | מתנגדי הציונאצים ודומיהם"

אני לווא דווקא מתייחס כרגע למזימה להשמיד את העם היהודי (אגב היא כן קיימת), אלא לחוסר הרלוונטיות של המנגנון הישן על פיו פעלה המדינה. יש כשל חברתי עמוק במדיניות של לתת קצבאות לאוכלוסיות עויינות, זכויות לנשים ותיעוש כל פיפס קטן אפשרי. וככל שהמנגנון הזה מתרסק כך גם כל האנשים שתלויים בו הולכים אחריו שולל: נישואים ברעבנות, נטילת חובות, זריקות, ועוד מלכודות מוות דומות, כל אלו פרפורי גסיסה של המערכת שמנסה להפיק רווחים בכוח מנתיניה כדי שיהיה לה כסף להמשיך להתקיים. זו רק שאלה של זמן מתי המערכת תקרוס סופית, וזה רק בידי הקב"ה להחליט האם זה יוכרע בידי שואה שיעשו לנו הערבים, בקריסת הביטוח הלאומי ורעב נוראי שימית את כל אוכלוסית פמיניסטאן התלותית, או אולי לחלופין החרדים ישתלטו ותהיה מדינת הלכה יהודית? אין לי שמץ איך זה יסתיים, אפשר רק לחזות ולנחש. אף אחד לא באמת יודע, אבל כדאי לכל אחד מאיתנו להתחיל לתכנן עתיד נפרד מהמערכת הקיימת ולהשאיר מאחור את האנשים שסומכים עליה. ואילו את ניבוא העתיד בואו נשאיר לקב"ה, בין היתר כדי להשיל מעל הכתפיים הרבה מאוד סטרס מיותר של ודאגות.

כבר דיברתי דלעיל בקצרה על מציאת פתרונות לבעיות שפוקדות אותנו, אלא שכרגע אני מדגיש נימה טיפה שונה וחשובה שתסייע להתמודד עם המציאות הקשה ובמיוחד לפני שנכנסים לענייני גברים/נשים שגם ככה גורמים לגבר להרבה לחץ נפשי. מה שאני מבהיר פה, זה שהסכנות היום הרבה יותר גדולות מהתמריצים. כלומר היום הרבה יותר חשוב לשמור על מה שיש לך אפילו אם זה ממש מעט, מאשר ללכת אחרי הפרספקטיבה להתעשר, כי המערכת הגוססת מנסה לבלוע כל פירור אפשרי שהיא מוצאת. אנחנו כבר עברנו את שלב הקפיטליזם, ועברנו לשלב התנפצות האשליות שבמהלך ההיסטוריה תמיד מגיע אחרי שהמערכת נהיית רקובה מדי. אין פה שום שוק חופשי חברים, וטעות אחת הכי קטנה יכולה לעלות לכם בחיים שלכם. ובנוסף, צריך להבין שהתעסקות עם מי שחי בסימביוזה עם המערכת ותלוי בה יגרור אתכם חזרה אליה.

(סרטון באנגלית) גם האמריקאים מתעוררים מהפריצות ומתחילים להזדהות עם הפודמנטליזם, מדובר בתופעה עולמית. -מקור: andrew tate

הסכנות הנשקפות היום הן לא רק בחתונה עם אישה ישראלית מטונפת שתעכל את כל הבית, אלא אפילו ברכישת הבית עצמו ולקיחת משכנתא. אפילו להרוויח יותר מדי זו סכנה כי יבואו עליך מס הכנסה לקחת כל הכסף ולעביר לאוכלוסיות פרזיטיות. כמעט כל חוזה היום כולל בתוכו אותיות קטנות עם קומבינות גדולות שפתאום כעבור שנה יביאו עליך נושים אלימים על אופנוע. כל חסכון כספי שאתה מצהיר עליו בגלוי לחברים יכול להביא יהודיות גולדיגריות מתוחכמות. האמת היא שאין תחום אחד בפמיניסטאן שאין בו סכנה, כי הכל כאן רקוב ומושחת עד היסוד. אני ממליץ לכל בר ישראל למקד את חיפוש הפתרונות שלו ב"מגננה אנאלית" ואולי גם להצטייד בשמן קוקוס אם מאוחר מדי. אין ברירה אלא לפעול על פי שיטת "ניהול הסיכונים" בימינו, כי מדובר במצב של השרדות ממש, אדם לאדם זאב ואנדרלמוסיה. ממש כמו בצנצנת חמוצים שנרקבה ונשארו בה עוד 2 מלפפונים טריים שמנסים להתחבא בתוך בועת אוויר מהעובש של שאר המלפפונים, כך גם המערכת הרקובה מנסה לעכל ולהפוך אותנו למזון תולעים.

כדאי לשקול להפסיק לשחק בכללים שמכתיבה לנו הממשלה, ולהתחיל לחשוב במונחים של פעם כדי לעשות ‘קיצור דרך’ מעל המשחק המכור הזה. פשוט לדלג על כל שלב התחרות האולטרא-הייפרגמית, התארים, השירות הצבאי והחיזורים המטומטמים אחרי הנשים הישראליות ודרישותיהן כי בלאו הכי זה הכל משחק מכור שמטרתו לנצל את הגבר היהודי ולמכור את אחיותיו לזנות (שיענגו גויים מתי שהן צעירות ויפות ולא אותו). שם המשחק הוא פשוט לשרוד את המערכת הגוססת ולצבור כישורי חיים הרלוונטים לימי הביניים, כדי להכין את עצמך אל הקריסה הטוטאלית של כל התשתיות כולל החשמל. כמו כן כדאי לפתח עור של פיל כדי להצליח לעמוד בפני השינויים והסטרס של השינוי הכואב חזרה אל העבר, על כך תעיד כמות הגברים היהודים בימינו שמתאבדים מרוב דכאון וערירות, למרבה הצער.

המוני צעירים יהודים כבר מתאבדים מרוב ההייפרגמיה והערירות. -מקור: atmag.co.il

בכל יום שעובר המציאות נהיית עוד יותר קשה ומי שלא מתוחכם מספיק כדי לשרוד את הגיהנום הזה פשוט מת בברירה טבעית. בקרוב החברה תתהפך לחלוטין ותהיה מורכבת מאוכלוסיה שונה לגמרי כבר ב10 השנים הקרובות. לדוגמא החרדים והערבים שהיו מיעוט עד לאחרונה, עלולים כבר להיות הרוב במדינה ואילו החילונים והדתיים לאומיים כנראה שכמעט ויכחדו מרוב זריקות הmRNA , גירושין וחוסר רבייה. בהתאם לכך סביר ישתנו הנורמות החברתיות, ומנהגים שהיו נחשבים פרימיטיבים יהיו כבר דבר שבשגרה ואולי אפילו חובה על פי חוק. על מנת לא להשאר מאחור ולהיסקל "בטעות" באבנים, לא יזיק ללמוד כיצד להתנהג בחברה מפורקת וכיצד לא להסתבך עם הרוצחים שמסביב. לדעת רק כיצד לא להסתבך עם פמינאציות זה כבר לא מספיק, כי העולם משתנה מן הקצה אל הקצה.

מי שניסה לחיות בשבטיות במקום נידח ללא חשמל יודע שבחיי היער אדם שנואף עם אשת איש פשוט מקבל דקירה – גם הוא וגם הנואפת. הכלל הזה נכון גם במציאות דיקטטורית כאשר חיים ב"מדינה בתוך מדינה" כי רוצחים את המלשנים שמסגירים את אנשי הקהילה לשלטונות. כלל הברזל הוא, שבמציאות בה המרחק בין חיים למוות הוא קצר מאוד גם הסבלנות של החברה הרבה יותר פחותה מאשר במציאות של שפע. כלומר בעתיד הלא-רחוק אנחנו עתידים לראות את הסבלנות של החברה פוחתת יותר ויותר כלפי התנהגות אנטי-שבטית כגון בגידות, חוסר כבוד, מלשינות ושיתוף פעולה עם הממסד. חלק מהשיקול של הגבר שמעוניין לשרוד בעתיד כזה צריך להיות גם המוכנות המנטאלית כלפי הסדר החברתי החדש שיהיה ניכר בעיקר לאחר הקריסה הטוטאלית של מדינת הרווחה, התגברות העוני והמודעות החברתית המינימלית הנדרשת כדי לא להידקר בעולם שכזה.

העולם משתנה, וצריך לחזור לערכים של משפחתיות כדי לא להדקר. מקור: ישראל היום

המערכת של היום עדיין מהללת קוקסינלים, לסביות, נשים גרושות שהתפגרו, זונות וממזרים, אבל זה רק עניין זמני. האנשים האלה הולכים ונכחדים כי הם בקושי מתרבים, וצאצאיהם המועטים נחלשים ככל שעוברים הדורות ומשתעבדים למשטר פועל יוצא מחוסר דמות אבא חזקה בביתם. את הסיכום לההדרדרות הזו יכולים לבצע צבאות ערב, חרדים בכפיית מדינת הלכה או אולי פצצת אטום איראנית, אבל מה שבטוח זה שהסוף של המערכת מהללת הזנות הזו קרב וככל שצבאות הפמינאציות ועוזריהן יותר צווחניים כך גם נהיית ברורה יותר הנואשות והחולשה שלהם. הסוף שלהם קרב וצריך לקחת את זה בחשבון אפילו בזמן שקוראים על כמה שהמצב חרא היום.

אמנם ישנם גברים בקהילה שטוענים שטכנולוגיית הAI היא סכנה אדירה, ושהפמינאציות עלולות לשלוט בנו לעולמי עולמים באמצעות מה שנקרא "superintelligence”. משמע רובוט עם בינה מלאכותית ואייקיו כל כך גבוה שבינתו נשגבת מעל כל אנוש, בהינתנו לידי השרלילות הזקנות והקאקס שישעבדו אותנו לעולמי עולמים. באמת פרספקטיבה מפחידה, אבל בינתים במציאות אני רואה רק הכחדה עצמית של אהבלים שמאלנים שמרוב שהם נהיו טיפשים ומוזנחים נפשית כבר בקושי יכולים לתחזק את הטכנולוגיות של מחשבון CASIO פשוט מרוב שהם סוגדים לואגינה היהודיה. השם ירחם, בימינו אפילו הערבים השיפוצניקים עקפו את השמאלנים ברמת ההשכלה האקדמאית. כלומר האופציה הזאת לא סבירה בעליל, וגם בימינו כאשר היהודיות הרשעות שולטות בנו באמצעות טכנולוגיה די מתוחכמת כדי לשכב עם גויים ולקבל מזונות זה רק מחליש את כל העם כולו ומחזק את הערבים שמתכננים לפלוש לפה בקרוב ולשחוט כאן את כולם.

בקרוב בישראל אחרי קריסת הביטוח לאומי והפסקת מתן הקצבאות לפרזיטיות. אינסלים תתכוננו לקבל את מה שמגיע לכם ותכינו את ה10 שקל: הערך האמיתי של האישה הישראלית. -מקור: פיסבוק "דיווחים בזמן אמת"

אז נכון, אנחנו הגברים נפגענו ונשאר פגועים לתמיד מהעוול שעשתה לנו מדינת פמיניסטאן והמשתפ”יות, אבל העולם משתנה באופן קבוע ואין זמן להתבקק על החיים. במהלך כל ההיסטוריה היה תמיד רק אונס ורצח, רצח ואונס. אתה בא לחיות קצת, מתכנן את החיים, מברר את הסכנות, ואז באים כושים אונסים ורוצחים את כל השבט שלך. עוברים 10 שנים, משתקם, חושב "איזה יופי סוף סוף אפשר לחיות בוא נעשה קצת מצוות נשתה קוקוס עם קשית במאלדיבים" – שוב פעם באים שבטים ויקינגים עוינים אונסים את כל השבט ובוזזים את הכל. בקיצור, המציאות תמיד משתנה ונכון, מאוד מומלץ ללמוד אותה כדי לנסות לשרוד. אבל בואו ניקח הכל בפרופוציה, כי אם היינו מסתכלים על המצב בפמיניסטאן מהצד ורואים בגוף שלישי כמה שאנחנו עלובים היינו צוחקים על עצמנו. אנחנו כמו עוד אוכלוסיית תולעים זניחה שמרססים אותה וזה נראה לנו מפחיד ומלחיץ רק כי אנחנו מהתולעים המרוססות. זה בסך הכל תהליך טבעי וחלק ממנהגו של עולם. בקיצור גברים יקרים, הבה נשים שמן קוקוס ונתחיל ללמוד איך מזמברים אותנו בפמיניסטאן: בעוז, בגבורה, ובלי לפחד מהאמת, מתוך הבנה שתמיד היה חרא ופשוט עכשיו חרא ספציפית בצורה הזו. השינוי הזה בסופו של דבר הוא לטובתנו היהודים, שחטאו בפמיניזם והתחילו לסגוד לואגינה היהודיה.

2 תגובות על “חזרה אל השוביניזם הנאור של העת החשוכה”

מדינת ישרהל הדרך לסופה בשעה טובה. כולי תקווה כי נצליח להיפרע מהשופטים המחבלים ונוביל אותם לאחר משפט אל העמוד והחבל בגין הפשעים נגד זכויות אדם שהם ביצעו. אין הבדל בינם לבין הנאצים דבר לנו התירוץ המרושע שלהם ״טובת הילד״

יש שופטים עם לב של אבן, יש אבנים עם לב של אדם. מערכת רקובה, מלאה בעצמה. כל גירושין מייצרת גברים שהם חיילים נגדה , מגדל השן שלהם יפול, עם לא היום או עוד דור או שניים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *