MGTOW Israel

גניבת זרע – אונס/שיטת מצליח

קורבן נוסף סמך על אישה ונפל קורבן לשוד זרע מקצועי. החוק יגן עלייה באמצעות הנימוק המשכנע "עיקרון טובת הילד". ציר הזמן שלו הזדהם וחייו לא יהיו עוד כפי שהיו, יהי זכרו ברוך!
גניבת זרע

בתור אחד שנפל בפח אעיד שזה בכלל לא מתקבל על הדעת, בכלל לא הגיוני מה שקורה עם הנושא הזה, פשוט שוק בשר!, החוק במחדל פרוץ, גברים נרמסים ומובסים אוטומטית על תקן החוליה החלשה בכל הסיפור, כלומר הצד שרק נופל ומפסיד מכל העניין!

לא ברור איך זה עדיין ככה פרוץ, לא מבין את זה, איך מפילים גבר בין הכיסאות מבחינה משפטית, מפעילים עליו טרור גרילה משפטית בצורת "עיקרון טובת הילד" (לו היה אכפת להם מטובת הילדים הם היו עושים כל מה שאפשר בשביל למנוע מקרים כאלו מלהיווצר
סתם צביעות ומחדל משפטי מובהק).

לגברים 0 אינטרסים להגיע למצב כזה, הם לא מרוויחים כלום מזה הם יוצאים רק מובסים ומפסידים בכל כך הרבה מישורים, כלכלית, נפשית, משפטית, חברתית, מסטטוס של רווק חופשי ומאושר מדרדרים אותך הגבר למטה 3 רמות לסטטוס גרוע משל גרוש + 1 שמחוייב לשלם דמי מזונות (פה לא התחתנת! לא התגרשת!!, לא רצית ילד/ה לידה לא הסכמת לשום דבר פשוט נרמסת בברוטאליות משפטית דיקטטורית ומכוערת!, פשוט פגיעה חמורה בכבוד האדם וחירותו, כפו עלייך חיים!, כופים עלייך לשלם על החיים האלו במסלול מזונות = למשך 18 שנה בכל חודש! אלפי שקלים, מסתכם במאות אלפי שקלים נזק ממוני!)

מצד שני האישה בסיפור, היא מרוויחה מעמד סוציולוגי של אם חד הורית הכולל שלל הטבות והנחות שמשתלמות ונוחות לה ומסדרות אותה + דמי מזונות חודשיים למשך 18 שנה. היא באה בקו מחשבה אני יכניע אותו את הגבר הוא יהיה שלי בכל מחיר, או שמקסימום יש רשת ביטחון נוחה דמי מזונות והכרה במעמד אם חד הורית, לעומת זאת הגבר לא ייחשב חד הורי, ולא יהיו לו זכויות בכלל,

הגבר יהפוך בין רגע לכספומט חודשי למשך 18 שנה ספונסר!

לא ברור איך מאפשרים לאישה אחת, לחרוץ גורל של 3 נפשות ו 2 משפחות בהחלטה אחת שלה בלבד!, לא ייתכן שאוכפים את הפשע הזה את השיטת מצליח הזו… כאילו שזה בסדר ונורמטיבי, עוד מסבנים קוראים לגבר כזה "אב בעל כורחו" כלומר מעדנים את העניין בטייטל מסובן מסבן את האוזן ומחליק לסדר היום כאילו לא קרה דבר נוראי!

האישה יכולה גם לחזור על הפעולה/השיטה כמה שנוח לה, ולא יגידו לה שום דבר, היא יכולה להביא ילד/ה ואחרי כמה שנים עוד ילד/ה ועוד ועוד ולא יגידו לה שום דבר. היא תביא ילדים ככה כאילו זה שוק!, אין לה עבודה קבועה אין לה חסכונות אולי היא בכלל לא מסוגלת להיות אמא, אבל זה בסדר יאפשרו לה באין מפריע לעשות כרצונה, יאפשרו לה לחרוץ גורל של ילד, שני ילדים, שלושה, וגם ארבעה ילדים, ואם נוח ומתאים לה גם חמישה ילדים, היא תהרוס חיים של כמה וכמה גברים, כמה וכמה ילדים, וכמה וכמה משפחות באין מפריע, והחוק לא מזהה את הבעיה.

ישנם כ 3 סוגי פרופילים של נשים כאלו כש -2 עיקריים הם:

אחת שבאה מבית מפורק של הורים גרושים ועוני, בדרך כלל צעירה, היא תחפש לה קורבן מבית טוב הורים נשואים שעובד, ותפיל אותו בפח כמו ברווז במטווח, כל כך פשוט! פיתוי של רגע של הנאה, ממולכד ומטובל בשקר, גניבת דיעה, מצג כוזב, היא תגיד שהיא מוגנת אבל היא לא, היא לא תחייב אותך הגבר לכבוש קונדום כשאתה נכנס אליה, היא גם תגיד שהיא לא אוהבת עם קונדום לא מרגישים את הכייף האמיתי.

הפרופיל השני:

אישה סביב גיל 35 45 שהשעון הביולוגי שלה מתקתק, והיא לא רוצה ללכת לבנק הזרע. כי למה ללכת לבנק הזרע ולשלם על זה אלפי שקלים כשאפשר ליפול על גבר עם מלכודת מין פשוטה למדיי?.

גם כשיהיה היריון, גם אם הגבר ואותה אישה זרים לחלוטין, היא עדיין תפעל לכיוון ותרצה להביא את הילד/ה לעולם, כי לשם היא חתרה זו מטרתה! ואף אחד לא יעמוד בדרכה.

שימו לב שילעגו לגבר שהוא לא אחראי! תוך התעלמות ממזימתה ותחבולתה של האישה והשקר שלה, יצחקו על הגבר "מי שלא מוציא אותו בזמן מוציא אותו/ה מהגן" ולמה לא שמת קונדום אתה לא אחראי, ומצד שני לאישה לא יגידו שום דבר, למרות שלאישה יש שליטה על גופה והרחם זה המגרש שלה! ויש לה שפע של אמצעי מניעה נוחים יעילים זולים ונגישים ביותר בהישג ידה.

אין שום איסור שום אכיפה, שום חוק שמונע ומגביל שום דבר פלילי, פשוט חופשיה לבצע את האונס הגנטי בקלות רבה.

למה החוק נשאר ככה פרוץ ובמחדל? יודעים על מקרים כאלו מתקופת המקרא, ועד ימינו אנו זה עדיין עומד על כנו ופרוץ.

גברים מופלים מגדרית, מופלים בין הכיסאות מבחינה משפטית, נרמסים כאילו אין להם שום מילה בעניין שום עמוד שידרה כפופים להחלטה השרירותית של האישה ומערכת המשפט.

החוק פה הוא חלק גדול מהבעיה, החוק בעצם מאפשר לזה לקרות, ואחרי שזה קורה הוא חכמולוג על גברים כי נוח וקל לרמוס ולדרוך על גברים.

החוק לא עוסק במניעה! מספיק שיקימו וועדת היריון ותהיה הגדרה פלילית, ולא יהיו דמי מוזונת, אף אחת לא תעז בכלל לפעול לכיוון הזה ולעשות את הצעד השפל והנוראי הזה.

איך הם אומרים, אתה יודע על עבירה ולא מדווח עליה אז אתה שותף לעבירה, אז זה בעצם אומר שמערכת המשפט יודעת על העניין וחומרתו אבל לא מתערבת ולא נוקטת בשום אמצעים למנוע ולהרתיע ורק בסוף כשיש ילד/ה הם באים כגיבורים ודורכים על גברים רומסים אותם תשלמו! טובת הילד/ה!

החוק? מאזניים? נכון?! ברגע שצד אחד יורד במאזן הצד השני עולה, כלומר אישה פה הרוויחה מכל העניין ומהצד השני יש פה גבר שיצא מובס לחלוטין מכל עניין החוק פה – המאזניים הן לא 50/50 הן לא תקינות, אין איזון.

גניבת זרע עדיין שוק פתוח ופרוץ לכל מי שנוח לה! זה פשוט בזוי והזוי!

גבר לא אמור לפחד מלקיים יחסי מין עם אישה!

אנחנו כבני אדם יצורים מיניים!, אדם ממוצע יקיים סביב ה 2,000 פעמים אקט מיני בחייו, 99% מהזמן זה יהיה לצורך הנאה וחיבור ואהבה, (אם ולו כל פעם שהיינו מקיימים יחסי מין היה היריון ולידה, אז לכל אדם היו סביב ה 2,000 ילדים, ובעולם לא היו רק 8,000,000,000 נפשות אלא פי 2,000 יותר!)

ישנם זוגות נשואים שנשואים כבר מספר שנים ואין להם ילדים כי הם אוספים כסף, בונים בית, מתכוננים ביחד, לזמן הנכון והמתאים להם, בהחלטה של שני הצדדים, הם יהנו מחיי מין פורחים הם צעירים ופוריים ולא יהיה היריון? למה כי האישה שמרה!!! וגם אם ובמידה וכן יהיה היריון בזמן לא מתאים תמיד ניתן לעשות הפלה!

אז אני לא מבין את גישתם ואת זוויות ראייתם של בתי המשפט, כשאישה טומנת מלכודת ככה לגבר "מחוץ לנישואין" בניגוד לרצונו והסכמתו במרמה! שזה בסדר שזה תקין הם קוראים לזה שוב במושג מסובן ילד/ה מחוץ לנישואין, איך מאשרים את זה להביא ילדים לעולם הזה ללא תא משפחתי ללא רצון של 2 הצדדים ללא רצונו והסכמתו של הגבר.

עד מתי השוק בשר הזה הנוראי והחולה, הנגע הזה יהיה פרוץ פתוח ונגיש לכל אחת שרוצה?

2 תגובות על “גניבת זרע – אונס/שיטת מצליח”

עם כל הכבוד, גבר צדיק לא מקים יחסי מין מזדמנים! על חטאים וטעויות – משלמים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *