MGTOW Israel

פוסט ההיכרות של הבחור שסירב לפרנס את השפיך של טיירון: ניתוח אנליטי

לאחרונה עלה בפייסבוק בקבוצת "יומנה של רווקה" פוסט של בחור בו הוא מצהיר שהוא לא רוצה לפרנס ממזרים, והוא קיבל על כך לינצ' חברתי. בואו ננתח את הסיטואציה לעומק.

כפי שאנו רואים, מדובר בבחור בן 31, עובד בעבודה מסודרת וגר לבד. כלומר הבחור היה צריך במשך מרבית חייו: גם לעבוד, גם לחזור לבית ריק כל יום, לאונן לבד, לבשל לעצמו, לכבס לעצמו, ובקיצור לעשות הכל לבד. בנוסף הוא גר במרכז, כלומר הוא עובד הרבה מאוד וקשה מאוד, כדי לעמוד ביוקר השכירות והמחייה ההייפרגמים של מדינת פמיניסטאן. והזמן המועט שנותר לו? מתבזבז על מטלות תחזוקת בית. כל זה מבלי אפילו לקבל טיפה הערכה מאישה שתהיה לצידו לאורך הדרך. הכל לבד, בערירות, כבר כמעט שני עשורים עד גיל 31.

הפוסט המדובר. -מקור: פיסבוק

בסך הכל זה הגבר היהודי ישראלי הממוצע בדורנו: כל חייו מקבל רק דחיות ויחס מגעיל מבנות ישראל השרמוטות שחוגגות עם ערסים מסריחים, זיינים שכונתיים, ערבים, כושים, גויים ועובדות כדי לפרנס לעצמן טיסות לחו"ל במקום לתת את חן הנעורים לבעל העתידי. אני ממש מזדהה עם הבחור. ועכשיו כאשר הוא הגיע לגיל 30+ הוא כבר לא מוכן לפרנס את השפיך של הערסיאדה השכונתית שטינפו את אחיותיו, היות והוא סבל לבד כל החיים. הסבל והבדידות מצלקים במיוחד בגילאים המוקדמים כשהגבר זקוק מאוד לאהבה וסקס, וכעת, בדיוק כמו שהשרמוטות הישראליות התקמצנו לתת לו אהבה כשהיה הכי זקוק לה כך גם הוא לא מעוניין לתת כסף לזונות המסריחות שכעת כולן בחובות לבנקים ועם ממזרים. מי שקמצן פה זה היהודיות שהתקמצנו להתמסד עם צעירים עניים ונחמדים כשהיו צעירות ויפות בעצמן.

בנוסף הגבר האיכותי הנ"ל אינו מעוניין פתאום בגיל 30 לממש את האינסטינקט האימהי של איזה שרמוטה ישראלית שדחתה אותו בצעירותו. אחרי שהוא השקיע בלימודים ועמד ביוקר המחייה מבלי להכנס לחובות, עכשיו פתאום כל השרמוטות ש"חגגו" והתפגרו רוצות לממש את האינסטינקט האימהי שלהן לפני שהביציות מתייבשות לגמרי. הן מחפשות אחד כמוהו עם עבודה מסודרת. למרות שמתי שהוא היה צריך לממש את האינסטינקטים שלו לסקס ותמיכה רגשית, בעודו צעיר וממש צריך את זה, הן דחו אותו והלכו לפנק ערסים דבילים שקונים רכב במשכנתא. בכל זאת החצופות האלה חושבות שמגיע להן להנות מהפירות שהוא קוצר בגיל 32 אחרי כל ההשקעה והשנים הבודדות.

לינצ' חברתי בתגובות של שרמיטים פרוצים, קאקס, זונות רקובות וערסיאדה שחייבים כסף לבנק

בתגובה לפוסט הזה נחלצו מייד כל הזבל האנושי שיושב בפייסבוק באופן אקטיבי כדי לנסות להרוס לnice guys ולנסות לגרור אותם אל הביוב שהם בעצמו חיים בו. השתתפו בלינצ' הזה הרבה ערסיאדה פח זבל, בדיוק כמו שבשכונה הם מרביצים ומקללים למי ש"חנון משקיע בלימודים", כך גם בגיל 30+ פה הם מנסים להעליב את הבן אדם, להוריד לו את הביטחון העצמי ולגרום לו להפטר מכל המשאבים שהוא השיג בזעת אפו ודמו לבד. הבני זונות האלה לא משתנים אף פעם, ובדיוק כמו שבבתי הספר ובצבא הם חזקים על חלשים, גם כאן הם מנסים בהרגליהם הישנים להוריד את הבחור הנחמד. שימו לב לכמות הלייקים לתגובות הבזויות הללו.

זבל אנושי מנסים לשכנע אותך לפרנס את השפיך שלהם ואת השרמוטות שהם טינפו. -מקור: תגובות לפוסט ההיכרויות הנ"ל בפיסבוק.

שימו לב בעיקר לתגובה השנייה: "מתי שתתבגר תבין שיש יותר בחיים האלה מכסף". זוהי ההוכחה לכך שמדובר בערס מטומטם, ולווא דווקא קאק כפי שנראה מהתרשמות ראשונית. הערסים של פמיניסטאן לווים כסף מהבנקים ומהשוק האפור תוך שמלכתחילה הם לא מתכוונים בכלל להחזיר את הכסף: העיקר להרשים עכשיו ומייד את השרמוטות השכונתיות עם רכב, רשיון, וחגיגות יום הולדת יוקרתיות במועדון. זה לא רק גזל, אלא ממש גניבה. לא עוון, אלא חטא. ממש כמו רצח, מתי שאדם לוקח הלוואה בלי כוונה להחזיר מראש.

אותם הערסים נואפים הגזלנים שנכנסו למינוסים ענקיים מנסים כביכול להנמיך את הערך והחשיבות של כסף שלך, לא בגלל שהממשלה מדפיסה כספים והם מבינים בכלכלה,ממש לא. אלא בגלל שהם עכשיו מעוקלים בגיל 30 עם חובות לשוק האפור ונושים גנגסטרים מרביצים להם. כשהם "מתבגרים" הם מאבדים את התשומת לב של השרמוטות מסביב, וכהרגלם הישן (בדיוק כמו בשכונה בגילאי ההתבגרות !!) הם מנסים למנוע ממך כל קשר עם אחיותיך היהודיות. הם רוצים כרגיל להשתלט על הבנות מסביב ולטנף אותן במקום שהם יתמסדו עם בחור נחמד מגיל מוקדם. הם מנסים להתחמק מההשלכות על כך שהלכו אחרי התאווה ונכנסו לחובות, בכך שכביכול ישכנעו אותך להוציא כסף על שרמוטות שבכלל לא היו איתך בזמן שעבדת קשה וחסכת.

אבל זה לא נגמר פה! יש עוד:

ערס קוקסינל עם חובות לשוק האפור ושרמוטה חד הורית עם ממזרים רוצים שתבזבז עליהם את הכסף שחסכת בדם ויזע, ומשפילים אותך אם לא תסכים לכך. -מקור: עוד תגובות לפוסט ההיכרויות הנ"ל בפיסבוק.

גם השרמוטות עצמן שזינו עם הערסיאדה בגילאים צעירים, השפילו ותמכו בלתת מכות לילדים השקטים, גם הן רשמו בתגובות ושמו לייקים. עכשיו הן הפכו לחד הוריות מקומטות ומגעילות עם ממזרים שיגדלו להיות נרקומנים. כל זה בשיתוף פעולה עם אותם הערסים המסריחים שזינו איתן מתי שהן היו צעירות, אלא שעכשיו הן כבר לא הולכות לערסים הנ"ל יותר כי אין להם כסף והם בחובות לבנק. בדיוק כמו בילדות בצבא ובסביבות העבודה הצעירות, פשוט כל ההבדל זה שעכשיו הן מכוערות עם ממזרים והערסים עניים בחובות שמרביצים להם גנגסטרים של השוק האפור. האנשים בתגובות הם בסך הכל בריונים נבלות שמנסים לגרור את הבחור בפוסט למטה, אל הזבל בו הם חיים, ולמנוע ממנו שידוך עם פרגית צעירה שעוד לא הספיקו לזיין בעצמם. כי בתכלס, הם לא רוצים שיהיו עוד משפחות בשכונה. לא. מה שהם רוצים זה עוד נשים לעצמם לטנף, ורוצים גם שהגבר שהשקיע בעתידו יקח את הזבל שהם השאירו מאחור של שרמוטות חד הוריות חצופות ומכוערות עם קמטים.

גוי נוצרי ושרמוטה גולדיגרית מנסים לשכנע את הגבר האיכותי לפזר כספים על שרמוטות זקנות עם ממזרים. -מקור: עוד תגובות לפוסט ההיכרויות הנ"ל בפיסבוק.

התגובות של גויים ושל היהודיות הזונות שלהם לא הפסיקו, והם הרעיפו גידופים על הבחור בגין כך שלא מוכן לפתוח ארנקו על שרמוטה מסריחה בגיל כזה. אבל הסדומאים העמלקים של פיסבוק והשרמוטות היהודיות הבוגדות שמזנות איתן רוצים דווקא שהוא יבזבז כסף על הבור הרקוב והמסריח של בזבוזים שלהם, כי אין להם לא 1.מוסר עבודה, לא 2. הערכה כלפי ולא 3. ריסון עצמי כדי לא לקחת הלוואות.

שימו לב שהבחור אל הורי, כלומר הוא הגיע לרמה שאפילו צעירה בתולה הוא לא רוצה כדי להקים איתה משפחה, ובסך הכל הוא צודק. זה שמישהו צעירה נולדה עם כוס בתול ועור מתוח לא מהווה מספיק סיבה כדי להביא איתה ילדים ולהשקיע בה פיננסית. משפחה זה ריקוד של 2 אנשים, זה מתי שמישהי איתך גם כשאתה צעיר, ולפני שאתה קוצר פירות של עמלך. תא משפחתי זה לא רק כשהשרמוטה באה אליך בגלל הכסף שלך אחרי שהיית לבד כל החיים כאילו שהיא איזה "פרס", ועוד במקביל חופשיה לעשות כל מה שבא לה וגם לעזוב.

לסיכום, אני שמח שהבנקים עושים את העבודה שלהם וגם השוק האפור. מהתגובות של הערסים המסריחים והשרמוטות, ניתן לראות שרובם כיום במינוסים בגלל החינגות והטיסות שלהם לחו"ל. ואני גם שמח לראות גבר מסודר שעבד בשיקול דעת ולא נכנס לחובות בשביל להרשים שרמוטה ישראלית. עכשיו נשאר רק לחכות שהערסים והחד הוריות ימותו ברעב אחד אחד אחרי שהבנק יעקל להם את כל הנכסים וישאיר להם מקרר ריק- במיוחד אחרי שהביטוח הלאומי יקרוס בקרוב. נמאס כבר מכל הנואפים והגזלנים הרשעים שמפרקים את החברה מבפנים וגורמים לאנשים ההגונים להשאר לבד במקום להקים משפחות.

5 תגובות על “פוסט ההיכרות של הבחור שסירב לפרנס את השפיך של טיירון: ניתוח אנליטי”

גבר חכם לא מפרנס גרושה עם ילדים ולא עושה ילדים כי הם של הזונה ולא שלו. אמן ירבו כמותו בסדום, מומלץ ניתוח עיקור ששרמוטה או גרושה לא תיפול עליו עם ילד.

כתבה של אינסל מכוער ודחוי שלא שמו עליו כל החיים ועכשיו מוציא את התסכול ומשליך את כל החרא שלו על אחרים.

1. אני לא עונה בדכ לאנשים שתוקפים בad hominem, אבל פה אני כן אענה כדי שיהודים יקרים יוכלו לקרוא ולהשכיל.
2. "אינסל מכוער ודחוי" – אתה גוי מתיוון שמדבר במילים לועזיות. בעם ישראל לא בוחרים שידוך לפי היופי/כסף/סטטוס ולא מתחרים אחרי הנשים כדי להרשים אותן כמו אצל היוונים.
3. "לא שמו עליך כל החיים" – עצם העובדה שאתה משפיל יהודים מעוכבי זיווג (אין דבר כזה אינסל ביהדות) מוכיח שאתה כבר לא שייך לכלל עם ישראל. אתה גוי מתיוון לכל דבר ומנודה מהיהדות.
4. יש גם נשים מכוערות, ואין שום סיבה בעולם שיהיה בעם ישראל יהודי בלי זיווג.
5. מי שמרשה לעצמה להשאר רווקה, לזנות חופשי עם ערסים, וללכת להתפרנס מממשלת הזדון היא אישה שנשואה לממשלה ומנודה בדיוק כמו אישה שהתחתנה לערבי וחיה מהמזונות שלו. בדורנו זו כבר לא אשמת מעוכבי הזיווג שהם נשארו לבד.
6. שיהיה לך בהצלחה עם החובות בהוצאה לפועל , ערס מטומטם שלקח רכב במשנתא ל15 שנה כדי להרשים שרמ***ה ישראלית. לקחת ז*נה ישראלית במחיר מופקע זה עוד יותר גרוע מ"אינסל" (מילה של גויים).
7. "מכוער" – אל תשכח גם לשים סקיני ג'ינס כמו קוקסינל ולעשות תספורת מארינס ב50 שקל+קילוגרם ג'ל שיער כדרכם של רכיכות חסרי עמוד שדרה שמתייפיפים בשביל לא להשאר לבד. גבר לא אמור להיות יפה בכלל, זה התפקיד של אישה.
8. שיהיה בהצלחה לאחות שלך, לבת שלך, ולאמא שלך במלחמה מול ערבים ובפיגועים, בחברה של "אינסלים" בתולי שפתיים. אנשים דחויים לא מעוניינים להגן על הש***טות בנות המשפחה שלכם שלא רצו אותם כל החיים, ואל תתפלא אם בפעם הבאה זו תהיה אחותך שנאנסת בידי מחבל ואף אחד לא רוצה להגן עליה ברחוב אלא אפילו מגישים לערבי כוס קפה בזמן שהוא שובר לה את הפרצוף באכזריות. זו המציאות שאתה בעצמך וערסים טיפשים כמוך בראו.

עמוס בן ברוריה צינורבשוילי- במענה לדביל שכינה עצמו אלי- יישר כוח ! כל מילה בסלע!

אני מאחל לזה שכינה עצמו אלי לקחת את כל השרמוטות אליו.. שהשרמוטה המצויה תחליט פתאום "לחפש את עצמה" אצל איזה זיין אחר ותיקח ממנו מזונות ותיקח ממנו את החיים ותכניס אותו לכלא, אז אולי הדביל ידבר אחרת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *