MGTOW Israel

הצדעה לעדנה קרנבל

לא קל להשתלח במנוש הפמינאצי שקם עלינו בארצנו. המנוש משתמש במדינה והתקשורת לצרכיו.הוא אוהב להתלונן, לקנטר,לתבוע, לדווח ולהיות בלתי נסבל כמו שמנוש פמינאצי אוהב להיות. אתר אחד יצא בראש חוצות נגד החור הפמינאצי הישראלי ומלחככיו. קהילת מגטאו ישראל מצדיעה לעדנה קרנבל ומודה לעוסקים במלאכה ובמלחמה למיגור נגיף ה"מנשת" הקטלני

לפני כמה ימים הלכו לעולמן שתי מנהיגות פמינאציות דלוחות פות. איני זוכר אפילו את שמן,אבל ברוך שפטרנו משתי החולרות.

הדבר הובא לידיעתי לאחר שקראתי באתר העיתונאי עדנה קרנבל. מקים האתר לחקר השפיטה הוא אדם משכמו ומעלה.

הוא זה שפתח את החזית נגד הפמינאציזם. הוא זה שהישיר את מבטו אל עמוס- ועמוס השפיל את מבטו בפניו.הוא זה שמציג את מעלליו של החור הישראלי תחת כל עץ רענן.

בעדנה קרנבל לא התייחסו לנגיף חדש ואלים במיוחד, נגיף המנשת. הנגיף משבש את מערך החשיבה הלוגי ומוביל להשתלטות פרזיטית של המנוש על כל חלקה ירוקה בתקשורת, מערכת המשפט,מערכת החינוך,הרווחה וכ'ו.

נגיף המנשת משעבד את האדם למנוש וגחמותיו.ניתן לראות בעדנה קרנבל את אחוז החולי הגבוה במנשת בקרב שופטים ואנשים מערכת המשפט. להזכירכם,עם הקמת קרטל הואגינות הישראלי עלו תעריפי המנוש בצורה דרסטית וכל מנוש אטרקטיבי שלא נצרך על ידי "אלפא מיילס" מוערך במאות אלפי שקלים ומחירו גבוה מביטקוין. (תבדקו כמה מהחברים שלכם נשואים לכוסיות וכמה לשמנות תבינו לבד)

לפות הישראלי, בדומה לשאר הסמים (להוציא הרואין), יש החזר שלילי. אתה צורך אותו אך הסם "גובה" ממך את המחיר חזרה. (האנגאובר, דאון,שיטסטים,גירושים,תלונות שווא וכ'ו) לא מאמינים? לכו לזוגות נשואים.

מדוע אנחנו ממליצים על נשים זרות?

מהסיבה הפשוטה, לא שולם לא סופק. במדינות זרות (לא מערביות) המנוש מקבל תמורה בהתאם לשרות שהוא מספק. בישראל אתה תספק את כל השרות -ולא תקבל פות. איך יכול להיות?

התשובה פשוטה, קרטל הואגינות שהפיץ את נגיף המנשת השתלט על כל חלקה טובה.כל המדינה כולה משועבדת לואגינה הישראלית, לאלוהי ניכר. המנוש עושה שפטים בגבר הישראלי,והוא? מבין רק כשעמוס מתעורר לידו במיטה…

ומי שחטא בזין-נענש בתחת

שוב תודה לעדנה קרנבל!

והנה התמונה המלאה למי שקרא עד הסוף.

(אם הנקבות הישראליות היו נראות ככה, אולי היינו סובלים פחות…)

ולסיום סיומת,תזכורת לכך שבמזרח הפות ורוד לא פחות ועם הרבה פחות השלכות שליליות.(בישראל הוא בצבע חום חרא עד שחור פחם)

"אבל אני רוצה כלבה יהודיה!!!" :

3 תגובות על “הצדעה לעדנה קרנבל”

כל הכבוד על הפרגון. זה חשוב. אכן הפמיניאציזם היא תופעה חמורה בה העולם נגרר אחרי תורת הגזע במסווה של תורת המגדר. הפמיניזים הוקם על התשתית השיקרית כי לנשים לא היו זכויות שוות בזמן שלהרבה מאוד גברים ובמיוחד לשחורים לא היו זכויות. שחורים אותה תקופה לא נחשבו כלל לבני אדם. הנאצים לא באמת הפסידו במלחמת העולם. עובדה התורה שלהם חיה ונושמת עד היום רק שהיום השנאה מופנת נגד כל הזכרים בעולם. הבישול היה איטי ומוצלח ובקרוב נגיע למשרפות הפמינאציות. הייל היטלר

*נערך

הבעיה עם האתר של עדנה קרנבל היא שלא ניתן לשלוח כתבי בי-דין או מסמכי וורד, למעט מיילים. בכל אופן, כל הכבוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *