MGTOW Israel

בהמה ישראלית מתפשטת מול כולם בהופעה של עומר אדם

אמש בתאריך י"ב באלול התפשטה בהמה ישראלית על הבמה מול עומר אדם והטרידה את המוני המשתתפים בהופעה.

#ואו איזה שווה אני #ואו איזה יפה אני #הופעה של עומר אדם #אישה ישראלית פרוצה מתפשטת מול עומר אדם #אישה פרוצה ועומר אדם עושים שמע ישראל ומשפילים את הדת

פלונית אלמונית עלתה על הבמה בה מופיע זמר ניגוני הניאוף "עומר אדם", ללא בגדים כאשר אך ורק פיסת בד קטנה מכסה את הפטמות והקניידלעך שלה שם למטה.

הסיטואציה הזו הציבה את הזמר המזרחי בסיטואציה מאתגרת, כשהחלה השרלילה מנסה לביים מריבה ולגרום לו להגיב, כפי שנראה בסרטון. מכתבינו "עוזייייייייי למהההה" נמסר כי הזונה תכננה להעליל עליו שהטריד אותה, וזו הסיבה האמיתית שקפצה עליו בקללות ובפוזות.

בנוסף מעיד "עוזיייייי" כתבנו שאכן קרא עומר אדם את כתבות מגטאו ישראל ולכן ידע כיצד לפעול: חיש מהר קלט את נסיון העללת השווא שלה ונמנע מכל מגע עם הבהמה המטרידה. בעזרת שלא נגע בה וניסה להתעלם בכל דרך, חמק עכוז הזמר מכותרות של "אנס" ברחבי העיתונים השמאלנים והפגנות מול הבית שלו של פמינאציות במימון עמותות שמאלניות.

הוא גם לא העיף אותה בכוח מהבמה באמצעות השומרים, מפני שידע שאז תעליל עליו השרלילה. אילו היה מזמן מאבטחים היה נאשם בכך שהוא "שוביניסט" ומאבד את כל הרייטינג שלו שברובו מורכב מפרוצות ישראליות וקאקס סוגדי כוס מסריחים.

מקור:כל הזכויות שמורות לבעלי הסרטון המקוריים

למרות שברור כאן שהאישה הנ"ל היא בהמה גמורה ומסוכנת לציבור, אין לי כאן שום אמפתיה גם כלפי עומר אדם. בתור כתב חדשות מכובד שמבין בסוציולוגיה, חשוב לי להדגיש שעומר הביא את הסיטואציה הזו על עצמו.

בכל שיריו הזמר הנואף הזה מהלל נשים ישראליות פרוצות, שר כמה שהוא "מאוהב" באיזה שרמוטה כי ראה אותה חצי ערומה וכו'. זה המוטיב החוזר אצל כל זמרי המזרחית בימינו, והאישה שעלתה על במתו להפריע ולסכן את יחסי הציבור שלו היא בסך הכל ההתגלמות של החינוך שהוא מביא לשומעיו.

בימינו כאשר ילדות יהודיות גדלות בלי שום דמות אב בבית, החינוך היחיד שהן מקבלות זה מהזמרים והפרסומות באינטרנט. אותה השרלילה שאנחנו רואים בסרטון היא עוד אחת ששמעה את השירים של הזמרים הנואפים ולמדה מהם איך צריכה להתנהג אישה לפי מה שהם מלמדים בשירים שלהם: כלומר להיות שרמוטה מסריחה שחושבת שהשמש זורחת לה מהישבן.

אם תיקחו את כל המילים של השירים של הזמר הנואף הזה, ותגלמו את זה בתור אישה, אתם תקבלו בדיוק את אותה הבהמה שנראית בסרטון. אחד על אחד:

זמרים ישראלים תמיד שרים על איזה אישה פרוצה כמה שהם אוהבים אותה ולא יכולים להפסיק לחשוב עליה, כמה שהיא הכי ואו בעולם, וכמה שהיא בגדה ורעה אליהם ולכן הם עוד יותר לא יכולים להפסיק לחשוב. וכאן בדיוק מתפרצת לבמה אותו הגולם, המפלצת שיצר עומר אדם בעצמו עם שירי הניאוף שפירסם. וכנראה שיש עוד הרבה קורבנות כמו הזונה הזו שהפכו למפלצות בגלל ה"חינוך" הזה של זמרים נואפים עליו הן גדלות.

בנוסף נמסר מעמוס צינורבשוילי כי ישנן עוד בריגאדות שלמות של שרמוטות הייפרגמיות רשעות שחושבות שהן "ואו איזה שווה אני" ומתכננות להעליל על עומר אדם. זוהי הדרך היחידה שלהן לממש את האהבה האולטרא הייפרגמית שלהן כלפיו, ולפחות להיות באינטרקציה כלשהיא איתו ולכן הן יעשו הכל כדי שזה יקרה.

עד כאן, כתב החדשות עמוס צינורבשוילי.

תגובה אחת על “בהמה ישראלית מתפשטת מול כולם בהופעה של עומר אדם”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *